О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (23 очередная сессия, 4 созыв) от 23 декабря 2010 года N 23/216 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 мая 2011 года N 28/257. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 31 мая 2011 года N 12-11-139. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 1-29/156
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 1-29/156.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном  государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (23 сессия, 4 созыв) от  23 декабря 2010 года N 23/216 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-130, опубликовано в районной газете "Заман тынысы" от 7 января 2011 года N 1, 14 января 2011 года N 2, 21 января 2011 года N 3, 28 января 2011 года N 4, 4 февраля 2011 года N 5), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "2 192 592" заменить цифрами "2 207 592";

Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 23 кезекті сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 23/216 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 мамырдағы N 28/257 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 мамырда N 12-11-139 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 1-29/156 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.06.2014 N 1-29/156 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ етеді:
1. Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 23 сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-130 болып тіркелген, "Заман тынысы" аудандық газетінің 2011 жылғы 7 қаңтарының 1, 14 қаңтарының 2, 21 қаңтарының 3, 28 қаңтарының 4, 4 ақпанының 5 нөмірлерінде жарияланды) N 23/216 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 192 592" сандары "2 207 592" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "299 630" заменить цифрами "314 511";
цифры "4 301" заменить цифрами "4 420";
в подпункте 2):
цифры "2 204 075" заменить цифрами "2 219 075";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету района.

"299 630" сандары "314 511" сандарымен ауыстырылсын;
"4 301" сандары "4 420" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 204 075" сандары "2 219 075" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.