О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 335-ХХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2011 года N 451-XXXXIV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2011 года N 4-8-216. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2013 года № 147-V
Сноска. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.03.2013 № 147-V
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года  № 335-ХХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-198, опубликовано 10 февраля 2011 года в газете "Серпер" № 7) следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5742185,0" заменить цифрами "5555740,0";
цифры "721516,0" заменить цифрами "606531,0";
цифры "14501,0" заменить цифрами "14485,0";
цифры "4996387,0" заменить цифрами "4924943,0";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5771165,0" заменить цифрами "5584720,0";
3) в подпункте 3) пункта 1:
цифры "22680,0" заменить цифрами "26078,0";
4) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-51745,0" заменить цифрами "-55143,0";
5) в подпункте 6) пункта 1:
цифры "51745,0" заменить цифрами "55143,0";
6) пункте 12 цифры "22680,0" заменить цифрами "26078,0";
7) пункте 13 цифры "4194,0" заменить цифрами "4296,0";
8) пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Учесть, что на проведение и реконструкцию водопроводных линий в четырех населенных пунктах из областного бюджета предусмотрен целевой трансферт на развитие в сумме 11844,0 тысяч тенге, из них:
1764,0 тысяч тенге в селе Дашино;
900,0 тысяч тенге в селе Акколь;
5400,0 тысяч тенге в селе Утера;
3780,0 тысяч тенге в селе Приморье".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 335-ХХХIV "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 451-XXXXIV шешімі. Атырау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 желтоқсанда N 4-8-216 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 147-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.03.14 № 147-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабын басшылыққа алып, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихатШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 335-ХХХIV "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-8-198 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2011 жылы 10 ақпанда № 7 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"5742185,0" саны "5555740,0" санымен ауыстырылсын;
"721516,0" саны "606531,0" санымен ауыстырылсын;
"14501,0" саны "14485,0" санымен ауыстырылсын;
"4996387,0" саны "4924943,0" санымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"5771165,0" саны "5584720,0" санымен ауыстырылсын;
3) 1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
"22680,0" саны "26078,0" санымен ауыстырылсын;
4) 1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"-51745,0" саны "-55143,0" санымен ауыстырылсын;
5) 1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"51745,0" саны "55143,0" санымен ауыстырылсын;
6) 12 тармақтағы "22680,0" саны "26078,0" санымен ауыстырылсын;
7) 13 тармақтағы "4194,0" саны "4296,0" санымен ауыстырылсын;
8) 29-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"29. Төрт елді мекенге су құбырын жүргізуге және жаңғыртуға 11844,0 мың теңге облыстық бюджеттен нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінді:
Дәшін селосына - 1764,0 мың теңге;
Ақкөл селосына - 900,0 мың теңге;
Утера селосына - 5400,0 мың теңге;
Приморье селосына - 3780,0 мың теңге".
2. 1-ші қосымша осы шешімнің 1-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

66321
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
18711
9
Прочие услуги в области образования
52760
464
Отдел образования района (города областного значения)
52760
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9791
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22404
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
633
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
О
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14687
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5245
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
273844
2
Социальная помощь
247305
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20580
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20580
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
226725
002
Программа занятости
68680
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8580
005
Государственная адресная социальная помощь
42818
006
Жилищная помощь
1223
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12091
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2111
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
80090
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2096
023
Создание центров занятости
9036
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26539
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26539
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23817
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

66321
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайту
18711
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
52760
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
52760
001
Жергілікті деңгейде бiлiм беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9791
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
22404
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
633
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14687
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5245
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
273844
2
Әлеуметтiк көмек
247305
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
20580
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
20580
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
226725
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
68680
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
8580
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
42818
006
Тұрғын үй көмегi
1223
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
12091
010
Үйде тәрбиеленіп,оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2111
016
18 жасқа дейінгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
80090
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
2096
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9036
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26539
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
26539
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23817
011
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу және жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу

173982
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте ММС-Жана ауыл
277906
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в селе Жумекен
173734
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в селе Шортанбай
7120
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в населенных пунктах Шагырлы, Жасталап, Куйген
9840
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в населенных пунктах Шестой, Каспий
7000
467
006
015
Трансферты из местного бюджета
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова
0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка
0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Богатый
0
Реконструкция водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в селе Ганюшкино
0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Уштаган
0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Асан
0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл
0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте ММС-Жана ауыл
0
Реконструкция водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в селе Ганюшкино
0
467
006
015
Трансферты из местного бюджета
Строительство водопроводных линий село Нуржау
0
Строительство водопроводных линий село Орлы
0
Строительство водопроводных линий село Дашино
1764
Строительство водопроводных линий село Акколь
900
Строительство водопроводных линий селоУтера
5400
Строительство водоочистных сооружений село Приморье
3780
Итого:
2056152

173982
ММС-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
277906
Жұмекен елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
173734
Шортанбай елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
7120
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
9840
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
7000
467
006
015
Жергілікт бюджет і қаражаты есебінен іске асыру
Жасталап елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
0
Д. Нұрпейсова елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
0
Кадырка елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
0
Богатый елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
0
Ганюшкин селосындағы блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерін реконструкциялау құрылыс жұмысына
0
Үштаған елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
0
Асан елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
0
Жамбыл елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
0
ММС-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
0
Ганюшкин селосындағы су тазарту ғимараты мена ауылішілік су жүйелерін реконструкциялау
0
467
00
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
Нұржау селосына су құбыры жоқ көшелерге, жаңадан салынған үйлерге су құбырын жүргізуге
0
467
00
015
Орлы селосына су құбыры жоқ көшелерге, жаңадан салынған үйлерге су құбырын жүргізуге
0
467
00
015
Дәшін селосына су құбыры жоқ көшелерге, жаңадан салынған үйлерге су құбырын жүргізуге
1764
467
00
015
Ақкөл селосына су құбыры жоқ көшелерге, жаңадан салынған үйлерге су құбырын жүргізуге
900
467
00
015
Утера селосына су құбырын реконструкциялауға
5400
467
00
015
Приморье селосына су құбыры жоқ көшелерге, жаңадан салынған үйлерге су құбырын жүргізуге
3780
Барлығы:
2056152