О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 374 "О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы"
Решение XXХXIХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 23 ноября 2011 года N 488. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 1 декабря 2011 года за N 903. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 485-IV «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы», со статьями 67 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 869, опубликовано 11 января 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 2 и 6 января 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 1-2) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями XXXVI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 18 января 2011 года № 394 «О внесении изменений и дополнений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 881, опубликовано 5 февраля 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 13 и 5 февраля 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 17), XXXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 10 марта 2011 года № 412 «О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 885, опубликовано 19 марта 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 35-36 и 19 марта 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 38-39), внеочередной XXXXI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 6 мая 2011 года № 427 «О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 890, опубликовано 19 мая 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 59 и 19 мая 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 62), XXXXV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 8 июля 2011 года № 453 «О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 896, опубликовано 23 июля 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 85 и 23 июля 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 90-91), XXXXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 20 октября 2011 года  № 484 «О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года  № 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 902, опубликовано  1 ноября 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 128 и 1 ноября 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 132) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXХIV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХІХ сессиясының 2011 жылғы 23 қарашадағы N 488 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 желтоқсанда N 903 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106108 баптарына,  Қазақстан Республикасының «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»  Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 қазандағы № 485-IV Заңына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6, 7 баптарына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 869 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы «Алматы ақшамы» газетінің № 2 санында және 2011 жылғы 6 қаңтардағы «Вечерний Алматы» газетінің № 1-2 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 18 қаңтардағы XXXVI сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 394 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 881 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 5 ақпандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 13 санында және 2011 жылғы 5 ақпандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 17 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы XXXVIII сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 412 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 885 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 19 наурыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 35-36 санында және 2011 жылғы 19 наурыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 38-39 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 6 мамырдағы кезектен тыс XXXXI сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 427 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 890 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 19 мамырдағы «Алматы ақшамы» газетінің № 59 санында және 2011 жылғы 19 мамырдағы «Вечерний Алматы» газетінің № 62 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 8 шілдедегі XXXXV сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 453 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 896 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 23 шілдедегі «Алматы ақшамы» газетінің № 85 санында және 2011 жылғы 23 шілдедегі «Вечерний Алматы» газетінің № 90-91 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы XXXXIX сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 484 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 484 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 902 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 1 қарашадағы «Алматы ақшамы» газетінің № 128 санында және 2011 жылғы 1 қарашадағы «Вечерний Алматы» газетінің № 132 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры «298 603 957» заменить цифрами «298 588 796»;
цифры «97 940 457» заменить цифрами «97 925 296»;
в подпункте 2):
цифры «314 716 048» заменить цифрами «314 700 887»;
в пункте 6 цифры «3 047 793» заменить цифрами «3 049 093»;
в пункте 8 цифры «9 670 517» заменить цифрами «9 700 940»;
в пункте 9 цифры «53 150 757» заменить цифрами «53 143 463»;
в пункте 10 цифры «34 541 606» заменить цифрами «34 495 852»;
в пункте 12 цифры «43 059 381» заменить цифрами «43 008 634;
в пункте 13 цифры «23 697 651» заменить цифрами «23 748 007»;
в пункте 14 цифры «13 788 334» заменить цифрами «12 558 334»;
в пункте 17 цифры «60 949 735» заменить цифрами «60 950 005»;
в пункте 18 цифры «14 802 999» заменить цифрами «14 397 338».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.

«298 603 957» цифрлары «298 588 796» цифрларымен ауыстырылсын;
«97 940 457» цифрлары «97 925 296» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«314 716 048» цифрлары «314 700 887» цифрларымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «3 047 793» цифрлары «3 049 093» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «9 670 517» цифрлары «9 700 940» цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «53 150 757» цифрлары «53 143 463» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «34 541 606» цифрлары «34 495 852» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «43 059 381» цифрлары «43 008 634» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «23 697 651» цифрлары «23 748 007» цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «13 788 334» цифрлары «12 558 334» цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы «60 949 735» цифрлары «60 950 005» цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «14 802 999» цифрлары «14 397 338» цифрларымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативно-правового акта в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель  внеочередной
XXXXIX -й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва               Д. Петрухин
Секретарь маслихата
города Алматы IV-го созыва               Т. Мукашев
Приложение
к решению внеочередной XXXXIХ-й
сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 23 ноября 2011 года № 488
БЮДЖЕТ ГОРОДА АЛМАТЫ НА 2011 ГОД
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс                 Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. ДОХОДЫ

3. Алматы қаласы мәслихаты (Т.Т. Мұқашев) нормативтік-құқықтық актіні әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХХХХІХ сессиясының төрағасы                 Д. Петрухин
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
хатшысы                                     Т. Мұқашев
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXXXІХ сессиясының
2011 жылғы 23 қарашадағы
№ 488 шешіміне қосымша
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫНЫҢ 2011 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН БЮДЖЕТІ
Санаты
Сыныбы                     Атауы
Iшкi сыныбы
Барлығы
(мың теңге)
1
2
3
I. КІРІСТЕР