О внесении изменений и дополнения в решение Махамбетского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 246 "О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области № 273 от 27 апреля 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 мая 2011 года № 4-3-157. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 81
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 81
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 246 "О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-3-152 от 18 января 2011 года, опубликовано 20 января 2011 года в районном газете "Жайык шугыласы" за № 11) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 436 186" заменить цифрами "2 446 645";
цифры "1 197 285" заменить цифрами "1 207 744";
в подпункте 2):
цифры "2 544 216" заменить цифрами "2 554 675";
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры "380 492" заменить цифрами "390 951";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:

Махамбет аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 "Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 273 шешімі. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 27 мамырда N 4-3-157 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 81 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 "Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 18 қаңтарда № 4-3-152 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 11 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"2 436 186" деген сандар "2 446 645" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 197 285" деген сандар "1 207 744" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 544 216" деген сандар "2 554 675" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
бірінші абзацтағы "380 492" деген сандар "390 951" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:

"10 459 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.".
2. Приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
27-сессии районного маслихата              А. Ескариев
Секретарь районного маслихата              А. Курманбаев
Приложение 1 утвержденное
решением маслихата района

"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 10 459 мың теңге.".
көрсетілген шешімге 1 және 4-қосымшалар осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың XXVІII
сессиясының төрағасы:                      А. Еcқариев
Аудандық мәслихаттың хатшысы:              А. Құрманбаев
Аудандық мәслихаттың

464
Отдел образования района (города областного значения)
1 124 611
003
Общеобразовательное обучение
1 050 571
006
Дополнительное образование для детей
27 397
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 472
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 235
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 151
012
Капитальные расходы государственных органов
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 512
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города районного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 331
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
9 342
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
154 896
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19 156
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
135 740
002
Программа занятости
41 973
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 100
005
Государственная адресная социальная помощь
3 184
006
Жилищная помощь
2 519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 400
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
41 082
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 124 611
003
Жалпы білім беру
1 050 571
006
Балаларға қосымша білім беру
27 397
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 472
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17 235
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс- шараларды өткізу
1 151
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
512
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 331
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
9 342
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
154 896
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
19 156
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19 156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
135 740
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
41 973
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 184
006
Тұрғын үй көмегі
2 519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
14 400
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41 082
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету

105 614
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
54 577
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
54 577
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 878
003
Поддержка культурно-досуговой работы
4 878
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 465
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
770
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 695
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29 219
006
Функционирование районных (городских) библиотек
29 219
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 346
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 346
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 313
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4 313
010
Капитальные расходы государственных органов
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
3 830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3 830
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
006
Капитальные расходы государственных органов
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 986
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 986
004
Капитальные расходы государственных органов
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
38 118
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2 918
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
2 918
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)

105 614
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
54 577
006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
54 577
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 878
003
Мәдени–демалыс жұмысын қолдау
4 878
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту және көгалдандыру
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 465
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
770
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 695
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Спорт және туризм объектілерін дамыту
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29 219
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
29 219
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 346
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 346
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 313
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекетік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 313
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
3 830
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 830
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 986
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 986
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
38 118
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2 918
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
2 918
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі

1 112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 112
13
Прочие
10 718
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 340
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 340
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 109
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 109
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
007
Расходы на новые инициативы
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 269
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 269
013
Капитальные расходы государственных органов
15
Трансферты
984
452
Отдел финансов района (города областного значения)
984
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
984
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
III. Чистое бюджетное кредитование
18 099
Бюджетные кредиты
18 099
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
18 099
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
18 099

1 112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 112
13
Басқалар
10 718
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 340
022
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
2 340
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 109
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 109
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
007
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 269
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 269
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
15
Трансферттер
984
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
984
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
984
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғарғы тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
IІІ. Таза бюджеттік кредит беру
18 099
Бюджеттік кредиттер
18 099
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
18 099
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
18 099