О внесении изменения и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 28 октября 2011 года N 207/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 ноября 2011 года N 12-13-132. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 14 октября 2011 года N 394/38 "О внесении изменений и дополнений в решение  областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-118, опубликованное 13 января 2011 года в районной газете "Трибуна" N 2,  20 января 2011 года в районной газете "Трибуна" N 3) следующие изменение и дополнение:
дополнить пунктом 4-6 следующего содержания:
"4-6. Предусмотреть целевые текущие трансферты в областной бюджет в сумме 335,0 тысяч тенге в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 155/32 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы N 207/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қарашада N 12-13-132 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 қазандағы "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы N 324/29 "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" N 394/38  шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 155/32 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне  (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 12-13-118 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 2, 2011 жылғы 20 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
4-6 тармағы келесі мазмұнда толықтырылсын:
"4-6. Аудандық мәслихаттың ревизиялық комиссиясының таратылуына байланысты облыстық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер 335,0 мың теңге көлемінде қарастырылсын.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.