О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 29/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 мая 2011 года N 33/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 14 июня 2011 года N 13-7-151. Утратило силу - решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3/7
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 29/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2011 года № 13-7-141, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» и «Сельская новь» 28 января 2011 года № 4), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 733 994» заменить цифрами «2 754 494»;
цифры «203 186» заменить цифрами «215 236»;
цифры «2 300» заменить цифрами «4 300»;
цифры «5 496» заменить цифрами «11 946»;
подпункте 2)

"2011-2013 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 мамырдағы N 33/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 маусымда N 13-7-151 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 3/7 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихаттың сессиясы ШЕШТІ:
1. «2010-2013 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне (2011 жылғы 24 қаңтардағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-7-141 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтар № 4 «Ауыл арайы», «Сельская новь» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«2 733 994» цифрлары «2 754 494» цифрларымен ауыстырылсын;
«203 186» цифрлары «215 236» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 300» цифрлары «4 300» цифрларымен ауыстырылсын;
«5 496» цифрлары «11 946» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада

цифры «2 781 653,8» заменить цифрами «2 802 153,8»;
приложения 1, 8, 9 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XXXIII сессии                 Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Самыратова                              Б. Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

«2 781 653,8» цифрлары «2 802 153,8» цифрларымен ауыстырылсын;
шешімнің 1, 8, 9-қосымшалары нақты шешімнің 1 ,2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат XXXIIІ                   Аудандық
сессиясының төрайымы                       мәслихаттың хатшысы
А.Т. Самыратова                            Б. Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының