О бюджете Щербактинского района на 2012 - 2014 годы
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 220/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2012 года N 12-13-136. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30 января 2013 года N 62/19
Сноска. Наименование в редакции решения маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2012 N 5/2   (вводится в действие с 01.01.2012).
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2013 N 62/19.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и решением Павлодарского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012 – 2014 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год  в следующих объемах:
1) доходы – 2205264 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 347953 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4196 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2363 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1850752 тысячи тенге;
2) затраты – 2442125 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64854 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 5529 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 70383 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 2510 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 2510 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -304225 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 304225 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2012 N 5/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 16.04.2012 N 13/5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 28.05.2012 N 16/7 (вводится в действие с 01.01.2012); от 24.07.2012 N 23/10 (вводится в действие с 01.01.2012); от 31.10.2012 N 36/14 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 50/16 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год объем субвенций передаваемых из областного бюджета в общей сумме 1598894 тысячи тенге.
3. Утвердить в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на проведение капитального ремонта объектов культуры в сумме 61400 тысяч тенге.
1565 тысяч тенге – на укрепление материально–технической базы объектов образования;
1535 тысяч тенге – на увеличение размера выплаты ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, обучающимся в высших учебных заведениях.

2012 - 2014 жылдарға арналған Шарбақты ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 220/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 қаңтарда N 12-13-136 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 62/19 шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.01.30 N 5/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 30.01.2013 N 62/19 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75–бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағы 1) тармақшасына және 2011 жылғы 6 желтоқсандағы және Павлодар облыстық мәслихатының N 404/40 "2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 – 2014 жылдарға арналған, оның ішінде 2012 жылғы аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2205264 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша – 347953 мың теңге;
салық емес түсімдер бойынша – 4196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2363 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 1850752 мың теңге;
2) шығындар – 2442125 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру – 64854 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5529 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 70383 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо 2510 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 2510 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -304225 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 304225 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.01.30 N 5/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.16 N 13/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.05.28 N 16/7 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.07.24 N 23/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.10.31  N 36/14 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.06 N 50/16 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенциялардың көлемі жалпы 1598894 мың теңге сомасында қарастырылсын.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге нысаналы ағымдағы трансферттер 61400 мың теңге сомасында бекітілсін.
білім беру объектілерінің материалдық–техникалық базасын нығайтуға - 1565 мың теңге;
жоғары оқу орындарында оқитын табысы аз отбасылардан шыққан және ата–анасының қамқорлығынсыз қалған студенттерге ай сайынғы көмектің төлемақы мөлшерін көбейтуге - 1535 мың теңге.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16.04.2012 N 13/5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 24.07.2012 N 23/10 (вводится в действие с 01.01.2012).
3–1. Утвердить в бюджете района на 2012 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
34552 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
6762 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка–сироты (детей–сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
1721 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей–инвалидов, обучающихся на дому;
4094 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
19448 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6992 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
12773 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3436 тысяч тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";
15815 тысяч тенге – на реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
5355 тысяч тенге – частичное субсидирование заработной платы;
7922 тысячи тенге – обеспечение деятельности центров занятости населения;
2230 тысяч тенге – молодежная практика;
308 тысяч тенге – предоставление субсидий на переезд;
16434 тысячи тенге – на ремонт объектов социальной инфраструктуры в рамках развития сельских населенных пунктов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2012 N 5/2 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16.04.2012 N 13/5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 28.05.2012 N 16/7 (вводится в действие с 01.01.2012); от 24.07.2012 N 23/10 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 50/16 (вводится в действие с 01.01.2012).
3–2. Утвердить в бюджете Щербактинского района на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 70383 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 30.01.2012 N 5/2 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16.04.2012 N 13/5 (вводится в действие с 01.01.2012).

Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 13/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.24 N 23/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3–1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 34552 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асыраушыларға (қамқоршыларға) күтіп-ұстауға ай сайын ақшалай қаражат төлеуге – 6762 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрылғылармен, бағдарламалық жабдықпен қамтамасыз етуге – 1721 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал–жабдықтарымен жарақтандыруға – 4094 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға – 19448 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 6992 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс–шараларды өткізуге – 12773 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайғастыру мәселелерін шешуге – 3436 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының іс–шараларын іске асыруға –  15815 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялау – 5355 мың теңге;
тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету – 7922 мың теңге;
жастар тәжірибесі – 2230 мың теңге;
көшуге субсидиялар ұсыну – 308 мың теңге;
Ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде әлеуметтік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге – 16434 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.01.30 N 5/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 13/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) 2012.05.28 N 16/7 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.24 N 23/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.12.06 N 50/16 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3–2. 2012 жылға арналған Шарбақты аудандық бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 70383 мың теңге көлемінде ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.01.30 N 5/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 13/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

3–3. Утвердить в бюджете района на 2012 год объемы целевых текущих трансфертов на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
9300 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно–коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
12000 тысяч тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно–коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020;
29031 тысяча тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16.04.2012 N 13/5 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 28.05.2012 N 16/7 (вводится в действие с 01.01.2012); от 24.07.2012  N 23/10 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 50/16 (вводится в действие с 01.01.2012).
3–4. Утвердить в бюджете района на 2012 год объемы целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
15000 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24.07.2012 N 23/10 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2012 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов на 2012 год согласно приложению 5.
6. Утвердить на 2012 год резерв местного исполнительного органа  района в сумме 1000 тысяч тенге.

3–3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй  салу және (немесе) сатып алу және инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға – 9300 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 12000 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамыту үшін – 29031 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 13/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.05.28 N 16/7 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.24 N 23/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.06 N 50/16 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3–4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 15000 мың теңге.
Ескерту. Шешім 3-4 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2012.07.24 N 23/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2012 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау үдерісінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2012 жылға арналған ауылдық әкімдер аппаратының ағымдағы бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған жергілікті атқарушы органдардың сақтық қоры 1000 мың теңге көлемінде бекітілсін.

7. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.

7. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы, білім беру, мәдениет және спорт, ауылдық аймақтарда жұмыс істейтін, қала жағдайларында осы қызмет түрімен айналысатын мамандардың ставкасымен салыстырғанда мемлекеттік қызметкерлер емес мамандардың айлық ақысына және тарифтік еңбекақы мөлшерінің 25 пайызға өсуін сақтау.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

1207383
003
Общеобразовательное обучение
1160453
006
Дополнительное образование для детей
28055
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
18875
9
Прочие услуги в области образования
78059
464
Отдел образования района (города областного значения)
60299
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12628
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14632
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1450
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
6762
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1721
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22936
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
170
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17760
037
Строительство и реконструкция объектов образования
17760
05
Здравоохранение
623
9
Прочие услуги в области здравоохранения
623
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
623
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
623
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
110140
2
Социальная помощь
91473
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8982
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8982
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82455
002
Программа занятости
19947
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1200

1207383
003
Жалпы білім беру
1160453
006
Балаларға қосымша білім беру
28055
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
18875
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
78059
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
60299
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12628
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14632
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды, конкурстарды өткiзу
1450
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6762
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1721
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22936
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
170
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17760
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17760
05
Денсаулық сақтау
623
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
623
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
623
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
623
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
110140
2
Әлеуметтік көмек
91473
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8982
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8982
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82455
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
19947
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1200

005
Государственная адресная социальная помощь
1372
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43640
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
400
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1661
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6313
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7922
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18703
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18703
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17653
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
728
021
Капитальные расходы государственного органа
322
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
118638
1
Жилищное хозяйство
78081
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
38
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
38
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16434
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
16434
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3770
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3770
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57839
020
Приобретение жилья
4500
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
12308
073
Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятость 2020
29031
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
12000
2
Коммунальное хозяйство
17147
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1372
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43640
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
400
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1661
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6313
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7922
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18703
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18703
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17653
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
728
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
322
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
118638
1
Тұрғын үй шаруашылығы
78081
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
38
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
38
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16434
024
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
16434
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3770
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3770
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі"
57839
020
Тұрғын үй сатып алу
4500
072
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
12308
073
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және реконструкциялау
29031
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
12000
2
Коммуналдық шаруашылық
17147
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
8000
6
Земельные отношения
8160
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8160
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6160
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел) аульных (сельских) округов
2000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14297
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14297
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14297
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
6497
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7800
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
48426
1
Автомобильный транспорт
46848
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19098
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
19098
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27750
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
27750
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1578
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1578
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1578
13
Прочие
21143
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
347
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
347
006
Поддержка предпринимательской деятельности
347
9
Прочие
20796
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
13587
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства

005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8000
6
Жер қатынастары
8160
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8160
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6160
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14297
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14297
466
Ауданның сәулет (облыстық маңызы бар қаланың) қала құрылысы, құрылыс бөлімі
14297
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6497
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7800
12
Көлік және коммуникация
48426
1
Автомобиль көлігі
46848
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
19098
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарын қолдануды қамтамасыз ету
19098
458
Ауданның тұрмыстық коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
27750
023
Автомобиль жолдарын қолдануды қамтамасыз ету
27750
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1578
458
Ауданның тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
1578
024
Кентішілік (қалаішілік) қала маңы және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1578
13
Басқалар
21143
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
347
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
347
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
347
9
Басқалар
20796
452
Аудандық қаржы бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
1000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауылшаруашылық бөлімі
13587
001
Кәсіпкерлікті дамыту, өнеркәсіп және ауыл шаруашылық (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

007
Мемлекеттік тұрғын қорды қорғайтын мекеме аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село) ауылдық (селолық) округтер
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село) ауылдық (селолық) округтер
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Аудан әкімінің аппараты, аудандық маңызы бар қалалар, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер
013
Автомобиль жолдар қатынасымен аудандық маңызы бар қалалар ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерді қамтамасыз ету