О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауского области от 4 февраля 2011 года N 26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 февраля 2011 года за N 4-2-151. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области 12 декабря 2011 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2011 № 31-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011 – 2013 годы, районный маслихат на XХVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-12-150,опубликовано в газете "Кең Жылой" № 5 от 27 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "12 424 234" заменить цифрами "12 753 941";
цифры "11 967 465" заменить цифрами "12 162 252";
цифры "366 769" заменить цифрами "501 689";
цифры "12 424 234" заменить цифрами "12 806 976";
цифры "30 266" заменить цифрами "30 274";
цифры "- 30 266" заменить цифрами "-83 309";
в строке финансирование дефицита (использования профицита) бюджета цифры "30 266" заменить цифрами "83 309";
в строке поступление займов цифры "30 266" заменить цифрами "30 274";
в строке погашение займов цифры "0" заменить цифрами "13";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифры "0" заменить цифрами "53 035";
2) в пункте 4:
дополнить строками следующего содержания:
120 000 тысяч тенге – на функционирование системы водоснабжения и водоотведения;
8 353 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы;

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 ақпандағы N 26-2 шешімі. Атырау облыстық әділет департаментінде 2011 жылғы 15 ақпанда N 4-2-151 тіркелді. Күші жойылды – Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 12.12.2011 № 31-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат XXVІ сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміне 4-2-150 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы № 5 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"12 424 234" деген сандар "12 753 941" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 967 465" деген сандар "12 162 252" деген сандармен ауыстырылсын;
"366 769" деген сандар "501 689" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 424 234" деген сандар "12 806 976" деген сандармен ауыстырылсын;
"30 266" деген сандар "30 274" деген сандармен ауыстырылсын;
"-30 266" деген сандар "-83 309" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "30 266" деген сандар "83 309" деген сандармен ауыстырылсын;
қарыздар түсімі деген жолдағы "30 266" деген сандар "30 274" деген сандармен ауыстырылсын;
қарыздарды өтеу деген жолдағы "0" деген сандар "13" сандар деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген сандар "53 035" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 4-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуге – 120 000 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 8 353 мың теңге;