О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2010 года N 22-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2011 года N 13-5-125. Утратило силу - решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 32-8
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21.12.2011 N 32-8
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2010 года № 22-2 «О районном бюджете на 2010-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-122 от 25 января 2011 года, опубликовано в газетах «Есіл Өңірі» № 8 от 14 февраля 2011 года, «Новости Приишимья» № 7 от 14 февраля 2011 года), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «3 232 446» заменить цифрами «3 327 864»;
цифры «15 586» заменить цифрами «26 845»;
цифры «2 619 792» заменить цифрами «2 703 951»;
подпункте 2)
цифры «3 232 446» заменить цифрами «3 355 822,3»;
подпункте 3)
цифры «28 581» заменить цифрами «126 850,2»;
цифры «29 376» заменить цифрами «127 645,2»;
подпункте 4)
цифру «0» заменить цифрами «7 550»;
подпункте 5)
цифры «- 28 581» заменить цифрами «-162 358,5»;
подпункте 6)
цифры « 28 581» заменить цифрами «162 358,5»;
в пункте 2:
слова «социального налога» дополнить словами следующего содержания «по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом, в размере 100 процентов»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Объем бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района составляет 1 989 064 тыс.тенге»;
в пункте 5:
подпункте 6)
цифры «15 928» заменить цифрами «18 601»;
дополнить подпунктами 11), 12), 13) следующего содержания:
«11) 14 998 тыс.тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 22-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 24-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 сәуірде N 13-5-125 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 32-8 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011.12.21 N 32-8 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың IV шақырымы жиырма екінші сессиясының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 22-2 шешіміне (2011 жылғы 25 қантардағы № 13-5-122 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 14 ақпандағы № 8 «Есіл Өңірі», 2011 жылғы 14 ақпандағы № 7 «Новости Приишимья» газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«3 232 446» цифрлары «3 327 864» цифрларымен ауыстырылсын;
«15 586» цифрлары «26 845» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 619 792» цифрлары «2 703 951» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«3 232 446» цифрлары «3 355 822,3» цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«28 581» цифрлары «126 850,2» цифрларымен ауыстырылсын;
«29 376» цифрлары «127 645,2» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«0» цифры «7 550» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«- 28 581» цифрлары «- 162 358,5» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
« 28 581» цифрлары « 162 358,5» цифрларымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
«әлеуметтік салық» сөзін келесі «100 пайыз мөлшеріндегі облыстық мәслихатпен анықталған нормативтері бойынша табыстардың таратылуы» мазмұндағы сөздерімен толықтырылсын»;
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
«4-1. Аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 1 989 064 мың теңгені құрайды»;
5-тармақта:
6) тармақшада
«15 928» цифрлары «18 601» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 11), 12), 13), тармақшалармен толықтырылсын:
«11) 14 998 мың теңге – мектеп мұғалімдерінің және білім берудің мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиелеушілерінің біліктілік санатына үстемақы көлемін ұлғайту;

12) 10 399 тыс.тенге – на реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
1 430 тыс.тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
8 969 тыс.тенге – на создание центров занятости;
13) 33 000 тыс.тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
абзац второй исключить;
пункт 6:
дополнить подпунктом 1) следующего содержания:
«1) 98 000 тыс.тенге – на строительство жилья»;
абзац второй исключить;
в пункте 7:
подпункте 1)
цифры «18 628» заменить цифрами «25 886»;
подпункте 4)
цифры «65 312» заменить цифрами «60 326»;
дополнить подпунктами 7), 8), 9), 10) следующего содержания:
«7) 5 103 тыс.тенге – на приобретение угля организациям образования;
8) 15 000 тыс.тенге – на капитальный ремонт дома культуры в селе Чистополье района имени Габита Мусрепова;
9) 519 тыс.тенге – на приобретение угля организациям культуры;
10) 195 тыс.тенге – на приобретение угля аппаратам акимов сельских округов»;
абзац второй исключить;
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«8-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов неиспользованных в 2010 году, согласно приложению 6»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXIV сессии                   Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Малаев                                  Б. Искакова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования
района имени Габита Мусрепова»             М. Баймульдина
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 28 марта 2011 года № 24-1
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 20 декабря 2010 года № 22-2
Бюджет района имени Габита Мусрепова на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

12) 10 399 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, соның ішінде:
1 430 мың теңге – жалақыны жартылай субсидиялау;
8 969 мың теңге - жұмыспен қамту орталықтарын құру;
13) 33 000 мың теңге – «2020 жұмыспен қамту бағдарламасының аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға»;
екінші азат жол алынып тасталсын;
6-тармақта:
келесі мазмұндағы 1) тармақшамен толықтырылсын:
«1) тұрғын үй құрылысы үшін – 98 000 мың теңге»;
екінші азат жол алынып тасталсын;
7 тармақта:
1) тармақшада
«18 628» цифрлары «25 886» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«65 312» цифрлары «60 326» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 7), 8), 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
«7) 5 103 мың теңге – білім беру ұйымдарына көмірмен қамтамасыз етілуіне;
8) 15 000 мың теңге – Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Чистопол селосындағы мәдениет үйінің толық жөңделуіне;
9) 519 мың теңге – мәдениет ұйымдарына көмірмен қамтамасыз етілуіне;
10) 195 мың теңге – селолық округ әкімдерінің аппараттарына көмірмен қамтамасыз етілуіне»;
екінші азат жол алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
«8-1. 6 қосымшаға сәйкес аудандық бюджет шығыстарында қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары және 2010 жылы пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасын осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
XХIV сессиясы төрағасы                     хатшысы
С.Т. Малаев                                Б. Ысқақова
КЕЛІСІЛДІ:
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның «Экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М. Баймолдина
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 28 наурыздағы
№ 24-1 шешіміне қосымша 1
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 22-2 шешіміне қосымша 1
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2011 жылға арналған бюджеті
Категория
Сомасы
(мың
теңге)
сынып
сыныпша
Атауы
I. Табыстар