О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 13 октября 2011 года N 206/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 ноября 2011 года N 12-13-131. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-118, опубликованное 13 января 2011 года в районной газете "Трибуна" N 2, 20 января 2011 года в районной газете "Трибуна" N 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2367779" заменить цифрами "2434975";

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 155/32 шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 қазандағы N 206/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 03 қарашада N 12-13-131 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 12-13-118 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 2, 2011 жылғы 20 қаңтардағы "Трибуна" газетінің N 3 жарияланған) N 155/32 шешіміне келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"2367779" сандары "2434975" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "2085976" заменить цифрами "2153172";
в подпункте 2):
цифры "2531401" заменить цифрами "2598597";
пункт 4-2 дополнить абзацем следующего содержания:
"67196 тысяч тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением  данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.

"2085976" сандары "2153172" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2531401" сандары "2598597" сандарымен ауыстырылсын;
4-2 тармағы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына 67196 мың теңге.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және аудандық әлеуметтік-экономикалық дамыту мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.