О единых ставках фиксированного налога
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2011 года N 39/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2012 года N 13-12-140. Утратило силу решением Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 21/7
Сноска. Утратило силу решением Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12.03.2018 № 21/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 99-IV, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Тимирязевского района согласно приложению.

Тіркелген салықтың бірыңғай ставкалары туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы N 39/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 қаңтарда N 13-12-140 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 12.03.2018 № 21/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" № 99-IV Кодексінің 422-бабына (Салық кодексі) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Тимирязев ауданының аумағында қызмет ететін барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай ставкалары белгіленсін.