О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 36/208 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 июля 2011 года N 43/249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 августа 2011 года N 13-6-173. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 36/208 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 января 2011 года № 13-6-159, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 25 февраля 2011 года № 9(249), «Ишим» 25 января 2011 года № 9(8528), следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы - 2 278 392 тыс. тенге;
в том числе:
налоговые поступления – 219 720 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 2 700 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 194 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 2 051 778 тыс. тенге;»;
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«2) затраты – 2 284 535,1 тыс. тенге;»;
подпункт 2) пункта 9 изложить в следующей редакции:
«2) 28 547 тыс. тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;»;
пункт 17-3 изложить в следующей редакции:
«17-3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 50 тыс. тенге.»;
приложения 1, 4, 6, 7 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е. Оспанов
Секретарь
районного маслихата                        Б. Шериязданов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 июля 2011 года № 43/249
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 36/208
Есильский районный бюджет на 2011 год
Ка
те
го
рия
кла
сс
под
кла
сс
Наименование
Сумма
(тыс. тенге)
2011 год
Доходы

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 36/208 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі N 43/249 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 тамызда N 13-6-173 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 36/208 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (2011 жылдың 19 қаңтарында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-6-159 тіркелген, 2011 жылдың 25 ақпанында № 9(249) «Есіл таңы», 2011 жылдың 25 қаңтарында № 9(8528) «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 2 278 392 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер – 219 720 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер – 4 194 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 051 778 мың теңге;»;
1 тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2) шығындар – 2 284 535,1 мың теңге;»;
9 тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2) 28 547 мың теңге – «Ұрпақтар қоры» бала тууын ынталандыру бойынша Бағдарлама шеңберінде әлеуметтік көмек төлеуге;»;
17-3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«17-3. 2011 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 50 мың теңге сомасында бекітілсін»;
осы шешімнің 1, 4, 6, 7-қосымшалары 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес осы шешімде қоса берілген редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е. Оспанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Шериязданов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 шілдедегі
№ 43/249 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 36/208 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған Есіл аудандық бюджеті
са
на
ты
сы
нып
іш
кі
сы
нып
Атауы
Сомасы (мың
теңге) 2011
жыл
Кірістер

914
452
Отдел финансов района (города областного значения)
914
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
914
8
Используемые остатки бюджетных средств
11013,1
1
Остатки бюджетных средств
11013,1
1
Свободные остатки бюджетных средств
11013,1
Приложение 2
к решению районного маслихата
от 22 июля 2011 года № 43/249
Приложение 4
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2010 года № 36/208
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2011 год с разделением на бюджетные программы направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов и формирования или увеличение уставного капитала юридический лиц
Фун
кц.
груп
па
Адми
нис
тра
тор
Про
грам
ма
Наименование
сумма
(тыс.
тенге)
1
3
4
А
В
Инвестиционные программы
135 973,7
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
53 348
467
Отдел строительства района (города областного значения)
53 348
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
7 040
Разработка ПСД и строительство жилого дома по улице Ленина № 3 А в селе Горное Есильского района СКО
7 000
Оформление земельного участка под строительство жилого дома по улице Ленина № 3 А в селе Горное Есильского района
40
019
Строительство жилья
30835,7
Строительство одноэтажного жилого дома со стенами из пеноблоков по улице Ибраева № 58 в селе Явленка Есильского района
4900
Строительство 3 одноквартирных жилых домов со стенами из пеноблоков в селе Ильинка Есильского района СКО
14700
Строительство 2 одноквартирных жилых домов со стенами из пеноблоков в селе Заградовка Есильского района СКО
9800
Расработка ПСД, оформление земельных участков, экспертизы по строительству жилых домов, услуги по проведению замеров радиоактивности гамма-фона земельных участков
1435,7
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
7072
Строительство стелы по улице Ленина 1 А в селе Явленка Есильского района СКО
6688
Разработка экспертизы, ПСД, отвод земельного участка, установление границ, изготовление идентификационного документа на регистрацию права собственности в уполномоченном органе по строительству и монтажу стелы
384
022
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
8 400
Строительство жилых домов в селе Явленка, Ильинка, Заградовка Есильского района СКО (инженерные коммуникации)
8 400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
77 626
467
Отдел строительства района( города областного значения)

914
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
914
008
Жоғарыда тұрған бюджетке жергілікті атқару органның қарызын өтеу
914
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
11 013,1
1
Бюджет қаражатының қалдықтары
11 013,1
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
11 013,1
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 шілдедегі
№ 43/249 шешіміне 2-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 36/208 шешіміне 4-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды қайта құруға және заңды тұлғалардың негізгі капиталын қалыптастыру немесе молайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінуімен 2011 жылға арналған аудандық бюджет дамытуының бюджеттік бағдарламалар тізбесі
функционалдық топ
Сомасы
(мың
теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
1
2
3
А
В
Инвестициялық бағдарламалар
135 973,7
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
53 348
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
53 348
003
Мемлекеттік коммуналдық пәтер-үйлік қорының тұрғын-үйін құру және (немесе) сатып алу
7 040
СҚО Есіл ауданының Горное селосында Ленин көшесі бойынша № 3 А тұрғын үйдің құрылысы және ЖСҚ әзірлеу
7 000
СҚО Есіл ауданының Горное селосында Ленин көшесі бойынша № 3 А тұрғын үйді салуға жер учаскесін ресімдеу
40
019
Тұрғын үйді құру
30 835,7
СҚО Есіл ауданының Явленка селосында Ыбыраев көшесі бойынша көбік бетоннан қабырғалармен № 58 бір қабатты тұрғын үйді салу
4 900
СҚО Есіл ауданының Ильинка селосында көбік бетоннан қабырғалармен 3 бір пәтерлік тұрғын үйді салу
14 700
СҚО Есіл ауданының Заградовка селосында көбік бетоннан қабырғалармен 2 бір пәтерлік тұрғын үйді салу
9 800
Явленка, Заградовка, Ильинка селоларында тұрғын үйлерді салуға ЖСҚ әзірлеу, тұрғын үйлерді салу бойынша жер учаскелерін және сараптаманы ресімдеу, жер учаскелерінің радиобелсенділігін, гамма-фонды өлшеу бойынша қызмет көрсетуге, жер учаскелерін тексеру
1 435,7
007
Қалалардың және елді мекендердің көркейтуін дамыту
7 072
СҚО Есіл ауданының Явленка селосында Ленин көшесі бойынша № 1 А стеланы салу
6 688
Сараптаманы, ЖСҚ әзірлеу, жер учаскесін бөлу, шекараны орнату, стеланы құру және құрамалау бойынша уәкілетті органда меншік құқығын тіркеуге идентификациялық құжатты дайындау
384
022
Жұмыспен қамту бағдарламасы 2020 шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
8 400
Жұмыспен қамту бағдарламасы 2020 шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
8 400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
77 626
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі