О социальной помощи отдельным категориям граждан района на 2011 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 59/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 02 марта 2011 года N 12-12-102. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26 августа 2014 года N 1-18/555)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26.08.2014 N 1-18/555).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить состав комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан Успенского района (далее – Комиссия), согласно приложению. Заседания Комиссии проводить ежемесячно.
2. Категории граждан, имеющих право на социальную выплату:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
2) лица, награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, лица, проработавшие более 6 месяцев в годы Великой Отечественной войны, имеющие официальный статус;
3) жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, не вступившие в повторный брак;
4) жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признанных инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин, которые не вступали в повторный брак;
5) лица вольно-наемного состава Советской Армии, Военно-Морского Флота, войск и органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза Советских Социалистических Республик, занимавшие штатные должности в воинских частях, штабах, учреждениях, входивших в состав действующей армии в период Великой Отечественной войны, либо находившиеся в соответствующие периоды в городах, участие в обороне которых засчитывалось до 1 января 1998 года, в выслугу лет для назначения пенсии на льготных условиях, установленных для военнослужащих частей действующей армии;

2011 жылға арналған аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы N 59/2 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 02 наурызда N 12-12-102 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 2014 жылғы 26 тамыздағы N 1-18/555 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 26.08.2014 N 1-18/555 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11 бабының 2 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Успен ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау бойынша комиссия құрамы бекітілсін (одан әрі - Комиссия). Комиссия отырысы ай сайын өткізілсін.
2. Әлеуметтік төлемге құқығы бар азаматтардың санаттары:
1) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары;
2) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы ерең еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Социалистік Кеңес Одағы Республикаларының ордендерімен және медалдерімен марапатталған тұлғалар, Ұлы Отан соғысы жылдарында кем дегенде 6 ай  жұмыс істегендер, ресми мәртебесі бар тұлғалар;
3) қайтыс болған соғыс мүгедектері және олармен теңестірілген мүгедектердің екінші рет тұрмыс құрмаған әйелдері (күйеулері);
4) қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын жұмыстағы азаматтардың, "Ленинградты қорғағаны үшін" және "Блокададағы Ленинград тұрғыны" медалімен марапатталған, жалпы аурудың салдарынан, еңбектік жарымжандығынан мүгедек болып танылғандар және басқа да себептермен екінші рет тұрмыс құрмаған әйелдері (күйеулері);
5) 1998 жылдың 1 қаңтарына дейін саналған осы кезеңдерге сәйкес қалалаларда, қорғанысқа қатысқан, қызмет ететін армияның бөлімдерінде әскери қызметкерлер үшін белгіленген, қызмет еткен жылдарына жеңілдік беретін жағдайдағы зейнетақы тағайындау үшін, Совет Армиясының және Әскери-теңіз флотының өз еркімен жалданбалы құрамындағы тұлғалар, Ұлы Отан соғысы кезеңінде әскер және ішкі істер органында, бұрынғы Социалистік Кеңес Одағы Республикаларының мемлекеттік қауіпсіздік органдарының тұлғалары, Ұлы Отан соғысы кезеңіндегі армияның құрамына кіретін, әскери бөлімнің, штабтың, мекемелердің штаттық лауазымда болғандар;

6) военнослужащие, лица начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности ставшие инвалидами вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при защите бывшего Союза Советских Социалистических Республик, при исполнении иных обязанностей в военной службе в другие периоды или вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте;
7) вдовы воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне, не вступившие в повторный брак;
8) родители, супруга (супруг) не вступившие в повторный брак, погибших воинов в Афганской войне;
9) участники и инвалиды Афганской войны, а также иные участники боевых действий на территории других государств;
10) участники ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции;
11) семьи военнослужащих погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время;
12) персональные пенсионеры республиканского значения;
13) лица, попавшие в экстремальные, непредвиденные ситуации (пожар, длительная более 1 месяца болезнь и другие), со средне-душевым доходом ниже прожиточного минимума;
14) одинокие инвалиды;
15) пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии;
16) граждане, получающие пенсионные выплаты по возрасту в неполном объеме, но не более минимального размера пенсии;
17) граждане, получающие государственное базовое социальное пособие по возрасту;
18) безработные граждане, состоящие на учете в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" (далее - Отдел);
19) лица, осуществляющие погребение безработных, состоявших на момент смерти на учете в Отделе;
20) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
21) студенты, из малообеспеченных семей, средне-душевой доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума (2 квартал соответствующего года), сироты, оставшиеся без попечения родителей (не прошедшие конкурс на обладание государственным образовательным грантом), а также студенты, продолжающие обучение в высших учебных заведениях области по гранту акима области, студенты;
22) студенты, обучающиеся по трехсторонним договорам;
23) выпускники медицинских и педагогических высших и средне-специальных учебных заведений, прибывших для работы в Успенский район, закончивших обучение в 2011 году;
24) врачи, вновь прибывшие для работы в район;
25) лица, страдающие туберкулезным заболеванием;
26) лица, страдающие онкологическими заболеваниями;
27) дети-инвалиды до 18 лет;

6) бұрынғы Социалистік Кеңес Одағы Республикаларын қорғағанда алған, әскери қызметтегі басқа да міндеттерін атқарған кезде немесе майданда болғанына байланысты, шалдыққан ауруы бар, әскери қызметкерлер, жарақаты бар, контузияның, жарымжандығының себебінен мүгедек болған ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органының құрамына кіретін қатардағы және басқарушы тұлғалар;
7) Ұлы Отан соғысында қаза болған жауынгерлердің (қайтыс болғандардың, хабарсыз кеткендердің) екінші рет тұрмыс құрмаған жесірлері;
8) Ауған соғысында қаза болған жауынгерлердің ата-аналары,екінші рет тұрмыс құрмаған әйелі (күйеуі);
9) Ауған соғысының мүгедектері және қатысушылары, сонымен бірге басқа мемлекеттің аймағында болған басқа шайқастық қызметтерге қатысқандар;
10) Чернобыль атом электростанциясындағы апатты жоюға қатысқандар;
11) бейбітшілік уақытында әскери қызметін өтеу кезеңінде қаза болған (қайтыс болған) әскери қызметкердің отбасына;
12) республикалық маңыздағы дербес зейнеткерлер;
13) қысылтаяң жағдайға тап болған (өрт, бір айдан ұзаққа созылған ауру немесе басқа да), жан басына шаққанда табысы ең аз күнкөріс деңгейінен төмен тұлғалар;
14) жалғызбасты мүгедектер;
15) ең аз көлеміндегі зейнетақы алатын зейнеткерлер;
16) Қазақстан Республикасы бекіткен зейнетақы төлемін жасына байланысты толық көлемде алмайтын, бірақ зейнетақының ең төменгі мөлшерінен аспайтын зейнетақысы бар азаматтар;
17) жасына байланысты мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақы алатын азаматтар;
18) "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - Бөлім) есебінде тұрған жұмыссыз азаматтар;
19) бөлімнің есебінде тұрған жұмыссыздарды қайтыс болған кезде жерлейтін тұлғалар;
20) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар;
21) аз қамтамасыз етілген отбасының және жан басына шаққанда кірісі облыс бойынша белгіленген күнкөрістік шаманың (тиісті жылдың 2 тоқсаны) көлемінен аспайтын отбасылардың студенттері және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған (мемлекеттік білім грантына ие болу конкурсынан өте алмаған) жетімдер, сонымен бірге облыс әкімінің грантымен облыстың жоғары оқу орындарында оқуларын жалғастырушы студенттер;
22) үш жақты келісім шарт бойынша оқитын студенттер;
23) 2011 жылы оқу бітірген, Успен ауданына жұмыс істеу үшін келген, жоғары және арнайы орта медициналық және педагогикалық оқу орындарының түлектері;
24) ауданға жұмыс үшін жаңадан келген дәрігерлер;
26) туберкулез ауруына шалдыққан тұлғалар;
26) онкологиялық ауруыға шалдыққан тұлғалар;
27) 18 жасқа дейінгі мүгедек-балалар;

28) дети до 1 года из малообеспеченных семей, средне-душевой доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума, находящиеся на искусственном вскармливании;
29) дети до 1 года, находящиеся на искусственном вскармливании, оформившиеся на социальную помощь в 2010 году, 1 год которым исполнится в 2011 году;
30) беременные женщины со сроком беременности до 12 недель;
31) дети, оставшиеся без попечения родителей;
32) демобилизованные по окончании воинской службы из рядов армии Республики Казахстан;
33) малообеспеченные граждане, доход которых не превышает размера установленной по области величины продовольственной корзины;
34) малообеспеченные граждане, доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума;
35) больные дети направленные департаментом здравоохранения на обследование, лечение;
36) многодетные матери имеющие четырех и более несовершеннолетних детей, совместно проживающих и не награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа".
3. Для получения социальной помощи необходимо предоставлять в Отдел, следующие документы по каждой категории, указанной в пункте 2 настоящего постановления:
1) для категории, указанной в подпункте 1) – для ежемесячной выплаты на приобретение лекарств и оплаты жилищно-коммунальных услуг, для ежеквартальной материальной помощи на проезд, для единовременной материальной помощи на подписку на периодические издания, единовременной материальной помощи к 9 мая, единовременной материальной помощи на ремонт – список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием  номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, регистрационный номер налогоплательщика (далее - РНН);
2) для категорий указанной в подпунктах 1), 3), 4), 6), 9) - для единовременной выплаты на зубопротезирование-заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности, РНН, копия книги регистрации граждан, социальный индивидуальный код (далее - СИК), справка из медицинского учреждения о необходимости зубопротезирования;

28) аз қамтамасыз етілген отбасының және жан басына шаққанда кірісі облыс бойынша белгіленген күнкөрістік шаманың көлемінен аспайтын қолдан тамақтандырылатын, 1 жасқа дейінгі балалар;
29) 2010 жылы әлеуметтік көмекке ресімделген, 2011 жылы 1 жасқа толатын, қолдан тамақтандырылатын, 1 жасқа дейінгі балалар;
30) жүктілігі 12 аптаға дейінгі мерзімдегі жүкті әйелдер;
31) ата-ананың қамқорлығынсыз қалған, балалар;
32) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарында әскери қызметін өтеп келгендер;
33) облыс бойынша белгіленген күнкөрістік шаманың көлемінен аспайтын аз қамтамасыз етілген азаматтар;
34) кірісі Қазақстан Республикасында бекітілген кедейлік шегінен аспайтын, аз қамтамасыз етілген азаматтар;
35) денсаулық сақтау департаментімен тексеруге, емделуге жіберілген ауру балалар;
36) "Алтын алқа" және "Күміс алқа" алқасымен марапатталған өзімен бірге тұратын, төрт және одан да көп кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар, көп балалы аналар.
3. Әлеуметтік көмек алу үшін әрбір санат бойынша осы қаулының 2  тармағында көрсетілген келесі құжаттарды, Бөлімге ұсыну қажет:
1) тармақша 1) көрсетілген, санаттар үшін ай сайын – дәрі-дәрмек сатып алуға және тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге, мерзімді басылымдарға жазылу, жолақысына әр тоқсан сайын материалдық көмек, 9 мамырға біржолғы материалдық көмек, жөндеу жұмыстарына біржолғы материалдық көмек үшін – тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша Мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімі ұсынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасы Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері, салық төлеушінің тіркеу нөмірі (бұдан әрі - СТТН) көрсетілген тізім;
2) тармақшалар 1), 3), 4), 6), 9) көрсетілген санаттар үшін тісті протездеуге арналған біржолғы материалдық төлемақы үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасы Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке бас кәулігінің көшірмесі, СТТН, әлеуметтік жеке кодының көшірмесі (бұдан әрі - ӘБК), медицина мекемесінен тісті протездеу қажеттілігі туралы анықтама;

3) для категорий, указанных в подпунктах 8) - 10) для ежемесячной материальной помощи на оплату жилищно-коммунальных услуг, для ежеквартальной материальной помощи на приобретение лекарств, на проезд, для единовременной материальной помощи на подписку на периодические издания, единовременной материальной помощи к 9 мая – список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, (РНН);
4) для категорий указанных в подпунктах 8), 9) для единовременной материальной помощи ко Дню вывода войск из Афганистана - список с указанием  фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, (РНН);
5) для категорий указанных в подпунктах 3) - 8), 11) для ежемесячной материальной помощи на оплату жилищно-коммунальных услуг, для ежеквартальной материальной помощи на приобретение лекарств, для единовременной материальной помощи на подписку на периодические издания, единовременной материальной помощи к 9 мая – список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, (РНН);
6) для категорий указанных в подпункте 2), для единовременной материальной помощи к 9 мая - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, РНН;

3) тармақшалар 8) - 10) көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге ай сайын материалдық көмек, дәрі-дәрмек сатып алуға және жолақысына әр тоқсан сайын материалдық көмек, мерзімді басылымдарға жазылуға, 9 мамырға біржолғы материалдық көмек үшін – тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша Мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген тізім, (СТТН);
4) тармақшалар 8), 9) көрсетілген санаттар үшін әскерлердің Ауғанстаннан шығарылған күніне орай біржолғы материалдық көмек үшін –  тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша Мемлекеттік орталығы"Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген тізім, (СТТН);
5) тармақшалар 3) - 8), 11) көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй – коммуналдық қызметтерді төлеуге ай сайын материалдық көмек, дәрі-дәрмек сатып алуға әр тоқсан сайын материалдық көмек, мерзімді басылымдарға жазылуға, 9 мамырға бір жолғы материалдық көмек үшін– тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша Мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген тізім, (СТТН);
6) тармақша 2) көрсетілген санаттар үшін 9 мамырға біржолғы материалдық көмек үшін – тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша Мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген тізім, (СТТН);

7) для категории указанной в подпункте 12), для ежеквартальной материальной помощи на проезд, заявление с указанием номера лицевого счета, копии книги регистрации граждан, РНН, СИК, удостоверение личности;
8) для категории, указанной в подпункте 13) – для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала АО Народного банка Республики Казахстан, копию книги регистрации граждан, справки соответствующего органа пожарной части, медицинского учреждения и других) о пожаре, болезни или других, копии удостоверения личности и РНН, СИК, справки о доходах членов семьи, акт обследования материально-бытовых условий семьи, предоставляемый участковой комиссией сельских акиматов;
9) для категории, указанной в подпункте 14) – для выплаты ежемесячной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг, единовременной материальной помощи на твердое топливо – список, согласно базы данных государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата Успенского района" с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, РНН;
10) для категории, указанной в подпунктах 15) - 17) – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан;
11) для категорий, указанной в подпункте 18) - для выплаты материальной помощи в период прохождения профессионального обучения - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала АО Народного банка Республики Казахстан, копии удостоверения личности, РНН, СИК, книги регистрации граждан, документа, подтверждающий период обучения;
12) для категории, указанной в подпункте 19) - для выплаты единовременной материальной помощи на погребение – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, копии удостоверения личности, РНН, свидетельства о смерти, справки отдела о состоянии на учете на момент смерти, копии книги регистрации граждан, СИК;

7) тармақша 12) көрсетілген санаттар үшін жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек үшін жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке бас кәулігінің көшірмесі, СТТН, ӘБК көшірмелері;
8) тармақша 13) көрсетілген санаттар үшін біржолғы материалдық төлем ақы үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, өрт бөлімінің,медицина мекемесінің және басқа да осыған сәйкес (өрт туралы, сырқат туралы және басқа да) органдардың анықтамасы, жеке бас кәулігінің көшірмесі, СТТН, ӘБК, отбасы мүшелерінің табысы туралы анықтамалар, ауылдық әкімдіктің учаскелік комиссиясымен ұсынылған, отбасының материалды-тұрмыстық жағдайларын тексеру актісі;
9) тармақша 14) көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін өтеу үшін ай сайынғы материалдық көмек төлеу үшін, қатты отынға біржолғы материалдық көмек үшін – "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемелекеттік мекемесінің деректер базасына сәйкес тізім, "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген тізім, СТТН;
10) тармақшалар 15) - 17) көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін өтеу үшін ай сайынғы материалдық көмек төлеу үшін – тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша Мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі көрсетілген тізім, "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген тізім;
11) тармақша 18) көрсетілген санаттар үшін кәсіптік оқудан өту кезеңінде материалдық көмек төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітабы, жеке бас кәулігінің, СТТН, ӘБК, оқу кезеңін растайтын құжат көшірмелері;
12) тармақша 19) көрсетілген санаттар үшін - жерлеуге материалдық көмек төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жеке бас кәулігінің көшірмесі, СТТН көшірмесі, қайтыс болғаны туралы кәулік, қайтыс болған кезде есепте тұрған жағдайы туралы бөлімнің анықтамасы, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ӘБК;

13) для категорий, указанных в подпункте 20) – для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, копии удостоверения личности, РНН, копии книги регистрации граждан, СИК, копия справки об освобождении;
14) для категории, указанной в подпункте 21) – для оплаты за обучение в высших учебных заведениях области, для ежемесячной социальной выплаты на проживание, питание и проезд к месту постоянного проживания студентам - заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и РНН, договор на оказание образовательных услуг, Акты обследования социально-бытовых условий проживания и сведения о совокупном доходе предоставляются один раз при назначении социальной помощи для оплаты обучения;
15) для категорий, указанных в подпункте 22) - для оплаты за обучение студентам высших медицинских учебных заведений – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, копии удостоверения личности, РНН, трехсторонний договор, подписанный акимом Успенского района, руководителем высшего учебного заведения и студентом;
16) для категорий, указанных в подпунктах 23), 24) - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, копии удостоверения  личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копия книги регистрации граждан, копии диплома об окончании высшего учебного заведения, средне-специального учебного заведения, копия приказа о приеме на работу, копия индивидуального трудового договора;
17) для категорий, указанных в подпункте 25) - для выплаты ежемесячной материальной помощи на питание больным, находящимся на амбулаторном лечении – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, копии удостоверения личности, РНН, СИК, копия книги регистрации граждан, справка из больницы о нахождении на амбулаторном лечении;

13) тармақша 20) көрсетілген санаттар үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жеке бас кәулігінің көшірмесі, СТТН, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ӘБК көшірмелері, босатылғаны туралы анықтаманың көшірмесі;
14) тармақша 21) көрсетілген санаттар үшін студенттердің облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуларына төлеу үшін, тұруға, тамақтануға және тұрған жеріне дейінгі жолақысына ай сайынғы әлеуметтік төлемдер үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген студенттің өтініші, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке бас кәулігінің көшірмесі, СТТН, білім беру қызметтерін көрсетудің келісімшарты, әлеуметтік-тұрмыс жағдайларының тексеру актісі және жиынтық табысы туралы мәліметтерді оқуды төлеу үшін әлеуметттік көмек тағайындау кезінде бір рет ұсынылады;
15) тармақша 22) көрсетілген санаттар үшін – жоғары медициналық оқу орындарындағы студенттердің оқуына төлем ақы төлеу үшін Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жеке бас кәулігінің, СТТН көшірмелері, Успен ауданының әкімімен, жоғары оқу орынының басшысымен және студенттің қолдары қойылған үш жақты келісімшарт;
16) тармақша 23), 24) көрсетілген санаттар үшін – біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жеке бас кәулігінің, СТТН, ӘБК көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жоғары оқу орнын, арнаулы оқу орнын бітіргені туралы дипломының, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың көшірмесі, жеке еңбек келісім шартының көшірмесі;
17) тармақша 25) көрсетілген санаттар үшін – амбулаториялық емделудегі науқастарға тамақтану үшін ай сайын материалдық көмек төлеу үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жеке бас кәулігінің, СТТН, ӘБК көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, амбулаториялық емделуін растайтын аурухананың анықтамасы;

18) для категории, указанной в подпункте 26) – для выплаты единовременной материальной помощи - заявление больного с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, справки подтверждающей болезнь и копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и РНН, СИК;
19) для категории, указанной в подпункте 27) - для выплаты единовременной материальной помощи детям, достигшим возраста 13 лет, для приобретения компьютерной техники, для единовременной материальной помощи ко дню инвалида – заявление одного из родителей (опекуна) о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, документ, подтверждающий наличие инвалидности у ребенка, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и РНН, копии свидетельства о рождении ребенка, социального индивидуального кода;
20) для категории, указанной в подпункте 28), 29) - для выплаты ежемесячной материальной помощи детям в возрасте до 1 года, находящимся на искусственном вскармливании - заявление одного из родителей о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, документ, подтверждающий искусственное вскармливание ребенка, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и РНН, СИК, копии свидетельства о рождении ребенка Акты обследования социально-бытовых условий проживания и сведения о совокупном доходе;
21) для категории, указанной в подпункте 30) – для единовременной материальной помощи по беременности женщинам, при условии постановки на учет в сроке беременности до 12 недель, заявление о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, документ, подтверждающий беременность, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика, СИК;
22) для категорий, указанных в подпункте 31) – для выплаты ежемесячной материальной помощи малообеспеченным опекунам, доходы которых не превышают размера прожиточного минимума – заявление с указанием фамилии, имени, отчества ребенка и опекуна, даты рождения, домашнего адреса, номера лицевого счета, СИК, РНН, справки о доходах семьи;

18) тармақша 26) көрсетілген санаттар үшін – біржолғы материалдық көмек төлеуге – Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген науқас адамның өтініші, сырқатты растайтын анықтама, жеке кәулігінің, СТТН, ӘБК көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
19) тармақша 27) көрсетілген санаттар үшін 13 жасқа жеткен балаларға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – компьютерлік техника сатып алу үшін, мүгедек күніне орай біржолғы материалдық көмек үшін - Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген ата-анасының біреуінің (қамқоршысының) материалдық көмек тағайындалғаны туралы өтініші, баланың мүгедектігін растайтын құжат, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке бас кәулігінің және СТТН көшірмелері, баланың тууы туралы кәуліктің көшірмесі, ӘБК көшірмесі;
20) тармақша 28), 29) көрсетілген санаттар үшін – қолдан тамақтандырылатын 1 жасқа дейінгі балаларға ай сайын материалдық көмек төлеу үшін - Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген ата-анасының біреуінің материалдық көмек тағайындалғаны туралы өтініш, баланың қолдан тамақтандырылатынын растайтын құжат, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке бас кәулігінің және СТТН, ӘБК көшірмесі, баланың туы туралы кәуліктің көшірмесі, әлеуметтік-тұрмыс жағдайларының тексеру актісі және жиынтық табысы туралы мәліметтер;
21) тармақша 30 көрсетілген санаттар үшін жүкті әйелдерге 12 аптаға дейін жүктілік мерзімімен есепке қойылған жағдайда біржолғы материалдық көмек төлеу үшін - Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, жүктілігін растайтын құжат, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке бас кәулігінің және СТТН көшірмелері, ӘБК көшірмесі;
22) тармақша 31 көрсетілген санаттар үшін ай сайын материалдық көмек төлеу үшін – кірісі бекітілген кедейшілік шегінен аспайтын, аз қамтамасыз етілген қамқоршыларға ұсынылған баланың және қамқоршының тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, үй мекенжайы, жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, СТТН, ӘБК, отбасының кірісі туралы анықтама;

23) для категории, указанной в подпункте 32) - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием фамилии, имени, даты рождения, домашнего адреса, номера лицевого счета, СИК, РНН, справка из государственного учреждения "отдел по делам обороны Успенского района";
24) для категории, указанной в подпункте 33) - для выплаты единовременного пособия для развития подсобного хозяйства -  заявление о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан,  копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и РНН, СИК, справки о доходах членов семьи, акт обследования материально-бытовых условий семьи, предоставляемый участковой комиссией сельских акиматов;
25) для категории, указанной в подпункте 34) - для выплаты единовременной материальной помощи на подключение к цифровому вещанию - заявление о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и РНН, СИК, справки о доходах членов семьи, акт обследования материально-бытовых условий семьи, предоставляемый участковой комиссией сельских акиматов;
26) для категории указанной в подпункте 35) – для выплаты материальной помощи на проезд больным детям - заявление одного из родителей о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и РНН, СИК, копии свидетельства о рождении ребенка;
27) для категории указанной в подпункте 36) - для выплаты ежеквартальной материальной помощи в связи с повышением роста цен на продукты питания список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Успенским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения", с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала Акционерного общества Народного банка Республики Казахстан.

23) тармақша 32 көрсетілген санаттар үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – тегі, аты,әкесінің аты, туған күні,үй мекенжайы, жеке есеп шотының номері көрсетілген өтініш, СТТН көшірмесі, ӘБК көшірмесі, "Успен ауданының қорғаныс істері бөлімі" мемлекеттік мекемесінің анықтамасы;
24) тармақша 33 көрсетілген санаттар үшін қосалқы шаруашылығын дамытуға біржолғы материалдық жәрдемақы төлеу үшін - Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген  материалдық көмек тағайындалғаны туралы өтініш, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке бас кәулігінің және СТТН көшірмелері, ӘБК көшірмесі, отбасы мүшелерінің кірісі туралы анықтама, ауыл әкімдігінің учаскелік комиссиясы ұсынған отбасының материалды-тұрмыстық жағдайларының тексеру актісі;
25) тармақша 34 көрсетілген санаттар үшін – сандық хабар таратуға қосылу үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін - Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген материалдық көмек тағайындалғаны туралы өтініш, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке бас кәулігінің және СТТН көшірмелері, ӘБК көшірмесі, отбасы мүшелерінің кірісі туралы анықтама, ауыл әкімдігінің учаскелік комиссиясы ұсынған отбасының материалды-тұрмыстық жағдайларының тексеру актісі;
26) тармақша 35 көрсетілген санаттар үшін – емделуге жіберілген науқас балалардың жолақысына материалдық көмек төлеу үшін - Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы ата-анасының біреуінің жеке есеп шотының номері көрсетілген материалдық көмек тағайындалғаны туралы өтініш, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке бас кәулігінің және СТТН көшірмелері, ӘБК көшірмесі, бала тууы туралы кәуліктің көшірмесі;
27) тармақша 36 көрсетілген санаттар үшін – азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты әр тоқсан сайын материалдық көмек төлеу үшін - тегі, аты, әкесінің аты, "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша Мемлекеттік орталығы" Павлодар облыстық филиалының Республикалық мемлекеттік қазыналық мекемесінің Успен аудандық бөлімінен алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алатын түрі, "Қазпошта" акционерлік қоғамның пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының номері көрсетілген тізім.

4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ" Успенского района назначать социальную выплату и оказывать услуги категориям граждан, указанным в пункте 2 настоящего постановления, по видам, в сроки, не превышающие сроков, установленных Законом Республики Казахстан "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц":
1) для категории указанной в подпункте 1) – ежемесячная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 5 минимальных расчетных показателей (далее - МРП), ежеквартальная материальная помощь на лекарственное обеспечение, в размере 1 МРП; ежеквартальная материальная помощь на проезд по факту; единовременная материальная помощь на подписку на периодические издания, в размере 3 МРП; единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 20000 тенге; единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 21500 тенге; единовременная материальная помощь на ремонт в размере 100000 тенге;
2) для категории указанной в подпункте 2) - единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 2150 тенге;
3) для категорий, указанных в подпунктах 3) - 7) – ежемесячная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 1,5 МРП; ежеквартальная материальная помощь на лекарственное обеспечение, в размере 2 МРП; единовременная материальная помощь на подписку на периодические издания, в размере 3 МРП; единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 10750 тенге; единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 21500 тенге;
4) для категорий указанной в подпунктах 8), 9) – ежемесячная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 1,5 МРП; ежеквартальная материальная помощь на лекарственное обеспечение, в размере 2 МРП; единовременная материальная помощь на подписку на периодические издания, в размере 3 МРП; единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 10750 тенге; ежеквартальная материальная помощь на проезд по факту; единовременная материальная помощь к дню вывода войск из Афганистана в размере 10 МРП;
5) для категорий указанной в подпунктах 10), 11) – ежемесячная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 1,5 МРП; ежеквартальная материальная помощь на лекарственное обеспечение, в размере 2 МРП; единовременная материальная помощь на подписку на периодические издания, в размере 3 МРП; единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 10750 тенге; ежеквартальная материальная помощь на проезд по факту;
6) для категории указанной в подпункте 12) – ежеквартальная материальная помощь на проезд по факту;

4. "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік Бағдарламалар бөлімі"мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының "Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы" Заңымен бекітілген мерзімнен аспайтын мерзімде осы қаулының 2 тармағында көрсетілген азаматтар санатына әлеуметтік төлемдер тағайындасын және түрлер бойынша қызметтер көрсетілсін:
1) тармақша 1) көрсетілген, санаттар үшін тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге 5 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі - АЕК) мөлшерінде ай сайын материалдық көмек; дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге 1 АЕК бойынша тоқсан сайын материалдық көмек; факті бойынша жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек; мерзімді басылымдарға жазылуға 3 АЕК бойынша біржолғы материалдық көмек; 9 мамырға 20000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; тісті протездеуге арналған біржолғы материалдық көмек 21500 теңге көлемінде; жөндеуге 100000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
2) тармақша 2) көрсетілген, санаттар үшін – 9 мамырға 2150 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
3) тармақша 3) - 7) көрсетілген, санаттар үшін – тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 1,5 АЕК мөлшерінде ай сайын материалдық көмек; дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге 2 АЕК бойынша тоқсан сайын материалдық көмек; мерзімді басылымдарға жазылуға 3 АЕК бойынша біржолғы материалдық көмек; 9 мамырға 10750 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; тісті протездеуге арналған біржолғы материалдық көмек 21500 теңге көлемінде;
4) тармақша 8), 9) көрсетілген, санаттар үшін – тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 1,5 АЕК мөлшерінде ай сайын материалдық көмек; дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге 2 АЕК бойынша тоқсан сайын материалдық көмек; мерзімді басылымдарға жазылуға 3 АЕК бойынша біржолғы материалдық көмек; 9 мамырға 10750 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; факті бойынша жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек; әскерлердің Ауғанстаннан шығарылған күніне орай  10 АЕК біржолғы материалдық көмек;
5) тармақша 10), 11) көрсетілген, санаттар үшін – тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 1,5 АЕК мөлшерінде ай сайын материалдық көмек; дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге 2 АЕК бойынша тоқсан сайын материалдық көмек; мерзімді басылымдарға жазылуға 3 АЕК бойынша біржолғы материалдық көмек; 9 мамырға 10750 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; факті бойынша жолақысына тоқсан сайын материалдық көмек;
6) тармақша 12) көрсетілген, санаттар үшін - жолақысына факті бойынша тоқсан сайын материалдық көмек;

7) для категории указанной в подпункте 13) - единовременная материальная помощь на непредвиденные жизненные обстоятельства, в размере до 50000 тенге;
8) для категории указанной в подпункте 14) – ежеквартальная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 2 МРП, единовременная материальная помощь на приобретение твердого топлива, в размере 6 МРП;
9) для категорий указанных в подпунктах 15), 16), 17) – ежеквартальная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг, в размере 2 МРП, ежеквартальная материальная помощь в связи с ростом цен на продукты питания в размере 2 МРП;
10) для категории указанной в подпункте 18) – материальная помощь в период прохождения профессионального обучения, в размере –  5 МРП;
11) для категории указанной в подпункте 19) – единовременная материальная помощь на погребение безработных, в размере 15 МРП;
12) для категории указанной в подпункте 20) – единовременная материальная помощь в размере 5 МРП;
13) для категории указанной в подпункте 21) – оплата за обучение в высших учебных заведениях Республики Казахстан в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении, для студентов высших учебных заведений - ежемесячная социальная выплата на проживание, питание и проезд к месту проживания в размере 7525 тенге, для обучающихся по педагогическим специальностям и 10750 тенге, для обучающихся в медицинских высших учебных заведениях на период учебы;
14) для категории, указанной в подпункте 22) – оплата за обучение в высших учебных заведениях Республики Казахстан в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении;
15) для категории указанной в подпункте 23) – единовременная материальная помощь выпускникам медицинских высших учебных заведений в размере 500000 тенге, выпускникам педагогических высших учебных заведений в размере 100000 тенге, выпускникам средне-специальных учебных заведений в размере 50000 тенге;
16) для категории указанной в подпункте 24) – единовременная материальная помощь вновь прибывшим врачам в размере 500000 тенге;
17) для категории указанной в подпункте 25) – ежемесячная материальная помощь на усиленное питание в размере 5 МРП;
18) для категории указанной в подпункте 26) – единовременная материальная помощь в размере 10 МРП;
19) для категории указанной в подпункте 27) – единовременная материальная помощь к Дню инвалида, в размере 10000 тенге;
20) для категории указанной в подпунктах 28), 29) - ежемесячная материальная помощь на детское питание, в размере 5 МРП;

7) тармақша 13) көрсетілген, санаттар үшін - қысылтаяң жағдайға тап болғандарға 50000 теңгеден көлемінде біржолғы материалдық көмек;
8) тармақша 14) көрсетілген, санаттар үшін - тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 2 АЕК бойынша тоқсан сайын материалдық көмек; қатты отынды сатып алуға 6 АЕК бойынша біржолғы материалдық көмек;
9) тармақша 15), 16), 17) көрсетілген, санаттар үшін - тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 2 АЕК бойынша тоқсан сайын материалдық көмек; азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты 2 АЕК бойынша тоқсан сайын материалдық көмек;
10) тармақша 18) көрсетілген, санаттар үшін – кәсіптік оқудан өту кезеңінде 5 АЕК көлемінде бойынша материалдық көмек;
11) тармақша 19) көрсетілген, санаттар үшін – жұмыссыздарды жерлеуге 15 АЕК көлемінде біржолғы материалдық көмек;
12) тармақша 20) көрсетілген, санаттар үшін – 5 АЕК көлемінде біржолғы материалдық көмек;
13) тармақша 21) көрсетілген, санаттар үшін – Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында (бұдан әрі – ЖОО) оқу үшін осыған сәйкес оқу орындағы нақты оқу төлемі мөлшерінде, оқу кезеңінде ЖОО студенттері үшін - тұруға, тамақтануға және тұрған жеріне дейінгі жолақысына ай сайынғы әлеуметтік төлемдер 7525 теңге мөлшерінде, педагогикалық мамандықтар бойынша оқитындар үшін және медициналық ЖОО оқитындар үшін 10750 теңге;
14) тармақша 22) көрсетілген, санаттар үшін – Қазақстан Республикасының ЖОО оқу үшін осыған сәйкес нақты оқу төлемі мөлшерінде оқу төлемі;
15) тармақша 23) көрсетілген, санаттар үшін – медициналық ЖОО түлектеріне 500000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек, педагогикалық ЖОО түлектеріне 100000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек, арнайы орта оқу орындарының түлектеріне 50000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
16) тармақша 24) көрсетілген, санаттар үшін – жаңадан келген дәрігерлерге 500000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
17) тармақша 25) көрсетілген, санаттар үшін – жақсы тамақтануға 5 АЕК көлемінде ай сайынғы материалдық көмек;
18) тармақша 26) көрсетілген, санаттар үшін – 10 АЕК көлемінде біржолғы материалдық көмек;
19) тармақша 27) көрсетілген, санаттар үшін – Мүгедектер күніне орай 10000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
20) тармақша 28), 29) көрсетілген, санаттар үшін – бала тамағына 5 АЕК көлемінде біржолғы материалдық көмек;

21) для категории указанной в подпункте 30) - единовременная материальная помощь в размере 5 МРП;
22) для категории указанной в подпункте 31) – ежеквартальная материальная помощь в связи с повышением роста цен на продукты питания, в размере 3 МРП;
23) для категории указанной в подпункте 32) – единовременная материальная помощь, в размере 5 МРП;
24) для категории указанной в подпункте 33) – единовременная материальная помощь на развитие подсобного хозяйства по факту;
25) для категории указанной в подпункте 34) – единовременная материальная помощь на подключение к цифровому вещанию, в размере 22000 тенге;
26) для категории указанной в подпункте 35) – единовременная материальная помощь, в размере фактической стоимости проезда;
27) для категории указанной в подпункте 36) – ежеквартальная материальная помощь в связи с повышением роста цен на продукты питания, в размере 3 МРП.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
6. Финансирование социальных выплат осуществляется в рамках районного бюджета на 2011 год.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дисюпову А.А.
Аким района                                Н. Ауталипов
Приложение
к постановлению акимата района
от 14 февраля 2011 года N 59/2
Состав комиссии по назначению социальной помощи
отдельным категориям граждан Успенского района
Дисюпова Альмира Амановна
- заместитель акима Успенского района, председатель комиссии;
Бижанова Асель Темирболатовна
- начальник государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата Успенского района", заместитель председателя комиссии;
Фергалюк Евгений Леонидович
- заместитель начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата Успенского района", секретарь комиссии;
Члены комиссии:
Цымбал Екатерина Владимировна
- начальник государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Успенского района";
Сабабаев Нурлан Бахданович
- начальник государственного учреждения "Отдел образования Успенского района";
Саламацкий Сергей Иванович
- аким Успенского сельского округа;
Жунуспаева Сауле Олжабаевна
- начальник государственного учреждения "Отдел финансов Успенского района".

21) тармақша 30) көрсетілген, санаттар үшін – 5 АЕК көлемінде біржолғы материалдық көмек;
22) тармақша 31) көрсетілген, санаттар үшін – азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты 3 АЕК көлемінде біржолғы материалдық көмек;
23) тармақша 32) көрсетілген, санаттар үшін – 5 АЕК көлемінде біржолғы материалдық көмек;
24) тармақша 33) көрсетілген, санаттар үшін – қосалқы шаруашылығын дамытуға факті бойынша біржолғы материалдық көмек;
25) тармақша 34) көрсетілген, санаттар үшін – сандық хабар таратуға қосылу үшін 22000 теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
26) тармақша 35) көрсетілген, санаттар үшін – нақты жолақысы мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
27) тармақша 36) көрсетілген, санаттар үшін – азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты 3 АЕК көлемінде тоқсан сайын материалдық көмек.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастар таралады.
6. Әлеуметтік төлемдерді қаржыландыру 2011 жылға арналған аудан бюджетінің шеңберінде жүзеге асырылады.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Успен ауданы әкімінің орынбасарына А.А. Дисюпова жүктелсін.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов
Успен ауданы әкімдігінің
14 ақпан 2011 жылы N 59/2 қаулысына
қосымша
Успен ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына
әлеуметтік көмек тағайындау бойынша комиссия құрамы
Альмира Аманқызы Дисюпова
- Успен ауданы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы;
Әсел Темірболатқызы Бижанова
- Успен ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары;
Евгений Леонидович Фергалюк
- "Успен ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары, комиссия хатшысы;
Комиссия мүшелері
Екатерина Владимировна Цымбал
- "Успен ауданы әкімдігінің экономика бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Нұрлан Бахданұлы Сабабаев
- аудандық білім бөлімінің бастығы;
Сергей Иванович Саламацкий
- Успен ауылдық округтің әкімі;
Сәуле Олжабайқызы Жүніспаева
- "Успен ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы.