О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2012 год
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2011 года N 40/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 января 2012 года N 1792. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2013 года N 01.20/126)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата  Северо-Казахстанской области от 10.04.2013 N 01.20/126)
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 10 декабря 2008 года № 99-ІҮ и статьей 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года № 481 областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников бассейна реки Ишим по Северо-Казахстанской области на 2012 год согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
XXXX сессии областного                     областного маслихата
маслихата
Т. Кусемисов                               К. Едресов
Приложение к решению
сессии областного маслихата
от 23 декабря 2011 г. № 40/4
Размеры ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников бассейна реки Ишим по Северо-Казахстанской области на 2012 год
Вид
специального
водопользова
ния
Ед
изм.
Базо
вая
ставка
(тен
ге)
Ставка
платы
на
2011
год
(тен
ге)
Коэф.
инфля
ции
2011*
2012
Ставка
платы на
2012 год
(тенге)
гр5*гр6
1
2
3
4
5
6
7
1
Жилищно-экс
плуатационные и коммуналь
ные услуги
1000 куб.м
61

2012 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 40/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қаңтарда N 1792 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 01.20/126 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 10.04.2013 N 01.20/126 хаты)
«Салық және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV Қазақстан Республикасы Кодексінің 487-бабына, 2003 жылғы 9 шілдедегі № 481 Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 38-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. 2012 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Есіл өзені бассейнінің жер беті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем мөлшерлемелерi қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оны алғаш ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық мәслихаттың
XХХХ сессиясының төрағасы                  хатшысы
Т. Күсемісов                               Қ. Едіресов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының ХХХХ сессиясының
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 40/4 шешіміне қосымша
2012 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жер беті көздерінен Есіл өзені бассейнінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем мөлшерлері
р/
с
Арнайы су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
Базалық мөлшерле
ме (тең
ге)
2011 жылға арналған төлем мөлшері (теңге)
Инфляция коэффици
енті 2011* 2012
2012 жылға арналған төлем мөлшері (теңге) гр5*гр6
1
2
3
4
5
6
7
1
Тұрмыстық-пайдалану және коммуналдық
қызметтер
1000
текше м.
61