Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы
Решение акима Турксибского района города Алматы от 17 января 2011 года N 1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 января 2011 года за N 876. Утратило силу решением акима Турксибского района города Алматы от 17 апреля 2014 года N 01
Сноска. Утратило силу решением акима Турксибского района города Алматы от 17.04.2014 N 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», статьи 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким Турксибского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Турксибскому району города Алматы, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района Карсакбаеву Б.К.
3. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Турксибского района                 В. Устюгов
Приложение
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 17.01.2011г. № 1
Избирательный участок № 361
Центр: Общеобразовательная школа 31, улица Гете 261
телефон 257-08-68
От проспекта Суюнбая по улице Богдана Хмельницкого на восток до улицы Майлина, по улице Майлина западная сторона на юго-восток до улицы Элеваторская, по улице Элеваторская (южная сторона) на запад до улицы Щелкова (включая обе стороны), с выходом на проспект Суюнбая от проспекта Суюнбая на север до улице Богдана Хмельницкого.
Избирательный участок № 362
Центр: ТОО «Теплоэнергооборудование», улица Гете 257
телефон 257-96-50, 257-07-10
От улицы Майлина по улице Элеваторская (северная сторона) до речки Карасу, далее по речке Карасу на северо-восток до дома № 78 по улице Димитрова, по улице Димитрова (обе стороны) до дома № 354 улицы Гете. Между домами №№ 354-356 по Гете на юго-запад до улице Алгабасской, на восток до ул.Физули, по ул.Физули на северо-восток с выходом на улицу Майлина, по улице Майлина на северо-восток до ул.Захарова с выходом на улицу Монтажная (включая все дома). По улице Монтажная на юго-запад до улицы Майлина, по улице Майлина до улицы Элеваторская включая все дома по улице Жетыгенская.
Избирательный участок № 363
Центр: Общеобразовательная школа 170, улица Магнитная 31
телефон 380-21-59, 239-35-59
От железнодорожного моста по проспекту Суюнбая по железнодорожной линии на северо-восток до улицы Бекмаханова исключая дома по улице Гете №№ (305, 311, 313, 313б, 315, 315а,б,е, 317, 319, 319а, 319б, 321, 323, 422, 424, 424а) по улице Бекмаханова на юго-восток до развязки. По улице Майлина (включая дома с № 206 по № 228) до улицы Захарова. По улице Захарова на запад до улицы Гете включая дом 356, пересекая улицу Гете от дома 356 и далее, пересекая улицу Димитрова на запад с выходом на речку Карасу между домами 78 и 80. От реки Карасу на запад с выходом на железнодорожную линию включая дома по улице Суюнбая с № 351 по № 365.
Избирательный участок № 364
Центр: Общеобразовательная школа 89, улица Поддубного 155
телефон 251-28-29
От развязки по улице Майлина на северо-восток до улицы Мирная, по улице Мирная (южная сторона) на восток до улицы Суонио, по улице Суонио (включая обе стороны) на северо-восток до улицы Майлина, по южной стороне. По улице Майлина на юго-восток (исключая дома 58-70) до озера Аэропорта, вдоль озера Аэропорта на юго-восток до речки Казачка, по речке Казачка на юг затем на запад до Садоводческого Товарищества Авиатор, от Сад.Товарищества Авиатор до южной границе микрорайона Маяк на север вдоль речки Малая Алматинка на запад до улицы Монтажная. По улице Монтажная на северо-восток исключая дом № 31 до улицы Майлина, по улице Майлина на северо-восток до развязки исключая дома № 206 по № 218.
Избирательный участок № 365
Центр: Дом Культуры Аэропорта, улица Майлина 42
телефон 257-10-27
От озера Аэропорта по улице Майлина(южная сторона) на северо-восток, включая дома №№ 5,7,9,11а,15,17,19 до Аэропорта, от Аэропорта на юг до границы города, по границе города на северо-запад до озера Аэропорта.
Избирательный участок № 366
Центр: Школа-гимназия № 44, улица Огарева 6
телефон 257-32-67
От пересечения улицы Майлина с речкой Малая Алматинка, по речке Малая Алматинка (вост.берег) на север до границы города(района). По границе города (района) на восток до улицы Закарпатская (Ахметова), по улице Закарпатская (Ахметова) на юг обе стороны до ул.Майлина. По ул.Майлина (северная сторона) не включая дома на юго-запад до реки Малая Алматинка.
Избирательный участок № 367
Центр: Общеобразовательная школа 115, микрорайон Алтай-1
телефон 251-29-11
От развязки по улице Майлина (северная сторона) на северо-восток до улицы Мирная. По улице Мирная (северная сторона) на северо-восток до улице Поддубного. По улице Поддубного (обе стороны) на север до улицы Майлина. По улице Майлина (южная сторона) на восток (включая дома № 58-70) до речки Малая Алматинка. По речке Малая Алматинка на северо-запад до улицы Новокузнецкая. По улице Новокузнецкая (южная сторона) на запад до улицы Поддубного. По улице Поддубного (западная сторона) на север до дома № 77. По северной границе дома № 77 на запад до улицы Захарова, по улице Захарова (восточная сторона) на юг до мкр.Алтай-1 дом № 4. По северной границе дома № 4 на северо-запад до Микрорайона Алтай-1 дом № 11. По западной границе участка дома № 11 на юго-запад до микрорайона Алтай-1 дом № 25а. От дома № 25а микрорайона Алтай-1 на запад до улицы Лавренева, по улице Лавренева на юг до развязки улицы Майлина.
Избирательный участок № 368
Центр: Общеобразовательная школа 78, микрорайон Алтай-2
телефон 251-96-22
От улицы Новокузнецкой по реке Малая Алматинка на север до улицы Домбровского. По улице Домбровского южная сторона на запад до улицы Лавренева. По улице Лавренева восточная сторона на юг до улицы Наманганская. По улице Наманганская (северная сторона) на восток до улицы Поддубного. По улице Поддубного (восточная сторона) на юг до улицы Новокузнецкая. По улице Новокузнецкая северная сторона до речки Малая Алматинка.
Избирательный участок № 369
Центр: Акционерное общество «Лифтинвест», улица Домбровского 1
телефон 251-48-55
От улицы Домбровского по улице.Лавренева (восточная сторона) на север до улицы Дунентаева по улице Дунентаева (южная сторона) на восток включая микрорайон Жулдыз-2 дом № 53, до улицы Дунентаева дома № 23. По северо-западной границе участка Дунентаева № 23 на север до улицы Соболева дом № 160. От улицы Соболева дом № 160 на север до железной дороги (включая все дома по ул.Соболева). По улице Соболева на юг до улицы Асылбекова, по улице Асылбекова включая все дома на юго-запад до улицы Иванова (все дома кроме домов № 1 и № 5). От улицы Иванова на запад до улицы Домбровского. По улице Домбровского (северная сторона) на запад до улицы Лавренева.
Избирательный участок № 370
Центр: Общеобразовательная школа 115, микрорайон Алтай-1
телефон 251-29-11
От улицы Лавренева по улице Бекмаханова (северная сторона) на запад до ул.Резвых, по ул.Резвых (восточная сторона) на север до улицы Наманганская, № 1а (включительно) от улицы Наманганская дом № 1а, (западная сторона) на юго-восток и далее на восток (южная сторона) до улицы Захарова, по улице Захарова (западная сторона) на юг до границы микрорайон Алтай-1 дом № 4 (исключая его) далее на запад до улицы Лавренева включая дома мкр.Алтай-1 (№№ 5, 6, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23). По улице Лавренева (западная сторона) на юг до улицы Бекмаханова включая микрорайон Алтай-1 дом № 26.
Избирательный участок № 371
Центр ГПУ филиал «Казахвзрывпром», проспект Суюнбая 405
телефон 235-09-63
От пересечения улицы Полесская и реки Мойка на север по восточной стороне улицы Полесская до дома № 39а включительно,включая все номера по улице Свободной. От улицы Свободная № 198 по улице Свободной на юго-восток до улицы Красногвардейский тракт( включая дом 188) от дома № 188 по западной стороне на юго-запад до улицы Бекмаханова, по улице Бекмаханова (западная сторона) на юг до улицы Гете,по улице Гете северная сторона до речки Карасу (включая дома №№ 305, 311, 313, 313б, 315а, 315в, 315е, 319, 319а, 319б, 321, 322, 422, 424, 424а и улицу Заславская дом № 1 и дом № 2а, по речке Карасу на север до улицы Гаршина (Гаршина №1 включая его) от улицы Гаршина дом № 1 на запад до пересечения улицы Полесская и реки Мойка.
Избирательный участок № 372
Центр: Клуб филиала акционерное общество «Казавтотранс»

Алматы қаласы Түрксіб ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қаңтарда № 876 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 17.04.2014 N 01 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабының, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару» Заңының 37 бабына сәйкес, Түрксіб ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Алматы қаласы Түрксіб ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары өзгертіліп,бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Қ.Қарсақбаеваға жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт, ресми жарияланған күннен күнтізбелік есеппен он күн өтеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Түрксіб ауданының әкімі                       В.Устюгов
Түрксіб ауданы әкімінің
2011 жылғы 17 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
№ 361 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 31 жалпы білім беретін мектеп,
Гете көшесі, 261, тел. 257-08-68,251-67-33
Сүйінбай даңғылынан Богдан Хмельницкий көшесімен (шығысқа қарай) Майлин көшесіне дейін, Майлин көшесінен /батыс жағы/ Элеватор көшесіне дейін, Элеватор көшесімен Щелков көшесіне дейін жолдың екі жағын қосқанда Сүйінбай даңғылына шыққанға дейін, Сүйінбай даңғылынан солтүстікке қарай Хмелницкий көшесіне дейін.
№ 362 сайлау учаскесі.
Орталығы: «Теплоэнергооборудование» жауапкершілігі
шектеулі серіктестік, Гете көшесі,257,
тел. 257-96-50,257-07-10
Майлин көшесінен Элеватор көшесіне дейін, Элеватор көшесімен (солтүстік жағы) Қарасу өзеніне дейін, Қрасу өзенімен солтүстік-шығысқа қарай Дмитрев көшесіндегі 78 үйге дейін, Дмитрев көшесімен (екі жаны да) Гете көшесіндегі 354 үйге дейін. Гете көшесіндегі 354-356 үйлердің арасымен оңтүстік-батысқа қарай Алғабас көшесіне дейін, шығысқа қарай Физули көшесіне дейін Физули көшесімен солтүстік-шығысқа қарай Майлин көшесіне шыққанға дейін, Майлин көшесімен солтүстік-шығысқа қарай Захаров көшесіне дейін Монтажный көшесіне шыққанға дейін (барлық үйлерді қосқанда). Монтажный көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Майлин көшесіне дейін, Майлин көшесімен Элеватор көшесіне дейін Жетіген көшесіндегі үйлерді қосқанда.
363 сайлау учаскесі.
Орталығы: № 170 жалпы білім беретін мектеп,
Магнитная көшесі, 31, тел. 380-21-59,239-35-59
Сүйінбай даңғылындағы теміржол көпірінің бойымен солтүстік шығысқа қарай Бекмаханов көшесіне дейін Гете көшесіндегі (305,311,313,313б,315,315а,б,е,317,319,319а,б,321,323,422,424,424а) Бекмаханов көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай жол айрыққа дейін. Майлин көшесімен (206-дан 228 үйлерді қосқанда) Захаров көшесіне дейін, Захаров көшесімен батысқа қарай Гете көшесіндегі 356 үйге дейін ары қарай Дмитров көшесін қиып өтіп батысқа қарй шығыс жағы.
№ 364 сайлау учаскесі.
Орталығы: № 89 жалпы білім беретін мектеп,
Поддубный көшесі,155, тел. 251-28-29
Маяк кентін (қоса санағанда) өзеннен № 206 тұрғын үйге дейін, Майлин көшесімен оңтүстікке қарай (жұп сан жағы), ары қарай оңтүстікке қарай Майлин көшесімен қатар жатқан тұйық көшесімен Монтажный кентіне дейін (шығыс жағы) Монтажный шекарасының бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Монтажная 32а, Асфандияров көшесін қосқанда.
№ 365 Сайлау учаскесі
Орталығы: Әуежай Мәдениет Үйі,
майлин көшесі,42,тел: 257-10-27
Әуежай өзенінен Майлин көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) солтүстік-шығысқа қарай, 5,7,11а,15,17,19 үйлерді қосқанда Әуежайға дейін, Әуежайдан оңтүстікке қарай қаланың шекарасына дейін, қаланың шекарасы бойынша солтүстік-батысқа қарай Әуежай өзеніне дейін.
№ 366 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 44 мектеп-гимназиясы,
огарев көшесі,6,тел. 257-32-67
Майлин көшесінің қиылысынан Кіші Алматы өзенімен, Кіші Алматы өзені бойынша (шығыс жағалауы) солтүстікке қарай қаланың (аудан) шекарасына дейін. Қаланың (аудан) шекарасының бойымен шығысқа қарай Закарпатская (Ахметов) көшесіне дейін, Закарпатская (Ахметов) көшесінің бойымен оңтүстікке қарай екі жағы Майлин көшесіне дейін. Майлин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) үйлерді қоспағанда Кіші Алматы өзеніне дейін.
№ 367 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 115 жалпы орта білім беретін мектеп,
Алтай-1 ықшам ауданы, тел. 251-43-64
Айналма жолдан Майлин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) солтүстік – шығысқа қарай Мирный көшесіне дейін, Мирный көшесінің солтүстік жағынан солтүстікке қарай Поддубный көшесіне дейін. Поддубный көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстіктен Майлин көшесіне дейін. Майлин көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай (58-70 үйді қосқанда) Кіші Алматы өзеніне дейін. Кіші Алматы өзенінің бойымен солтүстік-батысқа қарай Новокузнецкий көшесіне дейін. Новокузнецк көшесінің оңтүстік жағымен батысқа қарай Поддубный көшесіне дейін. Поддубный көшесінің бойымен (солтүстік-батыс жағы) солтүстікке қарай № 77 үйге дейін. № 77 үйдің солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай Захаров көшесіне дейін, Захаров көшесінің бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Алтай-1 ықшам ауданы № 11 үйге дейін. № 11 үйдің учаскелік шекарасының батыс жағы бойынша оңтүстік-батысқа қарай Алтай-1 ықшам ауданы 25а үйге дейін. 25а үйдің аумағының солтүстік шекарасы бойынша батысқа қарай Лавренев көшесіне дейін, Лавренев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Майлин көшесіндегі айналма жолға дейін.
№ 368 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 78 жалпы білім беретін мектеп,
алтай-2 ықшам ауданы, тел. 251-96-22
Новокузнецкий көшесінен Кіші Алматы өзенінің бойымен солтүстікке қарай Домбровский көшесіне дейін. Домбровский көшесінің оңтүстік жағы бойынша батысқа қарай Лавренев көшесіне дейін. Лавренев көшесінің бойымен шығыс жағынан оңтүстікке қарай Наманган көшесіне дейін. Наманган көшесінің бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Поддубный көшесіне дейін. Поддубный көшесінің бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Новокузнецкий көшесіне дейін. Новокузнецкий көшесінің солтүстік жағы бойынша Кіші Алматы өзеніне дейін.
№ 369 сайлау учаскесі.
Орталығы: « Лифтинвест» акционерлік қоғамы,
Домбровский көшесі,1, тел. 251-48-55
Домбровский көшесінен Лавренев көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Жұлдыз-2 ықшам ауданындағы 53 үйді қоып Дөнентаев көшесінің 23 үйіне дейін. Дөнентаев № 23 учаскесінің солтүстік-батыс шекарасымен солтүстікке қарай Соболев көшесінің №106 дейін Соболев көшесінің үйлерін қосқанда. Соболев көшесімен оңтүстікке қарай Асылбеков көшесіне дейін, Асылбеков көшесімен барлық үйлерді қосқанда оңтүстік-батысқа қарай Иванов көшесіне дейін (тек 1,5 үйлерден басқа барлық үйлерді қосқанда). Иванов көшесінен батысқа Домбровский көшесіне дейін. Домбровский көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Лавренев көшесіне дейін.
№ 370 сайлау учаскесі.
Орталығы: № 115 жалпы білім беретін мектеп,
Алтай-1 ықшам ауданы, тел. 251-29-11
Лавренев көшесінен Бекмаханов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Резвый көшесіне дейін, Резвый көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Наманган көшесіндегі № 1 үйге дейін (қосымша) Наманганская№1а-дан (батыс жағы) оңтүстік-шығысқа қарай Алтай-1 ықшам ауданының шекарасына дейін № 4 үйді (шығарып тастағанда) ары қарай батысқа Лавренев көшесіне дейін Алтай-1 ықшам ауданындағы (5,6,12,13,14,15,16,17,18,22,13) Лавренев көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесіне дейін Алтай-1 ықшам ауданындағы № 26 үйді қосқанда.
№ 371 сайлау учаскесі.
Орталығы: “Казахвзрывпром” филиалы Сүйінбай
даңғылы, 405, тел. 235-09-63
Полесская көшесі және Мойка өзенімен қиылысқаннан солтүстікке қарай Полесская көшесінің шығыс жағымен № 39а үйге дейін қосымша, Свободный көшесінің барлық нөмірлі үйлерді қосамыз. Свободный көшесі № 198-ден Свободный көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Красногвардейск жолына дейін (188 үйді қосамыз) № 188 үйден батыс жағы оңтүстік батысқа қарай Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Гете көшесіне дейін, гете көшесімен солтүстік жағы Қарасу өзеніне дейін (305,311,313,313б,315а,в,е, 319, 319а,б, 321,322,422,424,424а үйді қосамыз) және Заславская № 1 үйді және 2а үйі, Қарасу өзенімен солтүстікке қарай Гаршин көшесіне дейін (Гаршин көшесіндегі № 1 үйді де қосамыз) Гаршин № 1 үйден батысқа қарай Полесская көшесі және Мойка өзенімен қиылысқанға дейін.
№ 372 сайлау учаскесі.
Орталығы: «Казавтотранс» Акционерлік қоғамы

телефон 252-06-46
От пересечении улицы Бекмаханова с Красногвардейским трактом по улице Красногвардейский тракт (восточная сторона) на север до улицы Красногвардейский тракт дом № 487 (включая его), от улицы Красногвардейский тракт дом № 487 на север, включая все дома по обе стороны Красногвардейского тракта и включая дома Военного городка-13  №№ 4, 5, 14, 20, 20а, 20б, и дома по Красногвардейскому тракту №№ 491, 491а, 493,и 493а.
Избирательный участок № 373
Центр: Магазин «ЗИРО», улица 2-ая Остроумова 8а
телефон 290-18-62
От пересечения речки Есентайка с границей города (района) на север по границе города(района) на восток до пересечения с основной железной дорогой. По железной дороге (западная сторона) на юг до железнодорожного переезда, через железнодорожный переезд с выходом на улицу Красногорскую. По улице Красногорская на север и далее на запад (обе стороны) до улицы Франко, по улице Франко (на запад) до русла речки Есентайка. По руслу речки Есентайка (восточная сторона) на север до пересечения с границей города(района).
Избирательный участок № 374
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью «Гидромашцентр»,
проспект Суюнбая 312 телефон 290-27-89
От пересечении железнодорожной линии с границей (города) района на север, и далее на (восток) до русла речки Малая Алматинка, по руслу речки Малая Алматинка (западный берег) на юг включая Поселок Строительно-монтажного управления, огибая его с выходом на улицу Суюнбая к дому № 569 (включая его) от дома № 569 по улице Суюнбая на север до железнодорожного переезда, от железнодорожного переезда по основной железнодорожной линии (восточная сторона) на север до границы города (района).
Избирательный участок № 375
Центр: Общеобразовательная школа 32, проспект Красногвардейский
тракт 505 телефон 290-26-02
Военный городок-13 (исключая дома № 4, 5, 20, 20а, 20б, 24) и включая дома по Красногвардейскому тракту - дома №№ 561, 561а, 563, 563а, 565, 565а, 567, 567а, 569, 569а, 571, 573, 575, 575а,г,
Избирательный участок № 376
Центр: Общеобразовательная школа 142, микрорайон Жулдыз-1/ 20
телефон 251-57-79
Микрорайон Жулдыз-1 дома №№ 1а, 1, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,а,в, 18, 18/1, 19а, 21а, 21, 23, 25, 25б, 26д, 18а, 19в,б,д, 27а, 11а.
Избирательный участок № 377
Центр: Общеобразовательная 142, Микрорайон Жулдыз 1/20
телефон 252-92-16
Микрорайон Жулдыз-1- дома №№ 18, 18/1, 19а,в,г,д, 25а,б, 26а,д,б,в,г, 30а, Микрорайон Жулдыз-2 дома №№ 25, 27, 27а, 27б, 27в, 8в, 18а, 28, 28б, 29, 30, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, улица Дунентаева- дома № 10б, 54, 55б, 56, 60, 61, улица- Лавренева дом № 3.
Избирательный участок № 383

клубының филиалы, тел. 252-06-46
Бекмаханов көшесімен Красногвардейский жолымен қиылысқаннан бастап Красногвардейский жол көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Красногвардейский жол көшесіне дейін 487 үйді де қосқанда Красногвардейский жол көшесінен № 147 солтүстікке қарай (екі жанындағы барлық үйлерді қосамыз) Красногвардейский жолы және 13 Әскери қалашықтың үйлерін қосамыз (4,5,14,20,20а,б және Красногвардейск жолындағы 491,491а, 493, 493а).
№ 373 сайлау учаскесі.
Орталығы: “ЗИРО” дүкені, 2-ші
Остроумов көшесі, 8а, тел, 290-18-62
Есентай өзенін кесіп өтіп қала (аудан) шекарасына солтүстікке қарай қала (аудан) шекарасымен шығысқа қарай негізгі темір жолымен қиылысқанға дейін. Темір жолмен (батыс жағы) оңтүстікке қарай темір жол өткеліне дейін, темір жолы өткелімен Красногорск көшесіне шыққанға дейін. Красногорск көшесімен солтүстікке қарай және ары қарай батысқа қарай (екі жағы да) Франко көшесіне дейін, Франко көшесімен (батысқа қарай) Есентай өзенінің арнасына дейін. Есентай өзенінің арнасымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай қала (ауданның) шекарасымен қиылысқанға дейін.
№ 374 сайлау учаскесі.
Орталығы:“Гидромашцентр” жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі, Сүйінбай даңғылы, 312, тел. 290-27-89
Теміржол желісін қиып өтіп қала (аудан) шекарасымен солтүстікке қарай және ары қарай шығысқа қарай Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін, Кіші Алматы өзенінің арнасымен (батыс жағалауы) құрылыс монтаж Басқармасы кентін қоса оңтүстікке қарай. құрылыс монтаж Басқармасы кентін айналып өтіп Сүйінбай көшесіндегі № 569 үйге (оны қоса) шыққанға дейін,  № 569 үйден Сүйінбай көшесімен солтүстікке қарай теміржжол өткеліне дейін, теміржол өткелінен негізгі теміржол желісімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай қала (аудан) шекарасына дейін.
№ 375 сайлау учаскесі.
Орталығы: № 32 жалпы білім беретін мектеп,
Красногвардейский тракт, 505, тел. 290-26-02
Әскери қалашық-13 (4,5,20,20а,б,24 үйлерді қоспаймыз) және Красногвардейский жолындағы 561,561а,563,563а,565,565а567,567а569,569а,571,573,575,575а,г
№ 376 сайлау учаскесі.
Орталығы: № 142 жалпы білім беретін мектеп,
Жұлдыз-1/20 ықшамауданы, тел.251-57-79
Жұлдыз-1 ықшам ауданы -1,1а,б,в,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17 а,в,18,18/1,19,19а,21,21а23,25.25б,26д,18а,19,в,б,д,27а,11а.
№ 377 сайлау учаскесі.
Орталығы: № 142 жалпы білім бретін мектеп,
Жұлдыз-1/20 ықшамауданы, тел. 252-92-16
Жұлдыз-1 ықшам ауданындағы -18,18/1,19а,в,г,д,25а,б,26а,д,б,в,г,30а Жұлдыз-2 ықшам ауданындағы-25,27,27а,б,в,8в,18а,28,28б,29,30,39,40,41,42,44,45,46 Дөнентаев көшесі -№ 10б,54,55б,56,60,61, Лавренев көшесі № 3.
№ 378 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тубдиспансер, Алтай-2 ықшамауданы,Чебоксарский көшісі,4 үй, тел. 251-45-57
№ 380 сайлау учаскесі
Орталығы: № 61993 әскери бөлімшесі, 70 разъезд,
тел. 290-35-23, 290-34-57
№ 381 сайлау учаскесі
Орталығы: 2458 әскери бөлімшесі, Сүйінбай даңғылы,
351, тел. 236-76-44,236-77-91
№ 382 сайлау учаскесі.
Орталығы: құрлықтағы жауынгерлердің әскери
институты,70-ші разъезд, тел. 290-37-14
№ 383 сайлау учаскесі

Центр: ПДМ улица Земнухова 37 телефон 296-37-38
От пересечения улицы Полесская с рекой Мойкой,по улице Полесская (западная сторона) на север до дома № 41 включительно. От улицы Полесская № 41 до улицы Земнухова включая все дома по улице Мостовой и Балакирева, по улице Земнухова (южная сторона) на запад до улицы Бейсебаева, по улице Бейсебаева на юг включая все дома по обе стороны до улицы Сортировочная, по улице Сортировочная на юго-восток до пересечения улицы Полесская с рекой Мойка.
Избирательный участок № 384
Центр: Общеобразовательная школа-11, улица Волгоградская 22
телефон 235-75-54
От улицы Земнухова по улице Харьковская на север (восточная сторона) до улицы Бекмаханова, по улице Бекмаханова на восток(южная сторона) до улицы Бейсебаева, по улице Бейсебаева на юг (западная сторона) до улицы Тельмана на восток, (южная сторона) до улицы Волгоградская на север (восточная сторона) до улицы Бекмаханова,от улицы Бекмаханова на восток южная сторона до речки Мойка-Карасу, по речке Мойка-Карасу на юг (западная сторона) до улицы Балакирева по улице Балакирева на юг до улицы Земнухова включая все дома по улице Балакирева по обе стороны. По улице Земнухова (восточная сторона) на северо-запад до улицы Харьковская.
Избирательный участок № 385
Центр: Общеобразовательная школа 84, улица Тельмана 56
телефон 278-39-02
От улицы Тельмана по улице Бейсебаева (восточная сторона) на север до улицы Зеньковича по улице Зеньковича( южная сторона) на восток до реки Мойка включая дома по улице Зеньковича (дома №№ 1, 3, 5, 9, 11) по реке Мойка (западная сторона) на юг до улицы Бекмаханова, по улице Бекмаханова (восточная сторона) на северо-запад до улицы Волгоградская, по улице Волгоградской (западная сторона) на юг до улицы Тельмана. По улице Тельмана(северная сторона) на запад до улицы Бейсебаева.
Избирательный участок № 386
Центр: Общеобразовательная школа 85, улица Урицкого 2а
телефон 270-39-93, 234-21-40
От улицы Бейсебаева по улице Бекмаханова (северная сторона) на запад до улицы Спасская. От пересечения улицы Спасская и Бекмаханова до улицы Шмидта на север включая дома (Спасская дом № 66а, Бекмаханова - дома №№ 2/2, 2/3, 2/4). По улице Шмидта на северо-восток включая все дома по улице Шмидта, по улице Спасская на север включая все дома по обе стороны до дома № 81 включительно, от улицы Спасская дом № 81 на юго-восток до улицы Бейсебаева, по улице Бейсебаева (западная сторона) на юг до улицы Бекмаханова.
Избирательный участок № 387
Центр: Дом школьников № 7, улица Тельмана 2
телефон 290-50-98
От улицы Земнухова по улице Харьковская (западная сторона) на север до улицы Бекмаханова по улице Бекмаханова (южная сторона) на запад до улицы Шмидта, по улице Шмидта (восточная сторона) на юг до улицы Земнухова, по улице Земнухова (северная сторона) на восток до Харьковской.
Избирательный участок № 388
Центр: Училище Министерства Внутренних Дел Республики Казахстан
профессиональной подготовки кадров Городского Управления Внутренних

Орталығы: теміржол техникасының жол жөндеу шеберханасы, Земнухов көшесі, 37, тел. 296-37-38
Полесская көшесі мен Мойка өзенінің қиылысынан Полесская көшесімен (батыс жағы) солтүстікке қарай № 41 қосқанда. Полесская көшесіндегі № 41 үйден бастап Земнухов көшесіне дейін және Моставой және Балакирова көшесіндегі барлық үйлерді қосқанда, Земнухов көшесімен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Бейсебаев көшесіне дейін, Бейсебаев көшесімен екі жанындағы барлық үйлерді қосып оңтүстікке қарай Сортировочная көшесіне дейін, Сортировочная көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Полесская көш. және мойка өзенінің қиылысына дейін.
№ 384 сайлау учаскесі
Орталығы: № 11 жалпы білім беретін мектеп,
Волгоградский көшесі, 22 тел. 235-75-54,235-75-54
Земнухов көшесінен Харьковская көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Е.Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) М.Бейсенбаев көшесіне дейін, Бейсенбаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тельман көшесіне дейін шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Волгоградская көшесіне дейін солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов  көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қарасу өзеніне дейін, Қарасу өзенімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Балакиреев көшесіне дейін балакирев көшесімен оңтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін барлық үйлерді қосқанда, Балакирев көшесімен екі жаны да. Земнухов көшесімен (шығыс жағы) солтүстікк-батысқа Харьковская көшесіне дейін.
№ 385 сайлау учаскесі.
Орталығы: № 84  жалпы білім берітін мектеп,
Тельман көшесі, 56, тел.278-39-02
Тельман көшесінен Бейсебаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) “Охотзоопром” өндірістік бірлестіктен, Зенкевич көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қарасу өзеніне дейін, Қарасу өзенімен оңтүстікке қарай Свободной көшесіндегі үйлерді қоса (батыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Волгоград көшесіне дейін, Волгоград көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Тельман көшесіне дейін, Тельман көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Волгоград көшесі, Бейсебаев көшесіне дейін.
№ 386 сайлау учаскесі
Орталығы: № 85 жалпы білім беретін мектеп,
Урицкий көшесі, 2а, тел. 270-39-93,234-21-40
Бейсебаев көшесінен Бекмаханов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Спасский көшесіне дейін. Спасский көшесі Бекмаханов көшесімен қиылысынан Шмид көшесіне дейін солтүстікке қарай (Спасский-66а, Бекмаханов-2/2,2/3,2/4 үйлерін қосқанда).Шмид көшесімен солтүстік-шығысқа қарай осы көшенің барлық үйлерін қосқанда, спаский көшесімен солтүстікке қарай екі жанындағы барлық үйлер қосылады және соның ішінде № 81 үйде, Спасский № 81 ден оңтүстік-шығысқа қарай Бейсебаев көшесіне дейін, бейсебаев көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесіне дейін.
№ 387 сайлау учаскесі
Орталығы: № 7 Оқушылар үйі, Тельман көшесі,
2а, тел.290-50-98
Земнухов көшесінен Харьков көшесімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Сұлтан-Қарасу өзенінің жырасына дейін, Сұлтан-Қарасу өзенінің жырасымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Тельман көшесіне дейін, Тельман көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Орловский көшесіне дейін, Орловский көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Земнухов көшесіне дейін шығысқа қарай (солтүстік жағы) Харьковская көшесіне дейін.
№ 388 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы Ішкі Істер Басқармасына
мамандандырылған кадрлар дайындайтын
Қазақстан Республикасының Ішкі Істер Министірлігінің

Дел города Алматы, Земнухова 1 телефон 290-76-26
От улицы Бекмаханова по улице Шмидта (западная сторона) на юг до улицы Земнухова, по улице Земнухова (южная сторона) на восток до улицы Клары Цеткин, по улице Клары Цеткин (западная сторона) на юг (до дома № 2а включительно). От дома № 2 по улице Клары Цеткин на северо-запад до улицы Бурундайская, по улице Бурундайская (восточная сторона) на север до улицы Бекмаханова, по улице Бекмаханова (южная сторона) на восток до речки Султанка, по речке Султанка (восточная сторона) на север до улицы Спасская (включая дом № 68). От Спасской дома № 68 до улицы Шмидта (западная сторона) на юго-запад. По улице Шмидта (западная сторона) на юг включая дома по улице Бекмаханова (дома №№ 2/1, 2/6, 2/7, 2/8 и 2/9).
Избирательный участок № 389
Центр: Общеобразовательная школа 50, улица Бурундайская 44
телефон 235-88-81
От улицы Осипенко дом № 68 (западная сторона) на юг по улице Ержанова до улицы Жансугурова, по улице Жансугурова (западная сторона) на юг до улицы Бурундайская, по улице Бурундайская (восточная сторона) на север до улицы Обозная по улице Обозная включая обе стороны на восток до улицы Осипенко дома № 68.
Избирательный участок № 394
Центр: Общеобразовательная школа 76, улица Чехова 15
телефон 235-26-90, 234-10-66
От улицы Жансугурова на север до улицы Ержанова,от улицы Ержанова на восток(южная сторона) до улицы Чехова, от улицы Чехова на юг (восточная сторона)до улицы Аймауытова, от улицы Аймауытова на восток (южная сторона) на проспект Сейфуллина, от проспекта Сейфуллина на юг (западная сторона) до улицы Майбороды от улицы Майбороды на запад (северная сторона)с переходом на улицу Физкультурная, по улице Физкультурная южная через лог Султанка с выходом на улицу Богатырская, по улице Богатырская на запад (южная сторона) до улицы Жансугурова, по улице Жансугурова на юг (восточная сторона) до пересечения улицы Ержанова.
Избирательный участок 395
Центр: Профессиональная Школа № 9, улица Заветная 41
телефон 234-10-92
От железнодорожного моста по улице Шолохова (южная сторона) на запад до улицы Акан Серэ восточная сторона на юг до улицы Молдагалиева, по улице Молдагалиева (северная сторона) на восток до улицы Станкевича, по улице Станкевича (восточная сторона) на юг до улицы Аймауытова (северная сторона) на восток до улицы Парижской Коммуны, по улице Парижской Коммуны (восточная сторона) Парижской Коммуны на юг до улицы Майбороды, по улице Майбороды (северная сторона) на восток до улицы Байкальская по улице Байкальской (восточная сторона) на юг до улицы Чкалова, по улице Чкалова на восток (северная сторона) до улицы Чимкентская. По улице Чимкентская (восточная сторона) на юг до улицы Разина, по улице Разина на восток (северная сторона) до улицы Байкальской, по улице Байкальской (включая все дома) на юг до улицы Стахановская, по улице Стахановская (северная сторона до лога Рощи Баума). По границе лога (западная сторона) до проспекта Суюнбая, по проспекту Суюнбая (западная сторона) на север (включая дома №№ 263/1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,25,27, а также дома №№ 267, 269, 271, 273) на запад с выходом на пересечение улиц Шолохова и проспекта Суюнбая. По улице Шолохова (южная сторона) на запад до улицы Акан Серэ.
Избирательный участок № 396
Центр: Медицинский колледж «Аяжан», улица Таласская 1
телефон 235-63-35
От улицы Жансугурова (дом № 553) на юг (восточная сторона) до улицы Богатырская, по улице Богатырская на восток(северная сторона) через лог речки Султанка на улицу Физкультурная, по улице Физкультурная на восток с выходом на улицу Майбороды, по улице Майбороды на восток(южная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина на север (западная сторона) до улицы Палладина, от улицы Палладина на запад (южная сторона) до пересечения улицы Жансугурова.
Избирательный участок № 397
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью
«Алматылогистикцентр», Рихарда Зорге 10
телефон 235-88-27
От улицы Шолохова по улице Ахан-Серэ (западная сторона) на юг до улицы Молдагалиева. По улице Молдагалиева (северная сторона) на запад до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого (восточная сторона) на север до железнодорожной линии, по железнодорожной линии станции Алматы-1 на восток и далее по железнодорожной линии( западная сторона) на юг до улицы Шолохова. По улице Шолохова (северная сторона) на запад до улицы Акан Серэ.
Избирательный участок № 398
Центр: общеобразовательная школа № 83, улица Шолохова 28
телефон 234-10-22
От улицы Льва Толстого по улице Шолохова (северная сторона) на запад до улицы Чехова, по улице Чехова на север(включая обе стороны) исключая дом № 13 до улицы Тынышпаева, по улице Тынышпаева на запад (северная сторона) до улицы Кунгурская, по улице Кунгурская (восточная сторона) на север до улицы Станционная, по улице Станционная на восток до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого (западная сторона) на юг до улицы Шолохова.
Избирательный участок № 399
Центр: Военизированная охрана, улица Станционная 21
телефон 296-34-11

училищесі, Земнухов көшесі,1, тел.290-76-26.
Бекмаханов көшесінен Шмидте көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін, Земнухов көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Клара Цеткин көшесіне дейін (батыс жағы) оңтүстікке қарай № 2 үй қосылады. Клара цеткин № 2 үйден солтүстік –батысқа қарай Бурундай көшесіне дейін, Бурундай көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Сұлтан өзеніне дейін, сұлтан өзенімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай спасская көшесіне дейін (№ 68 үді қосамыз). Спасская көшесі 68-ден Шмид көшесіне дейін (батыс жағы) оңтүстік-батысқа қарай. Шмидте көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесіндегі 2/1,2/6,2/7,2/8,2/9 үйлер.
№ 389 сайлау учаскесі
Орталығы: № 50 жалпы білім беретін мектеп,
Боралдай көшесі, 44, тел. 235-88-81
Осипенко көшесімен 68 (батыс жағы) оңтүстікке қарай Ержанов көшесімен Жансүгіров көшесіне дейін, Жансүгіров көшесімен (батыс жағы) Бурундай көшесін қиып өткенге дейін, Бурундай көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Обзорная көшесіне дейін, Обзорная көшесімен екі жанын қосқанда шығысқа қарай, Осипенко көшесі № 68 үйге дейін.
№ 394 сайлау учаскесі
Орталығы: № 76 жылпы білім беретін мектеп,
Чехов көшесі 15, тел. 235-26-90,234-10-66
Жансүгіров көшесінен солтүстікке қарай Ержанов көшесіне дейін, Ержанов көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) чехов көшесіне дейін, Чехов көшесінен оңтүстікке қарай (Шығыс жағы) Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен Сейфуллин даңғынына дейін, Сейфуллин даңғылынан оңтүстікке қарай (батыс жағы) Майбород көшесіне дейін, Майбород көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Физкультура көшесіне ауысқанға дейін, Физкультура көшесімен оңтүстігі Сұлтан сайы арқылы Богатыр көшесіне шыққанға дейін, Богатыр көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Жансүгіров көшесіне дейін, Жансүгіров көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Ержанов көшесімен қиылысқанға дейін.
395 сайлау учаскесі
Орталығы: № 9 кәсіби мектеп,
Заветный көшесі,41, тел. 234-10-92
Темір жолдан Шолохов көшесі бойынша (оңтүстік жағы) батыстан Ақан сері көшесіне дейін (шығыс жағынан оңтүстікке қарай) Молдағалиев көшесіне дейін, Молдағалиев көшесі бойынша (солтүстік жағы) шығысқа қарай Станкевич көшесіне дейін, Станкевич көшесі бойынша (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Аймауытов көшесіне дейін (солтүстік жағы) өткелмен шығысқа қарай Париж Коммунасы көшесіне дейін, Париж Коммунасы көшесімен оңтүстікке қарай Майбороды көшесіне дейін, Майбороды көшесімен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Байкальская көшесіне дейін (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Чкалов көшесіне дейін Чкалов көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Шымкент көшесіне дейін. Шымкент көшесімен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Разин көшесіне дейін, разин көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Байқал көшесіне дейін, байқал көшесімен барлық үйлерді қосқанда оңтүстікке қарай Стахановкий көшесіне дейін, Стахановский көшесімен (солтүстік жағы Баум тоғайына дейін). Сай шекарасымен (батыс жағы) Сүйінбай даңғылына дейін, Сүйінбай даңғылымен (батыс жағы) солтүстікке қарай (263/1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,25,27 үйлерді қосқанда, сонымен қатар 267,269,271,273) батысқа қарай Шолохов көшесімен сүйінбай даңғылымен қиылысына дейін.Шолохов көшесімен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Ақан сері көшесіне дейін.
№ 396 Сайлау учаскесі
Орталығы: “Аяжан” Медициналық колледжі,
Таласская көшесі,1, тел, 235-63-35
Жансүгіров көшесінен (№ 553 үй) оңтүстікке (шығыс жағы) Богатырский көшесіне дейін, Богатырский көшесімен шығысқа қарай (солтүстікке қарай) Сұлтан Қарасу өзенінің жырасы арқылы Физкультура көшесіне дейін, Физкультура көшесімен шығысқа қарай Майбороды көшесіне шыққанға дейін, Майбороды көшесімен шығысқа қарай (оңтүстікке қарай) Сейфуллин даңғылына дейін. Сейфуллин даңғылымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Палладин көшесіне дейін Палладин көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Жансүгіров көшесімен қиылысқанға дейін.
№ 397 Сайлау учаскесі
Орталығы: ”Алматылогистикцентр” жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі, Рихард Зорге көшесі,10, тел.235-88-27
Шолохов көшесінен Ақан сері көшесі бойынша (батыс жағы) Молдағалиев көшесіне дейін, Молдағалиев көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Лев Толстой көшесіне дейін (шығыс жағы) солтүстікке қарай темір жол желісіне дейін, Алматы-1 станциясының темір жол желісімен және ары қарай т/ж желісімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Шолохов көшесіне дейін Шолохов көшесімен бойынша (солтүстікке қарай) батысқа қарай Ақан сері көшесіне дейін.
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: № 83 мектеп гимназия,
Шолохов көшесі,28, тел. 234-10-22
Толстой көшесінен Шолохов көшесі бойынша (солтүстік жағы) батысқа қарай Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесімен бойынша (екі жанын қосқанда) солтүстікке қарай № 13 үйді қоспағанда Тынышбаев көшесіне дейін Тынышбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кунгурская көшесіне дейін, кунгурская көшесімен шығыс жағы солтүстікке қарай Станционный көшесіне дейін, Станционный көшесімен шығысқа қарай Толстой көшесіне дейін, толстой көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Шолохов көшесіне дейін.
№ 399 Сайлау учаскесі
Орталығы: Әскериленген күзет,
Станционный көшесі,21, тел. 296-34-11

От улицы Чехова по улице Шолохова (северная сторона) на запад до улицы Ержанова по улице Ержанова (восточная сторона) на север до железнодорожной линии на восток до вокзала Алматы-1, от вокзала Алматы-1 на юг до улицы Кунгурской, по улице Кунгурской на юго-запад (северная сторона) до улицы Тынышбаева, по улице Тынышбаева на восток до улицы Чехова, по улице Чехова на юг (исключая все дома кроме домов № 13, 5б) до улицы Шолохова.
Избирательный участок № 400
Центр: Общеобразовательная школа 61, улица Льва Толстого 20
телефон 235-82-88
От улицы Льва Толстого по улице Молдагалиева (южная сторона) на восток до улицы Станкевича, по улице Станкевича (западная сторона) на юг до улицы Аймауытова, по улице Аймауытова (северная сторона) на запад до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого восточная сторона до улицы Молдагалиева.
Избирательный участок № 401
Центр: Дом школьников № 6, проспект Сейфуллина 13
телефон 257-97-83, 251-09-49
От улицы Льва Толстого по улице Шолохова (южная сторона) на запад до улицы Чехова, по улице Чехова (восточная сторона) на юг до улицы Аймауытова, по улице Аймауытова (северная сторона) на восток до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого(западная сторона) на север до улицы Шолохова.
Избирательный участок № 402
Центр: Общеобразовательная школа № 49, улица Кассина 47
Телефон 234-10-80
От проспекта Сейфуллина (дом № 61) по улице Палладина на запад (северная сторона) до улицы Жансугурова, по улице Жансугурова на север (восточная сторона) до улицы Жумабаева, от улицы Жумабаева на восток (южная сторона) до улицы Осенняя, от улицы Осенняя на юг (западная сторона) до улицы Никольской Анны по улице Никольской Анны на восток (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина на юг, (восточная сторона) до улицы Палладина.
Избирательный участок № 403
Центр: Общеобразовательная школа № 49 (старое здание),
улица Кассина 47 телефон 234-10-80
От проспекта Сейфуллина (дом № 83) по улице Никольской Анны на запад (северная сторона) до улицы Егорова, по улице Егорова на юг (восточная сторона) до улицы Кипренского, далее по логу на юг включая улицы Айбасова и Дулатова, по улице Дулатова на запад (северная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина на север (восточная сторона) до улицы Никольской Анны.
Избирательный участок № 404
Центр: «Алонстелефонстрой», Кассина 131
телефон 294-58-26
От улицы Жансугурова до улицы Жумабаева (южная сторона) до улицы Дулатова, по улице Дулатова (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина на юг (западная сторона) до улицы Горной. По улице Горной на запад (северная сторона) до улицы Кассина (восточная сторона), по Кассина до улицы Котельникова, по улице Котельникова (на запад) вдоль АО «Автокомбината-3» до ручья (южная сторона), от ручья по улице Котельникова до улицы Жансугурова северная сторона, от улицы Котельникова по улице Жансугурова до Дулатова (восточная сторона).
Избирательный участок № 406
Центр: Общеобразовательная школа-162 проспект Суюнбая 207
телефон 234-94-04
От пересечении проспекта Суюнбая с улицей Громова на юго-восток южная сторона до улицы Герцена (исключая дом № 33) по улице Потанина (обе стороны) на юг до улицы Янки Купала. По улице Янки Купала (северная сторона) на восток до пересечения с улицей Орджоникидзе, по улице Орджоникидзе (западная сторона) на юг до улицы Кожедуба, по улице Кожедуба на запад (северная сторона) до улицы Герцена, по улице Герцена на юг(не включая дома) до улицы Шаумяна. По улице Шаумяна (северная сторона) на запад до улицы Цимлянская, по улице Цимлянская на юг(обе стороны) до пересечения с улицей Аральской. По улице Аральская (северная сторона) на запад до пересечения с проспектом Суюнбая. По проспекту Суюнбая (восточная сторона) на север до пересечения с улицей Громова.
Избирательный участок № 407
Центр: Общеобразовательная школа 20, Герцена 154
телефон 278-55-57
От проспекта Рыскулова по проспекту Суюнбая на север (обе стороны), включая дома железнодорожного переезда до улицы Аральской, от улицы Аральской (обе стороны) на запад до пересечении с улицей Якубова, по улице Якубова на север (обе стороны) до улицы Шаумяна, по улице Шаумяна на восток(южная сторона) до улицы Герцена. По улице Герцена на юг (не включая дома до пересечения с проспектом Рыскулова), по проспекту Рыскулова (северная сторона) на запад до пересечения с проспектом Суюнбая.
Избирательный участок № 408
Центр: Алматинский педагогический колледж № 1,

Чехов көшесінен Шолохов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Ержанов көшесіне дейін ержанов көшесімен шығыс жағы) солтүстікке қарай Алматы-1 вокзалының темір жол желілеріне дейін, Алматы-1 вокзалының темір жол желілерінен оңтүстікке қарай Кунгурская көшесіне дейін, Кунгурская көшесімен оңтүстік батысқа (солтүстік жағы) Тынышбаев көшесіне дейін, Тынышбаев көшесімен шығысқа қарай Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесімен оңтүстікке қарай 13,5б үйлерден басқасының барлығын қоспағанда Шолохов көшесіне дейін.
№ 400 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 61 жалпы білім беретін мектеп,
Толстой көшесі, 20, тел. 235-82-88
Толстой көшесінен Молдағалиев көшесімен (оңтүстік жағы) бойынша шығысқа қарай Станкевич көшесіне дейін (батыс жағы) оңтүстіктен Аймауытов көшесіне дейін Аймауытов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Толстой көшесіне дейін, Толстой көшесі бойынша (шығыс жағы) Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 401 сайлау учаскесі
Орталығы: № 6 оқушылар үйі. Сейфуллин даңғылы,
13, тел. 257-97-83,251-09-49
Толстой көшесінен Шолохов көшесі бойынша (оңтүстік жағы) батысқа қарай Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесі бойынша (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесі бойынша (солтүстік жағы) шығысқа қарай Лев Толстой көшесіне дейін, Лев Толстой көшесі бойынша (батыс жағы) солтүстікке қарай Шолохов көшесіне дейін.
№ 402 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 49 жалпы білім беретін мектеп,
Кассин көшесі, 47,тел. 234-10-80
Сейфуллин даңғылынан (№ 61 үй) Палладин көшесі бойынша батысқа қарай (солтүстік жағы) Жансүгіров көшесіне дейін, Жансүгіров көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жұмабаев көшесіне дейін, Жұмабаев көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Осенный көшесіне дейін, Осенный көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Анна Никольская көшесіне дейін, Анна Никольская көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылы бойынша солтүстікке қарай (шығыс жағы) Анна Никольская оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Палладин көшесіне дейін.
№ 403 сайлау учаскесі
Орталығы: № 49 жалпы білім беретін мектеп,
(ескі ғимарат) Кассин көшесі,47, тел. 234-10-80
Сейфуллин даңғылынан Никольский көшесіне дейін батысқа қарай (оңтүстік жағы) Егоров көшесіне дейін, Егоров көшесі бойынша оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Кепринский көшесіне дейін, сай бойынша оңтүстікке қарай Айбасов және Дулатов көшесін қосқанда, Дулатов көшесі бойынша батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылы бойынша солтүстікке қарай (шығысқа қарай) Анна Никольская көшесіне дейін.
№ 404 Сайлау учаскесі
Орталығы: “Алонстелефонстрой ” Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Кассин көшесі, 131, тел 294-58-26
Жансүгіров көшесінен Жұмабаев көшесіне дейін (оңтүстік жағы) М.Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесі бойынша (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылы бойынша оңтүстікке қарай (батыс жағы) Горный көшесіне дейін, Горный көшесі батысқа қарай (солтүстік жағы) Кассин көшесіне дейін (шығыс жағы), Кассин көшесі бойынша Котельников көшесіне дейін, Котельников көшесі бойынша “Актокомбината-3” ашық қоғамы батыс бөлігінен жосаға дейін, Котельников көшесі бойынша Жансүгіров көшесінің солтүстік жағына дейін, Котельников көшесінен Жансүгіров көшесі бойынша Дулатов көшесіне дейін (шығыс жағы).
№ 406 Сайлау кчаскесі
Орталығы: № 162 жалпы білім беретін мектеп,
Сүйінбай даңғылы, 207, тел. 234-94-04
Сүйінбай даңғылының қиылысынан Громов көшесімен оңтүстік-шығыс жағынан Герцен көшесіне дейін (№ 33 үйді қоспағанда) Потанин көшесі бойынша (екі жағы) оңтүстікке қарай Янка Купала көшесіне дейін, Янка купала көшесі бойынша (солтүстік жағы) шығысқа қарай Орджоникидзе көшесінің қиылысына дейін, Орджоникидзе көшесі бойынша (батыс жағы) оңтүстікке қарай Кожедуба көшесіне дейін, Кожедуба көшесі бойынша батысқа қарай (солтүстік жағы) Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесі бойынша оңтүстікке қарай (үйді қоспағанда) Шаумян көшесіне дейін. Шаумян көшесі бойынша батысқа қарай (солтүстік жағы) Цимлянский көшесіне дейін, Цимлянский көшесі бойынша оңтүстікке қарай (екі жағы) Арал көшесімен қиылысқан жеріне дейін. Арал көшесі бойынша (солтүстік жағы) батысқа қарай Сүйінбай даңғылымен қиылысқан жеріне дейін. Сүйінбай даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Громов көшесімен қиылысқан жеріне дейін.
№ 407 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 20 жалпы білім беретін мектеп,
Герцен көшесі, 154, тел 278-55-57
Рысқұлов даңғылынан Сүйінбай даңғылы бойынша солтүстікке қарай (екі жағы), темір жолдағы көшірілген үйлерді қосқанда Арал көшесіне дейін, Арал көшесінен екі жағы. батыстан Якубов көшесінің қиылысына дейін, Якубов көшесі бойынша солтүстікке қарай (екі жағы) Шаумян көшесіне дейін, Шаумян көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (үйлерді қоспағанда Рысқұлов көшесіне дейін), Рысқұлов даңғылы бойынша (солтүстік жағы) батысқа қарай Сүйінбай даңғылымен қиылысқан жеріне дейін.
№ 408 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 1 Алматы қалалық педагогикалық колледжі,

улица Шемякина 131 телефон 278-56-84
От проспекта Рыскулова по улице Шемякина на север (восточная сторона) до пересечения с улицей Вологодская по улице Вологодская (южная сторона) на восток до улицы Айтыкова, по улице Айтыкова (не включая дома) на север до улицы Баймагамбетова. По улице Баймагамбетова (не включая дома) на северо-восток до границы города(района), по границе района (западная сторона) на юг до проспекта Рыскулова от проспекта Рыскулова (северная сторона) на запад до пересечения с улицей Шемякина.
Избирательный участок № 409
Общеобразовательная школа 17, улица Гете 177
телефон 234-02-82, 251-01-91
От улицы Кожедуба по улице Орджоникидзе(обе стороны) в направлении на север до улицы Янки Купалы, по улице Янки Купалы на запад до улицы Герцена, по улице Герцена обе стороны на север до улицы Енисейская (включая дом № 33 по улице Громова). По улице Енисейская (южная сторона)на восток до улицы Федосеева, по улице Федосеева (западная сторона) до дома № 2. По южной границы участка дома № 2 на юго-восток до улицы Баймагамбетова,по улице Баймагамбетова на север до дома 114а по южной границе дома 114а по проулку на юго-восток до границы района. По границе района на юг до улицы Айша Биби от улицы Айша-Биби (включая дом № 138/77) на запад до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова (восточная сторона) на юг до улицы Айтыкова. По улице Айтыкова до дома № 97а (нечетная сторона) и дом № 102 (четная сторона) на юг до улицы Вологодская. По улице Вологодская северная сторона на запад до улицы Шемякина, по улице Шемякина (восточная сторона) на север до улицы Кожедуба. По улице Кожедуба (северная сторона) на запад до улицы Орджоникидзе.
Избирательный участок № 410
Центр: Общеобразовательная школа 17, улица Гете 177
телефон 234-02-82
От проспекта Суюнбая по улице Богдана Хмельницкого (южная сторона) на восток до улицы Майлина. По улице Майлина на северо-восток до улицы Монтажная дом № 2 (не включая его). От улицы Монтажная на восток по безымяной улице (южная сторона) по нижней границе участка кинологического центра до границе города(района). По границе города на юго-запад (включая мкр.Жас-Канат ) до улицы Баймагамбетова дом № 114а (включая его) от улицы Баймагамбетова дом № 114а до улицы Федосеева дом № 2. По улице Федосеева (восточная сторона) на север до улицы Енисейская,по улице Енисейская (северная сторона) до улицы Потанина, по улице Потанина (Западная сторона) на юг до улицы Громова. По улице Громова (северная сторона) до проспекта Суюнбая. По проспекту Суюнбая до улицы Богдана Хмельницкого.
Избирательный участок № 411
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью «Ванстройсервис»,

Шемякин көшесі, 131, тел 278-56-84
Рысқұлов даңғылынан Шемякин көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Вологодский көшесінің қиылысына дейін,Вологодский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Айтықов көшесіне дейін, Айтықов көшесінің бойымен (үйді қоспағанда) солтүстікке қарай Баймағамбетов көшесіне дейін. Баймағамбетов көшесі бойынша (үйлерді қоспағанда) солтүстік-шығысқа қарай қаланың (аудан) шекарасына дейін, ауданның шекарасы бойынша (батыс жағы) оңтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылынан батысқа қарай (солтүстік жағы) Шемякин көшесінің қиылысына дейін.
№ 409 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 17 жалпы білім беретін мектеп,
Гете көшесі, 177, тел.234-02-82,251-01-91
Кожедуба көшесінен Орджоникидзе көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстік бағытына қарай Я.Купала көшесіне дейін, Я.Купала көшесінің бойымен батысқа қарай Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесінің бойымен екі жағы солтүстікке қарай Енисей көшесіне дейін (Громов көшесіндегі № 33 үйді қосқанда). Енисей көшесі бойынша (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Федосеев көшесіне дейін, Федосеев көшесінің бойымен (батыс жағы) № 2 үйге дейін. № 2 үйдің аумағының оңтүстік шекарасы бойынша оңтүстік-шығысқа қарай ауданның шекарасына дейін. Аудан шекарасының бойымен оңтүстікке қарай Айша бибі көшесіне дейін, Айша-бибі көшесінен 138/77 үйді қосқанда батысқа қарай Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесінің бойымен (шығысқа қарай) оңтүстікке қарай Айтықов көшесіне дейін. Айтықов көшесінің бойымен тақ сан жағындағы № 97а үйге дейін және жұп сан жағындағы 102 үйден оңтүстікке қарай Вологодский көшесіне дейін. Вологодский көшесінің солтүстік жағынан батысқа қарай Шемякин көшесіне дейін, Шемякин көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Кожедуба көшесіне дейін. Кожедуба көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Орджоникидзе көшесіне дейін.
№ 410 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 17 жалпы білім беретін мектеп,
Гете көшесі, 177,тел. 234-02-82
Сүйінбай даңғылынан Хмельницкий көшесіне дейін (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Майлин көшесіне дейін. Майлин көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай Монтажный көшесі № 2 үйге дейін (қоспағанда). Монтажный көшесінен шығысқа қарай аты жоқ көшенің бойымен (оңтүстік жағы) кинологиялық орталықтың аумағының төменгі шекарасының бойымен қала (аудан) шекарасына дейін. Қала шекарасының бойымен оңтүстік-батысқа қарай (Жас-Қанат ықшам ауданын қосқанда) Баймағамбетов 114а көшесіне (оны қосқанда) дейін. Баймағамбетов көшесі 114а үйден Федосеев көшесі № 2 үйге дейін. Федосеев көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Енисей көшесіне дейін. Енисей көшесінің солтүстік жағымен Потанин көшесіне дейін, Потанин көшесінің бойымен (Батыс жағы) оңтүстікке қарай Громов көшесіне дейін. Громов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Сүйінбай даңғылына дейін. Сүйінбай даңғылының бойымен Б.Хмельницкий көшесіне дейін.
№ 411 Сайлау учаскесі
Орталығы: «Ванстройсервис» жауапкершілігі шектеулі

проспект Сейфуллина 180 телефон 294-47-80
От проспекта Рыскулова по проспекту Сейфуллина на север (восточная сторона) до улицы Акан Серэ от улицы Акан Серэ на восток (южная сторона) до границы рощи Баума, от рощи Баума на север до проспекта Рыскулова (исключив дома проспекта Рыскулова от дома № 1 по дом № 9), по проспекту Рыскулова на запад (северная сторона) до проспекта Сейфуллина.
Избирательный участок № 412
Центр: Общеобразовательная школа № 74, улица Акан серы 150
телефон 294-32-21
От улицы Котельникова по проспекту Сейфуллина (дом № 170б) на север до улицы Айбасова, по улице Айбасова на запад(южная сторона) до улицы Бехтерева, по улице Бехтереева на юг(восточная сторона) до улицы Дулатова, по улице Дулатова на запад (южная сторона) до улицы Дальневосточная, по улице Дальневосточная(южная сторона) до границы с рощей Баума по границе рощи Баума на юг (восточная сторона) до улицы Котельникова, по улице Котельникова (северная сторона) на запад до проспекта Сейфуллина.
Избирательный участок 413
Центр: Частная школа «Болашак», проспект Сейфуллина 72
телефон 251-16-27, 251-16-11
От улицы Дулатова 35 на запад до проспекта Сейфуллина(дом № 106), по проспекту Сейфуллина на юг. От проспекта Сейфуллина дома № 54 до пересечения улицы Ровенского, по улице Ровенского на запад (северная сторона) до улицы Бехтерева, по улице Бехтерева на юг(восточная сторона) до улицы Жумабаева, по улице Жумабаева (южная сторона) на запад до улицы Акан Серэ, по улице Акан Серэ (восточная сторона) на юг до улицы Айбасова, по улице Айбасова северная сторона на восток до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина на север восточная сторона до пересечения с улицей Дулатова.
Избирательный участок 414
Центр: Технический лицей 71, улица Стахановская 23
Телефон 234-10-20
От улицы Степана Разина на юг по улице Станкевича (восточная сторона) до улицы Карагандинская, по улице Карагандинская (южная сторона) до улицы Акан Серэ (восточная сторона) на юг, (включая дома № 81-135) и дом по улице Айбасова № 4 до улицы Дулатова, по улице Дулатова (северная сторона) на восток до улицы Международной, по улице Международная (северная сторона) на восток до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской (западная сторона) на север до улицы Дальневосточной, по улице Дальневосточной (северная сторона) на восток до реки Мойка, по западному берегу реки Мойки на север до улицы Стахановская, по улице Стахановской (южная сторона) на запад до улицы Байкальской, по улице Байкальской (обе стороны) на север до улицы Разина, по улице Разина (южная сторона) на запад до улицы Станкевича.
Избирательный участок 415
Центр: Общеобразовательная школа 61, улица Толстого 20
телефон 235-82-88

серіктестік, Сейфуллин даңғылы, 180, тел. 294-47-80
Рысқұлов даңғылынан Сейфуллин даңғылы бойынша солтүстікке қарай Ақан Сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Баум тоғайының шекарасына дейін, Баум тоғайынан солтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін (1-ші ден 9 үйді қоспағанда), Рысқұлов даңғылының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін.
№ 412 Сайлау учаскесі
Орталығы: № 74 жалпы білім беретін мектеп,
Ақан сері көшесі, 150, тел. 294-32-21
Котельников көшесінен Сейфуллин даңғылының бойымен (№ 170б үй) солтүстікке қарай Айбасов көшесіне дейін, Айбасов көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Бехтерев көшесіне дейін, Бехтерев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (шығысқа қарай) Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстікке қарай) Дальневосточный көшесіне дейін, Дальневосточный көшесінің бойымен (оңтүстікке қарай) Баум тоғайының шекарасына дейін, Баум тоғайының шекарасының бойымен оңтүстікке қарай (шығысқа қарай) Котельников көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін.
413 сайлау учаскесі
Орталығы: “Болашақ” жекеменшік мектебі,
Сейфуллин даңғылы,72, тел. 251-16-27,251-16-11
Дулатов көшесінен, 35 үйден, батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін (№ 106 үй), Сейфуллин даңғылының бойымен оңтүстікке қарай Сейфуллин даңғылы № 54 үйден Ровенский көшесімен қиылысқан жеріне дейін, Ровенский көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бехтерев көшесіне дейін, Бехтерев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (шығысқа қарай) Жұмабаев көшесіне дейін, Жұмабаев көшесінің бойымен (оңтүстікке қарай) батысқа қарай Ақан Сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің бойымен (шығысқа қарай) оңтүстікке қарай Айбасов көшесіне дейін, Айбасов көшесінің солтүстік жағынан шығысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін, сейфуллин даңғылының бойымен солтүстік шығыс жағына қарай Дулатов көшесінің қиылысына дейін.
414 сайлау учаскесі
Орталығы: № 71 Техникалық лицейі,
Стахановский көшесі,23, тел. 234-10-20
Степан Разин көшесінен оңтүстікке қарай Сейфуллин даңғылымен (шығыс жағы) Қарағанды көшесіне дейін ( оңтүстік жағы) Ақан сері көшесінен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай, (81-135 үйді қосқанда) және Айбасов көшесі № 4 үйдің бойымен Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Междунараодный көшесіне дейін, Международный көшесінің бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің бойымен (батысқа қарай) солтүстікке қарай Дальневосточный көшесіне дейін, Дальневосточный көшесінің бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай Мойка өзеніне дейін, Мойка өзенінің батыс жағалауының бойымен солтүстікке қарай Стахановский көшесіне дейін, Стахановский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Байкал көшесіне дейін, Байкал көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстікке қарай Разин көшесіне дейін, Разин көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Станкевич көшесіне дейін.
№ 415 сайлау учаскесі
Орталығы: № 61 жалпы білім беретін мектеп,
Толстой көшесі, 20,тел. 235-82-88

От проспекта Сейфуллина по улице Аймауытова (южная сторона) на восток до улицы Парижской Коммуны, по улице Парижской Коммуны (западная сторона) на юг до улице Майбороды, по улице Майбороды (южная сторона) на восток до улицы Байкальской, по улице Байкальской (западная сторона) на юг до улицы Чкалова, по улице Чкалова (северная сторона) на запад до улицы Чимкентской, по улице Чимкентской (западная сторона) на юг до улицы Разина по улице Разина (северная сторона) на запад до улицы Станкевича, по улице Станкевича (западная сторона) на юг до улицы Карагандинской, по улице Карагандинской (северная сторона) на запад до улицы Акан Серэ, по улице Акан Серэ (западная сторона) на юг (исключая дом № 81 и дом № 83) до улицы Жумабаева, по улице Жумабаева, (северная сторона) на запад до улицы Бехтерева, по улице Бехтерева(восточная сторона) на север до улицы Буденного включая все дома, от улицы Буденного через Автозаправочную Станцию на проспект Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (восточная сторона) на север до улицы Аймауытова.
Избирательный участок № 416
Центр: Городская клиническая больница № 4, улица Папанина 220
телефон 235-70-85
Избирательный участок № 417
Центр: Железнодорожная больница улица, Ахан Сери 36
телефон 236-54-61
Избирательный участок 418
Центр: Общеобразовательная школа № 107, улица Александрова 11
телефон 397-38-50
От проспекта Рыскулова по улице Жансугурова на север (восточная сторона) до улицы Артиллерийской, по улице Артиллерийской на запад (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) на юг до Рыскулова, по проспекту Рыскулова (северная сторона) на запад до улицы Жансугурова.
Избирательный участок № 419
Центр: Общеобразовательная школа № 106, улица Фучика 44
телефон 397-25-15
От улицы Артиллерийская, по улице Жансугурова (восточная сторона) на север до улицы Вагжанова, по улице Вагжанова (южная сторона) на запад до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) на юг до улицы Артиллерийской, по улице Артиллерийская (северная сторона) на запад до улицы Жансугурова.
Избирательный участок 420
Центр: Геоцентр, улица Жарылгасова 68б
телефон 238-05-07
От улицы Вагжанова (дома № №5, 9, 11, 13, 19а, 19, 25) по улице Жансугурова (восточная сторона) на север до улицы Котельникова, от улицы Котельникова на запад (южная сторона) до улицы Кассина, по улице Кассина (западная сторона) на юг до улицы Рудаки, по улице Рудаки (южная сторона) на запад до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) на юг до улицы Вагжанова, по улице Вагжанова (северная сторона) на запад до проспекта Жансугурова.
Избирательный участок № 422
Центр: Родильный дом № 4, улица Станкеевича 6
телефон 235-76-55
Избирательный участок № 434
Центр: Войсковая часть 2021, улица Спасская 65
телефон 290-51-12
Избирательный участок № 445
Центр: Войсковая часть 2101, улица Спасская 65
Избирательный участок 474
Центр: Алматинский педагогический колледж № 1, улица Шемякина 131
телефон 278-56-84
От пересечения улицы Кожедуба и Шемякина на юг по западной стороне, до пересечения с улицей Рыскулова, по улице Рыскулова на запад по северной стороне до улицы Герцена, по улице Герцена на север (обе стороны) до пересечения с улицей Кожедуба, по улице Кожедуба на восток (обе стороны).
Избирательный участок 475
Центр: Общеобразовательная школа № 142, микрорайон Жулдыз-1-20
телефон 251-57-79
Улица Дунентаева дома №№ 2ж, 4а, 4б, 8б,г, 10а, 12а, 12в, 14а, 16а, 18а, 18б, 20а, 20, 22а, 22, 24, 26, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 46, 47а, 47в, 48, 49, 50, 51, 52, 56, 60, 61, 88. Микрорайон Жулдыз-2 дома №№ 32, 33, 34, 35, 53, 39а, 39б, 39в, 39г.

Сейфуллин даңғылынан Аймауытов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай П.Коммуна көшесіне дейін, Парижский Коммуна көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Майбороды көшесіне дейін, Майбороды (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Байкал көшесіне дейін, Байкал көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Шымкент көшесіне дейін, Шымкент көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Станкевич көшесіне дейін, Станкевич көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Қарағанды көшесіне дейін, Қарағанды көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай (81 және 83 үйді қоспағанда) Жұмабаев көшесіне дейін, Жұмабаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Бехтерев көшесіне дейін, Бехтерев көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Буденный көшесіндегі барлық үйлерге дейін, Буденный көшесінен ЖМБ (жанармай құятын бекет) арқылы Сейфуллин даңғылына, Сейфуллин даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Аймауытов көшесіне дейін.
№ 416 сайлау учаскесі
Орталығы: № 4 қалалық клиникалық аурухана,
Папанин көшесі,220, тел. 235-70-85
№ 417 сайлау учаскесі
Орталығы: Темір жол ауруханасы,
Ақан сері көшесі,36, тел. 236-54-61
№ 418 сайлау учаскесі
Орталығы: № 107 жалпы білім беретін мектебі,
Александров көшесі,11,тел. 397-38-50
Рысқұлов даңғылынан Жансүгіров көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Артиллериский көшесіне дейін, Артиллериский көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы)Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен (батыс жағы)оңтүстікке қарай Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жансүгіров көшесіне дейін.
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: № 106 жалпы білім беретін мектеп,
Фучика көшесі.,44,тел. 397-25-15
Артиллерийская көшесінен, Жансүгіров көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Вагжанов көшесіне дейін, вагжанов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Артиллерийская көшесіне дейін, Артиллериская көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жансүгіров көшесіне дейін.
№ 420 сайлау учаскесі
Орталығы: Геологиялық орталық,
Жарылғасов көшесі,68б, тел. 238-05-07
Вагжанов көшесінен (№ 5,9,11,13,19а,19,25 үйлер) Жансүгіров көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Котельников көшесіне дейін, Котельников көшесінен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Кассин көшесіне дейін, Кассин көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Рудаки көшесіне дейін, Рудаки көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылынан (батыс жағы) оңтүстікке қарай Вагжанов көшесіне дейін, Вагжанов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жансүгіров көшесіне дейін.
№ 474 сайлау учаскесі
Орталығы: № 1 Алматы педагогикалық колледжі,
Шемякин көшесі, 131, тел. 278-56-84
Кожедуб көшесімен қиылысқаннан және Шемякин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Рысқұлов көшесімен қиылысқанға дейін Рысқұлов көшесімен батысқа қарай солтүстік жағы Герцен көшесіне дейін, Герцен көшесімен солтүстікке қарай (екі жағы) Кожедуб көшесімен қиылысқанға дейін, Кожедуб көшесімен шығысқа қарай (екі жағы да).
№475 сайлау учаскесі
Орталығы: № 142 жалпы білім беретін мектеп,
Жұлдыз ықшам ауданы,1/20,тел. 251-57-79
Дөнентаев көшесі, 2ж, 4а,4б, 10а,12а,12в, 14а,16а,18а,18б, 20а,20,22а,22,24, 26,33,34, 35, 37, 38, 39,40, 42, 43,46,47а,47в,48,49,50, 51,52,56,60,61,88, Жұлдыз-2 ықшам ауданы: 32,33,34,35,53,39а,б,в,г.