О внесении изменений и дополнений в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 6 "О Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержания жилья и оплату коммунальных услуг"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 мая 2011 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 июня 2011 года N 13-1-198. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 6
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", пунктом 2 статьи 97 Закон Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 "О жилищных отношениях" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной седьмой сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года № 6 "О Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1327 от 17 августа 2004 года, опубликовано 3 сентября 2004 года в газете "Добрый вечер" № 3) следующие изменения и дополнения:
в Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг, утвержденных указанным решением:
подпункты 7), 8) пункта 6 исключить;
в пункте 6-1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"6-1. Семьи (граждане) имеющие право на оплату капитального ремонта и (или) взносов на накопление средств на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, проживающие в приватизированных жилых помещениях (квартирах) или являющиеся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде, кроме документов, предусмотренных пунктом 6 настоящих Правил представляют:";
подпункты 2), 3) изложить в следующей редакции:
2) счет о размере целевого взноса на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума;
3) счет о размере ежемесячных взносов на накопление средств на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, предъявляемый органом управления объекта кондоминиума, на основании сметы расходов на проведение отдельных видов капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума, согласованной с местным исполнительным органом (жилищной инспекцией), утвержденной на общем собрании собственников и нанимателей (поднанимателей) квартир и заверенный печатью, подписью руководителя органа управления объекта кондоминиума.";

"Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының N 6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 маусымда N 13-1-198 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 18.01.2016 N 6 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 Заңының 97-бабы 2-тармағына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс жетінші сессиясының "Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" № 6 шешіміне (2004 жылғы 17 тамызда Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген № 1327, "Добрый вечер" газетінің 2004 жылғы 3 қыркүйектегі № 3 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережелерінде:
6-тармақта 7), 8) тармақшалар алынып тасталсын;
6-1-тармақ:
бірінші азат жол мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"6-1. Жекешелендірілген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде) тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге және (немесе) күрделі жөндеуге қаражат жинақтауға арналған жарналарға құқығы бар отбасыларға (азаматтарға) осы Ереженің 6 тармағында көзделген құжаттардан басқа ұсынады:";
2), 3) тармақшалар мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"2) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге арналған нысаналы жарнаның мөлшері туралы шот;
3) жергілікті атқарушы органмен (тұрғын үй инспекциясымен) келісілген, пәтерлердің меншік иелері мен жалдаушыларының (қосымша жалдаушылардың) жалпы жиналысында бекітілген кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеудің жекелеген түрлерін жүргізуге арналған шығыстар сметасы негізінде кондоминиум объектісін басқару органы ұсынатын және мөрмен, кондоминиум объектісін басқару органы басшының қолымен расталған кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге қаражат жинақтауға арналған ай сайынғы жарналардың мөлшері туралы шот.";

в пунктах 10, 18 после слов "за содержание жилья" дополнить словами "капитального ремонта и (или) взносов на накопление средств на капитальный ремонт общего имущества объектов кондоминиума, проживающие в приватизированных жилых помещениях (квартирах) или являющиеся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Г. Дорофеева
Секретарь
городского маслихата
Р. Сыздыков

10, 18 тармақтарда "тұрғын үй ұстауға" сөздерінен соң "жекешелендірілген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде) тұратындар немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатындарға кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге және (немесе) күрделі жөндеуге қаражат жинақтауға арналған жарналарға" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен соң он күнтізбелік күн өткен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Г. Дорофеева
Қалалық
мәслихаттың хатшысы
Р. Сыздықов