О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 40/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 января 2012 года N 13-7-168. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 03-31/43)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 03-31/43)
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1239 и 10 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 882 759,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 260 572 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 044,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 924 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 612 218,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 981 590,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 074,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 180,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 106 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 180 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 16 180 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 131 085,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 131 085,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 06.12.2012 N 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2012 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
1) индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
2) социальный налог;
3) налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
4) земельный налог;
5) единый земельный налог;
6) налог на транспортные средства;
7) акцизы на:
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
8) плата за пользование земельными участками;
9)сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
10) лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;

2012-2014 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 40/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қаңтарда N 13-7-168 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 03-31/43 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.04.2013 N 03-31/43 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 75-бабы 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 1239 және 10-қосымшаларға сәйкес 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемде:
1) кірістер – 2 882 759,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 260 572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 044,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 924 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 612 218,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 981 590,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 074,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 180,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 106 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16 180 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 16 180 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 131 085,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 131 085,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.12.06 N 9/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексіне сәйкес келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) бір реттік талондар бойынша қызметтерін жүзеге асыратын жеке тұлғалардан жеке табыс салығы;
2) әлеуметтік салық;
3) жеке және заңды тұлғалар дара кәсіпкерлер мүлкіне салық;
4) жер салығы;
5) бірыңғай жер салығы;
6) көлік құралдарына салық;
7) акциздер:
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
8) жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
9) дара кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
10) қызметін жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;

11) сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
12) сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна;
13) сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
14) сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество;
15) плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах;
16) государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
1) доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
2) другие неналоговые поступления в местный бюджет;
3-1. Установить бюджетные субвенции из областного бюджета в сумме 2 019 305 тысяч тенге;
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 01.03.2012 N 2/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 10 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 7/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
5. Установить в расходах бюджета района на 2012 год выплаты на оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 7/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
6. Установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности.
7. Обеспечить в 2012 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
8. Установить, что в процессе исполнения местного бюджета на 2012 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 5.
9. Утвердить бюджетную программу социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на 2012 год согласно приложению 6.

11) заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
12) жылжымалы мүлік кепілін және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркегені үшін алым;
13) көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
14) жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркегені үшін алым;
15) жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы;
16) республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждан басқа мемлекеттік баж.
3. Аудандық бюджеттің кірісі келесі салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
1) мемлекеттік меншікте тұрған мүлікті жалға беруден түсетін түсімдер;
2) жергілікті бюджетке басқа да салыққа жатпайтын түсімдер;
3-1. Облыстық бюджеттен бюджеттік субвенциялар – 2 019 305 мың теңге сомасында белгіленсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 2/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
4. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резервісі – 10 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.11.08 N 7/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің шығындарында ауылдық елді мекендеріне денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария салаларының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге төлемдер орнатылсын.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.11.08 N 7/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
6. Лауазымдық ақыларды және азаматтық қызметкерлердің еңбекақыларымен ставкаларын қала жағдайында айналысатын мамандармен салыстырғанда ауылды жерлерде денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, спорт және мәдениет салаларында жұмыс істейтіндердің тарифтік ставкаларын жиырма бес пайыздан кем емес көбейтілуі қарастырылсын.
7. 2012 жылы бюджеттік саланың қызметкерлеріне толық көлемде жалақының төленуі қамтамасыз етілсін.
8. 5-қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару үдерісінде жергілікті бюджеттік бағдарламалар қысқартылуға жатпайтыны белгіленсін.
9. 6-қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекеленген санаттарына берілетін әлеуметтік көмектің бюджеттік бағдарламасы бекітілсін.

10. Утвердить бюджетную программу «Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида» согласно приложению 7.
11. Предусмотреть на 2012 год в бюджете района бюджетные программы сельских округов, согласно приложению 8.
12.Утвердить бюджетную программу «Общеобразовательное обучение» согласно приложению 11.
13. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 177 514 тысяч тенге – на инвестиционные программы развития, в том числе:
25 897 тысяч тенге – на строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь – Калиновский участок подземных вод);
124 030 тысяч тенге – на развитие и реконструкцию сетей водоснабжения села Пресновка Жамбылского района (корректировка рабочего проекта);
в рамках Программы занятости 2020 утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316:
27 587 тысяч тенге – строительство и (или) приобретение служебного жилища;
2) 9 754 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3) 5 086 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
4) 103 950 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5) 12 282 тысячи тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
6) 577 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономная Организация Образования «Назарбаев Интеллектуальные школы»;
7) 901 тысяча тенге – на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
8) 7 068 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
9) 23 019 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 8 562 тысячи тенге;
предоставление субсидий на переезд – 928 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 10 184 тысячи тенге;
молодежная практика – 3 345 тысяч тенге;
10) 3 191 тысяча тенге – для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862;

10. 7-қосымшаға сәйкес «Мүгедектерді жеке оңалту бағдарламасына сәйкес мұқтаж болған мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ым-қимыл мамандарының қызметтерін ұсыну, жеке көмекшілер беру» бойынша бюджеттік бағдарламасы бекітілсін.
11. 8-қосымшаға сәйкес аудан бюджетінде 2012 жылға селолық округтерге бюджеттік бағдарламалар қарастырылсын.
12. 11-қосымшаға сәйкес «Жалпы білім беру» бюджеттік бағдарламасы қарастырылсын.
13. 2012 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі көлемде нысаналы трансферттер қарастырылсын:
1) дамудың инвестициялық бағдарламаларына, соның ішінде – 177 514 мың теңге:
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек жер асты суларының Калиновка учаскесі) – 25 897 мың теңге;
Жамбыл ауданы Пресновка селосында сумен жабдықтау жүйесін бұрынғы қалпына келтіруге және дамытуға (жұмыс жобасын түзету) – 124 030 мың теңге;
2011 жылғы 31 наурызда Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 316 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шегінде:
қызметтік үй салу және (немесе) сатып алу – 27 587 мың теңге;
2) эпизоотияларға қарсы іс-шараларды өткізуге – 9 754 мың теңге;
3) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 5 086 мың теңге;
4) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға – 103 950 мың теңге;
5) жалпы орта білім және негізгі орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің химия кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтауға – 12 282 мың теңге;
6) «Назарбаев зияткерлік мектептері» Дербес Білім беру Ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 577 мың теңге;
7) үйде әлеуметтік мамандардың көмегін қажет ететін мұқтаж адамдарға қызмет көрсетуге - 901 мың теңге;
8) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне - 7 068 мың теңге;
9) 2011 жылғы 31 наурызда Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 316 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шегінде іс-шаралардың жүзеге асуына – 23 019 мың теңге, соның ішінде:
жалақыны бөлшектеп субсидиялауға – 8 562 мың теңге;
көшуге субсидияны ұсынуға – 928 мың теңге;
елді мекенді жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 10 184 мың теңге;
жастар тәжірибесіне – 3 345 мың теңге;
10) 2011 жылғы 26 шілдеде Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 862 Қаулысымен бекіткен «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шегінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға - 3 191 мың теңге;

11) 28 490 тысячи тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
12) 60 183,7 тысяч тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 06.12.2012 N 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
14. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 120 592 тысячи тенге – на инвестиционные программы развития, в том числе:
2 592 тысячи тенге – на строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь – Калиновский участок подземных вод);
110 000 тысяч тенге – на строительство школы на 80 мест в селе Айтуар Жамбылского района;
8 000 тысяч тенге на формирование уставного капитала ветеринарной станции;
2) 28 218 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
3) 3 000 тысячи тенге - на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
4) 299 тысяч тенге - на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
5) 4 000 тысячи тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
6) 1 359 тысячи тенге – на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов;
7) 2 185 тысяч тенге – на установление границ населенных пунктов;
8) 434 тысяч тенге – на подключение ID-Phone;
9) 811 тысяч тенге – на приобретение учебных пособий организациям образования;
Сноска. Пункт 14 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 7/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
15. Учесть в районном бюджете на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов – 16 989 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 06.12.2012 N 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
16. Учесть в районном бюджете трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий в связи с упразднением ревизионной комиссии - 2 131 тысяча тенге.

11) білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен мектепке дейінгі тәрбиешілерінің біліктілік санатына төлеу мөлшерін көбейтуге - 28 490 мың теңге;
12) 2011 жылғы 31 наурызда Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 316 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шегінде елді мекендерді дамытуға - 60 183,7 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.12.06 N 9/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
14. 2012 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі көлемде нысаналы трансферттер қарастырылсын:
1) дамудың инвестициялық бағдарламаларына – 120 592 мың теңге, соның ішінде:
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек жер асты суларының Калиновка учаскесі) – 2 592 мың теңге;
Жамбыл ауданы Айтуар селосында 80 орынға арналған мектеп құрылысына – 110 000 мың теңге;
Ветеринарлық станцияның жарғылық капиталын қалыптастыруға – 8 000 мың теңге;
2) "Ұрпақ қоры" балатуушылықты ынталандыру бағдарламасы шегінде әлеуметтік жәрдемақы төлеуге – 28 218 мың теңге;
3) білім объектілерінде өртке қарсы дабылды орнатуға, өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, ағаш жабындыларын өңдеу бойынша қызметтерге – 3 000 мың теңге;
4) білім объектілеріне бейнебақылау аппараттарын сатып алу және орнату үшін – 299 мың теңге;
5) жалпы орта білім және негізгі орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің химия кабинеттерін оқу жабдықтармен жабдықтауға – 4 000 мың теңге;
6) елдi мекендерде жер-шаруашылық орналастыруға – 1 359 мың теңге;
7) елді мекендердің шекарасын белгiлеуге – 2 185 мың теңге;
8) ID-Phone қосу үшін – 434 мың теңге;
9) білім беру ұйымдарына оқу құралдарын сатып алуға – 811 мың теңге;
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.11.08 N 7/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
15. 2012 жылға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 16 989 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есептелсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.12.06 N 9/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
16. Аудандық бюджеттен облыстық бюджетке мемлекеттік органдардың міндеттерін мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты тексеру комиссияның таратылуына байланысты сомасы 2 131 мың теңге трансферттер қарастырылсын.

16-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2011 году, согласно приложению 12;
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 01.03.2012 N 2/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
16-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета использование (доиспользование) в 2012 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского и областного бюджетов в 2011 году, с соблюдением их целевого назначения, согласно приложению 13.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-2 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 01.03.2012 N 2/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель                               Секретарь
ХХХХ очередной сессии                      районного маслихата
районного маслихата
Е. Байгаскин                               Б. Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

16-1. Қаржы жылының басына қалыптасқан және 2011 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерінің қайтарымдары есебінен аудандық бюджет шығыстары 12 қосымшаға сәйкес қарастырылсын;
Ескерту. Шешім 16-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 2/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
16-2. 2011 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден дамуға бөлінген 2012 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттер сомасы, олардың нысаналы тағайындалуын сақтаумен пайдалану (толық пайдалану) аудандық бюджет шығыстарында 13-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 16-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 2/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
17. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
кезекті ХХХХ сессиясының                   хатшысы
төрағасы
Е. Байғаскин                               Б. Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының

134 006
022
Капитальные расходы государственного органа
3 094
452
Отдел финансов района (города областного значения)
18 866
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15 268
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
214
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1 292
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
170
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1 434
018
Капитальные расходы государственного органа
488
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11 519
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
10 751
004
Капитальные расходы государственного органа
768
02
Оборона
4 488
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 488
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 488
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500
04
Образование
2 063 456
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 953 456
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
55 539
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
602
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
103 950
003
Общеобразовательное обучение
1 660 183
006
Дополнительное образование для детей
24 933
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
577
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
27 888
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 529
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)

134 006
022
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
3 094
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
18 866
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қала) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 268
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
214
004
Бір реттік талондарды беруді ұйымдастыру және бір реттік талондарды өткізуден түсетін сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
1 292
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
170
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1 434
018
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
488
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11 519
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қала) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 751
004
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
768
02
Қорғаныс
4 488
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 488
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шегіндегі іс-шаралар
3 488
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алуы және жоюы
500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500
04
Білім беру
2 063 456
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
1 953 456
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
55 539
021
Мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне және мұғалімдерге біліктілігіне қосымша төлем көлемін арттыру
602
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
103 950
003
Жалпы білім беру
1 660 183
006
Балаларға қосымша білім беру
24 933
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
577
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27 888
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 529
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

2 193
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 963
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
241
012
Капитальные расходы государственного органа
46
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 068
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44 744
467
Отдел строительства района (города областного значения)
110 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
110 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
160 537
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
160 537
002
Программа занятости
33 376
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 251
005
Государственная адресная социальная помощь
9 770
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 127
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
799
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 213
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25 913
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 249
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10 184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 224
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
543
021
Капитальные расходы государственного органа
1 888
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
325 583,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
35 999,4
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
35 999,4
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24 184,3
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020

2 193
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
16 963
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
241
012
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
46
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7 068
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
44 744
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
110 000
037
Білім беру объектілерін салу және қайта құру
110 000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
160 537
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160 537
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
33 376
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 251
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 770
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік көмек
35 127
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
799
014
Үйде көмек қажет ететін азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
21 213
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 913
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ым-қимыл мамандарының қызметтерін ұсыну, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 249
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 184
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 224
011
Жәрдемақы және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге төлеу
543
021
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
1 888
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
325 583,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
35 999,4
027
"Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шегінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
35 999,4
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24 184,3
024
"Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шегінде объектілерді жөндеу

10667
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
10667
02
Оборона
3735
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3735
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2665
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
535
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
535
04
Образование
1768543
464
Отдел образования района (города областного значения)
1768543
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
56396
003
Общеобразовательное обучение
1676291
006
Дополнительное образование для детей
23904
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8611
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2368
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
715
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
258
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
113147
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
113147
002
Программа занятости
22148
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта проживающим в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1651
005
Государственная адресная социальная помощь
11066
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4502
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
810
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18757
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33069
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1336
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19055
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

10667
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қала) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10667
02
Қорғаныс
3735
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3735
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шегіндегі іс-шаралар
2665
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымында төтенше жағдайларын алдын алу және болдырмау
535
007
Мемлекеттік өртке қарсы органдары құрылмаған елді мекендерде, аудандық (қалалық) ауқымда дала өрттерін сөндіру және алдын алу бойынша іс-шаралар
535
04
Білім беру
1768543
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
1768543
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
56396
003
Жалпы білім беру
11676291
006
Балаларға қосымша білім беру
23904
001
Жергілікті деңгейде білім саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
8611
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2368
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу әдістемелік жинақтарын сатып алу және жеткізу
715
007
Мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шаралар мен аудандық (қалалық) ауқымдағы байқауларын өткізу
258
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
113147
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
113147
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
22148
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына қатты отын алуға әлеуметтік көмек көрсету
1651
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11066
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік көмек
4502
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
810
014
Үйде көмек қажет ететін азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
18757
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
33069
017
Мүгедектерді жеке оңалту бағдарламасына сәйкес мұқтаж болған мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ым-қимыл мамандарының қызметтерін ұсыну, жеке көмекшілер беру
1336
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту әлеуметтік бағдарламалар саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
19055
011
Жәрдемақы және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге төлеу

Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 7/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
Виды выплат
Сумма (тысяч тенге)
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (на услуги бань и парикмахерских)
122
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан:участникам Великой Отечественной войны, лицам, приравненым к ним; инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненым к ним; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; лицам, награжденным орденами и медалями бывшего советского Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны; многодетным матерям, награжденным подвесткой "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня"; лицам, пострадавшим от политических репрессий, являющимся пенсионерами; лицам, удостоенным званий Героя Социалистического труда и "Халык Қаһарманы"; инвалидам

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.11.08 N 7/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
Төлем түрлері
Сомасы (мың теңге)
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (монша және шаштараз қызметтеріне)
122
Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емдеулеріне әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы отан соғысының мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің екінші қайта некеге тұрмаған жесірлеріне; ұлы отан соғысы жылдарындағы қайсарлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрыңғы КСР кеңес Одағының ордендері және медальдарымен марапатталған тұлғаларға;; "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған көп балалы аналарға; зейнеткер болып табылатын саяси қуғын сүргіннен зардап шеккендерге; Социалистік Еңбек Ері және "Халық Қахарманы" атағын иеленген тұлғаларға, мүгедектерге

1 461
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненым к ним на зубопротезирование
638
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан больным активным туберкулезом
267
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги
1 573
На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
31 066
Итого:
35 127
Приложение 7
к решению сессии районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 40/1
Распределение сумм по программе 451 017 000 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида"
Сумма расходов
В том числе
Обязательные гигиенические средства
Предоставление услуг индивидуальными помощниками
1249
904
345
Приложение 8
к решению сессии районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 40/1
Расходы по сельским округам Жамбылского района на 2012 год
Сноска. Приложение 8 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 06.12.2012 N 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера

1 461
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына және оларға қатысты әлеуметтік көмек көрсету тіспротездеу
638
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамағаммен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
267
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек
1 573
"Ұрпақ қоры" бағдарламасы бойынша балатуушылықты ынталандыру үшін әлеуметтік көмек көрсетуге
31 066
Барлығы:
35 127
Аудандық мәслихат сессиясының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне
7-қосымша
451 017 000 бағдарламасы бойынша - Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуін қамтамасыз ету
Шығындар сомасы
Соның ішінде
Міндетті гигиеналық құралдар
Жеке көмекшілердің қызметін ұсыну
1249
904
345
Аудандық мәслихат сессиясының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне
8-қосымша
Жамбыл ауданының селолық округтері бойынша 2012 жылға шығындар
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.12.06 N 9/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
Функционалдық топ
Сомасы (мың тенге)
Әкімші
бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипатты мемлекеттік қызметтер

1470
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1470
За счет средств местного бюджета
1470
Пресновский сельский округ
1470
Приложение 11
к решению сессии районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 40/1
Распределение сумм по программе 464 003 000 "Общеобразовательное обучение"
Сноска. Приложение 11 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 06.12.2012 N 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
Сумма расходов, всего
В том числе
за счет средств местного бюджета
за счет трансфертов из республиканского бюджета

1470
013
Аудандық маңызы бар қалалардағы, кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1470
Жергілікті бюджеттің қаражаты есебінен
1470
Преснов селолық округі
1470
Аудандық мәслихат сессиясының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне
11-қосымша
464 003 000 "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша сомаларды бөлу
Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.12.06 N 9/1 Шешімімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
Шығындар сомасы, Барлығы
Соның ішінде
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Республикалық бюджеттегі трансферттер есебінен

1 660 183
1 647 901
12 282
Приложение 12
к решению сессии районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 40/1
Расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2012 года, и возврата целевых трансфертов, республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2011 году
Сноска. Решение дополнено приложением 12 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 01.03.2012 N 2/1; в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 06.12.2012 N 9/1 (вводится в действие с 01.01.2012)
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
Итого

1 660 183
1 647 901
12 282
Аудандық мәслихат сессиясының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне
12-қосымша
2012 жылдың 1 қаңтарына бюджеттік қаржының бос қалдықтары, 2011 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттен нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудан бюджетінің шығысы
Ескерту. Шешім 12-қосымшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 2/1; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.12.06 N 9/1 Шешімдерімен (2012.01.01 қолданысқа енгізіледі)
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

467
Отдел строительства района (города областного значения)
73 949,7
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
56 224,1
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы Занятости 2020
17 725,6

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
73 949,7
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
56 224,1
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шегінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
17 725,6