О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 3 мая 2011 года N 34/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 23 мая 2011 года N 13-8-147. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 4/4
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 31/1 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2011 года № 13-8-138, опубликовано в газетах «Қызылжар» от 3 февраля 2011 года № 7, «Маяк» от 4 февраля 2011 года № 6) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 2
цифры «4 027 411,2» заменить цифрами «4 025 111,2»;
подпункте 4
цифры «19 300» заменить цифрами «21 600»;
цифры «19 300» заменить цифрами «21 600»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 31/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 3 мамырдағы N 34/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 мамырда N 13-8-147 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 106 және 109-баптары, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 31/1 шешіміне (2011 жылғы 12 қаңтардағы 13-8-138 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілерінің Тіркелімінде тіркелген, «Қызылжар» газетінде 2011 жылғы 3 ақпандағы № 7, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 6 «Маяк» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
2 тармақшасында
«4 027 411,2» цифрлары «4 025 111,2» цифрларымен ауыстырылсын;
4 тармақшасында
«19 300» цифрлары «21 600» цифрларымен ауыстырылсын;
«19 300» цифрлары «21 600» цифрларымен ауыстырылсын;

приложения 1,4,6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                  Секретарь районного
районного маслихата                  маслихата
С. Оралұлы                             А.Молдахметова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 3 мая 2011 года № 34/1
Приложение 1
к решению районного маслихата

осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес көрсетілген шешімге 1, 4, 6-қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгзіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Оралұлы                                 А. Молдахметова
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 3 мамырдағы № 34/1 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың