О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года N 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 37/381-IV от 23 февраля 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 февраля 2011 года N 2043. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2042, опубликовано 27 декабря 2010 года в газете «Южный Казахстан» № 162) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 245 991 354 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 094 901 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 875 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 232 883 078 тысяч тенге;
2) затраты – 242 866 471 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 725 429 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 435 883 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 710 454 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 081 978 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 081 978 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 682 524 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 682 524 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе на:
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения;
реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
введение стандартов специальных социальных услуг;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»;
проведение противоэпизоотических мероприятий.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:

"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы N 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы N 37/381-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 ақпанда N 2043 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2042-нөмірмен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 195-нөмірінде 2010 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 245 991 354 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 13 094 901 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 11 875 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 500 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 232 883 078 мың теңге;
2) шығындар – 242 866 471 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 5 725 429 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 435 883 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 710 454 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3 081 978 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 081 978 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 5 682 524 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 682 524 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыруға;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына (қорғаншыларына) төленетін ай сайынғы ақшалай қаражат төлемақыларына;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық құралдармен қамтамасыз етуге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

«5. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению образования области;
управлению координации занятости и социальных программ области;
управлению культуры области;
управлению энергетики и коммунального хозяйства области;
управлению сельского хозяйства области;
управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области;
управлению архитектуры и градостроительства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в том числе на:
строительство и реконструкцию объектов образования;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
развитие объектов культуры;
развитие системы водоснабжения;
развитие коммунального хозяйства;
развитие транспортной инфраструктуры;
развитие системы теплоэнергетической системы.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения):
на строительство и (или) приобретение жилья, в том числе в рамках реализации Программы «Нұрлы-көш»;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.».
Приложения 1, 2, 3, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

«5. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстық білім басқармасы;
облыстық жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы;
облыстық мәдениет басқармасы;
облыстық энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы;
облыстық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы;
облыстық сәулет және қала құрылысы басқармасы бойынша.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне дамуға берілетін нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
мәдениет объектілерін дамытуға;
сумен қамтамасыз ету жүйелерін дамытуға;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
көлік инфрақұрылымын дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйелерін дамытуға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 6-1 - тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне:
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде «Нұрлы көш» бағдарламасын iске асыру шеңберiнде;
ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшін берілетін несиелер қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

103 385
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
292 669
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
97 114
013
Капитальные расходы государственных органов
1 975
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
402 797
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
340 420
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 477 493
271
Управление строительства области
13 934 319
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 488 030
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
8 958 168
037
Строительство и реконструкция объектов образования
488 121
05
Здравоохранение
47 269 791
1
Больницы широкого профиля
368 466
253
Управление здравоохранения области
368 466
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
368 466
2
Охрана здоровья населения
1 013 310
253
Управление здравоохранения области
1 013 310
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
616 754
006
Услуги по охране материнства и детства
151 830
007
Пропаганда здорового образа жизни
243 743
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
983
3
Специализированная медицинская помощь
10 453 375
253
Управление здравоохранения области
10 453 375
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 963 616
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
102 769
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
282 950
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами

103 385
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
292 669
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
97 114
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 975
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
402 797
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
340 420
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 477 493
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 934 319
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
4 488 030
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
8 958 168
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
488 121
05
Денсаулық сақтау
47 269 791
1
Кең бейiндi ауруханалар
368 466
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
368 466
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек
368 466
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 013 310
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 013 310
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
616 754
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
151 830
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
243 743
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
983
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 453 375
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 453 375
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 963 616
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
102 769
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
282 950
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

122 030
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
56 216
005
Капитальные расходы государственных органов
1 365
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
5 205 098
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
5 205 098
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
5 205 098
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
5 205 098
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14 161 194
1
Сельское хозяйство
8 010 895
255
Управление сельского хозяйства области
7 942 555
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
78 896
002
Поддержка семеноводства
449 252
010
Государственная поддержка племенного животноводства
605 762
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
757 303
012
Субсидирование повышения урожайности продукции растениеводства
1 800 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
297 228
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 097 944
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
246 899
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 308 271
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
160 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
141 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
68 340
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
68 340
2
Водное хозяйство
3 093 941
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 944 656
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
97 440
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
2 847 216

122 030
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
56 216
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 365
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
5 205 098
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
5 205 098
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 205 098
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
5 205 098
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14 161 194
1
Ауыл шаруашылығы
8 010 895
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 942 555
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 896
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
449 252
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
605 762
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
757 303
012
Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығын арттыруды субсидиялау
1 800 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
297 228
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 097 944
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
246 899
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 308 271
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
160 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
141 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
68 340
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 340
2
Су шаруашылығы
3 093 941
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 944 656
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
97 440
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 847 216

2 177 696
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
432 548
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
217 344
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
983 676
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
206 335
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
337 793
261
Управление образования области
820 314
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
762 280
037
Социальная реабилитация
58 034
2
Социальная помощь
204 970
256
Управление координации занятости и социальных программ области
204 970
003
Социальная поддержка инвалидов
204 970
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
197 509
256
Управление координации занятости и социальных программ области
197 509
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115 550
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
81 959
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 455 075
1
Жилищное хозяйство
2 402 000
271
Управление строительства области
2 402 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 875 000
2
Коммунальное хозяйство
17 053 075
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
17 053 075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
89 126
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3 994 692
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения

2 177 696
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
432 548
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
217 344
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
983 676
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
206 335
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
337 793
261
Облыстың білім басқармасы
820 314
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
762 280
037
Әлеуметтік сауықтандыру
58 034
2
Әлеуметтiк көмек
204 970
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
204 970
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
204 970
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
197 509
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
197 509
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 550
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 959
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 455 075
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 402 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 402 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 875 000
2
Коммуналдық шаруашылық
17 053 075
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 053 075
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 126
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
3 994 692
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер

268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
006
Создание информационных систем
13
Прочие
9
Прочие
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 5
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата от 23 февраля
2011 года № 37/381-IV
Приложение 5
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата от 10 декабря
2010 года № 35/349-IV
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2011 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
006
Ақпараттық жүйелер құру
13
Басқалар
9
Басқалар
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2011 жылғы 23 ақпандағы № 37/381-IV
шешіміне 5-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV
шешіміне 5-қосымша
2011 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларын химиопрепараттармен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету