О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N4-30-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10 июня 2011 года N 4-35-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 20 июня 2011 года N 13-3-138. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 68)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 68)
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение тридцатой сессии районного маслихата четвертого созыва «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4-30-1 (опубликовано 17 февраля 2011 года № 7 в газете «Айыртау таңы», 17 февраля 2011 года № 7 в газете «Айыртауские зори»), с изменениями и дополнениями, внесенными решением районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 4-30-1 «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 29 марта 2011 года № 4-32-1 (опубликовано 21 апреля 2011 года № 16 в газете «Айыртау таңы», 21 апреля 2011 года № 16 в газете «Айыртауские зори», 28 апреля 2011 года № 17 в газете «Айыртау таңы», 28 апреля 2011 года № 17 в газете «Айыртауские зори»), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «3 063 186» заменить цифрами «3 073 186»;
цифры «418 236» заменить цифрами «424 536»;
цифры «2 805» заменить цифрами «3 505»;
цифры «17 641» заменить цифрами «20 641»;
подпункте 2)
цифры «3 072 482,4» заменить цифрами «3 078 482,4»;
подпункте 4)
цифры «0» заменить цифрами «4 000,0 тысяч тенге»;
в строке «приобретение финансовых активов»
цифру «0» заменить цифрами «4 000,0 тысяч тенге»;

Айыртау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 4-30-1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы N 4-35-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 маусымда N 13-3-138 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 68 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 68 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 және 109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың төртінші шақырылымдағы отызыншы сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4-30-1 шешіміне (2011 жылғы 17 ақпанда № 7 «Айыртау таңы» газетінде, 2011 жылғы 17 ақпанда № 7 «Айыртауские зори» газетінде жарияланған), «2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4-30-1 Айыртау аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 29 наурыздағы № 4-32-1 шешімімен (2011 жылғы 21 сәуірде № 16 «Айыртау таңы» газетінде, 2011 жылғы 21 сәуірде № 16 «Айыртауские зори» газетінде, 2011 жылғы 28 сәуірде № 17 «Айыртау таңы» газетінде, 2011 жылғы 28 сәуірде № 17 «Айыртауские зори» газетінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«3 063 186» саны «3 073 186» санымен ауыстырылсын;
«418 236» саны «424 536» санымен ауыстырылсын;
«2 805» саны «3 505» санымен ауыстырылсын;
«17 641» саны «20 641» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«3 072 482,4» саны «3 078 482,4» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«0» саны «4 000,0 мың теңге» санымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алуға» жолында
«0» саны «4 000,0 мың теңге» санымен ауыстырылсын;

приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХXV                          Секретарь
внеочередной сессии                        районного маслихата
районного маслихата
Ю. Дундук                                  К. Хамзин
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 10 июня 2011 года № 4-35-1
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса берілді).
2.Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың ХXXV                  Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрағасы          хатшысы
Ю. Дундук                                  Қ. Хамзин
Аудандық мәслихат сессиясының
2011 жылғы 10 маусымдағы № 4-35-1 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының

19 913,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
481,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
686,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
524,0
015
Капитальные расходы государственных органов
89,0
2
Оборона
6 487,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 487,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 949,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
307,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
231,0
4
Образование
2 187 013,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 187 013,0
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
101 854,0
004
Общеобразовательное обучение
2 014 271,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
16 276,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 955,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 262,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 945,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 236,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
17 214,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
174 481,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
174 481,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
18 989,0
002
Программа занятости
23 778,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 546,0
005
Государственная адресная социальная помощь
12 032,0
006
Жилищная помощь
276,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50 128,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

19 913,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
481,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
686,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
524,0
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
89,0
2
Қорғаныс
6 487,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 487,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 949,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
307,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
231,0
4
Бiлiм беру
2 187 013,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 187 013,0
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
101 854,0
004
Жалпы білім беру
2 014 271,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
16 276,0
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 955,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15 262,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 945,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 236,0
025
Мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі ұйымдары тәрбиешілерне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуы
17 214,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
174 481,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
174 481,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 989,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23 778,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 546,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 032,0
006
Тұрғын үй көмегі
276,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50 128,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету