Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Курмангазинскому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области № 104 от 1 марта 2011 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Курмангазинского района Атырауской области 1 марта 2011 года № 4-8-201. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании пунктов 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по Курмангазинскому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Государственному органу, указанному в приложении 2 к настоящему постановлению, на договорной основе в порядке и на условиях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан помещения для встреч с избирателями.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Бралиева Б. – руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит обязательному официальному опубликованию.
Аким района:
А. Такешев
Согласовано:
Председатель Курмангазинской
районной территориальной
избирательной комиссии
А. Амиргалиев
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 года № 104
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов
для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Населенный пункт
Место размещения
1
с. Ганюшкино
Стенд на передней площадке дома культуры имени Кушекбаева
2
Стенд на передней площадке средней школы имени Ауэзова
3
Стенд на передней площадке средней школы имени Бегалиева
4
село Азгыр
Стенд на передней площадке фельдшерско–акушерского пункта
5
ауыл Коныртерек
Стенд на передней площадке Коныртерекской начальной школы
6
село Акколь
Стенд на передней площадке дома культуры
7
село Асан
Стенд на передней площадке средней школы имени Момышулы
8
ауыл Уштаган
Стенд на передней площадке средней школы имени Курмангазы
9
село Котяевка
Стенд на передней площадке сельского клуба
10
ауыл Гизат Алипова
Стенд на передней площадке средней школы имени Нажмеденова
11
село Жыланды
Стенд на передней площадке сельского дома культуры
12
ауыл Амангелды
Стенд на передней площадке фельдшерско–акушерского пункта
13
село Бирлик
Стенд на передней площадке средней школы имени Имашева
14
село Дашино
Стенд на передней площадке средней школы имени Алтынсарина
15
ауыл Кошалак
Стенд на передней площадке Кошалакской неполный средней школы
16
село Жумекен
Стенд на передней площадке Енбекшинской средней школы
17
село Коптогай
Стенд на передней площадке сельской библиотеки
18
село Кудряшово
Стенд на передней площадке фельдшерско–акушерского пункта
19
село Кигаш
Стенд на передней площадке сельского клуба
20
село Алга
Стенд на передней площадке сельского дома культуры
21
разъезд Афанасьева
Стенд на передней площадке начальной школы №80
22
село Нуржау
Стенд на передней площадке Нуржауского сельского дома культуры
23
ауыл Жамбыл
Стенд на передней площадке фельдшерско–акушерского пункта
24
село Орлы
Стенд на передней площадке сельского дома культуры
25
село Сафон
Стенд на передней площадке сельского дома культуры
26
село Суюндук
Стенд на передней площадке сельского дома культуры
27
село Приморье
Стенд на передней площадке сельского дома культуры
28
село Шортанбай
Стенд на передней площадке сельского дома культуры
29
ауыл Жасталап
Стенд на передней площадке средней школы имени Уалиханова
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 года № 104
Государственный орган, ответственный за предоставление помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан для встреч с избирателями
Наименование государственного органа
Руководитель
Телефон, факс
Адрес
Отдел финансов Курмангазинского района
Карсакова Замзагуль Ундасиновна
8 71 233 2-03-13
Курмангазинский район, село Ганюшкино, ул.Хамит Испулаева, 66

Құрманғазы ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 104 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаменті Құрманғазы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 01 наурызда N 4-8-201 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармағы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Құрманғазы ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік органға, Қазақстан Республикасы Президетіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларымен белгіленген тәртіпте шарттық негізде үй жайларды берсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Б. Бралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және міндетті ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі
А. Такешев
Келісемін:
А. Әмірғалиев - Құрманғазы аудандық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы наурыздағы
№ 104 қаулысына 1 қосымша
Құрманғазы ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Елді мекен
Орналасу орыны
1
Ганюшкин селосы
Көшекбаев атындағы аудандық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
2
Әуезов атындағы орта мектептің алдыңғы алаңындағы стенд
3
Бегалиев атындағы орта мектептің алдыңғы алаңындағы стенд
4
Азғыр селосы
Фельдшерлік–акушерлік пунктінің алдыңғы алаңындағы стенд
5
Қоңыртерек ауылы
Қоңыртерек бастауыш мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
6
Ақкөл селосы
Мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
7
Асан селосы
Момышұлы атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
8
Ұштаған ауылы
Құрманғазы атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
9
Котяев селосы
Селолық клубының алдыңғы алаңындағы стенд
10
Жыланды селосы
Дыңғызыл селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
11
Ғизат Алипов ауылы
Нажмеденов атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
12
Амангелды ауылы
Фельдшерлік–акушерлік пунктінің алдыңғы алаңындағы стенд
13
Бірлік селосы
Имашев атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
14
Дәшін селосы
Алтынсарин атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
15
Қошалақ ауылы
Қошалақ орталау мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
16
Жұмекен селосы
Еңбекші орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
17
Көптоғай селосы
Селолық кітапхананың алдыңғы алаңындағы стенд
18
Кудряшов селосы
Фельдшерлік–акушерлік пунктінің алдыңғы алаңындағы стенд
19
Қиғаш селосы
Селолық клубының алдыңғы алаңындағы стенд
20
Алға селосы
Селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
21
Афанасьев бекеті
№ 80 бастауыш мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
22
Нұржау селосы
Нұржау селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
23
Жамбыл ауылы
Фельдшерлік–акушерлік пунктінің алдыңғы алаңындағы стенд
24
Орлы селосы
Селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
25
Сафон селосы
Селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
26
Сүйіндік селосы
Селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
27
Приморье селосы
Селолық клубының алдыңғы алаңындағы стенд
28
Шортанбай селосы
Селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
29
Жасталап ауылы
Уалиханов атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы № 104
қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй жайларды беруге жауапты мемлекеттік орган
Мемлекеттік органның атауы
Басшы
Телефон, факс
Мекен-жай
Құрманғазы аудандық қаржы бөлімі
Карсакова Замзагуль Ундасиновна
8 71 233
2-03-13
Құрманғазы ауданы, Ганюшкин селосы, Хамит Испуллаев көшесі, 66 үй