О внесении изменений и дополнения в решение ХХІV сессии районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХIV-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" -IV
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XXVI-I от 31 марта 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 апреля 2011 года № 4-5-145. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат на XХVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-140, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 3 февраля 2011 года № 6 (511), следующие изменение и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "2 660 518" заменить цифрами "2 674 575";
цифры "4 500" заменить цифрами "4 522";
цифры "1 672 602" заменить цифрами "2 080 196";
2) в пункте 5:

Қызылқоға аудандық мәслихаттың ХХIV сессиясының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХIV-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы -IV
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы № XXVI-I шешімі. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 14 сәуірде № 4-5-145 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс ХХVІ сессиясында ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХIV-сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-140 тіркелген, 2011 жылы 3 ақпанда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 6 (511) жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
2 660 518" деген сандар "2 674 575" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 500" деген сандар "4 522" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 672 602" деген сандар "2 061 060" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта: