О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (XXVIII сессия, IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2011 года N 218/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 ноября 2011 года N 12-12-116. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2, статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (XXXIХ (внеочередная) сессия, IV созыв) от 7 ноября 2011 года N 398/39 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3192 от 10 ноября 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХVIII сессия, IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-100, опубликованное от 20, 27 января 2011 года в газете "Сельские будни" N 3, 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 470 408" заменить цифрами "1 599 316";
цифры "1 289 931" заменить цифрами "1 418 839";
в подпункте 2):
цифры "1 590 989" заменить цифрами "1 621 897";
в подпункте 5):
цифры "-134 097" заменить цифрами "-36 097";
в подпункте 6):
цифры "134 097" заменить цифрами "36 097";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        А. Жураковский
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов
Приложение
к решению Успенского районного маслихата
(XXXXII (внеочередная) сессия IV созыв)
от 14 ноября 2011 года N 218/42
Приложение N 1
к решению Успенского районного маслихата
(XXVIII сессии IV созыв)
от 24 декабря 2010 года N 168/28
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
I. ДОХОДЫ

Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған XXVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы N 218/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қарашада N 12-12-116 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 қарашадағы (IV сайланған XXXIХ (кезектен тыс) сессиясы) "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы (IV сайланған XXIX сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 10 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3192 тіркелген) N 398/39 шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған ХХVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-12-100 тіркелген, 2011 жылғы 20, 27 қаңтардағы "Сельские будни" газетінің N 3, 4 жарияланған) N 168/28 шешіміне   келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"1 470 408" деген сандары "1 599 316" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 289 931" деген сандары "1 418 839" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 590 989" деген сандары "1 621 897" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-134 097" деген сандары "-36 097" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"134 097" деген сандары "36 097" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            А. Жураковский
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 қарашадағы
(IV сайланған XXXXII (кезектен тыс)
сессиясы) N 218/42 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
(IV сайланған XХVIII сессиясы)
N 168/28 шешіміне
N 1 қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
I. КІРІСТЕР