О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года N 35/349-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 38/389-IV от 16 марта 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 марта 2011 года N 2044. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2042, опубликовано 27 декабря 2010 года в газете «Южный Казахстан» № 162) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 258 191 483 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 094 901 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 875 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 245 083 207 тысяч тенге;
2) затраты – 256 151 145 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 793 429 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 503 883 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 710 454 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 081 978 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 081 978 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 7 835 069 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 7 835 069 тысяч тенге.»;
первую часть пункта 4 дополнить абзацами следующего содержания:
«на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
на реализацию мероприятий Программы занятости 2020.»;
первую часть пункта 5 дополнить абзацем следующего содержания:
«управлению по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области.»;
в части первой пункта 6:
абзац шестой исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
«на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
на развитие объектов спорта.»;

"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы N 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы N 38/389-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 наурызда N 2044 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2042-нөмірмен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 195-нөмірінде 2010 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 258 191 483 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 13 094 901 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 11 875 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 500 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 245 083 207 мың теңге;
2) шығындар – 256 151 145 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 6 793 429 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 503 883 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 710 454 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3 081 978 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 081 978 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 7 835 069 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 7 835 069 мың теңге.";
4-тармақтың бірінші бөлігі мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға.»;
5-тармақтың бірінші бөлігі мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«облыстық жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы.»;
6-тармақтың бірінші бөлігінде:
алтыншы абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға;
спорт объектілерін дамытуға.»;

2) в приложении 2 к указанному решению:
в разделе II «Затраты»:
в функциональной группе 04 «Образование»:
цифры «21 170 707» заменить цифрами «21 213 764»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:
цифры «7 604 921» заменить цифрами «7 647 978»;
после строки «Прочие услуги в области образования» дополнить администратором бюджетной программы 253 с бюджетной программой 034 следующего содержания:
«253 Управление здравоохранения области 43 057 тысяч тенге;
034 Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения 43 057 тысяч тенге»;
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
цифры «40 250 213» заменить цифрами «47 278 206»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области здравоохранения»:
цифры «9 605 965» заменить цифрами «16 633 958»;
по администратору бюджетной программы 253 «Управление здравоохранения области»:
цифры «1 546 396» заменить цифрами «8 574 389»;
после программы 028 «Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения» дополнить бюджетной программой 033 следующего содержания:
«033 Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения 7 027 993 тысяч тенге»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
цифры «46 148 142» заменить цифрами «39 077 092»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
цифры «46 063 241» заменить цифрами «38 992 191»;
по администратору бюджетной программы 258 «Управление экономики и бюджетного планирования области»:
цифры «44 202 086» заменить цифрами «37 131 036»;
по программе 008 «Расходы на новые инициативы»:
цифры «44 202 086» заменить цифрами «37 131 036»;
3) в приложении 3 к указанному решению:
в разделе II «Затраты»:
в функциональной группе 04 «Образование»:
цифры «18 422 875» заменить цифрами «18 469 875»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:
цифры «4 487 136» заменить цифрами «4 534 136»;
после строки «Прочие услуги в области образования» дополнить администратором бюджетной программы 253 с бюджетной программой 034 следующего содержания:
«253 Управление здравоохранения области 47 000 тысяч тенге;
034 Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения 47 000 тысяч тенге»;
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
цифры «38 715 589» заменить цифрами «43 689 568»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области здравоохранения»:

2) көрсетілген шешімнің 2 - қосымшасында:
ІІ «Шығындар» бөлігінде:
04 «Білім беру» функционалдық тобында:
«21 170 707» деген цифрлар «21 213 764» деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 «Білім беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
«7 604 921» деген цифрлар «7 647 978» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Білім беру саласындағы өзге де қызметтер» деген қатардан кейін 253 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 34 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«253 Облыстың денсаулық сақтау басқармасы 43 057 мың теңге
034 Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары 43 057»;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
«40 250 213» деген цифрлар «47 278 206» деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 «Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
«9 605 965» деген цифрлар «16 633 958» деген цифрлармен ауыстырылсын;
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«1 546 396» деген цифрлар «8 574 389» деген цифрлармен ауыстырылсын;
028 «Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау» бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«033 Денсаулық сақтау медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары 7 027 993 мың теңге»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
«46 148 142» деген цифрлар «39 077 092» деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 «Басқалар» кіші функционалдық тобында:
«46 063 241» деген цифрлар «38 992 191» деген цифрлармен ауыстырылсын;
258 «Облыстық экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«44 202 086» деген цифрлар «37 131 036» деген цифрлармен ауыстырылсын;
008 «Жаңа бастамаларға арналған шығыстар» бағдарламасында:
«44 202 086» деген цифрлар «37 131 036» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 3 - қосымшасында:
ІІ «Шығындар» бөлігінде:
04 «Білім беру» функционалдық тобында:
«18 422 875» деген цифрлар «18 469 875» деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 «Білім беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
«4 487 136» деген цифрлар «4 534 136» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Білім беру саласындағы өзге де қызметтер» деген қатардан кейін 253 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«253 Облыстың денсаулық сақтау басқармасы 47 000 мың теңге
034 Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары 47 000»;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
«38 715 589» деген цифрлар «43 689 568» деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 «Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:

цифры «7 330 366» заменить цифрами «12 304 345»;
по администратору бюджетной программы 253 «Управление здравоохранения области»:
цифры «1 596 391» заменить цифрами «6 570 370»;
после программы 028 «Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения» дополнить бюджетной программой 033 следующего содержания:
«033 Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения 4 973 979 тысяч тенге»;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
цифры «5 028 062» заменить цифрами «5 078 062»;
в функциональной подгруппе 3 «Информационное пространство»:
цифры «1 049 671» заменить цифрами «1 099 671»;
после администратора бюджетной программы 264 «Управление по развитию языков» программы 002 «Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана» дополнить администратором бюджетной программы 271 с бюджетной программой 018 следующего содержания:
«271 Управление строительства области 50 000 тысяч тенге;
018 Развитие объектов архивов 50 000 тысяч тенге»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
цифры «49 782 139» заменить цифрами «44 711 160»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
цифры «49 694 058» заменить цифрами «44 623 079»;
по администратору бюджетной программы 258 «Управление экономики и бюджетного планирования области»:
цифры «47 809 986» заменить цифрами «42 739 007»;
по программе 008 «Расходы на новые инициативы»:
цифры «47 809 986» заменить цифрами «42 739 007»;
4) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

«7 330 366» деген цифрлар «12 304 345» деген цифрлармен ауыстырылсын;
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«1 596 391» деген цифрлар «6 570 370» деген цифрлармен ауыстырылсын;
028 «Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау» бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«033 Денсаулық сақтау медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары 4 973 979 мың теңге»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» функционалдық тобында:
«5 028 062» деген цифрлар «5 078 062» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 «Ақпараттық кеңістік» функционалдық кіші тобында:
«1 049 671» деген цифрлар «1 099 671» деген цифрлармен ауыстырылсын;
264 «Тілдерді дамыту басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі «002 Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту» бағдарламасынан кейін 271 бюджеттік бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 018 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«271 Облыстың құрылыс басқармасы 50 000 мың теңге
018 Мұрағат объектілерін дамыту 50 000 мың теңге»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
«49 782 139» деген цифрлар «44 711 160» деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 «Басқалар» кіші функционалдық тобында:
«49 694 058» деген цифрлар «44 623 079» деген цифрлармен ауыстырылсын;
258 «Облыстық экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
«47 809 986» деген цифрлар «42 739 007» деген цифрлармен ауыстырылсын;
008 «Жаңа бастамаларға арналған шығыстар» бағдарламасындағы:
«47 809 986» деген цифрлар «42 739 007» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1 262 755
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
893 712
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 063 233
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 490 952
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 108 800
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
382 152
261
Управление образования области
4 572 281
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 777 395
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 247 669
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
260 427
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
7 243 647
253
Управление здравоохранения области
533 348
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
359 154
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
174 194
261
Управление образования области
6 710 299
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 588 296
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
47 003
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
2 438 112
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
48 356
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
48 356
253
Управление здравоохранения области
225 423
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
225 423
261
Управление образования области
2 164 333
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров

1 262 755
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
893 712
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 063 233
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 490 952
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 108 800
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
382 152
261
Облыстың білім басқармасы
4 572 281
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 777 395
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 247 669
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
260 427
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
7 243 647
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
533 348
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
359 154
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
174 194
261
Облыстың білім басқармасы
6 710 299
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 588 296
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңартып және қайта жабдықтау
75 000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 003
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
2 438 112
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
48 356
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
48 356
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
225 423
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
225 423
261
Облыстың білім басқармасы
2 164 333
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау

210 976
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1 925 357
9
Прочие услуги в области образования
22 578 318
253
Управление здравоохранения области
55 475
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
55 475
261
Управление образования области
2 843 042
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
83 250
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
6 282
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
36 757
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
103 385
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
292 669
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
97 114
013
Капитальные расходы государственных органов
2 875
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
402 797
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
340 420
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 477 493
271
Управление строительства области
19 679 801
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
11 702 357
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 286 811
037
Строительство и реконструкция объектов образования
690 633
05
Здравоохранение
47 349 566
1
Больницы широкого профиля
368 466
253
Управление здравоохранения области
368 466
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
368 466
2
Охрана здоровья населения
1 015 327

210 976
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 925 357
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
22 578 318
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
55 475
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
55 475
261
Облыстың білім басқармасы
2 843 042
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 250
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 282
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 757
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
103 385
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
292 669
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
97 114
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 875
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
402 797
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
340 420
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 477 493
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 679 801
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
11 702 357
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
7 286 811
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
690 633
Денсаулық сақтау
47 349 566
1
Кең бейiндi ауруханалар
368 466
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
368 466
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек
368 466
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 015 327

7 906 843
271
Управление строительства области
3 566 035
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 566 035
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 484 097
1
Социальное обеспечение
3 277 057
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 121 132
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
459 834
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
284 649
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
878 527
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
187 129
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
310 993
261
Управление образования области
835 915
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
785 413
037
Социальная реабилитация
50 502
271
Управление строительства области
320 010
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
320 010
2
Социальная помощь
210 939
256
Управление координации занятости и социальных программ области
210 939
003
Социальная поддержка инвалидов
210 939
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
996 101
256
Управление координации занятости и социальных программ области
972 861
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
97 247
007
Капитальные расходы государственных органов
3 649
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
92 189
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
18 756
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
690 427
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
70 593
265
Управление предпринимательства и промышленности области
23 240
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020

7 906 843
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 566 035
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 566 035
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 484 097
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 277 057
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 121 132
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
459 834
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
284 649
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
878 527
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
187 129
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
310 993
261
Облыстың білім басқармасы
835 915
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
785 413
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 502
271
Облыстың құрылыс басқармасы
320 010
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
320 010
2
Әлеуметтiк көмек
210 939
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
210 939
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
210 939
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
996 101
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
972 861
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 247
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 649
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
92 189
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 756
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
690 427
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 593
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
23 240
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту

900
010
Государственная поддержка племенного животноводства
665 234
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
757 303
012
Субсидирование повышения урожайности продукции растениеводства
1 800 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
297 228
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 097 944
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
246 899
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 308 271
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
160 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
585 936
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
141 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
68 340
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
68 340
2
Водное хозяйство
4 165 566
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 944 656
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
97 440
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
3 847 216
255
Управление сельского хозяйства области
220 910
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
220 910
3
Лесное хозяйство
921 095
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
921 095
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
910 110
006
Охрана животного мира
10 985
4
Рыбное хозяйство
7 294
255
Управление сельского хозяйства области
7 294
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
7 294
5
Охрана окружающей среды
433 446
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

900
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
665 234
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
757 303
012
Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығын арттыруды субсидиялау
1 800 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
297 228
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 097 944
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
246 899
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 308 271
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
160 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
585 936
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
141 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
68 340
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 340
2
Су шаруашылығы
4 165 566
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 944 656
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
97 440
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 847 216
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
220 910
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
220 910
3
Орман шаруашылығы
921 095
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
921 095
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
910 110
006
Жануарлар дүниесін қорғау
10 985
4
Балық шаруашылығы
7 294
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 294
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
7 294
5
Қоршаған ортаны қорғау
433 446
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

271
Управление строительства области
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
271
Управление строительства области
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
271
Управление строительства области
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
271
Управление строительства области
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
2
Спорт
271
Управление строительства области
017
Развитие объектов спорта и туризма

271
Облыстың құрылыс басқармасы
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
271
Облыстың құрылыс басқармасы
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
2
Коммуналдық шаруашылық
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
2
Спорт
271
Облыстың құрылыс басқармасы
017
Cпорт және туризм объектілерін дамыту