Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории района имени Габита Мусрепова
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2011 года N 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 февраля 2011 года N 13-5-123. Утратило силу (письмо акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 июня 2014 года N 6.1.2-3/817)
Сноска. Утратило силу (письмо акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.06.2014 N 6.1.2-3/817)
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», в целях размещения агитационных печатных материалов, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан на территории района имени Габита Мусрепова согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Адильбекова Ерлана Естаевича, руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его опубликования.
Аким района                            М. Тасмаганбетов
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии                 Н. Баракаев
Приложение
к постановлению акимата района
от 21 февраля 2011 года № 25
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан на внеочередных выборах Президента Республики Казахстан на территории района имени Габита Мусрепова
Наименование населенного пункта
Места для размещения
Андреевский сельский округ
1
село Андреевка
информационный стенд по улице Советской
Бирликский аульный округ
2
аул Бирлик
информационный стенд по улице Технической
Возвышенский сельский округ
3
село Возвышенка
информационный стенд по улице Закарпатской
Гаршинский сельский округ
4
село Гаршино
информационный стенд по улице Целиной
Дружбинский сельский округ
5
село Дружба
информационный стенд по улице Кооперативной
Кокалажарский аульный округ
6
аул Кокалажар
информационный стенд по улице Чебатарева
Кырымбетский сельский округ
7
село Кырымбет
информационный стенд по улице Абая
Ломоносовский сельский округ
8
село Ломоносовка
информационный стенд по улице Комсомольской
Нежинский сельский округ
9
село Нежинка
информационный стенд по улице Центральной
Новоишимский сельский округ
10
село Новоишимское
информационный стенд по улице Зерновой
Новосельский сельский округ
11
село Новоселовка
информационный стенд по улице Жамбыла
Рузаевский сельский округ
12
село Рузаевка
информационный стенд по улице Энгельса
Салкынкольский аульный округ
13
село Салкынколь
информационный стенд по улице Школьной
Тахтабродский сельский округ
14
село Тахтаброд
информационный стенд по улице Куйбышева
Червонный сельский округ
15
село Червонное
информационный стенд по улице Новоселов
Чистопольский сельский округ
16
село Чистополье
информационный стенд по улице Космонавтов
Шоптыкольский сельский округ
17
село Шоптыколь
информационный стенд по улице Целинной
Шукыркольский сельский округ
18
село Шукырколь
информационный стенд по улице Школьной

Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында үгіттік басылым материалдарды орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы N 25 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 ақпанда N 13-5-123 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 5 маусымдағы N 6.1.2-3/817 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 05.06.2014 N 6.1.2-3/817 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңы 28-бабы 6-тармағына сәйкес, үгіттік басылым материалдарды орналастыру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Президентін кезектен тыс сайлауда Қазақстан Республикасы Президентіне үміткерлердің үгіттік басылым материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ерлан Естайұлы Әділбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                          М. Тасмағанбетов
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы               Н. Барақаев
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 21 ақпандағы № 25
қаулысына қосымша қосымша
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Президентін кезектен тыс сайлауда Қазақстан Республикасы Президентіне үміткерлердің үгіттік басылым материалдарын орналастыру орындарының
тізбесі
Елді мекеннің атауы
Орналастыру орындары
Андреев селолық округі
1
Андреевка селосы
Советский көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Бірлік ауылдық округі
2
Бірлік ауылы
Технический көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Возвышен селолық округі
3
Возвышенка селосы
Закарпатский көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Гаршин селолық округі
4
Гаршин селосы
Целиный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Дружба селолық округі
5
Дружба селосы
Кооперативный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Көкалажар ауылдық округі
6
Көкалажар ауылы
Чебатарев көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Кырымбет селолық округі
7
Қырымбет селосы
Абай көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Ломоносов селолық округі
8
Ломоносовка селосы
Комсомольский көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Нежин селолық округі
9
Нежин селосы
Центральный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Новоишим селолық округі
10
Новоишим селосы
Зерновой көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Новосел селолық округі
11
Новоселовка селосы
Жамбыл көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Рузаев селолық округі
12
Рузаевка селосы
Энгельс көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Салқынкөл ауылдық округі
13
Салқынкөл селосы
Школьный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Тахтаброд селолық округі
14
Тахтаброд селосы
Куйбышев көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Червонный селолық округі
15
Червонный селосы
Новосел көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Чистопол селолық округі
16
Чистополье селосы
Космонавтар көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Шөптікөл селолық округі
17
Шөптікөл селосы
Целинный көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Шұқыркөл селолық округі
18
Шұқыркөл селосы
Школьный көшесі бойындағы ақпараттық стенд