О внесении изменений и дополнений в решение сессии областного маслихата от 29 декабря 2009 года № 20/7 "О ставках платы за лесные пользования в государственном лесном фонде и особо охраняемых природных территориях по Северо-Казахстанской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2011 года N 32/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 апреля 2011 года N 1772. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2013 года N 01.20/126)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата  Северо-Казахстанской области от 10.04.2013 N 01.20/126)
В соответствии с пунктом 1 статьи 506 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 10 декабря 2008 года № 99-ІV и со статьей 14 Лесного Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года № 477, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии областного маслихата от 29 декабря 2009 года № 20/7 «О ставках платы за лесные пользования в государственном лесном фонде и особо охраняемых природных территориях по Северо-Казахстанской области на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 20 января 2010 года № 1737, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 30 января 2010 года, «Северный Казахстан» от 30 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
преамбулу решения после слов «...со статьей 14 Лесного Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года № 477» дополнить словами «Правил побочных лесных пользований в Республике Казахстан от 26 ноября 2010 года № 730»;
пункт 1 после слов «...природных территориях» дополнить словами «для лесопользователей на основании лесного билета выдаваемого государственным лесовладельцем»;
пункты 4.9, 4.10, 4.11, 4.11.1, 4.11.2, 4.11.3, 4.11.4, 4.11.5 приложения 1 к решению XX сессии областного маслихата от 29 декабря 2009 года № 20/7 изложить в следующей редакции:
4.9
За размещение одного улья на участке ГЛФ
512,54 тенге за 1 улей
4.10
Сенокошение
358,78 тенге за 1 га
4.11
За пастьбу одной головы сельскохозяйственных животных
В тенге за 1 голову
4.11.1
Крупно-рогатый скот
2152,68 тенге за 1 голову
4.11.2
Лошадь
2152,68 тенге за 1 голову
4.11.3
Молодняк крупного скота
1076,34 тенге за 1 голову
4.11.4
Коза

"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2010-2012 жылдарға арналған мемлекеттік орман қорында соның ішінде ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда орманды пайдаланғаны үшін төлем ставкалары туралы" облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/7
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы N 32/14 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 сәуірде N 1772 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 01.20/126 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 10.04.2013 N 01.20/126 хаты)
Қазақстан Республикасының «Салықтар және бюджетке басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV Кодекстің 506-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 8 шілдедегі № 477 Орман Кодексінің 14-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2010-2012 жылдарға арналған мемлекеттік орман қорында соның ішінде ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда орманды пайдаланғаны үшін төлем ставкалары туралы» облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/7 шешіміне (2010 жылғы 20 қантардағы № 1737 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 30 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2010 жылғы 30 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің кіріспе сөзбасында «...Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 8 шілдедегі № 477 Орман Кодексінің 14-бабына» сөзінен кейін «2010 жылғы 26 қарашадағы № 730 Қазақстан Республикасындағы орманды үстеме пайдаланудың ережелері» сөздерімен толықтырылсын;
1-тармақта «...табиғи аумақтарда» сөздерінен кейін «мемлекеттік орман иеленушісі беретін орман билетінің негізінде орман пайдаланушыларға арналған» сөздерімен толықтырылсын;
облыстық мәслихаттың ХХ сессиясының 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/7 шешімінің 1-қосымшасындағы 4.9, 4.10, 4.11, 4.11.1, 4.11.2, 4.11.3, 4.11.4, 4.11.5 тармақтар келесі редакцияда мазмұндалсын:
4.9
Мемлекеттік орман қоры учаскесінде бір омартаны орналастыруға
1 омарта үшін 512,54 теңге
4.10
Шөп шабуға
1 га 358,78 теңге
4.11
Ауыл шаруашылығы малдарының бір басын жаю үшін
1 басқа теңгемен
4.11.1
Ірі-қара мал
1 басқа 2152,68 теңге
4.11.2
Жылқы
1 басқа 2152,68 теңге
4.11.3
Ірі қара малдың жас төлдері
1 басқа 1076,34 теңге
4.11.4
Ешкілер

1883,60 тенге за 1 голову
4.11.5
Овца
538,17 тенге за 1 голову
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после его первого официального опубликования.
Председатель                                Секретарь
XXXII сессии областного                   областного маслихата
маслихата
Н. Коняхин                             К. Едресов

1 басқа 1883,60 теңге
4.11.5
Қойлар
1 басқа 538,17 теңге
2. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың               Облыстық мәслихаттың
ХХХІІ сессиясының төрағасы             хатшысы
төрағасы
Н.Коняхин                          Қ. Едіресов