О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 25 ноября 2010 года N 515 "Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях района Магжана Жумабаева"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 августа 2011 года N 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 августа 2011 года N 13-9-140. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2013 года N 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31.01.2013 года N 28
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата района Магжана Жумабаева от 25 ноября 2010 года № 515 «Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях района Магжана Жумабаева» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-125, опубликовано в газетах «Мағжан жұлдызы» от 24 декабря 2010 года № 52, «Вести» от 24 декабря 2010 года № 52) внести следующие изменения и дополнения:
приложение «Перечень организаций района Магжана Жумабаева, виды и объемы общественных работ» изложить в новой редакции (согласно приложению).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Есдаулетова Ж.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                В. Бубенко
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник Департамента
по исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области               Сагдат С.С.
«СОГЛАСОВАНО»:
Старший советник юстиции
Управления Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
по Северо-Казахстанской области            Аюпов М.Е.
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник Государственного
учреждения Налогового управления
района Магжана Жумабаева                   Кемелев А.Т.
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник управления юстиции
района Магжана Жумабаева                   Есильбаев С.К.
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
от 16 августа 2011 года № 262
Утверждены
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
от 25 ноября 2010 года № 515
Перечень
организаций района Магжана Жумабаева, виды и объемы общественных работ
№ п/п
Наименование
организации
Виды общественных работ
Объем работ
Рабо
чих
мест
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Булаево района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в озеленение и благоустройстве города Булаево.

Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 25 қарашадағы N 515 "Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 тамыздағы N 262 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 тамызда N 13-9-140 тіркелді. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтарда N 28 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігінің 2013.01.31 N 28 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 25 қарашадағы № 515 «Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 13-9-125 бойынша тіркелген, 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 52 «Мағжан жұлдызы», 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 52 «Вести» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
«Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарындағы қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізбесі» (қосымшаға сәйкес) жаңа редакцияда жариялансын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Т. Есдәулетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Бубенко
«КЕЛІСІЛДІ»:
Солтүстік Қазақстан облысы
сот актілерін орындау жөніндегі
Департаментінің бастығы                    С.С. Сағдат
«КЕЛІСІЛДІ»:
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
Құқықытық статистика және арнайы
есепке алу жөніндегі комитеті басқармасы
әділеттің бас кеңесшісі                    М.Е. Аюпов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша
салық басқармасы мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Т. Кемелев
«КЕЛІСІЛДІ»:
Мағжан Жұмабаев ауданы Әділет
басқармасының бастығы                      С.К. Есілбаев
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
16 тамыздығы № 262
қаулысына қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2010 жылғы
5 қарашадағы № 515
қаулысымен бекітілген
Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарының, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізімі
Ұйымның атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрі
Жұмыстардың
көлемі
Жұмыс
орында
ры
1
«Булаево Мағжан Жұмабаев ауданының қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Булаево қаласының көгалдандыру және абаттандыру аумағын жөндеуге көмек көрсету.

Уборка мусора - 5 тонн, очистка от снега – 1700 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 80 штук.
35
2. Оказание помощи в уборке и озеленении территории акимата района.
Уборка мусора - 3200 квадратных метров, посадка деревьев - 80 штук.
4
3. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
1700 квадратных метров.
2
4. Оказание помощи в охране парка и площади.
Парк – 0,09 Гектар, Площадь – 0,08 Гектар.
5

Қоқыстарды жинау - 5 тонна,  Қардан тазалау – 1700 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 80 дана.
35
2. Аудан әкімдігі аумағын көркейтуге көмек көрсету, ағаштарды ақтау, көшет отырғызу.
Қоқыстан тазалау – 3200 шаршы метр, Ағаш отырғызу – 80 дана.
4
3. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1700 – шаршы метрде.
2
4 Саябақ және алаң күзетіне көмек көрсету
Саябақ аумағы – 0,09 Гектар, Алаң – 0,08 Гектар.
5

5. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Капание канав - 1000 квадратных метров, ручейков для стека воды – 1000 квадратных метров.
2
6. Оказание помощи в благоустройстве свалок, кладбищ.
Свалка – 1 Гектар, Кладбище № 1 – 1 Гектар, Кладбище № 2 – 0,08 Гектар.
2
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленений территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
1

5. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
1000 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 1000 - шаршы метр қазу.
2
6. Молалар мен қоқыстарды жабдықтау, сонымен қаттар қалдықтард жинауды ұйымдастыру.
Шаруашылық қатты қалдықтар- 1 Гектар, № 1 Мола – 1 Гектар, № 2 Мола – 0,08 Гектар.
2
2
«Мағжан Жұмабаев ауданының Авангард селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 5 тонна,  Қардан тазалау – 1700 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 80 дана.
1

2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Капание канав- 900 квадратных метров, ручейков для стека воды – 600 квадратных метров.
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Александровского сельского округа района Магжана Жумабаева »
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
1

2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
3
«Мағжан Жұмабаев ауданының Александров селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 5 тонна,  Қардан тазалау – 1700 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 80 дана.
1

2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Капание канав- 900 квадратных метров, ручейков для стека воды – 600 квадратных метров.
2
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход - 101 двор.
2
4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
1000 квадратных метров.
2
5. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания акимата.
Дрова - 5 кубических метров, уголь - 5 тонн.
2
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
1

2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
2
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
101 үйді аралап шығу.
2
4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1000 – шаршы метрде.
2
5. Әкімдік ғимараты үшін отын дайындауға, көмірді жеңілдетуге көмек көрсету
Отынды дайындау, аралау, жару, отындарды тасымалдау және қатарлап салу – 5 текше метр Және көмірді қаттап салу – 5 тонна.
2
6
«Мағжан Жұмабаев ауданының Гаврин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 5 тонна,  Қардан тазалау – 1700 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 80 дана.
1

2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Капание канав - 900 квадратных метров, ручейков для стека воды – 600 квадратных метров.
24
Государственное учреждение «Аппарат акима Фурмановского сельского округа района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
1
2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Капание канав - 900 квадратных метров, ручейков для стека воды – 600 квадратных метров.
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход - 101 двор.
4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
1000 квадратных метров.
25
Государственное учреждение «Аппарат акима Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
2
2. Проведение работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Капание канав - 900 квадратных метров, ручейков для стека воды – 600 квадратных метров.
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход - 101 двор.
4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
1000 квадратных метров.
26
Государственное учреждение «Управление юстиции района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в обслуживании, регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
3500 документов.
3
27
Государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и охране значимых объектов социально-культурного значения, зданий и сооружений, а также пустующих зданий, находящихся в коммунальной собственности Акимата района.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук предоставление услуг по сохранности и сбережению значимых объектов социально-культурного значения, зданий и сооружений, а также пустующих зданий, находящихся в коммунальной собственности Акимата района.
2
28
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева»
1. Оказание помощи социальному работнику по уходу за одинокими престарелыми людьми.
100 дворов.
1

2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
24
«Мағжан Жұмабаев ауданының Фурманов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 5 тонна,  Қардан тазалау – 1700 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 80 дана.
1
2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
101 үйді аралап шығу.
4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1000 – шаршы метрде.
25
«Мағжан Жұмабаев ауданының Чистов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгалдандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 5 тонна,  Қардан тазалау – 1700 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 80 дана.
2
2. Көктемгі-
күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
101 үйді аралап шығу.
4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1000 – шаршы метрде.
26
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды сақтауға дайындық және айналысуына көмек көрсету, жылжымайтын мүліктің тіркеу құқығы және олармен мәмілеге отыруына көмек көрсету»
3500 құжат.
3
27
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік-мәдениетті мағыналы объектілерді, ғимараттар мен құрылыстарды, сондай-ақ аудан әкімдігінің коммуналдық меншігінде тұрған бос ғимараттарды көркейтуге және қорғауға көмек көрсету
1. Қоқыс
тарды жинау - 5 тонна,  Қардан тазалау – 1700 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 80 дана, ағаштарды отырғызу – 40 дана, әлеумет
тік-мәдени
етті мағыналы объектілер
ді, ғима
раттар мен құрылыстар
ды, сон
дай-ақ аудан әкім
дігінің коммунал
дық менші
гінде тұрған бос ғимараттарды сақтау бойынша қызметтер ұсыну.
2
28
«Мағжан Жұмабаев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Жалғыз басты қарт адамарға көмек көрсету бойынша әлеуметтік жұмысшыға көмек көрсету.
100 үй.
1

2. Оказание помощи в формировании и обработке необходимых документов, проведение технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите.
Оформление 90-150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирова
ние документов.
2
29
Территориальный отдел района Магжана Жумабаева Департамента по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами, в подшивке производств, доставка корреспонденции.
1500 единиц корреспонден
ции
1
30
Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам по Северо-Казахстанской области
Оказание помощи для оперативного и качественного обслуживания государственных органов и населения»
2000 единиц корреспонден
ции
1
31
Государственное учреждение Налоговое управление по району Магжана Жумабаева
Оказание помощи по вручению уведомлений об исчисленных суммах налогов физическим лицам по г.Булаево
4396 домовладений
2

2. Әлеуметтік көмекке мұқтаж халықтың түрлі топтарының дерек базасын жүргізу бойынша техникалық жұмыстар жүргізу, қажетті құжаттарды өңдеуде және құруда көмек көрсету.
90-150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмысына көмек көрсету,құжаттардың ксерокөшір
мелерін жасау.
2
29
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша сот актілерін орындау жөніндегі Департаментінің Мағжан Жұмабаев аумақтық бөлімі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмыстарда, өндірістерді тігуге хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету.
хат-хабар
дың 1500 бірлігі
1
30
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша құқықтық статистика жөніндегі Комитетінің басқармасы
Мемлекеттік органдар мен халыққа шапшаң және сапалы қызмет көрсету үшін көмек көрсету
хат-хабар
дың 2000 бірлігі
1
31
Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша салық басқармасы
Булаево қаласының жеке тұлғаларына салықтың есептелген сомалары туралы хабарламаларды беру бойынша көмек көрсету
4396 иеліктегі үйлер
2