О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXVIII сессия IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 16 июня 2011 года N 190/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июня 2011 года N 12-12-107. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХVIII сессия IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-100, опубликованное в газете "Сельские будни" от 20,27 января 2011 года N 3, 4) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "1 430 885" заменить цифрами "1 434 022";
цифры "158 354" заменить цифрами "159 841";
цифры "3 284" заменить цифрами "5 283";
цифры "700" заменить цифрами "351";
в подпункте 2):
цифры "1 453 466" заменить цифрами "1 456 603";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған XXVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 маусымдағы N 190/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 маусымда N 12-12-107 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының, 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған ХХVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-100 тіркелген, "Сельские будни" газетінде 2011 жылдың 20, 27 қаңтарындағы 3, 4 нөмірлерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"1 430 885" саны "1 434 022" сандарымен ауыстырылсын;
"158 354" саны "159 841" сандарымен ауыстырылсын;
"3 284" саны "5 283" сандарымен ауыстырылсын;
"700" саны "351" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1 453 466" сандары "1 456 603" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.

2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХV сессии, IV созыва
районного маслихата                        С. Смагулова
Секретарь Успенского
районного маслихата                        Т. Байгужинов
Приложение
к решению Успенского районного маслихата
(XХХV сессии IV созыв) от 16 июня
2011 года N 190/35
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
I. ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің жүзеге асуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың ІV сайланған
XXXV сессия төрағасы                       С. Смағулова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихаттың шешімі
(IV сайланған XХХV сессиясы)
2011 жылғы 16 маусым N 190/35
Қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
I. КІРІСТЕР