О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 14 июля 2011 года N 193/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 июля 2011 года N 12-13-128. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-118, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2 от 13 января 2011 года, N 3 от 20 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2362274" заменить цифрами "2367779";
цифры "2080471" заменить цифрами "2085976";
в подпункте 2) цифры "2383796" заменить цифрами "2531401";
в подпункте 5) цифры "-64217" заменить цифрами "-206317";
в подпункте 6) цифры "64217" заменить цифрами "206317";
в пункте 4-1:
цифры "1942" заменить цифрами "1300";
цифры "10630" заменить цифрами "7780";

Шарбақты аудан мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 155/32 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 шілдедегі N 193/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 шілдеде N 12-13-128 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасы және 109-бабының  5-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 12-13-118, тіркеуге алынған 2011 жылғы 13 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 3, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 3 жарияланған) N 155/32 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
"2362274" сандары "2367779" сандарымен ауыстырылсын;
"2080471" сандары "2085976" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2383796" сандары "2531401" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-64217" сандары "-206317" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"64217" сандары "206317" сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармағында:
"1942" сандары "1300" сандарымен ауыстырылсын;
"10630" сандары "7780" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "13163" заменить цифрами "10160";
цифры "5720" заменить цифрами "2717";
дополнить пунктами 4-44-5 следующего содержания:
"4-4. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в сумме 12000 тысяч тенге на разработку проектно-сметной документации по строительству объектов образования;
4-5. Учесть в бюджете района на 2011 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020 на сумму 142100 тысяч тенге";

"13163" сандары "10160" сандарымен ауыстырылсын;
"5720" сандары "2717" сандарымен ауыстырылсын;
4-44-5 тармақтары келесі мазмұнда толықтырылсын:
"4-4. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде білім беру объектілерінің құрылысы бойынша жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеуге облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 12000 мың теңге көлемінде ескерілсін;
4-5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер 142100 мың теңге көлемінде ескерілсін";

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Т. Муканов
Секретарь районного маслихата              Б. Паванов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 14 июля 2011 года N 193/39
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс                Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Т. Мұқанов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Паванов
Шарбақты аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 шілдедегі
N 193/39 шешіміне
қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы               Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер