О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 4-30-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 июля 2011 года N 4-36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 августа 2011 года N 13-3-139. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 68)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 68)
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение тридцатой сессии районного маслихата четвертого созыва «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4-30-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-126 и опубликовано 17 февраля 2011 года в газете «Айыртау таңы», 17 февраля 2011 года в газете «Айыртауские зори»), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 3 156 216 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 432 436 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 605 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 141 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 694 034 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) затраты – 3 151 512,4 тысяч тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0»;
в пункте 10:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«3) 51876 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;
в пункте 12:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) 53464 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;»;
дополнить подпунктами 6), 7) следующего содержания:
«6) 905 тысяч тенге – на внедрение системы электронного документооборота (СЭД);
7) 42000 тысяч тенге – на реконструкцию объектов теплоснабжения в селе Саумалколь.»;
пункт 13 изложить в следующей редакции:
«13. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 1481 тысяч тенге.»;

Айыртау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 4-30-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 шілдедегі N 4-36-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 тамызда N 13-3-139 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 68 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 68 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың төртінші шақырылымдағы отызыншы сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4-30-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-126 тіркелген және 2011 жылғы 17 ақпанда «Айыртау таңы» газетінде, 2011 жылғы 17 ақпанда «Айыртауские зори» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 3 156 216 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 432 436 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 25141 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 694 034 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2) шығындар – 3 151 512,4 мың теңге;»;
4) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 14 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алуға – 14 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдері – 0,0»;
10-тармақта:
3) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға - 51876 мың теңге;»;
12-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) «Ұрпақтар қоры» тууды ынталандыру бойынша бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік көмек төлеуге – 53464 мың теңге;»;
келесі мазмұндағы 6),7) тармақшалармен толықтырылсын:
«6) 905 мың теңге – электронды құжат айналымы жүйесін енгізуге (ЭҚЖ);
7) 42000 мың теңге – Саумалкөл селосында жылумен қамту нысандарын қайта жаңартуға.»;
13-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2011 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 1481 мың теңге сомасында бекітілсін.»;

приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХXVI                         Секретарь
внеочередной сессии                        районного маслихата
районного маслихата
Ю. Дундук                                  К. Хамзин
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 28 июля 2011 года № 4-36-1
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса берілді).
2.Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың ХXXVI                 Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрағасы          хатшысы
Ю. Дундук                                  Қ. Хамзин
Аудандық мәслихат сессиясының
2011 жылғы 28 шілдедегі № 4-36-1 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының

20 238,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
481,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
686,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
224,0
015
Капитальные расходы государственных органов
89,0
2
Оборона
6 487,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 487,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 949,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
307,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
231,0
4
Образование
2 208 661,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 208 661,0
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
108 594,0
004
Общеобразовательное обучение
2 029 179,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
16 276,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 955,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 262,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 945,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 236,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
17 214,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
184 158,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
184 158,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
19 999,0
002
Программа занятости
23 299,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 546,0
005
Государственная адресная социальная помощь
12 032,0
006
Жилищная помощь
276,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59 805,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

20 238,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
481,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
686,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
224,0
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
89,0
2
Қорғаныс
6 487,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 487,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 949,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
307,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
231,0
4
Бiлiм беру
2 208 661,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 208 661,0
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
108 594,0
004
Жалпы білім беру
2 029 179,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
16 276,0
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 955,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15 262,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 945,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 236,0
025
Мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі ұйымдары тәрбиешілерне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуы
17 214,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
184 158,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
184 158,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 999,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23 299,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 546,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 032,0
006
Тұрғын үй көмегі
276,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59 805,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету