О внесении изменений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 03 июля 2009 года № 91 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение Акима Алмалинского района города Алматы от 28 декабря 2011 года N 96. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 декабря 2011 года за N 917. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 16 апреля 2014 года № 05
Сноска. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 16.04.2014 № 05.
Согласно подпункту 1 пункта 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года N 2464 «О выборах в Республике Казахстан» аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы от 03 июля 2009 года № 91 «Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 августа 2009 года № 822, опубликовано в газетах «Алматы Ақшамы» 20 августа 2009 года № 98 и 18 августа 2009 г. за № 96 «Вечерний Алматы») (с внесенными изменениями от 17 января 2011 года № 06 «О внесении изменений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 03 июля 2009 г. № 91 «Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы»», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 января 2011 года № 874, опубликовано в газете «Алматы Ақшамы» 20 января 2011 года № 6 (4408)) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 7, № 36, № 247, № 248, № 249, № 251 согласно  приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района Бейсеуова Е.Б.
3. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Акима района             М. Принбеков
Приложение № 1
к решению акима Алмалинского
района города Алматы
от 28 декабря 2011 года № 96
Избирательный участок № 7
Центр: город Алматы, улица Ауэзова, 66/5 угол улицы Курмангазы,
музыкальная школа имени Ахмета Жубанова, телефон: 375-55-42.
Границы: от улицы Клочкова по четной стороне улицы Шевченко до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Клочкова; по четной стороне улицы Клочкова до улицы Шевченко, включая дома под №№ 64/1, 64/2, 64/3, 64/4 и 66/5 по улице Ауэзова, а также дом под № 164г по улице Шевченко.
Избирательный участок № 36
Центр: город Алматы, улица Манаса, 13,

Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2009 жылғы 3 шілдедегі № 91 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру жөнінде" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы N 96 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 917 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі N 05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 16.04.2014 N 05 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі N 2464 Конституциялық Заңының 23 бабының 2 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2009 жылғы 3 шілдедегі № 91 «Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру жөнінде» (Нормативтік – құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 ж. 10 тамызда № 822 нөмірімен тіркелген, «Вечерний Алматы» газетінің 2009 жылғы 18 тамыз № 96 санында және «Алматы ақшамы» газетінің 20 тамыз 2009 жылда № 98 санында жарияланған), (17 қаңтар 2011 жылғы Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2009 жылғы 3 шілдедегі № 91 «Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру жөнінде» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 06 шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік – құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 ж. 17 қаңтарда № 874 нөмірімен тіркелген, «Алматы ақшамы» газетінің 20 қаңтар 2011 жылда № 6 (4408) санында жарияланған)) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 7, № 36, № 247, № 248, № 249, № 251 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысы Е.Б. Бейсеуовке жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Аудан әкімі                                М. Прінбеков
Алматы қаласы
Алмалы ауданы әкімінің
2011 жылғы «28» желтоқсандағы
№ 96 шешіміне № 1 қосымша
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әуезов көшесі, 66/5
Құрманғазы көшесінің қиылысы, Ахмет Жұбанов атындағы
музыкалық мектеп, телефон: 375-55-42.
Шекарасы: Клочкова көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Клочкова көшесіне дейін; Клочкова көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін, Әуезов көшесіндегі, № № 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 66/5, және де Шевченко көшесіндегі, № 164 г үйді қоса.
№ 36 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 13,

музыкальный колледж имени Чайковского, телефон: 379-92-24.
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Текстильной; по нечетной стороне улицы Текстильная до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до улицы Манаса; по нечетной стороне улицы Манаса до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Карасай батыра, исключая дома под №№ 64/1, 64/2, 64/3, 64/4 и 66/5 по улице Ауэзова, а также дом под № 164г по улице Шевченко.
Избирательный участок № 247
Центр: города Алматы, улица Макатаева, 142,
Центр занятости и социальных программ Жетысуского района,
телефон: 279-35-87.
Границы: от улицы Чайковского по нечетной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до проспекта Жибек Жолы, включая дома под №№ 3, 5 по улице Масанчи и дом под № 156 по улице Макатаева.
Избирательный участок № 248
Центр: город Алматы, улица Гоголя, 113,
лингвистическая гимназия № 15, телефон: 279-45-10, 279-51-10.
Границы: от улицы Наурызбай батыра по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи до проспекта Жибек Жолы; по четной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Гоголя, исключая дома под №№ 3, 5 по улице Масанчи и дом под № 156 по улице Макатаева.
Избирательный участок № 249
Центр: город Алматы, улица Гоголя, 161,
Казахский государственный женский педагогический университет,
телефон: 233-45-89.
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Макатаева; четной стороне улицы Макатаева до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Гоголя, исключая дома под №№ 151 и 153 по проспекту Жибек Жолы, а также дом № 158 по улице Макатаева и дом № 2 по улице Байтурсынулы Ахмета.
Избирательный участок № 251
Центр: город Алматы, улица Шарипова Ади, 25/27,

Чайковский атындағы музыкалық колледж, телефон: 379-92-24.
Шекарасы: Әуезов көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Текстильный көшесіне дейін; Текстильный көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Әуезов көшесіндегі, №№ 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, және 66/5, және де Шевченко көшесіндегі, № 164 г үйді шығара;
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 142,
Жетысу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар орталығы, телефон: 279-35-87.
Шекарасы: Чайковский көшесінен Жібек жолы даңғылының тақ санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Масанчи көшесіндегі, №№ 3, 5 және де Мақатаев көшесіндегі, № 156 үйді қоса.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 113,
№ 15 лингвистикалық гимназия, телефон: 279-45-10, 279-51-10.
Шекарасы: Наурызбай батыр көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Масанчи көшесіндегі, №№ 3, 5 және де Мақатаев көшесіндегі, № 156 үйді шығара.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 161,
Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті,
телефон: 233-45-89
Шекарасы: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Жібек жолы даңғылындағы №№ 151 және 153, және де Мақатаев көшесіндегі № 158 және Ахмет Байтұрсынұлы көшесіндегі № 2 үйді шығара.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әди Шәріпов көшесі, 25/27,

средняя школа № 16, телефон: 229-92-60, 233-75-02.
Границы: от улицы Шарипова Ади по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Гоголя, включая дома под №№ 151 и 153 по проспекту Жибек Жолы.

№ 16 орта мектеп, телефон: 229-92-60, 233-75-02.
Шекарасы: Әди Шәріпов көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Әди Шарипов көшесіне дейін; Әди Шарипов көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Жібек жолы даңғылындағы № 151 және 153 үйді қоса.