О внесении изменений и дополнений в решение ХХV сессии областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 2 марта 2011 года № 409-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 марта 2011 года за № 2586. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2011-2013 годы, областной маслихат на XХVІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 3 декабря 2010 года  № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2582 опубликовано 20 января 2011 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "103 473 834" заменить цифрами "110 971 268";
цифры "51 899 492" заменить цифрами "52 872 576";
цифры "51 462 911" заменить цифрами "57 987 261";
цифры "99 715 323" заменить цифрами "106 715 750";
цифры "592 160" заменить цифрами "902 160";
цифры "858 870" заменить цифрами "1 168 870";
цифры "4 998 803" заменить цифрами "5 495 803";
цифры "5 003 803" заменить цифрами "5 500 803";
цифры "-1 832 452" заменить цифрами "-2 142 445";
цифры "1 832 452" заменить цифрами "2 142 445";
2) в пункте 2:
строки "по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам, городу Атырау – 50%;
собственно-областному бюджету – 100%."
изложить в следующей редакции:
"по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому и Жылыойскому районам – 50%;
городу Атырау – 60%;
собственно-областному бюджету – 100%."
3)в пункте 8:
цифры "636 141" заменить цифрами "610 841";
цифры "493 920" заменить цифрами "553 176";
цифры "140 417" заменить цифрами "167 339";
цифры "78 725" заменить цифрами "150 345";

Облыстық мәслихаттың ХХV сессиясының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 2 наурыздағы N 409-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 наурызда N 2586 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат ХХVІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2582 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда "Атырау" газетінде № 7 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"103 473 834" деген цифрлар "110 971 268" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"51 899 492" деген цифрлар "52 872 576" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"51 462 911" деген цифрлар "57 987 261" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"99 715 323" деген цифрлар "106 715 750" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"592 160" деген цифрлар "902 160" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"858 870" деген цифрлар "1 168 870" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"4 998 803" деген цифрлар "5 495 803" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 003 803" деген цифрлар "5 500 803" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"-1 832 452" деген цифрлар "-2 142 445" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 832 452" деген цифрлар "2 142 445" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша:
"Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына, Атырау қаласына және меншікті облыстық бюджетке – 50%." деген жолдар мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет және Жылыой аудандарына – 50%;
Атырау қаласына – 60%;
меншікті облыстық бюджетке – 100%."
3) 8-тармақта:
"636 141" деген цифрлар "610 841" деген цифрлармен ауыстырылсын; "493 920" деген цифрлар "553 176" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"140 417" деген цифрлар "167 339" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"78 725" деген цифрлар "150 345" деген цифрлармен ауыстырылсын;

цифры "69 052" заменить цифрами "108 971";
строки:
705 310 тысяч тенге - на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" (Министерство образования и науки);" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"172 701 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
13 379 тысяч тенге - на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования;
99 038 тысяч тенге - на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;"
4) в пункте 10:
цифры "1 002 800" заменить цифрами "1 749 826";
цифры "3 205 245" заменить цифрами "4 205 245";
цифры "1 525 388" заменить цифрами "1 579 866";
цифры "2 884 143" заменить цифрами "5 884 143";
5)в пункте 11:
цифры "1 154 000" заменить цифрами "1 954 000";
цифры "625 000" заменить цифрами "1 425 000";
6) пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены кредиты бюджету города Атырау на строительство и приобретение жилья через систему жилстройсбережений в городе Атырау в сумме 720 000 тысяч тенге в рамках реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2010 -2014 годы."
7) дополнить пунктами 20 и 21 следующего содержания:
"20. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год в рамках "Программы занятости 2020" предусмотрены:
целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
909 556 тысяч тенге – на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров;
54 340 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
9 280 тысяч тенге – на обучение предпринимательству;
68 040 тысяч тенге – на создание центров занятости;
целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 28 000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
98 000 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья;
212 000 тысяч тенге - на содействие развитию предпринимательства на селе.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов, целевых трансфертов на развитие и бюджетных кредитов районным бюджетам и бюджету города Атырау определяется на основании решения местного исполнительного органа.

"69 052" деген цифрлар "108 971" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдау бағыттары бойынша іске асыруға – 705 310 мың теңге (Білім және ғылым министрлігі);" деген жолдар алып тасталсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 172 701 мың теңге;
өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша төлеуді белгілеу үшін – 13 379 мың теңге;
ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге – 99 038 мың теңге;"
4) 10-тармақта:
"1 002 800" деген цифрлар "1 749 826" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"3 205 245" деген цифрлар "4 205 245" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 525 388" деген цифрлар "1 579 866" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 884 143" деген цифрлар "5 884 143" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 11-тармақта:
"1 154 000" деген цифрлар "1 954 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"625 000" деген цифрлар "1 425 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) 12-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"12. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласының бюджетіне Қазақстан Республикасында 2010-2014 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысының Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысы жинақтары жүйесі арқылы тұрғын үй салуға және сатып алуға 720 000 мың теңге сомасында несиелер көзделгені ескерілсін."
7) келесі мазмұндағы 20 және 21 тармақтарымен толықтырылсын:
"20. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте "Жұмыспен қамту 2020  бағдарламасы" шеңберінде келесідей көлемде:
кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға – 909 556 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 54 340 мың теңге;
кәсіпкерлікке үйретуге – 9 280 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 68 040 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 28 000 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері;
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 98 000 мың теңге;
ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге – 212 000 мың теңге республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер көзделгені ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттері және бюджеттiк несиелердің сомаларын Атырау қаласы және аудандар бюджеттеріне бөлу жергілікті атқарушы органының шешімінің негізінде айқындалады."

21. Произведенные кассовые расходы по программе 13 9 261 044 011 "Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" в сумме 51 661 032,92 тенге перенести на программу 4 5 261 052 011 "Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020"."
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономики, развития предпринимательства, проблемам аграрного сектора и экологии М. Чердабаева.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХVІІ сессии
областного маслихата                       С. Лукпанов
Секретарь областного маслихата             Ж. Дюсенгалиев
Приложение
к решению ХХVІІ сессии
областного маслихата
от 2 марта 2011 года № 409-IV
Приложение 1
к решению ХХV сессии
областного маслихата
от 3 декабря 2010 года № 372-IV
Областной бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

21. 13 9 261 044 011 "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау" бағдарламасы бойынша жұмсалған 51 661 032,92 теңге кассалық шығындары 4 5 261 052 011 "Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау" бағдарламасына жылжытылсын."
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы М. Шырдабаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихаттың ХХVІІ
сессиясының төрағасы                        С. Лұқпанов
Облыстық мәслихат хатшысы                   Ж. Дүйсенғалиев
Облыстық мәслихаттың
ХХVІІ сессиясының
2011 жылғы 2 наурыздағы
№ 409-IV шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың
ХХV сессиясының
2010 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 372-IV шешіміне қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
I. Кірістер

28000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
909556
09
Прочие услуги в области образования
3802831
261
Управление образования области
1074287
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
49078
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
24844
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
105913
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
579548
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
88961
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
69554
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
113854
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42535
271
Управление строительства области
2728544
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
832305
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1896239
5
Здравоохранение
9470760
01
Больницы широкого профиля
66749
253
Управление здравоохранения области
66749
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
66749
02
Охрана здоровья населения
321484
253
Управление здравоохранения области
321484
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
189580
006
Услуги по охране материнства и детства
57862
007
Пропаганда здорового образа жизни
71869
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы

28000
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
909556
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3802831
261
Облыстың білім беру басқармасы
1074287
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49078
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
24844
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
105913
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
579548
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
88961
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
69554
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113854
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42535
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2728544
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
832305
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1896239
5
Денсаулық сақтау
9470760
01
Кең бейiндi ауруханалар
66749
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
66749
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті органымен алынатын республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілген медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
66749
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
02
Халықтың денсаулығын қорғау
321484
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
321484
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндiру
189580
006
Ана мен баланы қорғау
57862
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
71869
012
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру

604209
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
95519
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
255089
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
75752
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
177849
261
Управление образования области
290740
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
015
Социальное обеспечение детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
247902
037
Социальная реабилитация
42838
Социальная помощь
53726
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
53726
003
Социальная поддержка инвалидов
53726
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
203902
256
Управление координации занятости и социальных программ области
194622
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65942
007
Капитальные расходы государственных органов
6300
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
122380
265
Управление предпринимательства и промышленности области
9280
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
9280
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
8794898
01
Жилищное хозяйство
2274400
271
Управление строительства области
2274400
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
529000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
292400
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1425000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

604209
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
95519
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
255089
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
75752
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
177849
261
Облыстың білім беру басқармасы
290740
015
Жетiм балаларды және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
247902
037
Әлеуметтік сауықтандыру
42838
02
Әлеуметтiк көмек
53726
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
53726
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
53726
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
203902
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
194622
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65942
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
6300
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
122380
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
9280
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
9280
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8794898
01
Тұрғын үй шаруашылығы
2274400
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2274400
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
529000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
292400
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1425000
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері