О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05 апреля 2011 года N 172/36. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 26 апреля 2011 года N 12-13-126. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-118, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2 от 13 января 2011 года, N 3 от 20 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2362274 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 274230 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7473 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2080471 тысяча тенге;
2) затраты – 2383796 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40195 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 42866 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2671 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 2500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 2500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -64217 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64217 тысяч тенге";
в пункте 4-1 указанного решения цифры "13428" заменить цифрами "15434";
дополнить абзацами следующего содержания:
"10630 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;

Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 155/32 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 сәуірдегі N 172/36 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 сәуірде N 12-13-126 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасы және 109 бабы 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде N 12-13-118 тіркеуге алынған, 2011 жылғы 13 қаңтардағы аудандық "Трибуна" газетінің N 2, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 3 жарияланған) N 155/32 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті 123қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жыл келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2362274 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 274230 мың теңге;
салықтан басқа түсімдер – 7473 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 100 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 2080471 мың теңге;
2) шығындар – 2383796 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру - 40195 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттер - 42866 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2671 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 2500 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 2500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -64217 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 64217 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағында "13428" сандары "15434" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға - 10630 мың теңге;

13163 тысячи тенге на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
5720 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;
7443 тысячи тенге - на создание центров занятости."
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.

жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға - 13163 мың теңге;
оның ішінде:
жалақыны ішінара қаражаттандыруға - 5720 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға - 7443 мың теңге."
Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.