О внесении изменений в решение Аккайынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 25-1 "О бюджете Аккайынского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 мая 2011 года N 29-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 июня 2011 года N 13-2-135. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2013 года № 04-07/1933)
Сноска. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 02.04.2013 № 04-07/1933)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккайынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 25-1 «О бюджете Аккайынского района на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-125 от 24 января 2011 года, опубликовано в газетах «Аккайын» № 9 от 3 марта 2011 года, «Колос» № 9 от 3 марта 2011 года), с учетом его уточнения решением районного маслихата от 28 марта 2011 года № 28-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-131 от 26 апреля 2011 года, опубликовано в газетах «Аккайын» № 24 от 12 мая 2011 года, «Колос» № 23 от 12 мая 2011 года) следующие изменения:
в пункте 8:
цифры «3 424» заменить цифрами «1393»;
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;

"2011-2013 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 25-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 мамырдағы N 29-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 маусымда N 13-2-135 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы» Аққайың аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде тіркеу нөмірі № 13-2-125, 2011 жылғы 24 қаңтарда тіркелген, 2011 жылғы 3 наурызда № 9 «Аққайың», 2011 жылғы 3 наурызда № 9 «Колос» газеттерінде жарияланған), 2011 жылғы 28 наурыздағы аудандық мәслихаттың № 28-1 шешімінің анықтауын еске алып (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде тіркеу нөмірі № 13-2-131, 2011 жылғы 26 сәуірде тіркелген, 2011 жылғы 12 мамырда № 24 «Аққайың», 2011 жылғы 12 мамырда № 23 «Колос» газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
8 тармақта:
«3 424» цифрлары «1 393» цифрларымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына келісілді көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары жаңа редакцияда жариялансын.