О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 219-IV "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16 августа 2011 года N 272-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Исатайского района Атырауской области 19 сентября 2011 года N 4-4-187. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 января 2012 года № 13-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27.01.2012 № 13-V.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 15 августа 2011 года № 127, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 219-IV "Об Исатайском районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-172 от 17 января 2011 года, опубликованное за № 5 от 27 января 2011 года в газете "Нарын таңы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "2 299 999" заменить цифрами "2 404 935";
цифры "743 052" заменить цифрами "744 587";
цифры "1 541 654" заменить цифрами "1 646 055";
цифры "2 321 783" заменить цифрами "2 426 719";
цифры "23 815" заменить цифрами "24 948";
цифры "-45 599" заменить цифрами "-46 732";
цифры "45 599" заменить цифрами "46 732".
2) в пункте 4:
цифры "3 636" заменить цифрами "3 669".
3) в пункте 6:
цифры "10 127" заменить цифрами "9 805".
4) в пункте 13:
цифры "80 000" заменить цифрами "147 610";
дополнить строками следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 219-IV Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 тамызда № 272-IV шешімі. Атырау облысының Исатай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 19 қыркүйекте № 4-4-187 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 13-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 27.01.2012 № 13-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106109 бабтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес аудандық әкімдіктің 2011 жылғы 15 тамыздағы № 127 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 219 санды "Исатай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-172 санымен 17 қаңтардың 2011 жылы тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 299 999" деген сандар "2 404 935" деген сандармен ауыстырылсын;
"743 052" деген сандар "744 587" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 541 654" деген сандар "1 646 055" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 321 783" деген сандар "2 426 719" деген сандармен ауыстырылсын;
"23 815" деген сандар "24 948" деген сандармен ауыстырылсын;
"-45 599" деген сандар "-46 732" деген сандармен ауыстырылсын;
"45 599" деген сандар "46 732" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақта:
"3 636" деген сандар "3 669" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 6-тармақта:
"10 127" деген сандар "9 805" деген сандармен ауыстырылсын.
4) 13-тармақта:
"80 000" деген сандар "147 610" деген сандармен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"2) 5 000 тысяч тенге на подготовку к зимнему периоду;
3) 4 000 тысяч тенге для обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
4) 28 080 тысяч тенге на текущее содержание учреждений образования."
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХVІІ сессии
районного маслихата: С. Мендигазиев
Секретарь районного маслихата: Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 16 августа 2011 года № 272-IV
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

"2) Қысқы маусымға дайындық жұмыстарына 5 000 мың теңге;
3) Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге 4 000 мың теңге;
4) Білім беру мекемелерінің ағымдағы шығындарына 28 080 мың теңге."
2. Аталған шешімдегі 1 және 2 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXVІІ сессиясының төрағасы:                С. Меңдіғазиев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Қадимов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 16 тамыздығы
№ 272-IV шешіміне 1 қосымша
Исатай ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер