О внесении изменения в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 382 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы"
Решение XXXХІІ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 31 мая 2011 года N 436. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 июля 2011 года за N 893. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 2 июня 2014 года N 232
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 02.06.2014 N 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы «Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Алматы» от 13 декабря 2010 года № 382 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 880 от 19 января 2011 года, опубликовано в газетах «Вечерний Алматы» от 22 января 2011 года № 8, «Алматы ақшамы» от 22 января 2011 года № 7) следующие изменения:
в подпункте 8 пункта 32 после слов «адресной социальной помощи» слова «пособий и компенсаций, выплачиваемых за счет средств бюджета, в размерах, установленных законодательством Республики Казахстан» исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии маслихата города Алматы по социальным вопросам и общественному согласию (Тажиева Е.Б.) и первого заместителя акима города Алматы М. Мукашева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель XXXXII-ой
сессии маслихата города Алматы
IV-го созыва                               Т. Мукашев

IV-ші сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXIV-ші сессиясының "Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі жөніндегі Ережені бекіту туралы" 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 382 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXХIІ сессиясының 2011 жылғы 31 мамырдағы N 436 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 шілдеде N 893 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 2 маусымдағы № 232 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 02.06.2014 N 232 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңына сәйкес ІV-ші сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Алматы қаласындағы тұрғын үй көмегінің көлемі және көрсету тәртібі жөніндегі Ережені бекіту туралы» 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 382 (2011 жылғы 19 қаңтардағы № 880 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2011 жылғы 22 қаңтардағы № 8 «Вечерний Алматы», 2011 жылғы 22 қаңтардағы № 7 «Алматы ақшамы» газеттерінде жарияланған) Алматы қаласы мәслихатының шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
32 тармақтың 8 тармақшасында «Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мөлшерде бюджет қаржысы есебінен төленетін» сөздері және «атаулы әлеуметтік көмек» сөзінен кейінгі «жәрдемақылар мен өтемақылар» сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына (Е.Тәжиев) және Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М.Мұқашевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн мерзімі өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
ІV-ші сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXXXII-ші сессиясының
төрағасы                                   Т. Мұқашев