О внесении изменений в постановление акимата района Шал акына от 22 апреля 2011 года N 92 "Об определении оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району Шал акына в 2011 году"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 2 июня 2011 года N 125. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 6 июня 2011 года N 13-14-129. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 156
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 156
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании рекомендаций товарищества с ограниченной ответственностью «Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция» от 26 мая 2011 года № 77 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Шал акына от 22 апреля 2011 года № 92 «Об определении оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району Шал акына в 2011 году» (номер государственной регистрации 13-14-127 от 4 мая 2011 года, опубликованное 6 мая 2011 года в районных газетах «Новатор», «Парыз») следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
оптимальные сроки проведения посева яровой пшеницы среднепоздних, среднеспелых сортов продлить до 4 июня включительно, яровой пшеницы среднеранних сортов продлить до 8 июня включительно.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева М.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким района                                А. Несипбаев

Шал ақын ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 сәуірінен N 92 "Шал ақын ауданы бойынша 2011 жылы субсидияланатын басымды ауыл шаруашылығы дақылдарының әр түрі бойынша егіс жүргізудің тиімді мерзімдерін анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 2 маусымдағы N 125 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 маусымда N 13-14-129 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы N 156 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 22.05.2012 N 156 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31 бабы 1 тармағы 5) тармақшасына сәйкес, 2011 жылдың 26 мамырынан № 77 «Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ұсыныстары негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. (2011 жылдың 6 мамырынан аудандық «Парыз» және «Новатор» газеттерінде жарияланған, 2011 жылдың 4 мамырынан мемлекеттік тіркеу нөмірі 13-14-127) Шал ақын ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 сәуірінен № 92 «Шал ақын ауданы бойынша 2011 жылы субсидияланатын басымды ауылшаруашылығы дақылдарының әр түрі бойынша егіс жүргізудің тиімді мерзімдерін анықтау туралы» қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасына:
орташа кеш, орташа пісетін жаздық бидай егудің тиімді мерзімін 4 маусымға дейін қоса, орташа ерте пісетін жаздық бидай егудің тиімді мерзімін 8 маусымға дейін қоса ұзартылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ. Жақсыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Несіпбаев