О внесении изменений и дополнения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 30/2 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2011 года N 39/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 декабря 2011 года N 1787. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2012 года N 3/11
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 03.04.2012 N 3/11
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктами 1 и 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата тридцатой сессии IV созыва от 13 декабря 2010 года № 30/2 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 18 января 2011 года № 1769, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 25 января 2011 года, «Северный Казахстан» от 25 января 2011 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 78 448 131,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 168 913 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 613 571 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 665 647,1 тысячи тенге;
2) затраты – 78 788 481,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 824 617,6 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 418 736 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 594 118,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 754 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 754 000 тысяч тенге;
5) дефицит – -1 918 968,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита – 1 918 968,1 тысячи тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Учесть в областном бюджете на 2011 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 148 299 тыс. тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
386 859 тыс. тенге - на поддержку семеноводства;
533 594 тыс. тенге - на поддержку племенного животноводства;
1 479 409 тыс. тенге - на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
1 020 845 тыс. тенге - на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
67 236 тыс. тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
883 655 тыс. тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц городов;
831 019 тыс. тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
480 547 тыс. тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы на:

"2011-2013 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 қарашадағы N 39/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 желтоқсанда N 1787 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі N 3/11 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2012.04.03 N 3/11 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 108-бабы 1 және 4-тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» облыстық мәслихаттың IV шақырымы отызыншы сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30/2 шешіміне (2011 жылғы 18 қантардағы № 1769 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2011 жылғы 25 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 78 448 131,1 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 9 168 913 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 613 571 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 665 647,1 мың теңге;
2) шығындар – 78 788 481,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 824 617,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 418 736 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 594 118,4 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 754 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 754 000 мың теңге;
5) тапшылық – - 1 918 968,1 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 1 918 968,1 мың теңге.»;
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
1) 148 299 мың теңге - жануарлар індетіне қарсы іс-шаралар  өткізуге;
2) 386 859 мың теңге – тұқым шаруашылығын қолдауға;
3) 533 594 мың теңге – асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға;
4) 1 479 409 мың теңге – мал шаруашылығы өнімділігін және өнімдерінің сапасын арттыруды субсидиялауға;
5) 1 020 845 мың теңге – ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру қызметінің құнын субсидиялауға;
6) 67 236 мың теңге – мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
7) 883 655 мың теңге – облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және қала көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
8) 831 019 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білімдік тапсырысын іске асыруға;
9) 480 547 мың теңге – 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға:

оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 200 704 тыс. тенге;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 200 098 тыс. тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 79 745 тыс. тенге;
1 867 486 тыс. тенге - на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи;
876 405 тыс. тенге - на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне;
32 569 тыс. тенге - на обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения;
2 730 тыс. тенге - на проведение операции «Мак»;
77 402 тыс. тенге - на реализацию предоставления специальных социальных услуг, в том числе на:
введение стандартов специальных социальных услуг - 69 162 тыс. тенге;
развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждений – 4 709 тыс. тенге;
размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе – 3 531 тыс. тенге;
125 451 тыс. тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
25 000 тыс. тенге - на обновление и переоборудование учебно-производительных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования;
28 000 тыс. тенге - на приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров;
1 427 946 тыс. тенге - на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020», в том числе на:
поддержку частного предпринимательства Управлению предпринимательства и промышленности области – 701 034 тыс. тенге;
организацию молодежной практики Управлению координации занятости и социальных программ области – 105 072 тыс. тенге;
развитие индустриальной инфраструктуры Управлению энергетики и коммунального хозяйства - 621 840 тыс. тенге;
20 008 тыс. тенге - на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции;
2 133 тыс. тенге - на содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов;
1 000 000 тыс. тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
159 366 тыс. тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы;
588 000 тыс. тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
7 034 448 тыс. тенге - на реализацию инвестиционных проектов, в том числе на:

негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 200 704 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 200 098 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды керек-жарақпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 79 745 мың теңге;
10) 1 867 486 мың теңге – тегін медициналық көмектің кепілді көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге;
11) 876 405 мың теңге – жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға;
12) 32 569 мың теңге – халықаралық маңыздағы іс-шараларды өткізу кезінде қоғамдық тәртібін қорғауды қамтамасыз етуге;
13) 2 730 мың теңге – «Мак» операцияларын өткізуге;
14) 77 402 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызметтер ұсынуды іске асыруға, соның ішінде мыналарға:
арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізу – 69 162 мың теңге;
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндізгі келім бөлімшелері желісін дамыту – 4 709 мың теңге;
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру – 3 531 мың теңге;
15) 125 451 мың теңге - ата-аналарының қамқорысыз қалған жетім баланы ұстауға (жетім-балалар) асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
16) 25 000 мың теңге - техникалық және кәсіби білім беру орындарының оқыту-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңарту мен қайта жабдықтауға;
17) 28 000 мың теңге - педогогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алуға;
18) 1 427 946 мың теңге - «Бизнестің Жол картасы - 2020» бағдарламасы аясында өңірлердегі жеке кәсіпкерлікті қолдауға, соның ішінде мыналарға:
облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасына жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 701 034 мың теңге;
облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасына жастар саясатын ұйымдастыруға – 105 072 мың теңге;
энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасына индустриалдық инфрақұрылымды дамытуға – 621 840 мың теңге;
19) 20 008 мың теңге - көші-қон полициясының қосымша штаттық санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға, оралмандарды құжаттандыруға;
20) 2 133 мың теңге - Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен кіріктіру орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға;
21) 1 000 000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
22) 159 366 мың теңге - 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасын іске асыру инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
23) 588 000 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға;
24) 7 034 448 мың теңге – инвестициялық жобаларды іске асыруға, соның ішінде мыналар бойынша:

образование – 1 609 420 тыс. тенге;
водообеспечение – 4 396 947 тыс. тенге;
реконструкцию канализационно-очистных сооружений – 309 890 тыс. тенге;
реконструкцию дорог – 718 191 тыс. тенге;
25) 83 809 тыс. тенге – на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
26) 204 860 тыс. тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
27) 15 786 тыс. тенге - на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования;
28) 529 495 тыс. тенге - на реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
361 115 тыс. тенге – на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров;
52 338 тыс. тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
6 100 тыс. тенге - на обучение предпринимательству;
109 942 тыс. тенге – на создание центров занятости;
29) 356 900 тыс. тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
30) 2 623 тыс. тенге – на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы;
31) 1 087 822 тыс. тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в рамках Программы занятости 2020.
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата области о реализации решения маслихата об областном бюджете на 2011-2013 годы.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Учесть в областном бюджете бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
для реализации мер социальной поддержки специалистов – 207 073 тыс. тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализации программы «Нұрлы көш» на 2009-2011 годы - 423 863 тыс. тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья через систему жилстройсбережений – 500 000 тыс. тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья в рамках реализации Программы занятости 2020 – 1 087 800 тыс. тенге;
на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020 – 200 000 тыс. тенге.
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата области о реализации решения маслихата об областном бюджете на 2011-2013 годы.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Учесть в областном бюджете трансферты в республиканский бюджет в связи с передачей функций и полномочий местных исполнительных органов:
по проведению государственного технического осмотра транспортных средств – 1847 тыс. тенге;

білім – 1 609 420 мың теңге;
сумен жабдықтау – 4 396 947 мың теңге;
кәріз-тазарту имараттарын реконструкциялау – 309 890 мың теңге;
жолдарды реконструкциялау – 718 191 мың теңге.
25) 83 809 мың теңге – ауыл шаруашылығы малдарын сәйкестендіруді ұйымдастыруға және өткізуге;
26) 204 860 мың теңге – мектеп мұғалімдерінің және білім берудің мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешілерінің біліктілік санатына үстемақы көлемін ұлғайтуға;
27) 15 786 мың теңге – техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарының өндірістік білім беру шеберлеріне өндірістік білім беруді ұйымдастыруға үстемақы орнатуға;
28) 529 495 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, соның ішінде:
361 115 мың теңге - кәсіби даярлық, кадрларды қайта даярлау және біліктілігін арттыруға;
52 338 мың теңге – жалақыны ішінара субсидиялауға;
6 100 мың теңге - кәсіпкерлікке үйретуге;
109 942 мың теңге - жұмыспен қамту орталықтарын құруға;
29) 356 900 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту бағдарламасының аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға;
30) 2 623 мың теңге – бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыруға;
31) 1 087 822 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйлер құрылысына және (немесе) сатып алуға.
Аталған сомаларды бөлу 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы мәслихат шешімін іске асыру туралы облыс әкімдігінің қаулысымен айқындалады.»;
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«8. Облыстық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер ескерілсін:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 207 073 мың теңге;
2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасын іске асыру инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға - 423 863 мың теңге;
тұрғын үй құрылысы жинақтары жүйесі арқылы тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 500 000 мың теңге;
2020 жұмыспен қамту бағдарламасының аясында тұрғын үй салу және (немесе) сатып алуға – 1 087 800 мың теңге;
2020 жұмыспен қамту бағдарламасының аясында ауылда кәсіпкерлікті дамытуға қолдау көрсетуге – 200 000 мың теңге.
Аталған сомаларды бөлу облыс әкімдігінің 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы мәслихат шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.»;
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. Жергілікті атқарушы органдарының функциялары мен құзыреттерін республикалық бюджетке беруге байланысты облыстық бюджетте трансферттер ескерілсін:
көлік құралдарына мемлекеттік техникалық тексеру өткізу бойынша – 1847 мың теңге;

по организации деятельности центров обслуживания населения – 336 304 тыс. тенге;
подразделения специального назначения «Арлан» - 5 656 тыс. тенге;
по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования – 5 706 тыс. тенге.
Распределение указанной суммы определяется постановлением акимата области о реализации решения маслихата об областном бюджете на 2011-2013 годы.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год целевые трансферты бюджетам районов и города Петропавловска в сумме 3 573 658 тысяч тенге.

халыққа қызмет көрсету орталығы қызметтерін ұйымдастыру бойынша – 336 304 мың теңге;
«Арлан» арнайы мақсаттағы бөлімшелер - 5 656 мың теңге;
Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау мәселесі бойынша – 5 706 мың теңге.
Аталған соманы бөлу 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы мәслихат шешімін іске асыру туралы облыс әкімдігінің қаулысымен айқындалады.»;
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың және Петропавл қаласының бюджеттеріне 3 573 658 мың теңге сомадағы нысаналы трансферттер көзделсін.

10-1. Предусмотреть расходы областного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм определяется постановлением акимата области о реализации решения маслихата об областном бюджете на 2011-2013 годы.»;
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению (прилагается).

10-1. 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджет қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және республикалық және облыстық бюджеттерден берілген нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін.
Аталған сомаларды бөлу облыс әкімдігінің 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы мәслихат шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.»;
көрсетілген шешімге 1, 5-қосымша осы шешімге 1, 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).

003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
6 620
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
62 572
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
41 836
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
918 940
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
755 472
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
163 468
261
Управление образования области
7 089 283
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
81 633
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 153 294
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
25 220
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
14 075
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
431 605
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
103 712
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
91 252
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-
педагогической консультативной помощи населению
111 007
013
Капитальные расходы государственных органов
2 200
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 329 913
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
831 019
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
125 451
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
79 745
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования

003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
6 620
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
62 572
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
41 836
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
918 940
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
755 472
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
163 468
261
Облыстың білім басқармасы
7 089 283
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 633
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 153 294
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
25 220
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 075
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
431 605
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткізу
103 712
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
91 252
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-
медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
111 007
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 200
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 329 913
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білімдік тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
831 019
033
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ата-аналарының қамқорысыз қалған жетім баланы ұстауға (жетім-балалар) асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
125 451
034
Өндірістік шеберханаларды, техникалық және кәсіби білім беруде оқу орындарының зертханаларын жаңарту мен қайта жабдықтау
25 000
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдықтарын сатып алу
28 000
042
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне үйде оқитын мүгедек-балаларрды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамтуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
79 745
045
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және білімнің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты ушін үстемеақы мөлшілерін ұлғайтуға

195 839
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
15 786
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
200 704
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
361 115
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
200 098
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
682 615
271
Управление строительства области
2 257 111,4
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
55 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 202 111,4
5
Здравоохранение
12 599 066,7
253
Управление здравоохранения области
12 410 781,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
85 780
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
248 671,7
006
Услуги по охране материнства и детства
115 792
007
Пропаганда здорового образа жизни
65 506
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
27 922
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 738 058
010
Оказание амбулаторно-
поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
5 429 955
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
564 913
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
2 623
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
36 494
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

195 839
047
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін үстемеақы белгілеу
15 786
048
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
200 704
052
2020 жұмыспен қамту бағдарламасын іске асыру аясында кадрлардың біліктілігін арттыру даярлау және қайта даярлау
361 115
058
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
200 098
113
Жергiлiктi бюджеттерден берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
682 615
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 257 111,4
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
55 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 202 111,4
5
Денсаулық сақтау
12 599 066,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 410 781,7
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 780
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
248 671,7
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
115 792
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
65 506
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
27 922
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 738 058
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
5 429 955
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
564 913
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
2 623
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
36 494
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету

655 187
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
9 902
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
878
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 459
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
70 932
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
354 296
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
277 703
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
70 146
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
167 893
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
185 534
029
Областные базы спецмедснабжения
24 405
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 268
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 240 067
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
12 397
271
Управление строительства области
188 285
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
188 285
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 878 078
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 191 306
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74 348
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
343 881
003
Социальная поддержка инвалидов
140 541
007
Капитальные расходы государственных органов
6 655
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
56 387
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
716 660
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
25 334
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
172 058
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг

655 187
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
9 902
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
878
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық-талдамалық қызметі
24 459
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
70 932
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
354 296
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
277 703
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
70 146
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
167 893
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
185 534
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 405
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 268
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 240 067
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
12 397
271
Облыстың құрылыс басқармасы
188 285
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
188 285
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 878 078
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 191 306
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 348
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
343 881
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
140 541
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
6 655
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-
әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
56 387
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
716 660
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
25 334
015
Психоневрологиялық медициналық-
әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
172 058
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне арнаулы әлеуметтiк қызметтер стандарттарын енгiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер

19 631
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
3 531
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
162 280
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
470 000
261
Управление образования области
680 672
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
651 268
037
Социальная реабилитация
29 404
265
Управление предпринимательства и промышленности области
6 100
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
6 100
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 238 461
271
Управление строительства области
3 456 013
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 675 822
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 159 366
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
263 925
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
356 900
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 782 448
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
35 539
005
Капитальные расходы государственных органов
2 267
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 956 512
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
309 890
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
168 714
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
309 526
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 932 256
259
Управление архивов и документации области
165 860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
16 053
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
149 747
005
Капитальные расходы государственных органов
60
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
460 863
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта

19 631
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 531
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының iс-шараларын iске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне нысаналы ағымдағы трансферттерi
162 280
113
Жергiлiктi бюджеттерден берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
470 000
261
Облыстың білім басқармасы
680 672
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамтамасыз ету
651 268
037
Әлеуметтік оңалту
29 404
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
6 100
018
2020 Жұмыспен қамту бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке үйрету
6 100
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 238 461
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 368 191
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне мемлекеттік тұрғын үйді салу және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
588 000
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 159 366
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
263 925
056
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне республикалық бюджеттен 2020 Жұмыспен қамту бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға нысаналы даму трансферттері
356 900
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 870 270
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 539
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 267
010
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 956 512
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылығын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 397 712
113
Жергiлiктi бюджеттерден берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
168 714
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
309 526
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 932 256
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
165 860
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 053
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
149 747
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
60
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
460 863
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

386 859
003
Капитальные расходы государственных органов
28 520
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 020 845
010
Государственная поддержка племенного животноводства
787 974
011
Поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
934 401
013
Повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 479 409
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
8 000
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 776 512
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
146 949
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 350
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
87 309
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
67 236
271
Управление строительства области
2 572 098
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
131 663
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
2 440 435
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 470 908
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
24 152
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
22 124
003
Капитальные расходы государственных органов
2 028
271
Управление строительства области
1 432 217
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
40 067
005
Капитальные расходы государственных органов
1 527
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 390 623
272
Управление архитектуры и градостроительства области
14 539
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
13 999
004
Капитальные расходы государственных органов
540
12
Транспорт и коммуникации
2 591 423
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 591 423

386 859
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
28 520
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 020 845
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
787 974
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығы мен сапасын арттыруды қолдау
934 401
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 479 409
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
8 000
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 776 512
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 949
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринарлық препараттарын тасымалдау бойынша қызметтер
1 350
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
87 309
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
67 236
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 572 098
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
131 663
029
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 440 435
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 470 908
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
24 152
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 124
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 028
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 432 217
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 067
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 527
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 390 623
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 539
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 999
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
540
12
Көлiк және коммуникация
2 591 423
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 591 423