Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Курмангазинскому району для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 30 ноября 2011 года № 431. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 декабря 2011 года № 4-8-214. Утратило силу - постановлением Курмангазинского районного акимата от 14 февраля 2012 года № 69.
Сноска. Утратило силу - постановлением Курмангазинского районного акимата от 14.02.2012 № 69.
В соответствии пункта 4, 6 статьи 28 Конститутцинного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" также статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района  ПОСТАНОВИЛ:
1. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по Курмангазинскому району для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента выдвинувшые по партийным спискам и маслихатов Республики Казахстан, согласно приложению № 1.
2. Государственному органу, согласно приложению № 2 к настоящему постановлению, на договорной основе в порядке и на условиях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан помещения для встреч с избирателями.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Бралиева Б.- руководителя аппарата акима района.
4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Такешев
Согласовано
А. Амиргалиев - Председатель Курмангазинской районной избирательной
комиссии
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 30 ноября 2011 года № 431
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Населенный пункт
Место размещения
1
село Ганюшкино
Стенд на передней площадке дома культуры имени Кушекбаева
2
Стенд на передней площадке средней школы имени Ауэзова
3
Стенд на передней площадке средней школы имени Бегалиева
4
село Азгыр
Стенд на передней площадке Азгырской средней школы
5
ауыл Коныртерек
Стенд на передней площадке Коныртерекской начальной школы
6
село Акколь
Стенд на передней площадке дома культуры
7
село Асан
Стенд на передней площадке средней школы имени Момышулы
8
ауыл Уштаган
Стенд на передней площадке средней школы имени Курмангазы
9
село Котяевка
Стенд на передней площадке сельского клуба
10
село Жыланды
Стенд на передней площадке средней школы имени Д.Нурпейсовой
11
ауыл Гизат Алипова
Стенд на передней площадке средней школы имени Нажмеденова
12
ауыл Амангелды
Стенд на передней площадке фельдшерско–акушерского пункта
13
село Бирлик
Стенд на передней площадке средней школы имени Имашева
14
село Дашино
Стенд на передней площадке сельского клуба
15
ауыл Кошалак
Стенд на передней площадке Кошалакской неполной средней школы
16
село Жумекен
Стенд на передней площадке Енбекшинской средней школы
17
село Коптогай
Стенд на передней площадке сельской библиотеки
18
село Кудряшово
Стенд на передней площадке фельдшерско–акушерского пункта
19
село Кигаш
Стенд на передней площадке сельского клуба
20
село Алга
Стенд на передней площадке сельского дома культуры
21
разъезд Афанасьева
Стенд на передней площадке начальной школы № 80
22
село Нуржау
Стенд на передней площадке Нуржауской средней школы
23
ауыл Жамбыл
Стенд на передней площадке фельдшерско–акушерского пункта
24
село Орлы
Щит на передней площадке сельского дома культуры
25
село Сафон
Щит на передней площадке сельского дома культуры
26
село Суюндук
Стенд на передней площадке сельского дома культуры
27
село Приморье
Стенд на передней площадке сельского клуба
28
село Шортанбай
Стенд на передней площадке сельского дома культуры
29
ауыл Жасталап
Стенд на передней площадке средней школы имени Уалиханова
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 30 ноября 2011года № 431
Государственный орган, ответственный за предоставление помещений кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан для встреч с избирателями
Наименование государственного органа
Руководитель
Телефон, факс
Адрес
Отдел финансов Курмангазинского района
Карсакова Замзагуль Ундасиновна

Құрманғазы ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 431 қаулысы. Атырау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 желтоқсанда N 4-8-214 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы № 69 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2012.02.14 № 69 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Құрманғазы ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшаға сәйкес көрсетілген мемлекеттік орган, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларымен белгіленген тәртіпте шарттық негізде үй-жайларды берсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Б. Бралиевке жүктелсін.
4. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Такешев
Келісемін:
А. Әмірғалиев - Құрманғазы аудандық аумақтық сайлау комиссиясының
төрағасы
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 30 қарашадағы № 431
қаулысына1 қосымша
Құрманғазы ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының
ТІЗБЕСІ
Елді мекен
Орналасу орыны
1
Ганюшкин селосы
Көшекбаев атындағы аудандық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
2
Әуезов атындағы орта мектептің алдыңғы алаңындағы стенд
3
Бегалиев атындағы орта мектептің алдыңғы алаңындағы стенд
4
Азғыр селосы
Азғыр орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
5
Қоңыртерек ауылы
Қоңыртерек бастауыш мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
6
Ақкөл селосы
Мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
7
Асан селосы
Момышұлы атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
8
Үштаған ауылы
Құрманғазы атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
9
Котяев селосы
Селолық клубының алдыңғы алаңындағы стенд
10
Жыланды селосы
Д. Нүрпейісова атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
11
Ғизат Алипов ауылы
Нажмеденов атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
12
Амангелды ауылы
Фельдшерлік–акушерлік пунктінің алдыңғы алаңындағы стенд
13
Бірлік селосы
Имашев атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
14
Дәшін селосы
Селолық клубының алдыңғы алаңындағы стенд
15
Қошалақ ауылы
Қошалақ орталау мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
16
Жұмекен селосы
Еңбекші орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
17
Көптоғай селосы
Селолық кітапхананың алдыңғы алаңындағы стенд
18
Кудряшов селосы
Фельдшерлік–акушерлік пунктінің алдыңғы алаңындағы стенд
19
Қиғаш селосы
Селолық клубының алдыңғы алаңындағы стенд
20
Алға селосы
Селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
21
Афанасьев бекеті
№ 80 бастауыш мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
22
Нұржау селосы
Нұржау орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
23
Жамбыл ауылы
Фельдшерлік–акушерлік пунктінің алдыңғы алаңындағы стенд
24
Орлы селосы
Селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы тақта
25
Сафон селосы
Селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы тақта
26
Сүйіндік селосы
Селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
27
Приморье селосы
Селолық клубының алдыңғы алаңындағы стенд
28
Шортанбай селосы
Селолық мәдениет үйінің алдыңғы алаңындағы стенд
29
Жасталап ауылы
Уалиханов атындағы орта мектебінің алдыңғы алаңындағы стенд
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 30 қарашадағы № 431
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттары депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беруге жауапты мемлекеттік орган
Мемлекеттік органның атауы
Басшы
Телефон, факс
Мекен жай
Құрманғазы аудандық қаржы бөлімі
Карсакова Замзагуль Ундасиновна