О внесении изменений и дополнения в решение ХХІV сессии Кызылкогинского районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХIV-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области № XXХ-I от 12 августа 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 сентября 2011 года № 4-5-151. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19 апреля 2013 года № ХІІІ-4
Сноска. Утратило силу - решением Кызылкогинского районного маслихата от 19.04.2013 № ХІІІ-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат на XХХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № ХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-5-140, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 3 февраля 2011 года № 6 (511), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "2 721 581" заменить цифрами "2 987 187";
цифры "604 157" заменить цифрами "604 749";
цифры "2 073 466" заменить цифрами "2 338 480";
2) в пункте 5:
цифры "2 174" заменить цифрами "4 243".
цифры "12 406" заменить цифрами "13 476".
3) в пункте 6:
цифры "13 645" заменить цифрами "226 705";
цифры "19 788" заменить цифрами "32 388";
4) в пункте 8:
дополнить строкой следующего содержания:
" 8) на текущие затраты учреждений образования – 35 945 тысяч тенге;"
5) в пункте 9:
цифры "13 336" заменить цифрами "11 340".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХХ сессии
районного маслихата                        А. Тажигул
Секретарь районного маслихата              Т. Бейскали
Приложение № 1 к решению
районного маслихата
от 12 августа 2011 года № ХХХ-1
Приложение № 1 к решению
районного маслихата
от 14 декабря 2010 года № ХХІV-4
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Қызылқоға аудандық мәслихаттың ХХІV сессиясының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХІV-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 тамыздағы № XXX-I шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 4-5-151 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 сәуірдегі № ХІІІ-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013.04.19 № ХІІІ-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті ХХХ сессиясында ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № ХХIV-сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4-5-140 тіркелген, 2011 жылы 3 ақпанда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 6 (511) жарияланған) Шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"2 721 581" деген сандар "2 987 187" деген сандармен ауыстырылсын;
"604 157" деген сандар "604 749" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 073 466" деген сандар "2 338 480" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 5-тармақта:
"2 174" деген сандар "4 243" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 406 деген сандар "13 746" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 6-тармақта:
"13 645" деген сандар "226 705" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 788" деген сандар "32 388" деген сандармен ауыстырылсын.
4) 8-тармақта:
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"8) Білім беру ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 35 945 мың теңге;"
5) 9-тармақта:
"13 336" деген сандар "11 340" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың ХХХ
сессиясының төрағасы                       А. Тәжіғұл
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 12 тамыздағы
ХХХ-сессиясының № ХХХ-І
шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
ХХІV-сессиясының № ХХІV-4
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған бюджет
Санат
Сомасы, мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
І. КІРІСТЕР