О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2011 года № 335-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 января 2012 года № 4-6-124. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 87-V
Сноска. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 87-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, рассмотрев предложенный  акиматом районный бюджет на 2012-2014 годы, районный маслихат четвертого  созыва на внеочередной ХХХVІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласноприложениям № 1, № 2 и № 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 752 211 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 590 392 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 385 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5 350 тысяч тенге;
поступления трасфертов – 2 128 899 тысяч тенге;
2) затраты – 2 752 279 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 31 551 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 551 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета -26 697 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета, в том числе поступление займов - 31 619 тысяч тенге;
Кассовый расход в сумме 3 210 276 тенге 17 тиын по программе 453001000 отдела экономики и бюджетного планирования района переносится в программу 476001000 отдела экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района в сумме 3 210 276 тенге 17 тиын.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным решением Индерского районного маслихата от 02.08.2012 № 44-V; 15.10.2012 № 49-V; 05.12.2012 № 57-V (вводится в действие с 01.01.2012).
Сноска. Пункты 2, 3, 4, 5, 6 в новой редакции - решением 05.12.2012 № 57-V (вводится в действие с 01.01.2012).(вводится в действие с 01.01.2012).
2. Перенести кассовые расходы бюджетных программ у администраторов бюджетных программ, в том числе:
1) кассовые расходы в сумме - 33 000 тенге по специфике 139 программы 123022000 на специфику 139 программы 123001000 в сумме - 33 000 тенге;
3. Вычесть из программы "Развитие системы водрснабжения и водоотведения" всего – 85 568,0 тысяч тенге, в том числе:

2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 335-IV шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қаңтарда № 4-6-124 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 87-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 87-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетті қарап, төртінші сайланған аудандық мәслихат кезектен тыс ХХХVІІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше № 1, № 2 және № 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 752 211 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 590 392 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 385 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім – 5 350 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 128 899 мың теңге;
2) шығындар – 2 752 279 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 31 551 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 551 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – 31 551 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру, оның ішінде қарыздардың түсімі – 31 619 мың теңге;
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің 453001000 бағдарламасы бойынша кассалық шығынындағы 3210276 теңге 17 тиын сомасы ауданның экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімінің 476001000 бағдарламасына 3210276 теңге 17 тиын сомасы көлемінде алмастырылады.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Индер аудандық мәслихатының 2012.10.15 № 49-V; 2012.12.05 № 57-V (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік бағдарламаларының кассалық шығындары, оның ішінде:
123022000 бағдарламасының 139 ерекшелігі бойынша кассалық шығынындағы – 33 000 теңге сомасы 123001000 бағдарламасының 139 ерекшелігіне – 33 000 теңге сомасы көлемінде жылжытылсын.
3. "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бағдарламасы бойынша барлығы - 85 568,0 мың теңге, оның ішінде:

1) в связи с незавершением работ из выделенных средств на строительство тонкослойного отстойника "Влага 2400" и реконструкцию водоочисного резервуара в поселке Индербор – 38 150,0 тысяч тенге;
2) в связи с незавершением работ из выделенных средств на продолжение строительство систем водоснабжения в поселке Индербор – 12 451,0 тысяч тенге, строительство систем водоснабжения в селе Елтай – 949,0 тысяч тенге, строительство систем водоснабжения в селе Бухар – 21 494,0 тысяч тенге;
3) строительство и реконструкция систем водоснабжения в селе Есбол – 12 524,0 тысяч тенге и все выше перечисленные средства перенести на 2013 год;
4. В связи с незавершением работ из программы "Развитие коммунального хозяйства" вычесть из выделенных средств на строительство и реконструкции напорного канализационного коллектора в поселке Индербор – 853,0 тысяч тенге и перенести на 2013 год.
5. В связи с незавершением работ по программе "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" вычитать из выделенных средств на капитальный ремонт здании образования, в том числе средней школы имени М. Ауезова – 7 950,0 тысяч тенге, средней школы имени К. Абаханова – 4 056,0 тысяч тенге и перенести на 2013 год.
6. В связи с незавершением работ вычесть из выделенных средств по программе "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на капитальный ремонт напорного канализационного коллектора в поселке Индербор – 5 556,0 тысяч тенге и перенести на 2013 год.
7. Учесть, что в 2013 году в целях проведения капитального и текущего ремонта детских садов района по программе 123004000 на разработку проектно-сметной документации на 2012 – 2013 годы запланировано выделить - 496 000 тенге, из них в 2012 году выделено – 300 000 тенге, в 2013 году будет выделено –196 000 тенге.
8. Кассовые расходы в сумме – 9 708 000 тенге по специфике 512 программы 476004000 переносится на специфику 519 программы 476004000 в сумме – 9 708 000 тенге.
Сноска. Пункты 3, 4, 5, 6, 7, 8 в новой редакции согласно решения Индерского районного маслихата от 15.10.2012 № 49-V (вводится в действие с 01.01.2012).
9. Учесть, что в районном бюджете  на 2012 год за счет средств местного бюджета предусмотрены:

1) Индербор поселкесіндегі "Влага 2400" жіңішке қабатты тұндырғыш құрылысы және су тазартқыш резервуарын қайта жаңғыртуға бөлінген - 38 150,0 мың теңге қаражаттың жұмыстың аяқталмауына байланысты;
2) Индербор поселкесіндегі сумен қамту жүйелерінің құрылысына – 12 451,0 мың теңге, Елтай селосындағы сумен қамту жүйелерінің құрылысына – 949,0 мың теңге, Бұхар ауылындағы сумен қамту жүйелерінің құрылысына бөлінген – 21 494,0 мың теңге жұмыстардың аяқталмауына байланысты;
3) Есбол селосындағы сумен қамту жүйелерінің құрылысы мен қайта жаңғырту жұмыстарына бөлінген – 12 524,0 мың теңге жұмыстардың аяқталмауына байланысты шегерілсін және жоғарыда көрсетілген қаржылардың барлығы 2013 жылға ығыстырылсын.
4. "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасы бойынша Индербор поселкесіндегі жоғарғы қысымды кәріз суларын тазарту коллекторының құрылысы мен қайта жасақтау жұмыстарына бөлінген – 853,0 мың теңге жұмыстың аяқталмауына байланысты шегерілсін және 2013 жылға ығыстырылсын.
5. "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдардың күрделі шығыстары" бағдарламасы бойынша жыл басында білім беру нысандарын күрделі жөндеуден өткізуге, оның ішінде М. Әуезов атындағы орта мектебінен -7 950,0 мың теңге, Қ. Абаханов атындағы орта мектебінен - 4056,0 мың теңге қаражат жұмыстың аяқталмауына байланысты шегерілсін және 2013 жылға ығыстырылсын.
6. "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасы бойынша Индербор кентіндегі жоғарғы қысымды кәріз коллекторын күрделі жөндеуден өткізуге бөлінген – 5 556,0 мың теңге жұмыстың аяқталмауына байланысты шегерілсін және 2013 жылға ығыстырылсын.
Ескерту. 2, 3, 4, 5, 6-тармақтар жаңа редакцияда - Индер аудандық мәслихатының 2012.10.15 № 49-V; 2012.12.05 № 57-V (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2013 жылы балабақшаларды күрделі және ағымдағы жөндеуден өткізу мақсатында 123004000 бағдарламасына жобалық-сметалық құжаттар жасақтауға 2012-2013 жылдарға – 496 000 теңге бөлу жоспарланған, оның ішінде 2012 жылға – 300 000 теңге бөлінгені, 2013 жылға – 196 000 теңге бөлінетіндігі ескерілсін.
8. 476004000 бағдарламасының 512 ерекшелігі бойынша кассалық шығындарындағы – 9 708 000 теңге сомасы 476004000 бағдарламасының 519 ерекшелігіне – 9 708 000 теңге сомасы көлемінде алмастырылады.
Ескерту. 3, 4, 5, 6, 7, 8-тармақтар жаңа редакцияда - Индер аудандық мәслихатының 2012.10.15 № 49-V (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Ауданның жергілікті бюджет қаражаты есебінен 2012 жылға арналған аудандық бюджетте:

1) на укрепление материально-технической базы в организациях  образования:
18 932 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования (приложение № 5);
2) по программе социальная помощь и социальное обеспечение, в том числе:
46 219 тысяч тенге – на программу занятости;
5 330 тысяч тенге - на оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
22 497 тысяч тенге -на государственную адресную социальную помощь;
1 717 тысяч тенге - на оказание жилищной помощи;
10 165 тысяч тенге – на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов;
1 363 тысяч тенге – на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому;
40 511 тысяч тенге – на государственные пособия для детей до 18 лет;
3 522 тысяч тенге – на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
3) на развитие системы водоснабжения:
строительства системы водоснабжения в ауле Будене – 6 672 тысяч тенге:
4) по программе жилищно-коммунальное хозяйство:
31 347 тысяч тенге – на функционирование системы водоснабжения и водоотведения, в том числе на услуги и работы по обеспечению водой сельских населенных пунктов и обводненных пастбищ посредством оросительно-обводенных каналов и водопроводов - 30 347 тысяч тенге;
на установку КТП-250 кВт линий электорпередачи и монтаж насосов для летнего водопровода в поселке Индербор в микрорайоне Коктем – 1000 тысяч тенге;
11 270 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
4 597 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
11 348 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
5) по программе образования, физической культуры и спорта района:
2 409 тысяч тенге – на проведение спортивных соревнований на районном  уровне;
1 000 тысяч тенге – на услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2012 год в размере – 5 000 тысяч тенге.
11. Утвердить в составе районного бюджета размер финансирования  бюджетных программ аппаратов акимов поселковых, аульных, сельских округов, согласно приложению № 7.

1) білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға:
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу–әдістемелік кешендерін сатып алу және жеткізуге – 18 932 мың теңге (№ 5 қосымша);
2) әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру бағдарламасына:
еңбекпен қамту бағдарламасына – 46 219 мың теңге;
ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуге – 5 330 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке – 22 497 мың теңге;
тұрғын үй көмегін көрсетуге – 1 717 мың теңге;
жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмекке – 10 165 мың теңге;
үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге – 1 363 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларға – 40 511 мың теңге;
мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз етуге – 3 522 мың теңге;
3) сумен жабдықтау жүйесін дамытуға:
Бөдене ауылында сумен қамту жүйелерінің құрылысын салуға – 6 672 мың теңге;
4) тұрғын үй-комуналдық шаруашылығы бағдарламасына:
сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің қызметіне – 31 347 мың теңге, оның ішінде елді мекендердегі жайылым жерлерді каналдар арқылы суаруға – 30 347 мың теңге;
Индербор кентінің Көктем шағын ауданында электр өткізу жүйелеріне КТП-250квт құралын орнату және жазғы су жүйелерінің насостарын монтаждау жұмысын аяқтауға – 1000 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға – 11 270 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 4 597 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 11 348 мың теңге;
5) ауданның спорт, ақпараттық кеңістік бағдарламасы бойынша:
аудандық деңгейдегі спорттық жарыстар өткізуге – 2 409 мың теңге;
бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізуге – 1 000 мың теңге есептелгендігі ескерілсін.
10. Ауданның 2012 жылғы жергілікті атқарушы органының резерві – 5 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.
11. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір кенттік, селолық, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары № 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, развития среднего и малого предпринимательства, сельского хозяйства и экологии районного маслихата.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной ХХХVІІІ
сессии районного маслихата                 А. Умиткалиев
Секретарь районного маслихата              Е. Кошек
Приложение № 1 к решению
№ 335-IV внеочередной XXXVIII
cессии районного маслихата

12. Шешімнің атқарылуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
13. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХVІІІ сессиясының төрағасы               А. Үмітқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Е. Көшек
Аудандық мәслихаттың

1 402 910
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 402 910
004
Общеобразовательное обучение
1 344 028
005
Дополнительное образование для детей и юношества
37 359
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
527
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
20 996
09
Прочие услуги в области образования
52 754
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
30 290
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 932
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 958
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 400
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
22 464
037
Строительство и реконструкция объектов образования
22 464
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
181 382
02
Социальная помощь
156 568
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13 706
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 706
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142 862
002
Программа занятости
56 043
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 960
005
Государственная адресная социальная помощь
12 361
006
Оказание жилищной помощи
1 341
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15 710
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 293
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
38 711
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1 402 910
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
1 402 910
004
Жалпы бiлiм беру
1 344 028
005
Балалар мен жеткiншектерге қосымша бiлiм беру
37 359
063
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен "Назарбаев зияткерлiк мектептерi" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
527
064
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
20 996
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
52 754
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
30 290
009
Ауданның мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
18 932
020
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерi
7 958
023
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 400
472
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлiмi
22 464
037
Бiлiм беру объектiлерiн салу және реконструкциялау
22 464
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
181 382
02
Әлеуметтiк көмек
156 568
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң аппараты
13 706
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
13 706
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
142 862
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
56 043
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
4 960
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
12 361
006
Тұрғын үй көмегiн көрсету
1 341
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
15 710
010
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 293
016
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
38 711
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету

Приложение № 4 к решению № 335-ІV
внеочередной ХХХVIIІ cессии районного
маслихата от 15 декабря 2011 года
Список бюджетных программ не подлежащих секвестеру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год из местного бюджета
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
4
Образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
Утвержденные программы решением областного маслихата, в том числе:
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
Исполнительный орган отрасли

№ 335-ІV шешіміне № 4 қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Әкімші
Атауы
Білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
Соның ішінде облыстық маслихаттың шешімімен белгіленген бағдарламалар
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
451
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
саласының атқарушы органы

016
Государственные пособия на детей до 18 лет
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
005
Государственная адресная социальная помощь
Приложение № 5 к решению № 335-ІV
внеочередной ХХХVIIІ cессии районного
маслихата от 15 декабря 2011 года
Выделенный объем из средств местного бюджета на 2012 год в рамках реализации государственной программы Республики Казахстан по образованию на 2010-2015 годы на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы в учреждениях образования
Наименование учреждения
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

016
18 жасқа дейінгі мемлекеттік жәрдемақылар
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
кезектен тыс ХХХVІІІ сессиясының
№ 335-ІV шешіміне № 5 қосымша
Қазақстан Республикасында білім берудің 2010-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында 2012 жылға жергілікті бюджеттің білім беру ұйымдарын күрделі жөндеуден өткізуге және олардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға бағытталған қаражат мөлшері
Бағдарлама әкімгері
Атауы
сомасы, мың теңге
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
Мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерін сатып алу және жеткізу

18 932
Капитальный ремонт в учреждениях образования
140 000
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
8 194
ИТОГО:
167 126
Приложение № 6 к решению № 335-ІV
внеочередной ХХХVIIІ cессии районного
маслихата от 15 декабря 2011 года
Выделенный объем средств из республиканского бюджета целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
1
Целевые текущие трансферты
269 598
1.1
За счет республиканского бюджета
123 220
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования по программе "Балапан"
25 919
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 681
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
34 152
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
8 194
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 072
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 400
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 000
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17 779
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5960
Обеспечение деятельности центров занятости
8 811
Государственная поддержка участников по программе "Обеспечение занятости" 2020
4 252
1.2
За счет местного бюджета
146 378
Капитальный ремонт в учреждениях образования
140 000
Капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения
5 556
Разработка ТЭО для реализации программы питьевые воды на 2010-2012 годы
822
2
Целевые трансферты на развитие
1 740 665
2.1
За счет республиканского бюджета
346 011
Строительство водоочистного сооружения и внутрисельских водопроводных линий в селе Есбол
346 011
2.2
За счет местного бюджета

18 932
2
Білім беру нысандарын күрделі жөндеу
140 000
3
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
8 194
БАРЛЫҒЫ:
167 126
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
кезектен тыс ХХХVІІІ сессиясының
№ 335-ІV шешіміне № 6 қосымша
2012 жылға арналған республикалық және жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттерінің көлемі
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
269 598
1.1
Республикалық бюджет есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
123 220
Білім саласында балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі "Балапан" бағдарламасын іске асыруға
25 919
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3 681
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
34 152
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
8 194
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9 072
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 400
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 000
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17 779
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
5 960
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 811
"Жұмыспен қамту" 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету
4 252
1.2
Жергілікті бюджет есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер
146 378
Білім беру нысандарын күрделі жөндеу
140 000
Сумен жабдыктау және су бұру жүйелерін күрделі жөндеу
5 556
"Таза су" 2010-2012 бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында ТЭН құжатын жасақтау
822
2
Нысаналы даму трансферттері
1 740 665
2.1
Республикалық бюджет есебінен нысаналы даму трансферттері
346 011
2.2
Есбол елді мекенінде су тазарту қондырғысын және су желілерінің құрылысын салуға
346 011
Жергілікті бюджет есебінен нысаналы даму трансферттері

1 394 654
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 381 556
Развитие коммунального хозяйства
13 098
ИТОГО:
2 010 263
Приложение № 7 к решению
№ 335-IV внеочередной XXXVIII
cессии районного маслихата
от 15 декабря 2011 года
Приложение № 7 к решению
№ 57-V VIIІ cессии районного
маслихата от 5 декабря 2012 года
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Индерского районного маслихата от 15.10.2012 № 49-V; 05.12.2012 № 57-V (вводится в действие с 01.01.2012).
Объем финансирования бюджетных программ на 2012 год аппаратов акимов поселка, аульных, сельских округов
(тыс.тенге)
Код программы
Наименование поселка, сельских, аульных округов
Наименование бюджетных программ
Поселок Индербор
Жарсуатский аульный округ
Боденевский аульный округ
Коктогайский сельский округ

1 394 654
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 381 556
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
13 098
БАРЛЫҒЫ:
2 010 263
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
кезектен тыс ХХХVIII сессиясының
№ 335-IV шешiмiне № 7 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
VIIІ сессиясының
№ 57-V шешiмiне № 7 қосымша
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Индер аудандық мәслихатының 2012.10.15 № 49-V; 2012.12.05 № 57-V (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Поселкелік, ауылдық, селолық округтер әкiмдерi аппараттарының 2012 жылға арналған бюджеттiк бағдарламаларын қаржыландыру мөлшерi
(мың теңге)
Бағдарламалардың коды
Поселкелік, ауылдық, селолық, округтердiң атауы
Бюджеттiк бағдарламалардың атауы
Индербор поселкесі
Жарсуат ауылдық округi
Бөдене ауылдық округ
Көктоғай селолық округi