О внесении изменений в решение городского маслихата от 8 декабря 2010 года № 227 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 13 декабря 2011 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2011 года № 4-1-150. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 120
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26.04.2013 № 120
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января  2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауской городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского Маслихата от 8 декабря 2010 года  № 227 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-132, опубликовано 25 января 2011 года в газете "Атырау" № 9) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "53 988 901" заменить цифрами "53 803 659";
цифры "4 464 320" заменить цифрами "4 464 318";
цифры "54 601 248" заменить цифрами "54 318 006";
цифры  "818 000" заменить цифрами "720 000";
2) в пункте 20:
цифры "98 000" заменить цифрами "0";

Қалалық Мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 315 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда № 4-1-150 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.04.26 № 120 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне және Қазақстан Респуликасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қалалық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық Мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-132 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтарда "Атырау" газетінде № 9 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"53 988 901" деген сандар "53 803 659" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 464 320" деген сандар "4  464 318" деген сандармен ауыстырылсын;
"54 601 248" деген сандар "54 318 006" деген сандармен  ауыстырылсын;
"818 000"  деген сандар "720 000 " деген сандармен ауыстырылсын;
2) 20-тармақта:
"98 000"  деген сандар "0" деген сандармен  ауыстырылсын;

3) в пункте 21:
цифры "98 002" заменить цифрами "98 000".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам экономики, развития предпринимательства, финансов и бюджета (С. Ерубаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Атырауской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХXVII сессии                  Б. Рыскалиев
Секретарь городского Маслихата             Б. Казиманов
Приложение к решению
Атырауского городского Маслихата
№ 315 от 13 декабря 2011 года
Приложение 1 к решению
городского Маслихата
№ 227 от 8 декабря  2010 года
О БЮДЖЕТЕ ГОРОДА НА 2011 ГОД
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

3) 21-тармақта:
"98 002" деген сандар "98 000" деген сандармен  ауыстырылсын.
2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, қаржы және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына жүктелсiн (С. Ерубаев).
4. Осы шешiм Атырау облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
XXVII сессия төрағасы                      Б. Рысқалиев
Қалалық Маслихат  хатшысы                  Б. Қазиманов
Атырау қалалық Мәслихаттың
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 315 шешіміне қосымша
Атырау қалалық Мәслихаттың
2010 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 227 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
І. Кірістер