О внесении изменений и дополнения в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 03 июня 2009 года № 6/10 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы"
Решение Акима Ауэзовского района города Алматы от 27 декабря 2011 года N 01-05/4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 декабря 2011 года за N 916. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года N 01-05/3
Сноска. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 21.04.2014 N 01-05/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», статьей 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в связи с изменением границ избирательных участков и образованием нового избирательного участка, аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Ауэзовского района города Алматы от 03 июня 2009 года № 6/10 «Об образовании избирательных участков  по Ауэзовскому району города Алматы» (зарегистрированного в Департаменте юстиции города Алматы 22 июня 2009 года № 818, опубликованного в газетах «Алматы ақшамы» 23 июля 2009 года № 86, газете «Вечерний Алматы» 09 июля 2009 года № 79) изменения и дополнения в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района Алиярову Б.Ж.
3. Произвести государственную регистрацию данного решения акима Ауэзовского района города Алматы в органах юстиции.
4. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального опубликования.
Аким Ауэзовского района            Б.Торгаев
Приложение
к решению акима
Ауэзовского района
города Алматы
от 27 декабря 2011 года № 01-05/4
Избирательный участок № 143
(Центр: город Алматы, средняя школа № 141,
микрорайон Жетысу-2, дом № 86, телефон: 224-83-82)
В границах: микрорайон Жетысу-1 дома  №  10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Избирательный участок № 151
(Центр: город Алматы, средняя школа № 157,
микрорайон Калкаман, улица Байтурсынова, дом № 36,
телефон: 297-31-69)
В границах: микрорайон Калкаман-2 (бывший поселок - Нижняя Каменка).
От улицы Абишева микрорайона Калкаман-2, по восточной стороне улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2, до переулка Комсомольский микрорайона Калкаман-2. По южной стороне переулка Комсомольский микрорайона Калкаман-2, до западной границы Ауэзовского района. По восточной стороне западной границы района, в южном направлении до улицы Байтурсынова микрорайона Калкаман-2, По южной стороне улицы Байтурсынова микрорайона Калкаман-2, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, (исключая дома по улице Ауэзова микрорайона Калкаман-2), до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне  улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2, до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2, в северном направлении до улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, до улицы Альжапара Абишева микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Альжапара  Абишева микрорайона Калкаман-2, до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 426
(Центр: город Алматы, Казахский университет путей сообщения,
микрорайон Жетысу-1, дом 32-А, телефон: 224-60-74)

Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2009 жылғы 03 маусымдағы № 6/10 "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 01-05/4 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 916 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 01-05/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 21.04.2014 N 01-05/3 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының «Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңының 37 бабына сәйкес, сайлау учаскелері шекараларының өзгеруіне және жаңа сайлау учаскелерінің құрылуына байланысты аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2009 жылғы 03 маусымдағы № 6/10 «Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы» шешімінің (Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 22 маусымда № 818 тіркелген, «Алматы ақшамы» газетінде 2009 жылдың 23 шілдесінде № 86, «Вечерний Алматы» газетінде 2009 жылдың 09 шілдесінде № 79 жарияланған) қосымшасына осы шешімге берілген қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Ж.Әлияроваға жүктелсін.
3. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің осы шешімін Әділет орғандарында мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы нормативтік құқықтық акт, алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік есеппен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әуезов ауданының әкімі                         Б.Торғаев
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2011 жылдың «27» желтоқсанындағы
№ 01-05/4 шешіміне қосымша
№ 143 сайлау учаскесi
(орталығы: № 141 орта мектеп, Жетiсу-2 ықшам ауданы,
86 үй, телефоны: 299-95-14)
Шекаралары: Жетiсу-1 ықшам ауданы: №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23,  24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ,33, 34, 35  үйлер.
№ 151 сайлау учаскесi
(орталығы: № 157 орта мектеп, Қалқаман ықшам ауданы,
Байтұрсынов көшесі, 36, телефоны: 297-31-69)
Шекаралары: Қалқаман-2 ықшам ауданы (бұрынғы төменгі Каменка). Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әбішев көшесінен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Бегалиев көшесінің шығыс жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Комсомольская тұйық көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Комсомольская тұйық көшесінің оңтүстік жағымен, Әуезов ауданының батыс шекарасына дейін. Ауданның батыс шекарасының шығыс бойымен, оңтүстікке қарай, Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байтұрсынов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байтұрсынов көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесіннің батыс жағымен (шекарадан Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесіндегі үйлерді шығара отырып) Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байзақ батыр көшесінің солтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Ақтамберді жырау көшесіне дейін.  Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Ақтамберді жырау көшесінің батыс жағымен солтүстікке қарай Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Құлыбеков көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Құлыбеков көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесінің батыс жағымен  Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесіне дейін.    Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Бегалиев көшесіне дейін.
№ 426 сайлау учаскесi
(орталығы: Қазақ жол қатынастары университеті
Жетiсу-1 ықшам ауданы, 32-А, телефоны: 376-74-78)

В границах: микрорайон Жетысу-1, дома 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55; микрорайон Жетысу-3 – полностью.
Избирательный участок № 428
(Центр: город Алматы, городская клиническая больница № 7,
микрорайон Калкаман, телефон: 269-00-92)
В границах: От улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, на запад, по северной стороне улицы Альжапара Абишева микрорайона Калкаман-2,  до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2, до переулка Комсомольский микрорайона Калкаман-2. По северной стороне переулка Комсомольский микрорайона Калкаман-2, до западной границы района. По восточной стороне границы района на север, до проспекта Райымбека. По южной стороне поспекта Райымбека, на восток до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, в южном направлении до улицы Альжапара Абишева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Альжапара Абишева, до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2.

Шекаралары: Жетiсу-1 ықшам ауданы: №№ 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55. Жетiсу-3 ықшам ауданы – түгел.
№ 428 сайлау учаскесi
(орталығы: № 7 қалалық клиникалық аурухана,
Қалқаман ықшам ауданы, телефоны: 270-86-20)
Шекаралары: Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесінен батысқа қарай, Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесінің солтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Бегалиев көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Бегалиев көшесінің батыс жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Комсомольская тұйық көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Комсомольская тұйық көшесінің солтүстік жағымен ауданның батыс шекарасына дейін. Ауданның шығыс шекарасымен солтүстікке қарай, Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығысқа қарай Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесінің солтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Бегалиев көшесіне дейін.