Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 17 января 2011 года N 01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 января 2011 года за N 875. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 15 апреля 2014 года N 05
Сноска. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 15.04.2014 N 05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.)
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким Бостандыкского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Бостандыкскому району города Алматы, согласно приложению.
2. Контроль исполнения настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бостандыкского района Самыкенову К.А.
3. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                    З. Аманжолова
Приложение
к решению Акима Бостандыкского
района города Алматы
от 17 января 2011 года № 01
Избирательные участки по Бостандыкскому району
города Алматы
Сноска. Приложение в редакции решения Акима Бостандыкского района города Алматы от 15 декабря 2011 года N 04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 152
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-2, 25, школа-гимназия № 68
тел. 229-57-79
Границы: от улицы Биржана по улице Навои на юг (западная сторона), включая  дома 1, 2, 6 микрорайона Орбита-2 и исключая дом 10 микрорайона Орбита-2 и по улице Навои (восточная сторона)  до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) по проспекту Аль-Фараби (южная сторона) до улицы Витебской, по улице Витебской (обе стороны) в юго-западном направлении до улицы Навои включая: микрорайон Хан-Тенгри, садоводческие товарищества: Алатау-2, Алма, Свежесть, Энергия, Энергия-2.
Избирательный участок № 153
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-2, 25, школа-гимназия № 68,
тел.229-53-06
Границы: микрорайон Орбита-2 дома 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 154
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-2, 25, школа-гимназия № 68,
тел.229-26-55

Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қаңтарда № 875 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 05 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 15.04.2014 N 05 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 37 бабына сәйкес Алматы қаласы Бостандық ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудан әкімінің аппарат басшысы К. Самыкеноваға жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт оның алғашқы ресми жариялануы күнінен он күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Әкім                                    З. Аманжолова
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01
шешіміне қосымша
Алматы қаласы Бостандық ауданы
бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2011.12.15 № 04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен он күн өткеннен кейін күшіне енеді) шешімімен.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-2 ықшам ауданы, 25 үй,
№ 68 мектеп-гимназиясы, тел.229-57-79
Шекарасы: Біржан көшесінен бастап Навои көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Орбита-2 ықшам ауданы 1, 2, 6 үйлерді қоса, Орбита-2 ықшам ауданы, 10 үй кірмейді және Навои көшесімен (шығыс беті) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік беті) Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылымен (оңтүстік жағы) Витебская көшесіне дейін, Витебская көшесінің бойымен (екі беті) оңтүстік-батыс бағытта Навои көшесіне дейін, Хан-Тәңірі ықшам ауданын, Алатау-2, Алма, Свежесть, Энергия, Энергия-2 бақ шаруашылығы бірлестіктерін қоса.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-2 ықшам ауданы, 25 үй,
№ 68 мектеп-гимназиясы, тел.229-53-06
Шекарасы: Орбита-2 ықшам ауданы 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-2 ықшам ауданы, 25 үй,
№ 68 мектеп-гимназиясы, тел.229-26-55

Границы: микрорайон Орбита-2 дома 17А, 17В, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 28В, 29, 29А, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 155
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, 41, школа-гимназия № 60,
тел.229-04-55
Границы: от улицы Торайгырова по улице Навои (западная сторона), включая микрорайон Орбита-1 дома 1, 2, 3, 4, 5 и по улице Навои (восточная сторона) до торца дома 310, от торца дома 310 по улице Навои, включая дом 314 по улице Навои, на восток до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова (южная сторона) до улицы Навои.
Избирательный участок № 156
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, 41, школа-гимназия № 60,
тел.229-04-55
Границы: микрорайон Орбита-1 дома 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 157
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 88, общеобразовательная
школа № 63, тел.376-59-21
Границы: от улицы Утепова по улице Радостовца (западная сторона) до улицы Журавлева, по улице Журавлева (северная сторона) до улицы Розыбакиева, включая дом 266 по улице Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона) до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (северная сторона) до улицы Каблукова, по улице Каблукова (западная сторона) до дома 129/2, исключая по улице Каблукова дома 117А, 119А, и далее на запад до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) до улицы Утепова, включая по улице Каблукова дома с 31 по 87 и улице Утепова (северная сторона) дома 33, 35, 37, по улице Утепова (южная сторона) до улицы Радостовца.
Избирательный участок № 158
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 367, школа-гимназия № 38,
тел.278-33-33
Границы: от проспекта Гагарина по улице Ходжанова (северная сторона) до улицы Радостовца, по улице Радостовца (восточная сторона) до улицы Березовского, по улице Березовского (северная сторона) до улицы Каблукова, по улице Каблукова (восточная сторона) до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (южная сторона) до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (восточная сторона) до улицы Журавлева, исключая дом 266 по улице Розыбакиева, по улице Журавлева (южная сторона) до улицы Радостовца, по улице Радостовца (западная сторона) до улицы Березовского, исключая дом 279 по улице Радостовца и включая дома 230, 234, 236, 240 по улице Радостовца (восточная сторона),  по улице Березовского (южная сторона) до проспекта Гагарина.
Избирательный участок № 159
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 133, Казахская

Шекарасы: Орбита-2 ықшам ауданы 17А, 17В, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 28Б, 28В, 29, 29А, 30, 31, 32, 33 үйлер.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 ықшам ауданы, 41 үй,
№ 60 мектеп гимназиясы, тел.229-04-55
Шекарасы: Торайғыров көшесінен бастап Навои көшесінің бойымен (батыс жағы), Орбита-1 ықшам ауданы 1, 2, 3, 4, 5 үйлерді қоса және Навои көшесімен (шығыс жағы) 310 үйдің бұрышына дейін, 310 үйдің бұрышынан Навои көшесінің бойымен, Навои көшесіндегі 314 үйді қоса, щығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (батыс жағы) Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Навои көшесіне дейін.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 ықшам ауданы, 41 үй,
№ 60 мектеп-гимназиясы, тел.229-04-55
Шекарасы: Орбита-1 ықшам ауданы 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 88 үй,
№ 63 жалпы білім беру мектебі, тел.376-59-21
Шекарасы: Өтепов көшесінен бастап Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) Журавлев көшесіне дейін, Журавлев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесіндегі 266 үйді қоса, Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы) Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Каблуков көшесіне дейін, Каблуков көшесінің бойымен (батыс жағы) 129/2 үйге дейін, Каблуков көшесіндегі 117А, 119А үйлер кірмейді, және одан әрі батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) Өтепов көшесіне дейін, Каблуков көшесіндегі 31-ден 87-ге дейінгі үйлерді және Өтепов көшесіндегі (солтүстік жағы) 33, 35, 37 үйлерді қоса, Өтепов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367 үй,
№ 38 мектеп-гимназиясы, тел.278-33-33
Шекарасы: Гагарин даңғылынан бастап Ходжанов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен (шығыс жағы) Березовский көшесіне дейін, Березовский көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Каблуков көшесіне дейін, Каблуков көшесінің бойымен (шығыс жағы) Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (шығыс жағы) Журавлев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесіндегі 266 үй кірмейді, Журавлев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) Березовский көшесіне дейін, Радостовец көшесіндегі 279 үй кірмейді, Радостовец көшесіндегі 230, 234, 236, 240 үйлерді қоса, Березовский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 133 үй,

Национальная академия искусств им.Жургенова, тел.395-12-48
Границы: от улицы Ходжанова по проспекту Гагарина (западная сторона) до улицы Могилевской, по улице Могилевской (южная сторона) до улицы Розыбакиева, от пересечения угла улиц Могилевской и Розыбакиева на запад до речки Большая Алматинка, включая дом 270 (блок 1, 2, 3, 4) по улице Каблукова, по речке Большая Алматинка на север, исключая дом 129А по улице Каблукова, до дома 129/3 по улице Каблукова, от дома 129/3 по улице Каблукова до улицы Березовского, исключая дом 119А  по улице Каблукова, по улице Березовского (южная сторона) до улицы Радостовца, по улице Радостовца (западная сторона) до улицы Ходжанова, исключая дом 17 по улице Ходжанова, по улице Ходжанова (южная сторона) до проспекта Гагарина.
Избирательный участок № 160
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, 41, школа-гимназия № 60,
тел.229-04-55
Границы: микрорайон Орбита-1 дома 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33.
Избирательный участок № 161
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, 55А,
общеобразовательная школа № 40, тел.229-25-55
Границы: микрорайон Орбита-4 дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 24, 25.
Избирательный участок № 162
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, 55А,
общеобразовательная школа № 40, тел.229-26-66
Границы: от пересечения улиц Арычная и Аскарова в северо-восточном направлении по улице Аскарова (южная сторона) до улицы Саина, по улице Саина (южная сторона) и далее по проспекту Аль-Фараби (южная сторона), включая микрорайон Орбита-4 дома 11, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, до улицы Дулати, по улице Дулати (западная сторона) до границы города, по границе города в северо-западном направлении до пересечения улиц Арычная и Аскарова, включая дома микрорайона Мирас, микрорайона Дарын, микрорайона Дарын-1, улицу Кошек Батыра, улицу Кошек батыра переулок, улицу Мусабаева.
Избирательный участок № 163
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, 5Г,
общеобразовательная школа № 145, тел.255-33-21
Границы: микрорайон Орбита-3 дома 26, 27, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, микрорайон Орбита-4 дома 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 164
Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, 55,
общеобразовательная школа № 45, тел.255-42-35
Границы: микрорайон Орбита-3 дома 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 52, 52/2.
Избирательный участок № 165

Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясы, тел.395-12-48
Шекарасы: Ходжанов көшесінен бастап Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) Могилевская көшесіне дейін, Могилевская көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Могилевская және Розыбакиев көшелерінің қиылысынан батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Каблуков көшесіндегі 270 үйді (1, 2, 3, 4 блок) қоса, Үлкен Алматы өзенінің бойымен солтүстікке қарай, Каблуков көшесіндегі 129А үй кірмейді, Каблуков көшесіндегі 129/3 үйге дейін, Каблуков көшесіндегі 129/3 үйден бастап Каблуков көшесінің бойымен Березовский көшесіне дейін, Каблуков көшесіндегі 119А үй кірмейді, Березовский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) Ходжанов көшесіне дейін, Ходжанов көшесіндегі 17 үй кірмейді, Ходжанов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 ықшам ауданы, 41 үй,
№ 60 мектеп-гимназиясы, тел.229-04-55
Шекарасы: Орбита-1 ықшам ауданы 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33 үйлер.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы, 55А үй,
№ 40 жалпы білім беру мектебі, тел.229-25-55
Шекарасы: Орбита-4 ықшам ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 24, 25 үйлер.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы, 55А үй,
№ 40 жалпы білім беру мектебі, тел.229-26-66
Шекарасы: Арычная және Асқаров көшелерінің қиылысынан солтүстік-шығыс бағытта Асқаров көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Саин көшесіне дейін, Саин көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) және одан әрі Әл-Фараби даңғылымен (оңтүстік жағы), Орбита-4 ықшам ауданы 11, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28 үйлерді қоса, Дулати көшесіне дейін, Дулати көшесінің бойымен (батыс жағы) қала шекарасына дейін, қала шекарасының бойымен солтүстік-батыс бағытта Арычная және Асқаров көшелерінің қиылысына дейін, Мирас, Дарын, Дарын-1 ықшам аудандары, Көшек Батыр көшесін, Көшек батыр тұйық көшесін мен Мұсабаев көшесін қоса.
№ 163 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы, 5Г үй,
№ 145 жалпы білім беру мектебі, тел.255-33-21
Шекарасы: Орбита-3 ықшам ауданы 26, 27, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер, Орбита-4 ықшам ауданы 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38 үйлер.
№ 164 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы, 55 үй,
№ 45 жалпы білім беру мектебі, тел.229-42-35
Шекарасы: Орбита-3 ықшам ауданы 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 52, 52/2 үйлер.
№ 165 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, 55,
общеобразовательная школа № 45, тел.229-27-00
Границы: микрорайон Орбита-3 дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 13, 19, 24, 25.
Избирательный участок № 167
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 28,
КазГАСА (учебный корпус), тел.309-66-24
Границы: от улицы Рыскулбекова по улице Щепкина (западная сторона) до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова (северная сторона) до улицы Саина, исключая по улице Торайгырова дома 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, по улице Саина (восточная сторона) до улицы Рыскулбекова, по улице Рыскулбекова (южная сторона) до улицы Щепкина.
Избирательный участок № 168
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 28, КазГАСА
(учебный корпус), тел.393-69-39
Границы: микрорайон Орбита-3 дома 16, 20, 21, 22, улица Торайгырова дома  43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53.
Избирательный участок № 169
Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 20,
общеобразовательная школа № 37, тел.269-38-01
Границы: от улицы Щепкина по улице Торайгырова (северная сторона) до речки Большая Алматинка, далее вдоль речки Большая Алматинка (западная сторона) до пересечения с улицей Токтабаева, по улице Токтабаева (южная сторона) до улицы Навои, по улице Навои (восточная сторона) до улицы Рыскулбекова, по улице Рыскулбекова (южная сторона) до улицы Щепкина, по улице Щепкина (восточная сторона) до улицы Торайгырова.
Избирательный участок № 170
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А, школа-гимназия
№ 94, тел.392-00-59
Границы: от проспекта Абая по улице Жарокова (западная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северная сторона) до улицы Айманова, по улице Айманова (восточная сторона), включая по улице Сатпаева дома 62, 62А до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 171
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 69, школа-гимназия № 22,
тел.392-00-70
Границы: от проспекта Абая по улице Айманова (западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) до улицы Солодовникова, по улице Солодовникова (северная сторона) до улицы Розыбакиева, исключая по улице Солодовникова дом 21, по улице Розыбакиева (восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Айманова.
Избирательный участок № 172
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А, Академия права

Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 ықшам ауданы, 55 үй,
№ 45 жалпы білім беру мектебі, тел.229-27-00
Шекарасы: Орбита-3 ықшам ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 13, 19, 24, 25 үйлер.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 28 үй,
ҚазБСҚА (оқу корпусы), тел.309-66-24
Шекарасы: Рысқұлбеков көшесінен бастап Щепкин көшесінің бойымен (батыс жағы) Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Саин көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53 үйлер кірмейді, Саин көшесінің бойымен (шығыс жағы) Рысқұлбеков көшесіне дейін, Рысқұлбеков көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Щепкин көшесіне дейін.
№ 168 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 28 үй,
ҚазБСҚА (оқу корпусы), тел.393-69-39
Шекарасы: Орбита-3 ықшам ауданы 16, 20, 21, 22 үйлер, Торайғыров көшесіндегі 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53 үйлер.
№ 169 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 20 үй,
№ 37 жалпы білім беру мектебі, тел.269-38-01
Шекарасы: Щепкин көшесінен бастап Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенін бойлай (батыс жағы) Тоқтабаев көшесімен қиылысқа дейін, Тоқтабаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Навои көшесіне дейін, Навои көшесінің бойымен (шығыс жағы) Рысқұлбеков көшесіне дейін, Рысқұлбеков көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Щепкин көшесіне дейін, Щепкин көшесінің бойымен (шығыс жағы) Торайғыров көшесіне дейін.
№ 170 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А үй,
№ 94 мектеп-гимназиясы, тел.392-00-59
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Айманов көшесіне дейін, Айманов көшесінің бойымен (шығыс жағы), Сәтбаев көшесіндегі 62, 62А үйлерді қоса, Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін.
№ 171 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69 үй,
№ 22 мектеп-гимназиясы, тел.392-00-70
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Айманов көшесінің бойымен (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Солодовников көшесіндегі 21 үй кірмейді, Розыбакиев көшесінің бойымен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай дағылының бойымен (оңтүстік жағы) Айманов көшесіне дейін.
№ 172 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А үй,

и юриспруденции ВШП "Адилет", тел.392-02-55
Границы: от улицы Джандосова по улице Радостовца (западная сторона), исключая с дома 177 по 183 по улице Радостовца, до улицы Солодовникова, по улице Солодовникова (южная сторона) до проспекта Гагарина, включая по улице Солодовникова дом 21, по проспекту Гагарина дом 148 (восточная сторона) до улицы Сатпаева, исключая по улице Сатпаева дома 62, 62А, до улицы Айманова, по улице Айманова (западная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северная сторона) до улицы Радостовца.
Избирательный участок № 173
Центр: город Алматы, улица Егизбаева, 2, ОАО Автобусный парк № 2,
тел.394-05-57
Границы: от улицы Джандосова по улице Вахтангова переулок обе стороны до улицы Лебедева переулок, включая по улице Вахтангова дома 17, 19, и по улице Лебедева переулок дома 7, 7А и далее по проулку (южная сторона) до улицы Тажибаевой, по улице Тажибаевой (восточная сторона) до улицы Егизбаева, по улице Егизбаева (южная сторона) до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (восточная сторона) до улицы Солодовникова, по улице Солодовникова (южная сторона) до улицы Катаева, по улице Катаева (западная сторона) до улицы Джандосова, включая дома с 177 по 183 по улице Радостовца, по улице Джандосова (северная сторона) до улицы Вахтангова переулок.
Избирательный участок № 174
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 101, общеобразовательная
школа № 65, тел.392-86-24
Границы: от улицы Солодовникова по улице Егизбаева (восточная сторона) и далее (северная сторона) по проезду до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева дома 89, 93, 95, 97 (северная сторона), исключая по улице Сатпаева дома 76А, 78, 80 (южная сторона) до улицы Егизбаева, по улице Егизбаева до улицы Солодовникова.
Избирательный участок № 175
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 243, школа-гимназия № 140,
тел.376-44-20
Границы: от проспекта Абая по улице Розыбакиева (западная сторона) до улицы Мынбаева, по улице Мынбаева (северная сторона) и до торца дома 98 по улице Мынбаева (южная сторона) до улицы Хусаинова, по улице Хусаинова (западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева дом 91 и дома с 103 по 111А (северная сторона), исключая по улице Сатпаева дома 89, 93, 95, 97 до улицы Бутлерова, по улице Бутлерова (обе стороны) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Розыбакиева.
Избирательный участок № 176
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 243, школа-гимназия № 140,
тел.376-47-18
Границы: от проспекта Абая по улице Туркебаева (обе стороны) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Туркебаева.
Избирательный участок № 177
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 257, Профессиональный
лицей № 11, тел.377-56-71

"Әділет" ҚЖМ Құқық және құқықтану Академиясы, тел.392-02-55
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) Радостовец көшесіндегі 177-ден 183-ге дейінгі үйлер кірмейді, Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Солодовников көшесіндегі 21 үйді қоса, Гагарин даңғылының бойымен 148 үй (шығыс жағы), Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесіндегі 62, 62А үйлер кірмейді, Айманов көшесіне дейін, Айманов көшесінің бойымен (батыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Егізбаев көшесі, 2 үй,
№ 2 Автобус паркі ААҚ, тел.394-05-57
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап Вахтангов көшесі тұйығының бойымен (екі жағы) Лебедев көшесі тұйығына дейін, Вахтангов көшесіндегі 17, 19 үйлерді қоса, және Лебедев көшесі бойымен 7, 7А үйлер, енсіз көше бойымен (оңтүстік жағы) Тәжібаев көшесіне дейін, Тәжібаев көшесінің бойымен (шығыс жағы) Егізбаев көшесіне дейін, Егізбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (шығыс жағы) Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Қатаев көшесіне дейін, Қатаев көшесінің бойымен (батыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Радостовец көшесіндегі 177-тен 183-ке дейінгі үйлерді қоса, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Вахтангов көшесінің тұйығына дейін.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101 үй,
№ 65 жалпы білім беру мектебі, тел.392-86-24
Шекарасы: Солодовников көшесінен бастап Егізбаев көшесінің бойымен (шығыс жағы) және одан әрі (солтүстік жағы) өтпелі жол бойымен Розыбаекиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесіндегі 89, 93, 95, 97 үйлер (солтүстік жағы), Сәтбаев көшесі бойындағы 76А, 78, 80 үйлерді қоспағанда (оңтүстік жағы) Егізбаев көшесіне дейін, Егізбаев көшесінің бойымен Солодовников көшесіне дейін.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 243 үй,
№ 140 мектеп-гимназиясы, тел.376-44-20
Шекарасы: Абай даңғылынан Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы) Мыңбаев көшесіне дейін, Мыңбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) және 98 үйдің бұрышына дейін, Мыңбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Құсайынов көшесіне дейін, Құсайынов көшесінің бойымен (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен 91 және 103-тен 111А-ға дейінгі үйлерді (солтүстік жағы)қоса, Сәтбаев көшесіндегі 89, 93, 95, 97 үйлер кірмейді, Бутлеров көшесіне дейін, Бутлеров көшесінің бойымен (екі жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 243 үй,
№ 140 мектеп-гимназиясы, тел.376-47-18
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Түркебаев көшесінің бойымен (екі беті) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Үлкен Алматы өзініне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) Түркебаев көшесіне дейін.
№ 177 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257 үй, Жастарға мамандандырылған бағдар беру орталығы, тел.377-56-71

Границы: от улицы Вахтангова по улице Джандосова (северная сторона) до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) до улицы Туркебаева, по улице Туркебаева (западная сторона), исключая по улице Туркебаева дома 259Е, 259з, 259И, 259К, 261, до дома 263 по улице Туркебаева по проулку (южная сторона) до пересечения с улицей Тургута Озала, по улице Тургута Озала вдоль домов 305, 326 и дома 68 по улице Лебедева по проулку до пересечения с улицей Вахтангова, по улице Вахтангова до дома 21, исключая по улице Вахтангова дома 17, 19, и на юг до улицы Джандосова.
Избирательный участок № 178
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 3А, школа-гимназия № 23
тел.264-12-60
Границы: от улицы Фурманова по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) до улицы Володарского, по улице Володарского (восточная сторона) до улицы Попова, по улице Попова (южная сторона) до торца дома 1А исключая его, до улицы Минусинской, по улице Минусинской (обе стороны), исключая дом 23 по улице Минусинской, до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (южная сторона) до площади Республики, по границе площади Республики (юго-восточная сторона) до улицы Фурманова, по улице Фурманова (западная сторона) до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 179
Центр: город Алматы, улица Байтурсынулы, 150,
вспомогательная школа-интернат № 7, тел.292-97-17
Границы: от улицы Тимирязева по улице Минусинской, исключая еҰ, до улицы Попова, включая дом 23 по улице Минусинской, по улице Попова (южная сторона) до улицы Володарского, включая дом 2Б по улице Попова, по улице Володарского до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) до улицы Бальзака, по улице Бальзака (обе стороны) до улицы Тимирязева, исключая по улице Бальзака дом 2А, по улице Тимирязева (южная сторона) до улицы Минусинской, исключая по улице Тимирязева дома 30А, 32А, 32Б.
Избирательный участок № 180
Центр: город Алматы, улица Шашкина, 14, Алматинский
университет энергетики и связи, тел.262-08-24
Границы: от улицы Касымова по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) до речки Есентай, по речке Есентай (восточная сторона) до улицы Тимирязева, исключая дома 9, 9А, 9Б, 9В, 13 по улице Шашкина, по улице Тимирязева (южная сторона) до улицы Касымова, по улице Касымова (обе стороны) до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 181
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22В, КазНТУ им.К.Сатпаева,

Шекарасы: Вахтангов көшесінен Жандосов көшесімен (солтүстік жағы) Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенімен (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінен (оңтүстік жағы) Түркебаев көшесіне дейін, Түркебаев көшесімен (батыс жағы), Түркебаев көшесінің 259Е, 259з, 259И, 259К, 261, үйлерін есептемегенде Түркебаев көшесінің 263 үйіне дейін, Түркебаев көшесімен енсіз шолақ көше бойымен (оңтүстік жағы) Тұргұт Озал көшесі қиылысына дейін, Тұргұт Озал көшесімен 305, 326 үйлерін бойлай және Лебедев көшесі 68 үйінен Вахтангов көшесінің қиылысына дейін, Вахтангов көшесі 21 үйінен, Вахтангов көшесі 17, 19 үйлерін есепке алмағанда Жандосов көшесіне дейін (оңтүстік жағы).
№ 178 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 3А үй,
№ 23 мектеп гимназиясы, тел.264-12-60
Шекарасы: Фурманов көшесінен Әл-Фараби даңғылымен (солтүстік жағы) Володарский көшесіне дейін, Володарский көшесімен (шығыс беткейі) Попов көшесіне дейін, Попов көшесімен (оңтүстік жағы) Попов көшесі 1А үйінің бұрышына дейін және оны есепке алмағанда Минусинский көшесіне дейін, Минусинский көшесімен (екі жағы), Минусинский көшесінің № 23 үйін есепке қоспағанда, Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (оңтүстік жағы) Республика алаңына дейін, Республика алаңы шекарасымен (оңтүстік шығыс жағы) Фурманов көшесіне дейін, Фурманов көшесімен (батыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 179 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байтұрсынұлы көшесі, 150 үй,
№ 7 қосалқы мектеп-интернаты, тел.292-97-17
Шекарасы: Тимирязев көшесінен бастап Минусинская көшесінің бойымен, оны қоспай, Попов көшесіне дейін, Минусинская көшесіндегі 23 үйді қоса, Попов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Володарский көшесіне дейін, Попов көшесіндегі 2Б үйді қоса, Володарский көшесінің бойымен Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) Бальзак көшесіне дейін, Бальзак көшесінің бойымен (екі жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Бальзак көшесіндегі 2А үй кірмейді, Тимирязев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Минусинская көшесіне дейін, Тимирязев көшесіндегі 30А, 32А, 32Б үйлер кірмейді.
№ 180 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шашкин көшесі, 14 үй,
Алматы Энергетика және байланыс университеті, тел.262-08-24
Шекарасы: Қасымов көшесінен Әл-Фараби даңғылымен (солтүстік жағы) Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінен (шығыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Шашкин көшесінің 9, 9А, 9Б, 9В, 13 үйлерін қоспағанда, Тимирязев көшесімен (оңтүстік жағы) Қасымов көшесіне дейін, Қасымов көшесімен (екі жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 181 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22В үй,

тел.292-90-30
Границы: от улицы Байтурсынулы по улице Габдуллина (северная сторона), исключая по улице Габдуллина дом 9, до улицы Маркова, по улице Маркова (восточная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, исключая по улице Римского-Корсакова дом 3, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона) до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, исключая дом 20 по улице Сатпаева, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) до улицы Никитина, исключая дома 1, 3 по улице Габдуллина, по улице Никитина (обе стороны) до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) до улицы Габдуллина.
Избирательный участок № 182
Центр: город Алматы, проспект Абая, 14, Национальная библиотека
Республики Казахстан, тел.267-28-59
Границы: от проспекта Абая по улице Фурманова (западная сторона) до площади Республики, по границе площади Республики (северная сторона) до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан (восточная сторона) до проспекта Абая, включая дом 24 по проспекту Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Фурманова.
Избирательный участок № 183
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 3А, школа-гимназия № 23,
тел. 255-86-74
Границы: от проспекта Абая по улице Желтоксан (западная сторона) до улицы Тимирязева, исключая по проспекту Абая дом 24, по улице Тимирязева (северо-западная сторона) до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) до улицы Тютчева, по улице Тютчева (обе стороны) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (восточная сторона) до проспекта Абая, включая дом 20 по улице Сатпаева, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Желтоксан.
Избирательный участок № 184
Центр: город Алматы, проспект Абая, 32, РГП "Казгидромет",
тел.267-64-82
Границы: от улицы Сатпаева по улице Байтурсынулы (восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) до улицы Байтурсынулы.
Избирательный участок № 185
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22, КазНТУ им.К.Сатпаева,
тел.292-43-06
Границы: по улице Габдуллина дома 1, 3 - общежития.
Избирательный участок № 186
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 71, КазНУ им.Аль-Фараби,
учебный корпус биологического факультета, тел.377-32-64
Границы: в границах общежитий КазНУ имени Аль-Фараби по проспекту Аль-Фараби дома 71, 71общ-1, 71общ-4, 71общ-5, 71общ-6, 71общ-7, 71общ-8, 71общ-9, 71общ-10, 71/24.
Избирательный участок № 187
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 71, КазНУ им.Аль-Фараби, учебный корпус биологического факультета, тел.377-32-74

Қ.Сәтбаев атындағы ҚазҰТУ, тел.292-90-30
Шекарасы: Байтұрсынұлы көшесінен Ғабдуллин көшесімен (солтүстік жағы), Ғабдуллин көшесі 9 үйде қоспағанда, Марков көшесіне дейін, Марков көшесімен (шығыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Римский-Корсак көшесі 3 үйін есепке алмағанда, Бұқар жырау бульвары көшесінмен (оңтүстік жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылымна дейін, Сәтбаев көшесі 20 үйін қоспағанда, Сейфуллин даңғылымен (батыс жағы) Ғабдуллин көшесінің 1-3 үйлерін қоспағанда Никитин көшесіне дейін, Никитин көшесімен (екі жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 14 үй,
Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы, тел.267-28-59
Шекарасы: Абай даңғылынан Фурманов көшесімен (батыс жағы) Республика алаңына дейін, Республика алаңы шекарасымен (солтүстік жағы) Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесімен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы 24 үйді қоса алғанда, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) Фурманов көшесіне дейін.
№ 183 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 3А үй,
№ 23 мектеп-гимназиясы, тел.255-86-74
Шекарасы: Абай даңғылынан Желтоқсан көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Абай даңғылы 24 үйді есепке алмағанда, Тимирязев көшесімен (солтүстік – батыс жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) Тютчев көшесіне дейін, Тютчев көшесімен (екі жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Сәтбаев көшесі 20 үйді қоса алғанда, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) Желтоқсан көшесіне дейін.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 32 үй,
"Казгидромет" РММ, тел.267-64-82
Шекарасы: Сәтбаев көшесінен Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылынан (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен (солтүстік жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22 үй,
Қ.Сәтбаев атындағы ҚазҰТУ, тел.292-43-06
Шекарасы: Ғабдуллин көшесі № 1, 3 үйлер - жатахана.
№ 186 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71 үй,
Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ, биология факультетінің оқу корпусы,
тел.377-32-64
Шекарасы: Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ жатахана шекарасымен Әл-Фараби даңғылы 71, 71 үй 1-жатахана, 71 4-жатахана, 71 5-жатахана, 71 6-жатахана, 71 7- жатахана, 71 8-жатахана, 71 9-жатахана, 71 10- жатахана, 71/24.
№ 187 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71 үй,
Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ, биология факультетінің оқу корпусы,
тел.377-32-74

Границы: от улицы Тимирязева по речке Есентай (западная сторона) до проспекта Аль-Фараби, включая по улице Шашкина дома 9, 9А, 9Б, 9В, 13, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в границах общежитий КазНУ имени Аль-Фараби дома 71/10, 71/13, 71общ-13, 71общ-16, 71общ-17, 71общ-18 и проспекту Аль-Фараби (южная сторона) до улицы Байшешек, по улице Байшешек (обе стороны) до границы города, по границе города на юго-запад и далее на север до территории Академгородка, по территории Академгородка до территории Ботанического сада, по границе территории Ботанического сада (восточная сторона) до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (южная сторона) до речки Есентай.
Избирательный участок № 188
Центр: город Алматы, улица Маркова, 28Б, школа-лицей № 21,
тел.263-12-40
Границы: от улицы Байтурсынулы по улице Тимирязева (северная сторона), включая по улице Тимирязева дома 30А, 32А, 32Б (южная сторона) и по улице Бальзака дом 2А, до границы микрорайона Коктем-1, исключая все дома микрорайона Коктем-1 до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (южная сторона), включая по улице Габдуллина дом 9 и по улице Римского-Корсакова дом 3, до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (западная сторона) до улицы Тимирязева.
Избирательный участок № 189
Центр: город Алматы, улица Мусрепова, 23, школа-гимназия № 51,
тел.395-01-07
Границы: по границе домов микрорайона Коктем-1 дома 1А, 1, 3, 4, 7, 8, 19, 16, 20, 22, 21, 15, 14, 13, 12, 10, 2.
Избирательный участок № 190
Центр: город Алматы, проспект Абая, 48, РГП "Центральный стадион",
тел.292-40-01
Границы: от проспекта  Абая по улице Байтурсынулы (западная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (северная сторона) до улицы Маркова, по улице Маркова (западная сторона) до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (северная сторона) до микрорайона Коктем-1, в микрорайоне Коктем-1 по границе домов 47, 46, 50, 51, 45, 23, 26, 27 и исключая дома 170, 180, 185, 189А, 217, 219 по улице Шагабутдинова до речки Есентай, по речке Есентай (восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Байтурсынулы.
Избирательный участок № 191
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 41, Республиканский
колледж спорта, тел.376-25-19
Границы: от речки Есентай по улице Тимирязева (северная сторона) до улицы Байзакова, исключая по улице Тимирязева дом 43, по улице Байзакова (восточная сторона) до улицы Габдуллина, исключая по улице Байзакова дома 312, 314, 316 и по улице Габдуллина дом 68, по улице Габдуллина (южная сторона) включая границу домов 9, 15, 13 микрорайона Коктем-2 до речки Есентай, по речке Есентай (западная сторона) до улицы Тимирязева.
Избирательный участок № 192
Центр: город Алматы, улица Бухар жырау бульвар, 36, РСФМШИ

Шекарасы: Тимирязев көшесінен Есентай өзенін бойлай (батыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін, Шашкин көшесімен 9, 9А, 9Б, 9В, 13 үйлерін қоса алғанда, Әл-Фараби даңғылынан (солтүстік жағы) Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ жатаханалар 71/10, 71/13, 71 13-жатахана, 71 16-жатахана, 71 17-жатахана, 71 18-жатаханалар шекарасымен және Әл-Фараби даңғылымен (оңтүстік жағы) Бәйшешек көшесіне дейін, Бәйшешек көшесінен (екі беткейі) қала шекарасына дейін, қала шекарасымен оңтүстік –батысқа қарай және одан әрі Академқалашық аумағына дейін (солтүстік беткейі), Академқалашық аумағымен Ботаникалық бақ аумағына дейін, Ботаникалық бақ аумағымен (шығыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (оңтүстік жағы) Есентай өзеніне дейін.
№ 188 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Марков көшесі, 28Б үй,
№ 21 мектеп-лицейі, тел.263-12-40
Шекарасы: Байтұрсынұлы көшесінен Тимирязев көшесімен (солтүстік жағы), Тимирязев көшесі 30А, 32А, 32Б үйлерді қоса (оңтүстік жағы) және Бальзак көшесі 2 үймен қоса Көктем-1 ықшам ауданы шекарасына дейін, Көктем-1 ықшам ауданының барлық үйлерін есепке алмағанда Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесімен (оңтүстік жағы), Ғабдуллин көшесі 9 үйді қоса және Римский-Корсак көшесімен Байтұрсынұлы көшесі 3 үйге дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін.
№ 189 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мүсірепов көшесі, 23 үй,
№ 51 мектеп гимназиясы, тел.395-01-07
Шекарасы: Көктем-1 ықшам ауданы 1А, 1, 3, 4, 7, 8, 19, 16, 20, 22, 21, 15, 14, 13, 12, 10, 2 үйлер шекарасымен.
№ 190 cайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 48 үй,
«Орталық стадион» РММ, тел.292-40-01
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Байтұрсынұлы көшесінің бойымен (батыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Марков көшесіне дейін, Марков көшесінің бойымен (батыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Көктем-1 ықшам ауданына дейін, Көктем-1 ықшам ауданында 47, 46, 50, 51, 45, 23, 26, 27 үйлер шекарасымен, Шигабутдинов көшесіндегі 170, 180, 185, 189А үйлер кірмейді, Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінің бойымен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін.
№ 191 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 41 үй,
Республикалық спорт колледжі, тел.376-25-19
Шекарасы: Есентай өзенінен Тимирязев көшесімен (солтүстік жағы) Байзақов көшесіне дейін, Тимирязев көшесі 43 үйді алмағанда, Байзақов көшесімен (шығыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Байзақов көшесі 312, 314, 316 үйлерді қоспағанда, Ғабдуллин көшесі 68 үймен, Ғабдуллин көшесімен (оңтүстік жағы) Көктем-2 ықшам ауданының 9, 15, 13 үйлерін қоса Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін.
№ 192 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар жырау бульвары көшесі, 36үй,

им.О.А.Жаутыкова, тел.395-01-84
Границы: от улицы Бухар жырау бульвар по речке Есентай (обе стороны) до улицы Габдуллина, включая границу домов 28, 29 микрорайона Коктем-1 и дома 170, 180, 185, 189А, 217, 219 по улице Шагабутдинова, по улице Габдуллина (северная сторона) до улицы Байзакова, по улице Байзакова (восточная сторона), включая дома 312, 314, 316 по улице Байзакова и по улице Тимирязева дом 43, до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона),  включая микрорайон Коктем-3 дома 1, 2, 3 до речки Есентай.
Избирательный участок № 193
Центр: город Алматы, проспект Абая, 54,
гимназия № 105 им.У.Жандосова, тел.392-19-62
Границы: от улицы Сатпаева по улице Манаса (восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северо-западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) до улицы Манаса.
Избирательный участок № 194
Центр: город Алматы, проспект Абая, 54, гимназия № 105
им.У.Жандосова, тел.392-19-64
Границы: от проспекта Абая по улице Клочкова (восточная сторона) до улицы Мынбаева, по улице Мынбаева (северная сторона) до улицы Текстильной, по улице Текстильной (восточная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) до улицы Манаса, по улице Манаса (западная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Клочкова.
Избирательный участок № 195
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 30Б, НИИ экономики АПК
и развития сельских территорий, тел.245-35-82
Границы: от улицы Джандосова по улице Клочкова (восточная сторона) до улицы Мынбаева, по улице Мынбаева (южная сторона) до улицы Текстильной, по улице Текстильной (западная сторона) до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) до улицы Манаса, по улице Манаса (западная сторона) до улицы Озтюрка, по улице Озтюрка (северная сторона) до улицы Ауэзова, по улице Ауэзова (обе стороны) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северная сторона) до улицы Клочкова.
Избирательный участок № 196
Центр: город Алматы, улица Ауэзова, 84, Казахская
Республиканская СЭС, тел.375-58-60
Границы: от проспекта Абая по улице Жарокова (восточная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северная сторона) до улицы Клочкова, по улице Клочкова (западная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 197
Центр: город Алматы, улица Джандосова, 2, "Казпромтранспроект",

О.А.Жәутіков атындағы РФММИ, тел.395-01-84
Шекарасы: Бұқар жырау бульвары көшесінен бастап Есентай өзенінің бойымен (екі жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Көктем-1 ықшам ауданы 28, 29 үйлер шекарасын Шигабутдинов көшесіндегі 170, 180, 185, 189А, 217, 219 үйлерді қоса, Ғабдуллин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Байзақов көшесіне дейін, Байзақов көшесінің бойымен (шығыс жағы), Байзақов көшесіндегі 312, 314, 316 үйлерді қоса және Тимирязев көшесінің бойымен 43 үй, Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінің бойымен (оңтүстік жағы), Көктем-3 ықшам ауданын қоса 1, 2, 3 үйлер Есентай өзеніне дейін.
№ 193 сайлау учаскесі
Орталық: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54 үй,
О.Жандосов атындағы № 105 гимназиясы, тел.392-19-62
Шекарасы: Сәтбаев көшесінен Манас көшесімен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан (оңтүстік жағы) Жандосов көшесін дейін, Жандосов көшесімен (солтүстік батыс беткейі) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінен (солтүстік жағы) Манас көшесіне дейін.
№ 194 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 54 үй,
О.Жандосов атындағы № 105 гимназиясы, тел.392-19-64
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Клочков көшесінің бойымен (шығыс жағы) Мыңбаев көшесіне дейін, Мыңбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Текстильная көшесіне дейін, Текстильная көшесінің бойымен (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Манас көшесіне дейін, Манас көшесінің бойымен (батыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) Клочков көшесіне дейін.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 30Б үй,
Ауылшаруашылық аумағын дамыту және АӨК экономика ҒЗИ,
тел.245-35-82
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап Клочков көшесінің бойымен (шығыс жағы) Мыңбаев көшесіне дейін, Мыңбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Текстильная көшесіне дейін, Текстильная көшесінің бойымен (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Манас көшесіне дейін, Манас көшесінің бойымен (батыс жағы) Өзтүрк көшесіне дейін, Өзтүрк көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Әуезов көшесіне дейін, Әуезов көшесінің бойымен (екі жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Клочков көшесіне дейін.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әуэзов көшесі, 84 үй,
Қазақ Республикалық СЭС, тел.375-58-60
Шекарасы: Абай даңғылынан Жароков көшесімен (шығыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесімен (солтүстік жағы) Клочков көшесіне дейін, Клочков көшесімен (батыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынан (оңтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 2 үй,

тел.392-22-88
Границы: от проспекта Абая по речке Есентай (западная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (северная сторона), исключая в микрорайоне Коктем-3 дома 1, 2, 3, 11 до улицы Байзакова, исключая по улице Байзакова дом 302, по улице Байзакова (восточная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (юго-восточная сторона) до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) до речки Есентай.
Избирательный участок № 198
Центр: город Алматы, улица Бухар жырау бульвар, 38,
школа-гимназия № 81, тел.394-97-07
Границы: от улицы Габдуллина по улице Байзакова (западная сторона) до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (северная сторона) до улицы Манаса, по улице Манаса (восточная сторона) до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (южная сторона) до улицы Байзакова.
Избирательный участок № 199
Центр: город Алматы, улица Бухар жырау бульвар, 50Б,
школа-гимназия № 10, тел.394-83-35
Границы: от улицы Габдуллина по улице Байзакова (западная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона) до улицы Манаса, по улице Манаса (восточная сторона) до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (северная сторона) до улицы Байзакова.
Избирательный участок № 200
Центр: город Алматы, улица Манаса, 34, АГИ усовершенствования
врачей, тел.274-96-89
Границы: от улицы Озтюрка по улице Манаса (западная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (северная сторона) до улицы Жарокова, включая дом 60 по улице Бухар жырау бульвар и дома 73, 73А по улице Манаса, по улице Жарокова (южная сторона), исключая по улице Жарокова дома 164, 166, 168 и дома 75, 75/1, 75/2 по улице Бухар жырау бульвар, до улицы Джандосова, по улице Джандосова (южная сторона) до улицы Ауэзова, по улице Ауэзова до улицы Озтюрка исключая дома по улице Ауэзова, по улице Озтюрка (южная сторона) до улицы Манаса.
Избирательный участок № 201
Центр: город Алматы, улица Жарокова, 196, ГКП "Водоканал",
тел.227-60-24
Границы: от улицы Тимирязева по улице Жарокова (восточная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона) до улицы Клочкова, по улице Клочкова дома 156, 170 (восточная сторона), исключая по улице Клочкова дома 158, 166, 168 до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина дом 177 (южная сторона) до улицы Линия-6, по улице Линия-6 дома 183А, 189, 189/1 до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (обе стороны) до улицы Жарокова, включая по улице Жарокова дома с 217 по 225 (западная сторона).
Избирательный участок № 202
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 101, общеобразовательная

"Казпромтранспроект", тел.392-22-88
Шекарасы: Абай даңғылынан Есентай өзенімен (батыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінен (солтүстік жағы), Көктем-3 ықшам ауданы 1, 2, 3, 11 үйлерді қоспағанда Байзақов көшесіне дейін, Байзақов көшесі 302 үйді қоспағанда, Байзақов көшесімен (шығыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінен (оңтүстік - шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) Есентай өзеніне дейін.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар жырау бульвары көшесі, 38 үй,
№ 81 мектеп-гимназиясы, тел.394-97-07
Шекарасы: Ғабдуллин көшесінен Байзақов көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (солтүстік жағы) Манас көшесіне дейін, Манас көшесінен (шығыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесінен (оңтүстік жағы) Байзақов көшесіне дейін.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бұқар жырау бульвары көшесі, 50Б үй,
№ 10 мектеп-гимназиясы, тел.394-83-35
Шекарасы: Ғабдуллин көшесінен Байзақов көшесімен (батыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесімен (оңтүстік жағы) Манас көшесіне дейін, Манас көшесінен (шығыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесімен (солтүстік жағы) Байзақов көшесіне дейін.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 34 үй,
Дәрігерлерді жетілдіру АМИ, тел.274-96-89
Шекарасы: Өзтүрк көшесінен бастап Манас көшесінің бойымен (батыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінің бойымен (солтүстік беті) Жароков көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесіндегі 60 үйді және Манас көшесіндегі 73, 73А үйлерді қоса, Жароков көшесінің бойымен (оңтүстік жағы), Жароков көшесіндегі 164, 166, 168 үйлер және Бұқар жырау бульвары көшесіндегі 75, 75/1, 75/2 үйлер кірмейді, Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Әуезов көшесіне дейін, Әуезов көшесінің бойымен Өтүрк көшесіне дейін, Әуезов көшесінің бойындағы үйлер кірмейді, Өзтүрк көшесінң бойымен (оңтүстік жағы) Манас көшесіне дейін.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі, 196 үй,
"Водоканал" МКК, тел.227-60-24
Шекарасы: Тимирязев көшесінен Жароков көшесімен (шығыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінен (оңтүстік жағы) Клочков көшесіне дейін, Клочков көшесі 156, 170 үйлерімен (шығыс жағы), Клочков көшесі 158, 166, 168 үйлерді қоспағанда Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесі 177 үй (оңтүстік жағы) 6-Линия көшесіне дейін, 6-Линия көшесі 183А, 189, 189/1 үйлерімен Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (екі жағы) Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесі 217- 225 үйлері қоса (батыс жағы).
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101 үй,

школа № 65, тел.392-87-66
Границы: от улицы Сатпаева по Туркебаева в южном направлении включая по улице Туркебаева дома 259Е, 259з, 259И, 259К, 261 по проулку до дома 303 и 324 по улице Тургута Озала и по проулку в восточном  направлении до улицы Егизбаева, включая по улице Лебедева дом 70 и по улице Джандосова дома 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 31, 31А, 31Б, 35, 35А, 37, 37А, 37Б, 37В, 37Г, по улице Егизбаева (западная сторона) до улицы Сатпаева, включая по улице Сатпаева дома 76А, 78, 80 (восточная сторона), по улице Сатпаева (южная сторона) до улицы Тургута Озала.
Избирательный участок № 203
Центр: город Алматы, улица Айманова, 193А, общеобразовательная
школа № 93, тел.275-48-27
Границы: от улицы Джандосова по улице Жарокова (западная сторона) до улицы Тимирязева, включая по улице Жарокова дома 164, 166, 168 (южная сторона), по улице Тимирязева (северная сторона) до улицы Айманова, по улице Айманова (восточная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (южная сторона) до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 204
Центр: город Алматы, улица Айманова, 193А, общеобразовательная
школа № 93, тел.275-48-27
Границы: от улицы Джандосова по улице Айманова (западная сторона) до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (северная сторона) до улицы Радостовца, по улице Радостовца (восточная сторона) до улицы Джандосова, по улице Джандосова (южная сторона) до улицы Айманова.
Избирательный участок № 205
Центр: город Алматы, улица Басенова, 14, школа-гимназия № 73,
тел.274-54-36
Границы: от речки Большая Алматинка по улице Джандосова (южная сторона) до улицы Радостовца, по улице Радостовца (западная сторона) до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (северная сторона), включая по улице Тимирязева дома 78, 80, 80А (южная сторона) и по улице Розыбакиева дом 125/6 до улицы Линия-20, по улице Линия-20 (западная сторона) до улицы Утепова, по улице Утепова (северная сторона), исключая дома 33, 35, 37 по улице Утепова, до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона), включая по улице Каблукова дома с 1 по 29 (западная сторона) до улицы Джандосова.
Избирательный участок № 206
Центр: город Алматы, микрорайон Коктем-3, 11,
Городская больница сестринского ухода, тел.394-51-57
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 207
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 299А,
Детская городская инфекционная больница, тел.394-88-17
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 208
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 295,

№ 65 жалпы білім беру мектебі, тел.392-87-66
Шекарасы: Сәтбаев көшесінен Түркебаев көшесімен оңтүстік бағытта, Түркебаев көшесі 259Е, 259з, 259И, 259К, 261 үйлермен 303 және 324 үйлерге шолақ көшемен Тұргұт Озал көшесімен және Егізбаев көшесіне апаратын шолақ көшемен шығыс бағытта, Лебедев көшесі 70 үй және Жандосов көшесі 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 31, 31А, 31Б, 35, 35А, 37, 37А, 37Б, 37В, 37Г үйлерін қоса, Егізбаев көшесімен (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесі 76А, 78, 80 үйлерімен қоса (шығыс жағы), Сәтбаев көшесімен (оңтүстік жағы) Тұргұт Озал көшесіне дейін.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айманов көшесі, 193А үй,
№ 93 жалпы білім беру мектебі, тел.275-48-27
Шекарасы: Жандосов көшесінен Жароков көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Жароков көшесі 164, 166, 168 үйлерін қоса алғанда (оңтүстік жағы), Тимирязев көшесімен (солтүстік жағы) Айманов көшесіне дейін, Айманов көшесімен (шығыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесімен (оңтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айманов көшесі, 193А үй,
№ 93 жалпы білім беру мектебі, тел.275-48-27
Шекарасы: Жандосов көшесінен Айманов көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (солтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінен (шығыс жағы) Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесімен (оңтүстік жағы) Айманов көшесіне дейін.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 14 үй,
№ 73 мектеп-гимназиясы, тел.274-54-36
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен бастап Жандосов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінің бойымен (солтүстік жағы), Тимирязев көшесіндегі 78, 80, 80А үйлері (оңтүстік жағы) мен Розыбакиев көшесі 125/6 үйді қоса, 20-Линия көшесіне дейін, 20-Линия көшесінің бойымен (батыс жағы) Өтепов көшесіне дейін, Өтепов көшесінің бойымен (солтүстік жағы), Өтепов көшесі 37 үй кірмейді, Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы), Каблуков көшесіндегі 1-ден 29-ға дейінгі үйлерді қоса (батыс жағы), Жандосов көшесіне дейін.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көктем-3 ықшам ауданы, 11 үй,
Медбикелер күтімі қалалық ауруханасы, тел.394-51-57
Шекарасы: жабық.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 299А үй,
Қалалық балалар жұқпалы аурулар ауруханасы, тел.394-88-17
Шекарасы: жабық.
№ 208 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 295 үй,

Городская клиническая инфекционная больница, тел.274-96-92
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 209
Центр: город Алматы, улица Джандосова, 6,
ГККП Центральная городская клиническая больница, тел.274-66-17
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 210
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 129А,
Республиканский клинический госпиталь для инвалидов ВОВ,
тел.395-12-72
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 211
Центр: город Алматы, улица Попова, 1А, Воинская часть № 5571,
тел.264-27-05
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 212
Центр: город Алматы, улица Басенова, 2,
Научный центр урологии им.Б.У.Джарбусынова, тел.293-37-98, 246-51-88
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 213
Центр: город Алматы, улица Манаса, 40,
Детская городская клиническая больница № 1, тел.274-04-53
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 214
Центр: город Алматы, улица Басенова, 2,
Государственное казенное коммунальное предприятие «Хоспис»,
тел.293-31-51, 246-52-66
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 215
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 50, Профессиональный
лицей № 7, тел.274-19-40
Границы: от улицы Тимирязева по проспекту Гагарина (обе стороны) до улицы Басенова, исключая по проспекту Гагарина дом 143А, по улице Басенова (северная сторона) до улицы Жарокова, по улице Жарокова дома 215, 215А, 217А, 217Б (западная сторона), исключая по улице Жарокова дома 217, 219, 221, 223/1, 225 до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (южная сторона) до проспекта Гагарина.
Избирательный участок № 216
Центр: город Алматы, улица Басенова, 14,
школа-гимназия № 73, тел.274-84-99
Границы: от улицы Тимирязева по улице Розыбакиева (восточная сторона) до улицы Басенова, по улице Басенова (северная сторона) до улицы Катаева, по улице Катаева (восточная сторона) до улицы Утепова, по улице Утепова (северная сторона), до проспекта Гагарина, исключая дом 17 по улице Утепова и все дома по проспекту Гагарина, включая дом 143А по проспекту Гагарина, по проспекту Гагарина до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (южная сторона) до улицы Розыбакиева.
Избирательный участок № 217
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 193, Технический
лицей № 165, тел.395-66-07
Границы: от проспекта Гагарина по улице Басенова (южная сторона) до границы территории Казахского Центра делового сотрудничества «Атакент», по границе территории Казахского Центра делового сотрудничества «Атакент» (западная сторона) до улицы Си Синхая, по улице Си Синхая (северная сторона) до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (северная сторона) до улицы Радостовца, по улице Радостовца (восточная сторона) до улицы Утепова, по улице Утепова (южная сторона) до проспекта Гагарина, включая дом 17 по улице Утепова и исключая дом 3 по улице Утепова, по проспекту Гагарина (обе стороны) до улицы Басенова.
Избирательный участок № 218
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 88, общеобразовательная

Қалалық балалар жұқпалы аурулар ауруханасы, тел.274-96-92
Шекарасы: жабық.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 6 үй,
Қалалық орталық клиникалық ауруханасы МККМ, тел.274-66-17
Шекарасы: жабық.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 129А үй,
ҰОС ардагерлеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь,
тел.274-84-99
Шекарсы: жабық.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Попов көшесі, 1А үй,
№ 5571 Әскери бөлім, тел.264-27-05
Шекарсы: жабық.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2 үй,
Б.У.Джарбусынов атындағы урология ғылыми орталығы, тел.293-37-98
Шекарсы: жабық.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 40 үй,
№ 1 Қалалық балалар клиникалық ауруханасы, тел.274-04-53
Шекарсы: жабық.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2 үй,
«Хоспис» Мемлекеттік Коммуналдық қазыналық мекеме, тел.293-31-51
Шекарсы: жабық.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 50 үй,
№ 7 Мамандандырылған лицей, тел.274-19-40
Шекарасы: Тимирязев көшесінен Гагарин даңғылымен (екі жағы) Бәсенов көшесіне дейін, Гагарин даңғылындағы 143А үйді қоспағанда, Бәсенов көшесімен (солтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесімен 215, 215А, 217А, 217Б үйлерімен (батыс жағы), Жароков көшесі 217, 219, 221, 223/1, 225 үйлерін есепке алмағанда, Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін.
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 14 үй,
№ 73 мектеп-гимназиясы, тел.274-84-99
Шекарасы: Тимирязев көшесінен Розыбакиев көшесімен (шығыс жағы) Бәсенов көшесіне дейін, Бәсенов көшесімен (солтүстік жағы) Қатаев көшесіне дейін, Қатаев көшесімен (шығыс жағы) Өтепов көшесіне дейін, Өтепов көшесімен (солтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Өтепов көшесі 17 үйді және Гагарин даңғылындағы барлық үйлерді есепке алмағанда және Гагарин даңғылы 143А үйді қоса алғанда, Гагарин даңғылымен Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін.
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 193 үй,
№ 165 Техникалық лицей, тел.395-66-07
Шекарасы: Гагарин даңғылынан Басенов көшесімен (оңтүстік жағы) Қазақстан іскерлік ынтымақтастық орталығы аймағы шекарасына дейін, «Атакент» Қазақстан іскерлік ынтымақтастық орталығы аймағы шекарасынан (батыс жағы) Си Синхай көшесіне дейін, Си Синхай көшесінен (солтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылынан (батыс жағы) Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесімен (солтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесімен (шығыс жағы) Өтепов көшесіне дейін, Өтепов көшесімен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Өтепов көшесі 17 үйді қоса және Өтепов көшесі 3 үйді қоспағанда, Гагарин даңғылы (екі жағы) Басенов көшесіне дейін.
№ 218 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 88 үй,

школа № 63, тел.227-62-38
Границы: от улицы Тимирязева по улице Линия-20 (восточная сторона) до улицы Утепова, по улице Утепова (северная сторона), исключая дом 29 по улице Утепова, до улицы Катаева, по улице Катаева (западная сторона) до улицы Басенова, по улице Басенова (южная сторона) до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона), исключая по улице Розыбакиева дом 125/6,  до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева дом 78/1 (южная сторона), исключая по улице Тимирязева дом 78, 80, 80А, до улицы Линия-20.
Избирательный участок № 219
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 367, школа-гимназия № 38,
тел.278-33-34
Границы: от улицы Могилевской по проспекту Гагарина (южная сторона) до улицы Дружбы переулок, включая дом 296 по проспекту Гагарина, по улице Дружбы переулок (обе стороны) до улицы Витебской, по улице Витебской (северная сторона) до пересечения с проспектом Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка в северном направлении до дома 270 (блок 1, 2, 3, 4) по улице Каблукова исключая его, и далее на восток до пересечения угла улиц Могилевской и Розыбакиева, по улице Могилевской (южная сторона) до проспекта Гагарина.
Избирательный участок № 220
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, 34,
общеобразовательная школа № 88, тел.299-07-04
Границы: от проспекта Аль-Фараби включая: микрорайон Казахфильм дома 19А, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44Б, 46, 51, улицу Алматинская Бос дом 36, улицу Новая дом 2, улицу Вишневая микрорайона Баганашыл (обе стороны) до улицы Витебской, по улице Витебской четная сторона до границы города, по границе города до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (южная сторона).
Избирательный участок № 221
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, 15А,
общеобразовательная школа № 70, тел.269-67-59, 299-24-02
Границы: микрорайон Казахфильм дома 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 и  улицу Алматинская Бос дома 38, 39.
Избирательный участок № 222
Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, 15А,
общеобразовательная школа № 70, тел.299-24-02
Границы: включая: микрорайон Казахфильм дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, улицу Алматинская Бос дома с 2 по 34 и улицы микрорайона Баганашыл: улица Алмалы, улица Алмалы переулок, улица Водопроводная, улица Восточная, улица Грушевая, улица Зеленая, улица Молодежная, улица Подгорная, улица Санаторная, улица Строительная, улица Сыргабекова.
Избирательный участок № 223
Центр: город Алматы, улица Тимирязева, 42,

№ 63 жалпы білім беру мектебі, тел.227-62-38
Шекарасы: Тимирязев көшесінен бастап 20-Линия көшесінің бойымен (шығыс жағы) Өтепов көшесіне дейін, Өтепов көшесінің бойымен (солтүстік жағы), Өтепов көшесіндегі 29 үй кірмейді, Қатаев көшесіне дейін, Қатаев көшесінің бойымен (батыс жағы) Бәсенов көшесіне дейін, Басенов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы), Розыбакиев көшесіндегі 125/6 үй кірмейді, Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінің бойымен 78/1 үй (оңтүстік жағы), Тимирязев көшесіндегі 78, 80, 80А үйлер кірмейді, 20-Линия көшесіне дейін.
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367 үй,
№ 38 мектеп-гимназиясы, тел.278-33-34
Шекарасы: Могилевская көшесінен Гагарин даңғылымен (оңтүстік жағы) Достық қиылысы көшесіне дейін, Гагарин көшесі 296 үйді қоса алғанда, Достық қиылысы көшесімен (екі жағы) Витебский көшесіне дейін, Витебский көшесімен (солтүстік жағы) Әл-Фараби даңғылы қиылысына дейін, Әл-Фараби даңғылынан Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзеніненсолтүстік бағытта 270 (блок 1, 2, 3, 4) үйіне дейін, Каблуков көшесінен шығысқа қарай Могилевская мен Розыбакиев көшесі қиылысына дейін, Могилевская көшесімен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм ықшам ауданы, 34 үй,
№ 88 жалпы білім беру мектебі, тел.299-07-04
Шекарасы: Әл-Фараби даңғылынан Қазақфильм ықшам ауданы 19А, 29, 30, 31, 32, 33, 34А, 35, 35А, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 44Б, 46, 51 үйлерін қоса, Алматы Бос көшесі 36 үйіне дейін, Новая көшесі 2 үй, Вишневая көшесімен Бағанашыл ықшам ауданы (екі жағы) Витебская көшесіне дейін, Витебская көшесінің жүп жағымен қала шекарасына дейін, қала шекарасынан Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылымен (оңтүстік жағы).
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм ықшам ауданы, 15А үй,
№ 70 жалпы білім беру мектебі, тел.269-67-59
Шекарасы: Қазақфильм ықшам ауданындағы 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер мен Алматы Бос көшесіндегі 38, 39 үйлер
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм ықшам ауданы, 15А үй,
№ 70 жалпы білім беру мектебі, тел.299-24-02
Шекарасы: Қазақфильм ықшам ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11 үйлер мен Алматы Бос көшесінің 2 – 34 үйлерін қоса және Бағанашыл ықшам ауданымен, Алмалы көшесі, Алмалы қиылысы көшесі, Водопроводная көшесі, Восточная көшесі, Грушевая көшесі, Зеленая көшесі, Молодежная көшесі, Подгорная көшесі, Санаторная көшесі, Строительная көшесі, Сырғабеков көшесі.
№ 223 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 42 үй,
"Атакент"Қазақстан әріптестік ынтымақтастық орталығы,

Казахский Центр Делового Сотрудничества "Атакент", тел.274-83-39
Границы: от улицы Тимирязева по улице Ауэзова (обе стороны) до улицы Габдуллина, по улице Габдуллина (южная сторона) до улицы Манаса, по улице Манаса (западная сторона) до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева (обе стороны), включая территорию Ботанического сада, Центра делового сотрудничества «Атакент» и микрорайон Ботанический сад и улицу Ботанический сад.
Избирательный участок № 224
Центр: город Алматы, улица Габдуллина, 67, общеобразовательная
школа № 69, тел.274-84-64
Границы: от улицы Бухар жырау бульвар по улице Манаса (западная сторона) до улицы Габдуллина, исключая дом 60 по улице Бухар жырау бульвар и дома 73, 73А по улице Манаса, по улице Габдуллина (северная сторона) до улицы Ауэзова, по улице Ауэзова (обе стороны), включая по улице Клочкова дома 158, 166, 168 до улицы Бухар жырау бульвар, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона) до улицы Манаса.
Избирательный участок № 225
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 215, Центр «Здорового
образа жизни», тел.382-52-44
Границы: от улицы Жарокова по улице Си Синхая (южная сторона) до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (восточная сторона) до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (южная сторона) в западном направлении до улицы Радостовца, по улице Радостовца до улицы Березовского, исключая дома 230, 234, 236, 240 по улице Радостовца, по улице Березовского (северная сторона) в восточном напрвлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в северном направлении до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (северная сторона) до улицы Жарокова, по улице Жарокова дома с 269 по 273 (западная сторона) до улицы Си Синхая.
Избирательный участок № 226
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 311,
общеобразовательная школа № 146, тел.248-25-26, 248-10-90
Границы: от проспекта Гагарина по улице Ескараева (южная сторона) до улицы Жарокова, включая микрорайон Алмагуль дом 10, исключая микрорайон Алмагуль дом 6, по улице Жарокова (западная сторона) до улицы Дунаевского, по улице Дунаевского (северная сторона) до проспекта Гагарина, включая микрорайон Алмагуль дом 27, по проспекту Гагарина (восточная сторона) до улицы Ескараева.
Избирательный участок № 227
Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 238А,
Научно-производственный центр перерабатывающей и
пищевой промышленности, тел.396-04-10
Границы: от проспекта Гагарина по улице Байкадамова (южная сторона) до улицы Жарокова, исключая дома 269, 269А, 271, 273 по улице Жарокова, по улице Жарокова (западная сторона) до улицы Ескараева, включая по улице Ходжанова дом 40 и по улице Жарокова  дома 256, 256А, 258А, 260, 260В, 260Г, 260Д, 262А, 264, 266, 266А, 268, 272, 274, 276, 276А, 278, 278А, 278Б, 278В, 280А, 282А и микрорайон Алмагуль границу домов 1, 4, 5, 6, по улице Ескараева (северная сторона), исключая микрорайон Алмагуль дом 10 до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (восточная сторона) до улицы Байкадамова.
Избирательный участок № 228
Центр: город Алматы, улица Левитана, 2, общеобразовательная

тел.274-83-39
Шекарасы: Тимирязев көшесінен бастап Әуэзов көшесінің бойымен (екі жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Манас көшесіне дейін, Манас көшесінің бойымен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінің бойымен (екі жағы), Ботаника бағының аумағын қоса, «Атакент» Қазақстан әріптестік ынтымақтастық орталығы мен Ботаника бағы ықшам ауданы және Ботаника бағы көшесі.
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ғабдуллин көшесі, 67 үй,
№ 69 жалпы білім беру мектебі, тел.274-84-64
Шекарасы: Бұқар жырау бульвары көшесінен бастап Манас көшесінің бойымен (батыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесіндегі 60 үй және Манас көшесіндегі 73, 73А үйлер кірмейді, Ғабдуллин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Әуэзов көшесіне дейін, Әуэзов көшесінің бойымен (екі жағы), Клочков көшесіндегі 158, 166, 168 үйлерді қоса, Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Бұқар жырау бульвары көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Манас көшесіне дейін.
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 215 үй,
«Салауатты өмір салтын қалыптастыру» орталығы, тел.382-52-44
Шекарасы: Жароков көшесінен бастап Си Синхай көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (шығыс жағы) Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен Березовский көшесіне дейін, Радостовец көшесіндегі 230, 234, 236, 240 үйлер кірмейді, Березовский көшесінің бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен 269-дан 273-ке дейінгі үйлер (батыс жағы) Си Синхай көшесіне дейін.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311 үй,
№ 146 жалпы білім беру мектебі, тел.248-25-26
Шекарасы: Гагарин даңғылынан Есқараев көшесімен (оңтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін, Алмагүл ықшам ауданы 10 үйді қоса және Алмагүл ықшам ауданы 6 үйді есепке алмағанда Жароков көшесімен (батыс жағы) Дунаевский көшесіне дейін, Дунаевский көшесімен (солтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Алмагүл 27 үйді қоса Гагарин даңғылымен (шығыс жағы) Есқараев көшесіне дейін.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 238А үй,
Өнеркәсіп өнімдерін өңдеу және тамақ өнеркәсібі
ғылыми-өнім өңдеу орталығы, тел.396-04-10
Шекарасы: Гагарин даңғылынан бастап Байқадамов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесіндегі 269, 269А, 271, 273 үйлер кірмейді, Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы) Есқараев көшесіне дейін, Ходжанов көшесіндегі 40 үйді және Жароков көшесіндегі 256, 256А, 258А, 260, 260В, 260Г, 260Д, 262А, 264, 266, 266А, 268, 272, 274, 276, 276А, 278, 278А, 278Б, 278В, 280А, 282А қоса, және Алмагүл ықшам ауданы 1, 4, 5, 6, үйлердің шекарасы, Есқараев көшесінің бойымен (солтүстік жағы), Алмагул ықшам ауданындағы 10-шы үй кірмейді, Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (шығыс жағы) Байқадамов көшесіне дейін.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Левитан көшесі, 2 үй,

школа № 125, тел.396-47-78
Границы: от улицы Дунаевского по проспекту Гагарина (восточная сторона), исключая по проспекту Гагарина дом 296, до улицы Дружбы переулок, по улице Дружбы переулок исключая еҰ до улицы Жарокова, по улице Жарокова (западная сторона), включая по улице Жарокова дома 292, 296 (восточная сторона), до улицы Дунаевского, по улице Дунаевского (южная сторона) до проспекта Гагарина, исключая микрорайон Алмагуль дом 27.
Избирательный участок № 229
Центр: город Алматы, улица Левитана, 2, общеобразовательная
школа № 125, тел.396-47-48
Границы: от улицы Жарокова по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) до границы территории Академгородка и далее по границе территории Академгородка (северо-западная сторона), включая по улице Ходжанова границу домов 41, 41/1, 41/2 и по улице Экспериментальная база дома 1, 1А, 1Б до улицы Си Синхая, по улице Си Синхая (южная сторона) до улицы Жарокова, по улице Жарокова (восточная сторона), исключая по улице Ходжанова дом 40 и по улице Жарокова дома 256, 256А, 258А, 260, 260В, 260Г, 260Д, 262А, 264, 266, 266А, 268, 272, 274, 276, 276А, 278, 278А, 278Б, 278В, 280А, 282А,  292, 296, до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 230
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 117А,
ГУ Центр психического здоровья, тел.376-55-95
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 232
Центр: город Алматы, улица Утепова, 29,
Академия МВД РК, тел.278-32-99, 337-81-48
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 233
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 279,
5-отделение городского наркологического центра медико-социальной коррекции, тел.246-30-31
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 234
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 119А,
Дом-интернат для инвалидов и психохроников, тел.376-56-19
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 235
Центр: город Алматы, улица Утепова, 3,
ГККП Городской онкологический диспансер, тел.249-44-37
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 236
Центр: город Алматы, проспект Аль-Фараби, 146,
Научный центр педиатрии и детской хирургии, тел.299-25-98
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 237
Центр: город Алматы, улица Ходжанова, 17,
РГКП Лечебный комплекс Казахстан МВД РК, тел.249-41-09
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 495
Центр: город Алматы, ул.Аскарова, телефон 3003400
АО «Санаторий «Алматы»
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 496
Центр: город Алматы, микрорайон «Мирас», 45
ТОО «Private Clinic Almaty/Приват клиник Алматы»
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 497
Центр: город Алматы, улица Басенова,2
Городской центр перинатологии и детской кардиохирургии
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 498
Центр: город Алматы, улица Манаса, 65
ГККП «Кожно-венерологический диспансер»
Границы: закрытый.

№ 125 жалпы білім беру мектебі, тел.396-47-78
Шекарасы: Дунаевский көшесінен бастап Гагарин даңғылының бойымен (шығыс жағы), Гагарин даңғылындағы 296 үй кірмейді, Дружба тұйық көшесіне дейін Дружба тұйық көшесінің бойымен, оны қоспағанда, Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы), Жароков көшесіндегі 292, 296 үйлерді қоса (шығыс жағы), Дунаевский көшесіне дейін, Дунаевский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін, Алмагүл ықшам ауданындағы 27 үй кірмейді.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Левитан көшесі, 2 үй,
№ 125 жалпы білім беру мектебі, тел.396-47-48
Шекарасы: Жароков көшесінен бастап Әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) Академқалашық аумағына дейін және Академқалашық аумағының шекарасының бойымен (солтүстік-батыс жағы), Ходжанов көшесіндегі 41, 41/1, 41/2 үйлер шекарасын және Экспериментальная база көшесіндегі 1, 1А, 1Б үйлер шекарасын қоса, Си Синхай көшесіне дейін, Си Синхай көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен (шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін, Жароков көшесіндегі 256, 256А, 258А, 260, 260В, 260Г, 260Д, 262А, 264, 266, 266А, 268, 272, 274, 276, 276А, 278, 278А, 278Б, 278В, 280А, 282А, 292, 296 үйлер және Ходжанов көшесіндегі № 40 үй кірмейді.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 117А үй,
Психиологиялық сауықтыру орталығы ММ, тел.376-55-95
Шекарасы: жабық.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өтепов көшесі, 29 үй,
ҚР ІІМ Академиясы, тел.278-32-99
Шекарасы: жабық.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 279 үй,
Қалалық наркологиялық орталықтың әлеуметтік–медицина
коррекциясы 5-ші бөлімшесі, тел.246-30-31
Шекарасы: жабық.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 119А үй,
Психохрониктер мен мүгедектерге арналған интернат үйі,
тел.376-56-19
Шекарасы: жабық.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өтепов көшесі, 3 үй,
Қалалық онкология диспансері МКҚМ, тел.249-44-37
Шекарасы: жабық.
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 146 үй,
Балалар хирургиясы және педиатрия ғылыми орталығы,
тел.299-25-98
Шекарасы: жабық.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ходжанов көшесі, 17 үй,
ҚР ІІМ Сауықтыру кешені РМКМ, тел.249-41-09
Шекарасы: жабық.
№ 495 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Асқаров көшесі,
«Санаторий «Алматы» АҚ, тел.300-34-00
Шекарасы: жабық.
№ 496 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мирас ықшам ауданы, 45 үй,
«Private Clinic Almaty/ Приват Клиник Алматы»
Шекарасы: жабық.
№ 497 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2 үй,
Қалалық перинатология және кардиология орталығы
Шекарасы: жабық.
№ 498 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 65 үй,
«Тері-венерологиялық диспансер» МКҚМ
Шекарасы: жабық.