О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 246 "О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области № 296 от 11 ноября 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 декабря 2011 года № 4-3-163. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 81
Сноска. Утратило силу - решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 81
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 246 "О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-3-152 от 18 января 2011 года, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете "Жайык шугыласы" за № 11) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 591 754" заменить цифрами "2 840 822";
цифры "1 218 598" заменить цифрами "1 143 070";
цифры "15 242" заменить цифрами "10 501";
цифры "10 966" заменить цифрами "14 883";
цифры "1 346 948" заменить цифрами "1 672 368";
в подпункте 2):
цифры "2 699 784" заменить цифрами "2 948 852";
подпункт 3) изложить в следующий редакций:
"3) чистое бюджетное кредитование – 26 444 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27 216 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 772 тысяча тенге;";
в подпункте 4):
цифры "-135 246" заменить цифрами "-134 474";
в подпункте 5):
цифры "135 246" заменить цифрами "134 474";
цифры "28" заменить цифрами "800".
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры "530 155" заменить цифрами "855 575";
в абзаце втором цифры "12 291" заменить цифрами "12 288";
в абзаце четвертом цифры "19 349" заменить цифрами "40 099";
в абзаце девятом цифры "17 917" заменить цифрами "17 782";
в абзаце одиннадцатом цифры "335 552" заменить цифрами "640 360".

Махамбет аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 "Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы № 296 шешімі. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 1 желтоқсанда № 4-3-163 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 81 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 "Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 18 қаңтарда № 4-3-152 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 11 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"2 591 754" деген сандар "2 840 822" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 218 598" деген сандар "1 143 070" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 242" деген сандар "10 501" деген сандармен ауыстырылсын; "10 966" деген сандар "14 883" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 346 948" деген сандар "1 672 368" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 699 784" деген сандар "2 948 852" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредит беру – 26 444 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27 216 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 772 мың теңге;";
4) тармақшада:
"-135 246" деген сандар "-134 474" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"135 246" деген сандар "134 474" деген сандармен ауыстырылсын;
"28" деген сандар "800" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 3-тармақта:
бірінші абзацтағы "530 155" деген сандар "855 575" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "12 291" саны "12 288" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "19 349" деген сандар "40 099" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "17 917" деген сандар "17 782" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "335 552" деген сандар "640 360" деген сандармен ауыстырылсын.

3) в пункте 6:
цифры "1 109" заменить цифрами "109".
4) приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
31-сессии районного маслихата              Б. Бисалиев
Секретарь районного маслихата              А. Курманбаев
Приложение 1 утвержденное
решением маслихата района

3) 6-тармақта:
"1 109" деген сандар "109" деген сандармен ауыстырылсын.
4) көрсетілген шешімге 1 және 4-қосымшалар осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 31-сессиясының төрағасы                Б. Бисалиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Құрманбаев
Аудандық мәслихаттың

1 234
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 156 398
003
Общеобразовательное обучение
1 083 318
006
Дополнительное образование для детей
27 397
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6 200
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 480
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 361
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 444
012
Капитальные расходы государственных органов
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 512
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города районного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 331
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10 355
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
150 587
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19 156
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
131 431
002
Программа занятости
47 921
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 100
005
Государственная адресная социальная помощь
1 029
006
Жилищная помощь
1 019
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 805
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33 246
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1 234
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім  бөлімі
1 156 398
003
Жалпы білім беру
1 083 318
006
Балаларға қосымша білім беру
27 397
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 200
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 480
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
16 361
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 444
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6 512
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 331
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
10 355
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
150 587
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
19 156
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19 156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
131 431
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
47 921
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 029
006
Тұрғын үй көмегі
1 019
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
14 805
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33 246
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету