О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXVIII сессия IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 30 марта 2011 года N 184/33. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 05 апреля 2011 года N 12-12-106. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, статьи 106, пункта 5  статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата XXXIII сессия, IV созыв) от 16 марта 2011 года N 355/33 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3185 от 28 марта 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХVIII сессия IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-100, опубликованное в газете "Сельские будни" от 20, 27 января 2011 года N 3, 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "1 410 955" заменить цифрами "1 430 885";
цифры "1 248 617" заменить цифрами "1 268 547";
в подпункте 2):
цифры "1 413462" заменить цифрами "1 453 466";
в подпункте 5):
цифры "-16087" заменить цифрами "-36 161";
в подпункте 6):
цифры "16087" заменить цифрами "36 161";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
3176 тысяч тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
11 474 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7049 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;

Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған XXVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Упен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 184/33 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 05 сәуірде N 12-12-106 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 106 бабының 2 тармағы, 4) тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының, 1-тармағы, 1-тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2011 жылдың 16 наурыздағы (IV сайланған XXХІІІ сессиясы) "Облыстық мәслихаттың 2010 жылдың 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы" (IV сайланған  XXІХ сессиясы) N 324/29  шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" N 355/33 шешіміне (2011 жылғы 28 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3185 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2010 жылдың 24 желтоқсандағы (ХХVIII сессиясы IV сайланған) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-100 тіркелген, "Сельские будни" газетінде 2011 жылдың 20, 27 қаңтардағы 3, 4 нөмірлерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"1 410955" саны "1 430 885" сандарымен ауыстырылсын;
"1 248 617" саны "1 268 547" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1 413 462" сандары "1 453 466" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-16087" сандары "-36 161" ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"16087" сандары "36 161" ауыстырылсын;
шешім келесі мазмұнындағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. Аудан бюджетінде 2011 жылы республикалық бюджеттен нысаналы трансферттердің көлемі келесі көлемде ескерілсін:
3176 мың теңге – ата-ананың қамқорынсыз қалған балаларға, баланы (балалар) және жетім-баланы (жетім-балалар) ұстауға қорғаншыларға қамқоршыларға (қамқоршы) ай сайынғы ақшадай қаражат төлеуге;
11 474 мың теңге – эпизоотикалық шараларды өткізуге;
7049 мың теңге – мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне және мектептің жеке санаттағы мұғалімдеріне қосымша төлем көлемін ұлғайтуға;

11037 тысяч тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в том числе:
5720 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;
5317 тысяч тенге - на создание центров занятости";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.

11037 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасын рәсімінде шараларды іске асыруға соның ішінде:
5720 мың теңге – еңбек ақының бөлшектеп қаражаттандыруға;
5317 мың теңге - жұмыспен қамту орталығын құруға";
Осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес 15 қосымшалары белгіленген шешімде жаңа мазмұнда баяндалсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеті бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.