О внесении изменений в решение акима города Шымкента от 18 июня 2010 года N 14 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент"
Решение акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 5 марта 2011 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 15 марта 2011 года № 14-1-134. Утратило силу решением акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 23 февраля 2015 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 23.02.2015 № 6.
Примечание РЦПИ!
В тексте сохранены авторская пунктуация и орфография.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» аким города Шымкента РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Шымкента от 18 июня 2010 года № 14 «Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-116, опубликовано в газете «Панорама Шымкента» 6 августа 2010 года за № 32) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить центры и границы избирательных участков № 3, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 19, 34, 45, 59, 60, 64, 69, 72, 73, 74, 76, 78, 92, 102, 104, 113, 114, 118, 128, 129, 130, 139, 141, 142, 146, 149, 935, 939 согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Шымкента Г.А.Саметова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                А.Жетписбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Шымкентской городской
избирательной комиссии                     Пакеев Сейтжамал Орынбасарович
5 марта 2011 г.
Приложение к решению акима
города Шымкента от 5 марта
2011 года № 2
Избирательный участок № 3
Центр - микрорайон «Самал-3», улица Абдирахманова, № 47 жилой дом.
Улица Диханкол № 1-165, улица Манаса № 1-68, улица Б.Дауылбаева № 1-84, улица генерала Юсупова № 1-140, улица С.Байсбаева № 1-64, улица Баршын Арай № 1-66, улица Тажибаевых № 1-64, улица Б.Ескиреева № 1-184, улица М.Ерназарова № 1-84, улица К.Сыздыкова № 1-95, улица Сеитова № 1-104, улица А.Шеримкулова № 1-164, улица А.Абдирахманова № 1-124, улица А.Урпекова № 1-134, улица Арай таны № 32-160, улица Ойсыл баба № 1-180, улица Барак хана № 1-120, улица Керей хана № 1-68 микрорайона «Самал-3».
Избирательный участок № 6
Центр - Средняя школа № 36, улица Елшибек батыра, 108.
Многоэтажные дома по улице Алимбетова № 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, улица Торекулова № 193, частные дома по улице Орынбай акына № 73-91, улица Алимбетова четная сторона № 144-206, нечетная сторона № 167-231, улица Торекулова № 155/1-211/1, улица М.Сапарбаева четная сторона № 148-166, нечетная сторона № 167-185, улица Елшибек батыра № 108-110, улица Алтынсарина четная сторона № 34а-40, нечетная сторона № 29-41, улица Мадели-кожа № 204-216, проезд Школьный четная сторона № 32-92, нечетная сторона № 29-85, все дома частного сектора по проезду Улугбека.
Избирательный участок № 7
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью «Водомер», микрорайон «Север», без номера.

Шымкент қаласы әкімінің 2010 жылғы 18 маусымдағы N 14 "Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 2011 жылғы 5 наурыздағы N 2 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 наурызда N 14-1-134 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 23.02.2015 № 6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-116 тіркелген, "Шымкент келбеті" газетінде 2010 жылдың 6 тамызында № 32 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 3, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 19, 34, 45, 59, 60, 64, 69, 72, 73, 74, 76, 78, 92, 102, 104, 113, 114, 118, 128, 129, 130, 139, 141, 142, 146, 149, 935, 939 сайлау учаскелерінің орталықтары мен шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау Шымкент қаласы әкімі аппаратының басшысы Ғ.А.Сәметовке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А.Жетпісбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Шымкент қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________Сейтжамал Орынбасарұлы Пакеев
«5» наурыз 2011ж.
Шымкент қаласы әкімінің
05 наурыз 2011 жылғы
№ 2 шешіміне қосымша
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы-«Самал-3» шағынауданы, Әбдірахманов көшесі, № 47 тұрғын үй
«Самал-3» шағынауданы: Диханкөл көшесі № 1-165, Манас көшесі № 1-68, Б.Дауылбаев көшесі № 1-84, генерал Юсупов көшесі № 1-140, С.Байсбаев көшесі № 1-64, Баршын Арай көшесі № 1-66, Тәжібаевтар көшесі № 1-64, Б.Ескіреев көшесі № 1-184, М.Ерназаров көшесі № 1-84, Қ.Сыздықов көшесі. № 1-95, С.Сеитов көшесі № 1-104, А.Шерімқұлов көшесі № 1-164, Ә.Әбдірахманов көшесі № 1-124, А.Үрпеков көшесі № 1-134, Арай таңы көшесі № 32-160, Ойсыл баба көшесі № 1-180, Барақ хан көшесі № 1-120, Керей хан көшесі № 1-68.
№ 6 сайлау учаскесі
Орталығы - № 36 орта мектеп, Елшібек батыр көшесі, № 108
Әлімбетов көшесі № 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207 көпқабатты үйлер, Төреқұлов көшесі № 193, Орынбай ақын көшесі № 73-91 жеке үйлер, Әлімбетов көшесінің жұп жағы № 144-206, тақ жағы № 167-231, Төреқұлов көшесі № 155/1-211/1, М.Сапарбаев көшесі жұп жағы № 148-166, тақ жағы № 167-185, Елшібек батыр көшесі № 108-110, Алтынсарин көшесі жұп жағы № 34а-40, тақ жағы № 29-41, Мәделі қожа көшесі № 204-216, Школьный өткелі жұп жағы № 32-92, тақ жағы № 29-85, Ұлықбек өткеліндегі барлық жеке сектордағы үйлер.
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы–«Водомер» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, «Теріскей» шағынауданы, нөмірсіз

Микрорайон «Шапагат» полностью, улица Достык № 1-26, нечетная сторона проспекта Жибек жолы № 3-31, нечетная сторона улицы Арна № 1-15 микрорайона «Мирас», частные дома по улице Пазикова нечетная сторона № 1-13 до улицы Аргинбекова, четная сторона улицы Аргынбекова до улицы С.Байтерекова, и по ее четной стороне до улицы Алматинской, включая все частные дома без номеров, далее все дома без номеров улицы Жасыл желек, Гулдала, Саяхат, Аксункар, Жасталап, Кулагер, Г.Тайбекова, Майтобе, Шугыла и 5 улиц без наименований микрорайона «Кайтпас-1», микрорайон «Нуртас» полностью, а также дома микрорайона «Тассай» по нечетной стороне улицы Тауке хана до высоковольтной линии, далее до улицы Пазикова.
Избирательный участок № 8
Центр - Детская музыкальная школа № 3, улица Желтоксан, без номера.
Улица М.Сматлаева четная сторона № 126-238, улица Торекулова четная сторона № 172-252, улица Сайрамская нечетная сторона № 75-97, далее вдоль канала «Янгичек», нечетная сторона улицы Жилкишиева № 105-193.
Избирательный участок № 9
Центр - Начальная школа № 71, микрорайон «Север», без номера.
Микрорайон «Север» дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31 и начиная от пересечения дома № 62 микрорайона «Север» все дома частного сектора, расположенного по нечетной стороне улицы Пазикова до улицы Аргынбекова и по четной стороне улицы Аргынбекова до улицы Ж.Шаяхметова, далее по четной стороне улицы Ж.Шаяхметова до перекрестка улицы О.Жанибекова.
Избирательный участок № 11
Центр - Средняя школа № 24, 15 микрорайон, без номера.
17 микрорайон дома № 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 8а, 9, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, улица Жандарбекова № 7а.
Избирательный участок № 16
Центр - Начальная школа № 73, 16 микрорайон, без номера.
16 микрорайон дома № 3, 4, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 39, 44.
Избирательный участок № 19
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью «Самал-транзит», улица Аймауытова, 143.
Улица С.Азима № 150-170, улица Саратова № 134-172, улица Т.Тажибаева № 170-190, улица Шолохова нечетная сторона № 155-187, четная сторона № 156-184, улица Уалиханова № 181-209, улица Перова № 135-163, улица Жас гвардия № 135-157, улица Мадели-кожа нечетная сторона № 189-211, четная сторона № 168-202, улица Алтынсарина № 1-27, улица М.Сапарбаева № 114-167, улица Аймауытова № 162-164, улица Елшибек-батыра № 119-149, улица М.Маметовой № 143-188.
Избирательный участок № 34
Центр – индивидуальный предприниматель «Амангельды», микрорайон «Самал-2», улица Казиева, без номера.

Шапағат шағынауданы толығымен, Достық көшесі № 1-26, Жібек-жолы даңғылының тақ жағы № 3-31, «Мирас» шағынауданы Арна көшесінің тақ жағы № 1-15, Пазиков көшесінің тақ жағындағы жеке үйлер № 1-13, Арғынбеков көшесіне дейін, Арғынбеков көшесінің жұп жағымен С.Бәйтереков көшесіне дейін және оның жұп жағымен Алматы көшесінің барлық жекеменшік нөмірсіз үйлерін қоса, одан әрі қарай «Қайтпас-1» шағынауданындағы Жасыл желек, Гүлдала, Саяхат, Ақсұңқар, Жасталап, Құлагер, Г.Тайбеков, Майтөбе, Шұғыла көшелерінің барлық нөмірсіз және атауы жоқ 5 көшенің үйлері, «Нұртас» шағынауданы толығымен, сонымен қатар «Тассай» шағынауданы Тәуке хан көшесінің тақ жағымен жоғары кернеулі бағанаға дейін, одан Пазиков көшесіне дейінгі үйлер.
№ 8 сайлау учаскесі
Орталығы - № 3 балалар саз мектебі, Желтоқсан көшесі, нөмірсіз
М.Сматлаев көшесі жұп жағы № 126-238, Төреқұлов көшесі жұп жағы № 172-252, Сайрам көшесі тақ жағы № 75-97, одан әрі қарай «Янгичек» каналының жағалауымен Жылқышиев көшесінің тақ жағындағы № 105-193.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы - № 71 бастауыш мектеп, «Теріскей» шағынауданы, нөмірсіз
«Теріскей» шағынауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31 және «Теріскей» шағынауданындағы № 62 көпқабатты үйдің қиылысынан бастап, Пазиков көшесінің тақ жағымен Арғынбеков көшесіне дейін, Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Ж.Шаяхметов көшесіне дейін, одан әрі қарай Ж.Шаяхметов көшесінің жұп жағымен Ө.Жәнібеков көшесінің қиылысына дейін орналасқан барлық жеке секторлардағы үйлер.
№ 11 сайлау учаскесі
Орталығы-№ 24 орта мектеп, 15 шағынауданы, нөмірсіз
17 шағынауданы № 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 8а, 9, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 үйлері, Жандарбеков көшесі № 7а.
№ 16 сайлау учаскесі
Орталығы - 73 бастауыш мектеп, 16 шағынауданы, нөмірсіз
16 шағынауданы № 3, 4, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 39, 44 үйлері.
№ 19 сайлау учаскесі
Орталығы-«Самал-транзит» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Аймауытов көшесі, 143
С.Әзім көшесі № 150-170, Саратов көшесі № 134-172, Т.Тәжібаев көшесі № 170-190, Шолохов көшесі тақ жағы № 155-187, жұп жағы № 156-184, Уәлиханов көшесі № 181-209, Перов көшесі № 135-163, Жас гвардия көшесі № 135-157, Мәделі қожа көшесі тақ жағы № 189-211, жұп жағы № 168-202, Алтынсарин көшесі № 1-27, М.Сапарбаев көшесі № 114-167, Аймауытов көшесі № 162-164, Елшібек батыр көшесі № 119-149, М.Мәметова көшесі № 143-188.
№ 34 сайлау учаскесі
Орталығы – жеке кәсіпкер «Амангелді», «Самал – 2» шағынауданы, Қазиев көшесі, нөмірсіз

В участок входит западная сторона микрорайонов «Самал-1», «Самал-2» от улицы К.Казиева до улицы С.Жандосова: частные дома по улице К.Казиева, улица Т.Рыскулова, улица Р.Абсеитова, улица З.Ескендирова, улица С.Серикбаева, улица С.Жандосова, улица Б.Адиходжаева, улица Т.Утегенова, улица Кашурникова, улица Халменова, улица Кулыншак, улица Еркобек, улица Б.Момышулы, улица Т.Рыскулова, тупик Манас, улица Манас, улица Мырзаева, улица Шилменбета, улица А.Бектаева, улица М.Сарсенбаева, улица И.Тайманова, улица С.Сулейменова, улица Еркиндик, улица Мейирбекова, улица О.Малкарова, улица С.Шакирова, улица Жабай ата, улица У.Сеитова, улица Б.Нурлыбекова, улица О.Мырзабекова, улица Анар әже, улица Б.Ермекбаева, улица У.Аргынбекова, улица П.Оспанкулулы, улица Алтын бесик, улица Келешек, улица Хайруллина, улица Т.Отарбаева, улица Бекмурат батыра, а также 10 улиц без наименований.
Избирательный участок № 45
Центр - Южно-Казахстанский пройзводственный филиал Акционерного общества «КазТрансГаз Аймақ», Темирлановское шоссе, без номера.
Улица Кунбагыс № 51-106, улица Д.Рахымбергенова № 46-106, улица Чехова № 108-131, улица Макталы нечетная сторона № 57-115, улица Алпысбаева четная сторона № 78-122, улица Ш.Калдаякова № 129, проезд Запотоцкого № 47-97, тупик Автодорожный № 1-17, проезд Макталы № 3-21, проезд Ю.Ишанкулова № 1-19, улица А.Мицкевича № 1-67.
Избирательный участок № 59
Центр - Шымкентский художественный колледж, улица Калдаякова, 30.
Улица Бородинская № 1-32, улица Пржевальского № 1-31, улица Калинина № 1-31а, улица Воронежская № 1-29, улица Калдаякова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, улица Смоленская № 1-37, улица Кремлевская № 10, 11, проспект Республики № 22, 24, 26, улица Кольцова № 1-25, улица Павлова четная сторона.
Избирательный участок № 60
Центр - Академия языков, улица Гагарина, № 22а.
Улица Калдаякова № 1б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, проспект Республики № 28, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, улица Гагарина № 14, 16, 36, улица Кремлевская № 2а.
Избирательный участок № 64
Центр – Средняя школа № 5, улица Маяковского, № 16.
Улица Карасу № 1-31, улица Женис нечетная сторона № 1-19, улица Театр № 1-16, улица Водопьянова № 1-14, улица Ломоносова № 2-12, улица Гагарина нечетная сторона № 101-117, проспект Абая № 2, 4-8.
Избирательный участок № 69
Центр – Производственный кооператив «Косдиирмен», микрорайон «Кызылжар», улица Пайзахметова, без номера.
Улица Эрмат ата № 1-26, улица Махмудова № 1-47, тупик 1 №1-12, улица Ахунбабаева № 1-72, тупик 1 № 1-18, улица Хамзы № 1-41, тупик 1 № 1-18, улица С.Муканова № 1-27, улица Ташболатова № 1-162, улица Гулистан № 1-61, тупик 1 № 18, тупик 2 № 1-20, улица Махатаева № 1-76 тупик 1 № 1-17, Новостройка № 1-25, тупик № 1-21, улица Гагарина нечетная сторона № 1-29.
Избирательный участок № 72

Учаскеге «Самал-1, 2» шағынауданы, Қ.Қазиев көшесінен С.Жандосов көшесіне дейінгі батыс жағы кіреді: Қ.Қазиев көшесі, Т.Рысқұлов көшесі, Р.Абсейітов көшесі, З.Ескендіров көшесі, С.Серікбаев көшесі, С.Жандосов көшесі, Б.Адиходжаев көшесі, Т.Өтегенов көшесі, Кашурников көшесі, Халменов көшесі, Құлыншақ көшесі, Еркөбек көшесі, Б.Момышұлы көшесі, Т.Рысқұлов көшесі, Манас тұйығы, Манас көшесі, Мырзаев көшесі, Шілменбет көшесі, А.Бектаев көшесі, М.Сарсенбаев көшесі, И.Тайманов көшесі, С.Сүлейменов көшесі, Еркіндік көшесі, Мейірбеков көшесі, О.Малқаров көшесі, С.Шакиров көшесі, Жабай ата көшесі, Ө.Сейітов көшесі, Б.Нұрлыбеков көшесі, О.Мырзабеков көшесі, Анар әже көшесі, Б.Ермекбаев көшесі, Ұ.Арғынбеков көшесі, П.Оспанқұлұлы көшесі, Алтын бесік көшесі, Келешек көшесі, Хайруллин көшесі, Т.Отарбаев көшесі, Бекмұрат батыр көшелеріндегі жеке үйлер сонымен қатар атауы жоқ 10 көше.
№ 45 сайлау учаскесі
Орталығы - «ҚазТрансГаз Аймақ» акционерлік қоғамының Оңтүстік Қазақстан өңдірістік филиалы, Темірлан тас жолы, нөмірсіз
Күнбағыс көшесі № 51-106, Д.Рахымбергенов көшесі № 46-106, Чехов көшесі № 108-131, Мақталы көшесі тақ жағы № 57-115, Алпысбаев көшесі. жұп жағы № 78-122, Қалдаяқов көшесі № 129, Запотоцкий өткелі № 47-97, Автодорожный тұйығы № 1-17, Мақталы өткелі № 3-21, Ю.Ишанқұлов өткелі № 1-19, Мицкевич көшесі № 1-67.
№ 59 сайлау учаскесі
Орталығы– Шымкент көркемсурет колледжі,
Қалдаяқов көшесі, 30
Бородинская көшесі № 1-32, Пржевальский көшесі № 1-31, Калинин көшесі № 1-31а, Воронеж көшесі № 1-29, Қалдаяқов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, Смоленская көшесі № 1-37, Кремль көшесі № 10, 11, Республика даңғылы № 22, 24, 26, Кольцов көшесі № 1-25, Павлов көшесі. жұп жағы.
№ 60 сайлау учаскесі
Орталығы – Тiлдер академиясы, Гагарин көшесі, № 22а
Қалдаяқов көшесі № 1б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Республика даңғылы № 28, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, Гагарин көшесі № 14, 16, 36, Кремль көшесі. № 2а.
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы - № 5 орта мектеп, Маяковский көшесі, 16
Қарасу көшесі № 1-31, Жеңіс көшесі тақ жағы № 1-19, Театр көшесі № 1-16, Водопьянов көшесі № 1-14, Ломоносов көшесі № 2-12, Гагарин көшесі тақ жағы № 101-117, Абай даңғылы № 2, 4-8.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы - «Қосдиірмен» өндірістік кооперативі, «Қызылжар» шағынауданы, Пайзахметов көшесі, нөмірсіз
Эрмат ата көшесі № 1-26, Махмудов көшесі № 1-47, 1 тұйық № 1-12, Ахунбабаев көшесі № 1-72, 1 тұйық № 1-18, Хамза көшесі № 1-41, 1 тұйық № 1-18, С.Мұқанов көшесі, № 1-27, Ташболатов көшесі № 1-162, Гулистан көшесі № 1-61, 1 тұйық № 18, 2 тұйық № 1-20, Мақатаев көшесі № 1-76 1 тұйық № 1-17, Жаңақұрылыс № 1-25, тұйық № 1-21, Гагарин көшесі тақ жағы № 1-29.
№ 72 сайлау учаскесі

Центр – Средняя школа № 56, микрорайон «Катынкопр», улица Гулама, 37.
Улица Ерубаева нечетная сторона № 1-25, улица Толебаева № 1-55, улица Рахимова № 1-52, улица Яссауи № 1-49, улица Аль-Фараби № 100-160, улица Жумабаева № 1-50, улица Гулама № 1-50, улица Айбека № 1-38, улица Балуан Шолака № 1-53, улица Арал № 1-51, улица Жас Гвардия № 1-56, а также микрорайон «Акниет» № 1-240.
Избирательный участок № 73
Центр – Средняя школа № 51, микрорайон «Катынкопр», улица Омишулы, без номера.
Улица Сатбаева № 1-85, улица Спатаева четная сторона № 2-24 и № 25-128, улица Садыкулова № 29-95, улица Молдабаева № 44-143, улица Даулова № 52-148, улица Сейфуллина № 1-44, улица М.Алиева № 1-27, улица Молдагуловой № 1-47, улица Аймаутова № 1-26, улица Рыскулова № 1-136, Темирлановское шоссе четная сторона № 34-60, улица Аль-Фараби № 35-91, улица Бейбитшилик № 1-115, улица Низами № 1-85, улица Байдибек № 1-95, улица Амангельды № 1-24, улица Южная № 1-27 микрорайона «Катынкопр».
Избирательный участок № 74
Центр – Средняя школа № 52, микрорайон «Катынкопр», улица Аль-Фараби, без номера.
Улица Аль-Фараби четная сторона № 2-92, улица М.Ауезова № 1-62, улица Бабыра № 1-110, улица К.Сарсенбаева № 1-73, улица Онтаева № 1-65, улица Шаяхметова № 1-53, улица Жангельдина № 1-70, улица У.Юсупова № 1-165, улица Т.Токтарова № 1-50, улица Хайдарова № 1-21, улица Нурпеисовой № 1-44, улица Макатаева № 1-47, улица Кажымукана № 1-42, улица Азербаева № 1-21, улица Калдаякова № 1-24, улица Сыпырган ата нечетная сторона № 1-35, улица Куралбаева № 1-22 микрорайона Катынкопр.
Избирательный участок № 76
Центр – средняя школа № 59, микрорайона «Акжайык», улица Сырым батыра, без номера.
Микрорайон «Акжайык», включая новостройку, микрорайоны «Тулпар» и «Асар».
Избирательный участок № 78
Центр - микрорайон «Катынкопр», улица Аль-Фараби, без номера.
Темирлановское шоссе нечетная сторона № 1-33, улица Арыстанбаб № 1-22, улица Достык № 1-13, улица Восход № 1-13, улица Темирлан № 1-22, улица Красная звезда № 1-19, улица Аль-Фараби № 1-19, Передвижная механизированная колонна № 49, 64 квартиры и 10 частных домов без номеров, Передвижная механизированная колонна № 21 № 1-16, улица Спатаева нечетная сторона № 1-23, улица Садыкулова № 1-28, улица Молдабаева № 2-43, улица Даулова № 1-51, улица Шымкентская № 1-52, улица Г.Муратбаева № 1-84, улица Казакбаева № 1-20, улица Кажымукана № 1-48, улица Даулеткерей № 1-30, улица Есиркеп батыра № 1-70, улица Ахметова № 1-50, улица Махамбетова № 1-48, улица Бигалиева № 1-66, улица Тауасарова № 1-59, улица Тойшыбека № 1-44, улица Шыршыкбая № 1-47, улица Ерназара № 1-36, улица Арын кожа № 1-22, улица Токкожа № 1-18, улица Бакбергена № 1-15, улица Абишева № 1-10, улица Косдиирмен № 1-36, улица Коркыт ата № 1-26 микрорайона «Катынкопр».
Избирательный участок № 92
Центр - Средняя школа № 86, микрорайон «Казыгурт», улица Акжар, без номера.

Орталығы - № 56 орта мектеп, «Қатынкөпір» шағынауданы, Ғұлам көшесі, 37
Ерубаев көшесі тақ жағы № 1-25, Төлебаев көшесі № 1-55, Рахимов көшесі № 1-52, Яссауи көшесі № 1-49, Әл-Фараби көшесі № 100-160, Жұмабаев көшесі № 1-50, Ғұлам көшесі № 1-50, Айбек көшесі № 1-38, Балуан Шолақ көшесі № 1-53, Арал көшесі № 1-51, Жас гвардия көшесі № 1-56, «Ақниет» шағынауданы № 1-240.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы–№ 51 орта мектеп, Қатынкөпір «шағынауданы», Өмішұлы көшесі, нөмірсіз
«Қатынкөпір» шағынауданы: Сәтбаев көшесі № 1-85, Сыпатаев көшесі жұп жағы № 2-24, № 25-128, Садықұлов көшесі № 29-95, Молдабаев көшесі № 44-143, Дауылов көшесі № 52- 148, Сейфуллин көшесі № 1-44, М.Әлиев көшесі, № 1-27, Молдағұлова көшесі № 1-47, Аймауытов көшесі, № 1-26, Рысқұлов көшесі № 1-136, Темірлан тас жолы жұп жағы № 34-60, Әл-Фараби көшесі, № 35-91, Бейбітшілік көшесі, № 1-115, Низами көшесі, № 1-85, Бәйдібек көшесі, № 1-95, Амангелді көшесі № 1-24, Южная көшесі № 1-27.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы – № 52 орта мектеп, «Қатынкөпір» шағынауданы, Әл-Фараби, нөмірсіз
«Қатынкөпір» шағынауданы: Әл-Фараби көшесі жұп жағы № 2-92, М.Әуезов көшесі № 1-62, Бабыр көшесі, № 1-110, К.Сәрсенбаев көшесі, № 1-73, Оңтаев көшесі, № 1-65, Шаяхметов көшесі, № 1-53, Жангелдин көшесі, № 1-70, У.Юсупов көшесі, № 1-165, Т.Тоқтаров көшесі, № 1-50, Хайдаров көшесі, № 1-21, Нүрпейісова көшесі, № 1-44, Мақатаев көшесі, № 1-47, Қажымұқан көшесі, № 1-42, К.Әзербаев көшесі, № 1-21, Қалдаяқов көшесі. № 1-24, Сыпырған ата көшесі, тақ жағы № 1-35, Ф.Құралбаев көшесі, № 1-22.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы - № 59 орта мектеп, «Ақжайық» шағынауданы, Сырым батыр, нөмірсіз
«Ақжайық» шағынауданы жаңақұрылыстарын қоса, «Тұлпар» және «Асар» шағынаудандары.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы – «Қатынкөпір» шағынауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз
«Қатынкөпір» шағынауданы: Темірлан тас жолы тақ жағы № 1-33, Арыстанбаб көшесі, № 1-22, Достық көшесі, № 1-13, Восход көшесі, № 1-13, Темірлан көшесі, № 1-22, Красная звезда көшесі, № 1-19, Әл-Фараби көшесі, № 1-19, № 49 жылжымалы механикаландырылған колоннаның 64 пәтері және нөмірсіз 10 үй, № 21 жылжымалы механикаландырылған колоннаның № 1-16, Сыпатаев көшесі, тақ жағы № 1-23, Садықұлов көшесі, № 1-28, Молдабаев көшесі, № 2-43, Дауылов көшесі, № 1-51, Шымкент көшесі, № 1-52, Ғ.Мұратбаев көшесі, № 1-84, Қазақбаев көшесі, № 1-20, Қажымұқан көшесі. № 1-48, Дәулеткерей көшесі № 1-30, Есіркеп батыр көшесі № 1-70, Ахметов көшесі № 1-50, Махамбетов көшесі № 1-48, Бигалиев көшесі, № 1-66, Тауасаров көшесі, № 1-59, Тойшыбек көшесі, № 1-44, Шыршықбай көшесі, № 1-47, Ерназар көшесі, № 1-36, Арын қожа көшесі, № 1-22, Тоққожа көшесі, № 1-18, Бақберген көшесі, № 1-15, Әбішев көшесі, № 1-10, Қосдиірмен көшесі, № 1-36, Қорқыт ата көшесі, № 1-26.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы - № 86 орта мектеп, «Қазығұрт» шағынауданы, Ақжар көшесі, нөмірсіз

Улица Талгар № 1-83, улица Кызыл Жар № 1-87, улица Шуакты № 1-89, улица Жана базар № 1-80, улица Ондасынова № 1-98, улица Сураншы батыра № 1-47, улица Акмешит № 1-76, улица Карааспан № 1-144, улица Жандарбекова № 1-190, улица Жастар № 1-36, улица Туркестанская №1-85, улица Торайгырова № 1-42, улица Ахан сери № 1-36, улица Ордабасинская № 1-98, улица Жуманова № 1-10, улица Уалиханова № 1-40, улица Лесхоз № 1-37, улица Жибек жолы № 1-61, улица Отрарская № 10-42, улица Айманова № 1-80, улица Каратас № 1-70.
Избирательный участок № 102
Центр - Школа-гимназия № 20 имени Титова, проспект Республики, 9.
Улица А.Аскарова № 1, 3, 5, 7, 9, улица Т.Айбергенова № 2, 4, 6, 8, 10, проезд Т.Айбергенова № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12,14, площадь Аль-Фараби № 10, проспект Республики № 11.
Избирательный участок № 104
Центр – Технический колледж, улица Жастар, 2.
Улица Анарова № 8, 8а, 10, 10а, 10б, улица Жагалау № 1, 1а, 2, 2а, 11, 13а,15, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 31б, 31в, 33, 33а, 34, 34а, 35а, 35б, 45, 45а, 47, 49, 51, 57, 57а, улица Жастык № 4, 6, 8, проспект Кабанбай-батыра № 1, 2, 2а, 2б, 6, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 24, Кок сай 1-ый № 1а, 1б, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 12а, 15, 16, 19, 22а, 23, 24, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 37а, 39, 43, 47, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 141, 141а, 141б, 143, 145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 157, 161, 304, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 321, 322, 322а, 324, 326, 326а, 328, 330, 340, 365, 369, 373, 377, 377а, 387, 387а, 389, 389а, 391, 393, 407, 412а, 413, 415, 417, 419, 421, 421а, 425, 427, 428, 429, 431, 432, 434, 436, 436а, 442, 444, 444а, 471, 473, 477, 481, 481а, 483, 484, 485, 489, 493, 494, 495, 497, 499, 500, 501, 503, 505, 509, 513, 517, 519, 521, проезд Спортивный № 3а, 4/3, 7/3, 7/4,7/6.
Избирательный участок № 113
Центр – индивидуальный предприниматель «Алатау сервис», проспект Б.Момышулы, без номера.
Проспект Б.Момышулы четная сторона № 68-154, улица Керимше четная сторона № 62-106, улица Бейбарыс султана № 3-76, улица Шиели № 1-59, улица Алмалы № 2-60, улица Шабдалы № 1-84, улица Ореховая № 1-95, улица Мересьева № 2-28, улица Кашурникова № 15-100, улица М.Джалиля № 1-83, улица Абат № 4-77, улица С.Юллаева № 4-78, улица Постышева нечетная сторона № 3-91.
Избирательный участок № 114
Центр – Центр профессиональной ориентации молодежи, улица Жангельдина, 17.
Улица Жангельдина № 24а, улица Заводская № 7, улица А.Молдагуловой № 2, 4, 4а, 6, 7, 8а, 9, 10, 12, 15, 15-а, 17, 19, 25, улица Ш.Рашидова № 98, 100, 108, 110, 112, 114, 116, проспект Республики № 43а, 45.
Избирательный участок № 118
Центр – торговый центр «Дархан», товарищество с ограниченной ответственностью «Марат-КZТ», улица Рашидова, 55.

Талғар көшесі, № 1-83, Қызыл Жар көшесі, № 1-87, Шуақты көшесі, № 1-89, Жаңа базар көшесі, № 1-80, Оңдасынов көшесі, № 1-98, Сұраншы батыр көшесі, № 1-47, Ақ мешіт көшесі, № 1-76, Қарааспан көшесі, № 1-144, Жандарбеков көшесі, № 1-190, Жастар көшесі, № 1-36, Түркістан көшесі, № 1-85, Торайғыров көшесі, № 1-42, Ақан сері көшесі, № 1-36, Ордабасы көшесі, № 1-98, Жұманов көшесі № 1-10, Уәлиханов көшесі, № 1-40, Лесхоз көшесі, № 1-37, Жібек жолы көшесі, № 1-61, Отырар көшесі, № 10-42, Айманов көшесі, № 1-80, Қаратас көшесі. № 1-70.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы – Титов атындағы № 20 мектеп- гимназиясы, Республика даңғылы, 9
А.Асқаров көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, Т.Айбергенов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, Т.Айбергенов өткелі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, Әл-Фараби алаңы № 10, Республика даңғылы № 11.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы – Техникалық колледж, Жастар көшесі, 2
Анаров көшесі № 8, 8а, 10, 10а, 10б, Жағалау көшесі № 1, 1а, 2, 2а, 11, 13а, 15, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 31б, 31в, 33, 33а, 34, 34а, 35а, 35б, 45, 45а, 47, 49, 51, 57, 57а, Жастық көшесі № 4, 6, 8, Қабанбай батыр даңғылы № 1, 2, 2а, 2б, 6, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 24, 1-ші Көк сай № 1а, 1б, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 12а, 15, 16, 19, 22а, 23, 24, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 37а, 39, 43, 47, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 141, 141а, 141б, 143, 145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 157, 161, 304, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 321, 322, 322а, 324, 326, 326а, 328, 330, 340, 365, 369, 373, 377, 377а, 387, 387а, 389, 389а, 391, 393, 407, 412а, 413, 415, 417, 419, 421, 421а, 425, 427, 428, 429, 431, 432, 434, 436, 436а, 442, 444, 444а, 471, 473, 477, 481, 481а, 483, 484, 485, 489, 493, 494, 495, 497, 499, 500, 501, 503, 505, 509, 513, 517, 519, 521, Спорт өткелі № 3а, 4/3,7/3, 7/4,7/6.
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы - жеке кәсіпкер «Алатау сервис», Б. Момышұлы даңғылы, нөмірсіз
Б.Момышұлы даңғылы жұп жағы № 68-154, Керімше көшесі, жұп жағы № 62-106, Бейбарыс сұлтан көшесі, № 3-76, Шиелі көшесі, № 1-59, Алмалы көшесі, № 2-60, Шабдалы көшесі, № 1-84, Ореховая көшесі, № 1-95, Мересьев көшесі, № 2-28, Кашурников көшесі, № 15-100, М.Жалил көшесі, № 1-83, Абат көшесі, № 4-77, С.Юллаев көшесі, № 4-78, Постышев көшесі, тақ жағы № 3-91.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы –Жастардың кәсіби бағдарлау орталығы, Жангелдин көшесі, 17
Жангелдин көшесі № 24а, Зауыт көшесі № 7,Ә.Молдағұлова көшесі № 2, 4, 4а, 6, 7, 8а, 9, 10, 12, 15, 15а, 17, 19, 25, Ш.Рашидов көшесі № 98, 100, 108, 110, 112, 114, 116, Республика даңғылы № 43а,45.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы – «Дархан» сауда орталығы, «Марат-КZТ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Рашидов көшесі, 55

Улица Артельная № 59-69, улица Абдразакова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20, улица Жангельдина № 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б, микрорайон «Карасу» № 4, 5, 6, 7, 25/29, 26, 27, улица Ш.Рашидова № 30, 32, 34, 56, 61, 63, 65, 69, 73, 75.
Избирательный участок № 128
Центр - Средняя школа № 87, микрорайон «Самал-3», улица Аргынбекова, без номера.
Улица Казына № 1-35, улица Озекты № 1-38, улица Атасу № 1-40, улица Алтын гасыр № 1-32, улица Ырыс бака № 1-32, улица Нур шуак № 1-32, улица Малхарова № 1-34, улица Игилик № 1-32, улица Нурлы жол № 1-32, улица Ерулик № 1-34, улица Егеменды ел № 1-34, улица Дархан № 1-30, улица Сары озек № 1-30, улица Арай тан № 1-32, улица С.Юсупова № 1-32, улица Ынтымак № 1-30, улица Бирлик № 1-36, улица Жас даурен № 1-34, улица Б.Саттарханова № 1-36, улица К.Кайсенова № 1-32, улица Отырар № 1-32, улица Ештай ата № 1-32, улица Шорабека № 1-34, улица Оскенбая № 1-38, улица Тамшы булак № 1-34, улица Алпамыс батыра № 1-36, улица Естемес би № 1-38, улица Изгилик № 1-30, и 5 улиц без названий микрорайона «Самал-3». А также 6 улиц без названий микрорайона «Северо-запад», 434 дома микрорайона «Шугыла».
Избирательный участок № 129
Центр – «Филиал акционерного общества «Железнодорожные госпитали медицины катастроф»-«Шымкентская железнодорожная больница», проспект Кабанбай батыра, без номера.
Филиал акционерного общества «Шымкентская железнодорожная больница» «Железнодорожные госпитали медицины катастроф».
Избирательный участок № 130
Центр – Областной перинатальный центр № 2, улица Терешковой, без номера.
Областной перинатальный центр № 2.
Избирательный участок № 139
Центр - Средняя школа № 12, улица Казанкап акына, № 22.
Улица М.Сматлаева № 62-90, улица Жилкишиева № 54-60, улица Сайрамская № 1-83, улица Безделева № 73-132а, улица Орынбай акына четная сторона № 2-40, проспект Тауке хана нечетная сторона № 157-267, улица Елшибек-батыра № 44-74, улица Казанкап акына № 33-57, улица Жанкожа батыра четная сторона № 36-48, нечетная сторона № 35-41, улица Кара су № 1-59, улица Ак су № 1-61, улица Манкентская № 1-76, улица Бекет батыра № 129-262, улица Г.Иляева № 192-264, улица Караменде батыра № 38-90, улица Майлы кожа № 246-262, улица Туркестанская № 333-357, проезд Мичурина № 39-59, улица Алакол № 45-50 и дома барачного типа № 306-310, многоэтажный дом № 4 по улице Безделева.
Избирательный участок № 141
Центр - Шымкентский городской филиал общественное объединение «Организация ветеранов Республики Казахстан», проспект Тауке хана, без номера.
Улица Бекет батыра четная сторона № 108-142, улица М.Сматлаева № 39-75, проспект Тауке хана четная сторона № 180-286, нечетная сторона № 121-155, улица Орынбай акына нечетная сторона № 9-31, улица Туркестанская № 209-331, улица Жолдасбекова № 2-28, улица Караменде батыра № 1-30, проезд Челюскинцев № 16-72, улица Майлы кожа № 127–244, улица Достоевского № 45-146, улица Аймауытова № 43-73, улица Елшибек батыра № 32-42, улица Жанкожа батыра № 11-25.
Избирательный участок № 142
Центр – индивидуальный предприниматель «Кадыров», микрорайон «Кызылжар», улица Гагарина, без номера.

Артель көшесі № 59-69, Әбдіразақов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20, Жангелдин көшесі № 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б, «Қарасу» шағынауданы № 4, 5, 6, 7, 25/29, 26, 27, Ш.Рашидов көшесі № 30, 32, 34, 56, 61, 63, 65, 69, 73, 75.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы- № 87 орта мектеп, «Самал-3» шағынауданы, Арғынбеков көшесі, нөмірсіз
«Самал 3» шағынауданы: Қазына көшесі. № 1-35, Өзекті көшесі, № 1-38, Атасу көшесі, № 1-40, Алтын ғасыр көшесі, № 1-32, Ырыс бақ көшесі, № 1-32, Нұр шуақ көшесі, № 1-32, Малхаров көшесі, № 1-34, Игілік көшесі, № 1-32, Нұрлы жол көшесі, № 1-32, Ерулік көшесі, № 1-34, Егеменді ел көшесі, № 1-34, Дархан көшесі, № 1-30, Сары өзек көшесі, № 1-30, Арай таңы көшесі, № 1-32, С.Юсупов көшесі, № 1-32, Ынтымақ көшесі, № 1-30, Бірлік көшесі, № 1-36, Жас дәурен көшесі, № 1-34, Б.Саттарханов көшесі, № 1-36, Қ.Қайсенов көшесі, № 1-32, Отырар көшесі, № 1-32, Ештай ата көшесі, № 1-32, Шорабек көшесі, № 1-34, Өскенбай көшесі, № 1-38, Тамшы бұлақ көшесі, № 1-34, Алпамыс батыр көшесі, № 1-36, Естемес би көшесі, № 1-38, Ізгілік көшесі, № 1-30 және атауы жоқ 5 көше. Сонымен бірге, «Солтүстік» батыс шағынауданындағы атауы жоқ 6 көше, «Шұғыла» шағынауданындағы 434 үй.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы – «Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» акционерлік қоғамының филиалы «Шымкент темір жолы ауруханасы», Қабанбай батыр көшесі нөмірсіз
«Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» акционерлік қоғамының филиалы «Шымкент темір жолы ауруханасы»
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы, - «№ 2 облыстық перинаталдық орталығы» В.Терешкова көшесі нөмірсіз
«№ 2 облыстық перинаталдық орталығы»
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы -№ 12 орта мектеп, Қазанқап ақын көшесі, 22
М.Сматлаев көшесі № 62-90, Жылқышиев көшесі № 54-60, Сайрам көшесі № 1-83, Безделев көшесі № 73-132а, Орынбай ақын көшесі жұп жағы № 2-40, Тәуке хан даңғылы тақ жағы № 157-267, Елшібек батыр көшесі № 44-74, Қазанқап ақын көшесі № 33-57, Жанқожа батыр көшесі жұп жағы № 36-48, тақ жағы № 35-41, Қара су көшесі № 1-59, Ақ су көшесі № 1-61, Манкент көшесі № 1-76, Бекет батыр көшесі № 129-262, Ғ.Иляев көшесі № 192-264, Қараменде батыр көшесі № 38-90, Майлы қожа көшесі № 246-262, Түркістан көшесі № 333-357, Мичурин өткелі № 39-59, Алакөл көшесі № 45-50 және № 306-310 барак типтес үйлер, Безделев көшесі № 4 көпқабатты үй.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы - «Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы » қоғамдық бірлестігі Шымкент қалалық филиалы, Тәуке хан даңғылы, нөмірсіз
Бекет батыр көшесі жұп жағы № 108-142, М. Сматлаев көшесі № 39-75, Тәуке хан даңғылы жұп жағы № 180-286, тақ жағы № 121-155, Орынбай ақын көшесі тақ жағы № 9-31, Түркістан көшесі № 209-331, Жолдасбеков көшесі № 2-28, Қараменде батыр көшесі № 1-30, Челюскинцев өткелі № 16-72, Майлы қожа көшесі № 127–244, Достоевский көшесі № 45-146, Аймауытов көшесі № 43-73, Елшібек батыр көшесі № 32-42, Жанқожа батыр көшесі № 11-25.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы-жеке кәсіпкер «Қадыров», «Қызылжар» шағынауданы, Гагарин көшесі нөмірсіз

Улица Муканова № 28-127, тупик 2 № 1-8, улица Ташболатова № 163-271, тупик 1 № 1-10, тупик 2 № 1-18, тупик 3 № 1-10, улица Махатаева № 77-131, тупик 1 № 1-18, тупик 2 № 1-8, улица Гулистан № 62-125 тупик 1 № 1-20, тупик 2 № 1-10, улица Байсеитовой № 1-42, улица Султанова № 1-66, улица Косдиирмен № 1-71 тупик 1 № 1-9, улица Абдраимова № 1-26, улица Кентаева № 1-51, улица Жансугурова № 1-39, улица Новостройка № 1-39, улица Гагарина № 31-69 тупик 1 № 1-6, тупик 2 № 1-8.
Избирательный участок № 146
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью «Научно-производственное объединение «Зерде», улица Алдиярова 76.
Улица Казанкап акына четная сторона № 2/2-2/4, улица Алдиярова № 70-74, улица Жанкожа батыра № 1/2, 1/3, 1/4, улица Туркестанская четная сторона № 278-302, улица Безделева № 64-74, улица Алакол № 22-44, улица Сайрамская № 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а, далее дома по улице Калтаева вдоль железнодорожной линии до дома № 130, улица Акназархана № 47, 50, 50а, 51, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62.
Избирательный участок № 149
Центр – Средняя школа № 83, дачный массив «Кайнар булак», без номера.
Правая и левая стороны дачного массива «Кайнарбулак» по улице Центральная от остановки «Зеленый забор» до остановки «Бассейн», а также микрорайон «Достык».
Избирательный участок № 935
Центр – Общая средняя школа № 80, микрорайон «Нурсат», улица Ж.Шанина, без номера.
Микрорайон «Нурсат» полностью, улица Акынова № 1-44, улица А.Аскарова № 1-95, улица Ахметбаева № 1-56, улица А.Комекбаева № 1-90, улица Оразалиева № 1-24 и дома без номеров.
Избирательный участок № 939
Центр - Казахско-русская начальная школа-филиал средней школы № 83, дачный массив «Кайнар булак», улица Транспортная, без номера.
Правая и левая стороны дачного массива «Кайнарбулак» по улице Центральная от остановки «Бассейн» до остановки «Новая конечная».

Мұқанов көшесі № 28-127, 2 тұйық № 1-8, Ташболатов көшесі № 163-271, 1 тұйық № 1-10, 2 тұйық № 1-18, 3 тұйық № 1-10, Мақатаев көшесі № 77-131, 1 тұйық № 1-18, 2 тұйық № 1-8, Гулистан көшесі № 62-125 1 тұйық № 1-20, 2 тұйық № 1-10, Байсейітова көшесі № 1-42, А.Сұлтанов көшесі № 1-66, Қос диірмен көшесі № 1-71, 1 тұйық № 1-9, Әбдіраимов көшесі № 1-26, Кентаев көшесі № 1-51, Жансүгіров көшесі № 1-39, Жаңақұрылыс № 1-39, Гагарин көшесі № 31-69, 1 тұйық № 1-6, 2 тұйық № 1-8.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы - «Зерде» ғылыми -өндірістік бірлестігі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Алдияров көшесі 76
Қазанқап ақын көшесі жұп жағы № 2/2-2/4, Алдияров көшесі № 70-74, Жанқожа батыр көшесі № 1/2, 1/3, 1/4, Түркістан көшесі жұп жағы № 278-302, Безделев көшесі № 64-74, Алакөл көшесі № 22-44, Сайрам көшесіндегі № 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а үйлері, ары қарай темір жол бойымен Қалтаев көшесіндегі № 130 үйге дейін, Ақназархан көшесі № 47, 50, 50а, 51, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62.
№ 149 Сайлау учаскесі
Орталығы - № 83 орта мектебі, «Қайнар бұлақ» саяжай массиві, нөмірсіз
«Қайнарбұлақ» саяжай массивінің Центральная көшесі бойынша «Зеленый забор» аялдамасынан «Бассейн» аялдамасына дейінгі оң және сол жағы және «Достық» шағынауданы.
№ 935 сайлау учаскесі
Орталығы – № 80 жалпы орта мектебі, «Нұрсәт» шағынауданы, Ж.Шанин көшесі, нөмірсіз
«Нұрсәт» шағынауданы толығымен, Ақынов көшесі № 1-44, А.Асқаров көшесі № 1-95, Ахметбаев көшесі № 1-56, А.Көмекбаев көшесі № 1-90, Оразалиев көшесі № 1-24 және нөмірсіз үйлер.
№ 939 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақ-орыс бастауыш мектебі - № 83 орта мектебінің филиалы, «Қайнар бұлақ» саяжай массиві, транспортная көшесі нөмірсіз
«Қайнарбұлақ» саяжай массивінің Центральная көшесіндегі «Бассейн» аялдамасынан «Новая конечная» аялдамасына дейінгі оң және сол жағы.