О внесении изменений и дополнения в решение ХХV сессии областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 20 апреля 2011 года № 427-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 мая 2011 года № 2592. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2011-2013 годы, областной маслихат на XХІX сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2582 опубликовано 20 января 2011 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 7) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "110 971 268" заменить цифрами "110 567 018";
цифры "52 872 576" заменить цифрами "52 468 326";
цифры "106 715 750" заменить цифрами "107 227 511";
цифры "5 495 803" заменить цифрами "4 579 803";
цифры "5 500 803" заменить цифрами "4 584 803";
цифры "-2 142 445" заменить цифрами "-2 142 456";
цифры "2 142 445" заменить цифрами "2 142 456";
2) в пункте 13:
цифры "22 668" заменить цифрами "32 886";
3) в пункте 14:
цифры "302 067" заменить цифрами "222 067";
4) в пункте 19:
цифры "404 414" заменить цифрами "394 196";
5) дополнить пунктом 22 следующего содержания:
"22. Произведенные кассовые расходы по программе 16 1 257 018 "Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета" в сумме 10 064 тенге перенести на программу 14 1 257 016 "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета"."
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к  настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономики, развития предпринимательства, проблемам аграрного сектора и экологии М. Чердабаева.

Облыстық мәслихаттың ХХV сессиясының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 427-IV шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 мамырда N 2592 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат ХХІX сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2582 рет санымен тіркелген 2011 жылғы 20 қаңтарда "Атырау" газетінде № 7 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"106 715 750" деген сандар "107 631 761" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 495 803" деген сандар "4 579 803" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 500 803" деген сандар "4 584 803" деген сандармен ауыстырылсын;
"-2 142 445" деген сандар "-2 142 456" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 142 445" деген сандар "2 142 456" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 13-тармақта:
"22 668" деген сандар "32 886" деген сандармен ауыстырылсын;
"365 241" деген сандар "661 501" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 14-тармақта:
"302 067" деген сандар "318 057" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 19-тармақта:
"404 414" деген сандар "394 196" деген сандармен ауыстырылсын;
5) келесі мазмұндағы 22 тармағымен толықтырылсын:
"22. 16 1 257 018 "Республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару" бағдарламасы бойынша жұмсалған 10 064 теңге кассалық шығындары 14 1 257 016 "Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету" бағдарламасына жылжытылсын."
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы М. Шырдабаевқа жүктелсін.

28000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
909556
09
Прочие услуги в области образования
3846831
261
Управление образования области
1118287
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
49078
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
24844
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
105913
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
603548
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
88961
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
89554
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
113854
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42535
271
Управление строительства области
2728544
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
832305
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1896239
5
Здравоохранение
9650780
Функциональная группа
Сумма,
тыс.тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
01
Больницы широкого профиля
66749
253
Управление здравоохранения области
66749
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
66749
02
Охрана здоровья населения
321484
253
Управление здравоохранения области
321484
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
189580
006
Услуги по охране материнства и детства
57862
007
Пропаганда здорового образа жизни
71869
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы

28000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
909556
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3846831
261
Облыстың білім беру басқармасы
1118287
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49078
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
24844
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
105913
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
603548
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
88961
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
89554
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113854
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42535
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2728544
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
832305
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1896239
5
Денсаулық сақтау
9650780
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
01
Кең бейiндi ауруханалар
66749
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
66749
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті органымен алынатын республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілген медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
66749
02
Халықтың денсаулығын қорғау
321484
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
321484
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндiру
189580
006
Ана мен баланы қорғау
57862
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
71869
012
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру