О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2010 года N 32/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2011 года N 43/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 декабря 2011 года N 13-14-140. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 марта 2012 года N 2/9
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6.03.2012 N 2/9
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2010 года № 32/2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-123 от 20 января 2011 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 04 февраля 2011 года № 6 и районной газете «Новатор» от 04 февраля 2011 года № 6), следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 1981739 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 197899 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3247 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1767243 тысяч тенге;»
«2) затраты – 1972629 тысяч тенге»;
«3) чистое бюджетное кредитование – 3573 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты-3810 тысяч тенге;
«4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15825 тысяч тенге в том числе:
поступление от продажи финансовых активов государства – 15825 тысяч тенге;»
«5) дефицит – – 10288 тысяч тенге;»
«6) финансирование дефицита бюджета – 10288 тысяч тенге;
поступление займов – 52810 тысяч тенге;
погашение займов – 49237 тысяч тенге;».
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению(прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XLIII сессии                  Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
З. Курманкулов                             Н.Дятлов
Приложение № 1
к решению XLII сесси маслихата района Шал акына
от 21 ноября 2011 года № 43/1
Приложение № 1
к решению XXXII сессии маслихата района Шал акына
от 23 декабря 2010 года № 32/2
Бюджет района Шал акына на 2011 год
Ка
те
го
рия
кла
сс
под
кла
сс
Наименование
Сумма тыс.тенге
1
2
3
А
Б
1) Доходы

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 32/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 қарашадағы N 43/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 желтоқсанда N 13-14-140 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы N 2/9 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012.03.06 N 2/9 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/2 шешіміне (2011 жылғы 20 қаңтардағы 13-14-123 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 6 «Парыз» аудандық газетінде және 2011 жылғы 4 ақпандағы № 6 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалар жаңа басылымда баяндалсын:
«1) кіріс – 1981739 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 197899 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3247 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 13350 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1767243 мың теңге;»
«2) шығындар – 1972629 мың теңге;»
«3) таза бюджеттік несиелеу – 3573 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 3810 мың теңге;»
«4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 15825 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатқаннан түскен түсімдер – 15825 мың теңге;»
«5) дефицит – – 10288 мың теңге;»
«6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру – 10288 мың теңге;
займдардың түсуі – 52810 мың теңге;
займдарды жабу – 49237 мың теңге.»
осы шешімге 1, 4, 5, 7-қосымшалар 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сай жаңа басылымда баяндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
XLIII сессиясының төрағасы                 хатшысы
З. Құрманқұлов                             Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы
21 қазандағы XLIII сессиясының № 43/1 шешіміне
1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы
23 желтоқсандағы XXXII сессиясының № 32/2 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
кi
сы
ны
бы
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
3
А
Б
I. Кірістер