О внесении изменений в решение акима города Шымкента от 18 июня 2010 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент"
Решение акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 30 ноября 2011 года № 22. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 6 декабря 2011 года № 14-1-148. Утратило силу решением акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 23 февраля 2015 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 23.02.2015 № 6.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" аким города Шымкента РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Шымкента от 18 июня 2010 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-116, опубликовано в газете «Панорама Шымкента» 6 августа 2010 года за № 32) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить центры и границы избирательных участков №№ 2, 3, 5, 6, 7, 8, 25, 29, 31, 34, 35, 39, 52, 56, 61, 69, 70, 72, 75, 76, 83, 84, 86, 88, 95, 111, 113, 118, 128, 131, 138, 139, 145, 146, 147, 148, 149, 158, 159, 160, 653, 935, 938, 939 согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Шымкента Г.А.Саметова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                А.Жетписбаев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Шымкентской
городской избирательной комиссии           С.О.Пакеев
30 ноября 2011 год
Приложение к решению
акима города Шымкента
от 30 ноября 2011 года № 22
Избирательный участок № 2
Центр – тойхана «Алтын ана», 18 микрорайон, без номера.
18 микрорайон: дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 46, 47, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 64.
Избирательный участок № 3
Центр – Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская клиническая поликлиника № 6», микрорайон «Самал-3», улица Аль-Фараби, без номера.
Микрорайон «Самал-3»: улица Диханкол №№ 1-165, улица Манаса №№ 1-68, улица Б.Даулбаева №№ 1-84, улица генерала Юсупова №№ 1-140, улица С.Байсбаева №№ 1-64, улица Баршын Арай №№ 1-66, улица Тажибаева №№ 1-64, улица Б.Ескиреева №№ 1-184, улица М.Ерназарова №№ 1-84, улица К.Сыздыкова №№ 1-95, улица С.Сеитова №№ 1-104, улица А.Шеримкулова №№ 1-164, улица А.Абдирахманова №№ 1-124, улица А.Урпекова №№ 1-134, улица Арай таны №№ 32-160, улица Ойсыл баба №№ 1-180, улица Барак хана №№ 1-120, улица Керей хана №№ 1-68.
Избирательный участок № 5
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью «Шымкент-Жеміс», улица А.Сасбукаева, № 128.

Шымкент қаласы әкімінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 14 "Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 2011 жылғы 30 қарашадағы N 22 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 желтоқсанда N 14-1-148 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 23.02.2015 № 6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-116 тіркелген, "Шымкент келбеті" газетінде 2010 жылдың 6 тамызында № 32 санында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы №№ 2, 3, 5, 6, 7, 8, 25, 29, 31, 34, 35, 39, 52, 56, 61, 69, 70, 72, 75, 76, 83, 84, 86, 88, 95, 111, 113, 118, 128, 131, 138, 139, 145, 146, 147, 148, 149, 158, 159, 160, 653, 935, 938, 939 сайлау учаскелерінің орталықтары мен шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау Шымкент қаласы әкімі аппаратының басшысы Ғ.А.Саметовке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 А.Жетпісбаев
КЕЛІСІЛДІ
Шымкент қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы                     С.О.Пакеев
30 қараша 2011 жыл
Шымкент қаласы әкімінің
2011 жылғы 30 қараша
№ 22 шешіміне қосымша
№ 2 сайлау учаскесі
Орталығы – «Алтын ана» тойханасы, 18 шағынауданы, нөмірсіз.
18 шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 46, 47, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 64 үйлері.
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы – «№ 6 Шымкент қалалық клиникалық емхана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын, «Самал-3» шағынауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз.
«Самал-3» шағынауданы: Диханкөл көшесі №№ 1-165, Манас көшесі №№ 1-68, Б.Дауылбаев көшесі №№ 1-84, генерал Юсупов көшесі №№ 1-140, С.Байсбаев көшесі №№ 1-64, Баршын Арай көшесі №№ 1-66, Тәжібаевтар көшесі №№ 1-64, Б.Ескиреев көшесі №№ 1-184, М.Ерназаров көшесі №№ 1-84, Қ.Сыздықов көшесі №№ 1-95, С.Сеитов көшесі №№ 1-104, А.Шерімқұлов көшесі №№ 1-164, Ә.Әбдірахманов көшесі №№ 1-124, А.Үрпеков көшесі №№ 1-134, Арай таңы көшесі №№ 32-160, Ойсыл баба көшесі №№ 1-180, Барақ хан көшесі №№ 1-120, Керей хан көшесі №№ 1-68.
№ 5 сайлау учаскесі
Орталығы - «Шымкент-Жеміс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ә.Сасбұқаев көшесі, № 128.

Улица С.Азима нечетная сторона №№ 87-113, четная сторона №№ 120-148, улица Акпан батыра четная сторона №№ 128-170, нечетная сторона №№ 145-175, улица Ж.Адырбекова четная сторона №№ 130-158, проезд Бахчевой нечетная сторона №№ 1-25, четная сторона №№ 2-26, проезд Дружбы народов нечетная сторона №№ 35-47, четная сторона №№ 40-52, улица П.Тажибаева нечетная сторона №№ 141-165, четная сторона №№ 146-176, улица Верещагина нечетная сторона №№ 75-101, четная сторона №№ 88-110, улица С.Жандосова №№ 61-71 и двухэтажные дома №№ 63, 65, 67, 69, проезд Защитный нечетная сторона №№ 3-17, четная сторона №№ 2/4-26, проезд А.Биримжанова нечетная сторона №№ 43-57, четная сторона №№ 50-62, улица Саратова нечетная сторона №№ 89-103, четная сторона №№ 88-104, улица А.Сасбукаева нечетная сторона №№ 117-147, четная сторона №№ 120-140 и барачные дома №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110г, 112а, 112б, 112в, 112г, 114а, 114б, 114в, 114г, 116а, 116б, 116в, 116г, улица Ш.Уалиханова нечетная сторона №№ 135-185, улица Н.Кулькова №№ 6, 8, улица М.Шолохова нечетная сторона №№ 117-149а, четная сторона №№ 130-164.
Избирательный участок № 6
Центр - средняя школа № 36, улица Елшибек батыра, № 108.
Улица А.Алимбетова нечетная сторона №№ 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, улица Орынбай акына частные дома нечетная сторона №№ 73-91, улица Ж.Аймаутова четная сторона №№ 148-158, улица А.Алимбетова частные дома четная сторона №№ 144-206, нечетная сторона №№ 167-231, улица Н.Турекулова нечетная сторона №№ 155/1-211/1 и многоэтажный дом №193, улица М.Сапарбаева четная сторона №№ 114-144, №№ 148-166, нечетная сторона №№ 167-183, улица Елшибек батыра нечетная сторона №№ 105-109, улица Ы.Алтынсарина нечетная сторона №№ 29-41, четная сторона №№ 34а-40, проезд Оманарык нечетная сторона №№ 1-19, четная сторона №№ 2-18, улица Жанкожа батыра нечетная сторона №№ 71-93, улица Казанкап акына №№ 73, 77а, улица Мадели кожа четная сторона №№ 204-216, проезд Мектеп нечетная сторона №№ 29-85, четная сторона №№ 32-92, все частные дома по проезду Улугбека.
Избирательный участок № 7
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью «Водомер», микрорайон «Север», без номера.
Микрорайон «Шапагат» полностью, по четной стороне улицы Х.Пазикова до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы С.Байтерекова, по четной стороне улицы С.Байтерекова, включая многоэтажные дома микрорайона «Нурсат» №№ 2, 5, далее включая частные дома без номеров по улице Алматинской, все дома без номеров улицы Жасыл желек, улицы Гулдала, улицы Саяхат, улицы Аксункар, улицы Жасталап, улицы Е.Тасанбаева, улицы Б.Тулкеева, улицы Кулагер, улицы Г.Тайбекова, улицы Майтобе, улица Шугыла, улицы Достык и дома 5 улиц без наименований в микрорайоне «Кайтпас-1», микрорайон «Нуртас» полностью, микрорайон «Тассай» по нечетной стороне улицы Тауке хана вдоль высоковольтной линии до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова, включая улицу Жана жол, улицу Азаттык, улицу Тулпар, улицу Лашын, улицу Мартобе, улицу Дербес, улицу Каскасу, улицу Кокбулак, улицу Арна, улицу Ажарлы, улицу Мамыр, улицу Жупарлы, улицу Ата зан в микрорайоне «Мирас» и дома 8 улиц без наименований рядом с улицей Жанажол, дома 2 улиц без наименований рядом с улицей Азаттык, от улицы У.Аргынбекова до проспекта Жибек жолы, по нечетной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Х.Пазикова.
Избирательный участок № 8
Центр - детская музыкальная школа № 3, улица Желтоксан, без номера.

С. Әзім көшесі тақ жағы №№ 87-113, жұп жағы №№ 120-148, Ақпан батыр көшесі жұп жағы №№ 128-170, тақ жағы №№ 145-175, Ж.Адырбеков көшесі жұп жағы №№ 130-158, Бахчевой өткелі тақ жағы №№ 1-25, жұп жағы №№ 2-26, Халықтар Достығы өткелі тақ жағы №№ 35-47, жұп жағы №№ 40-52, П.Тәжібаев көшесі тақ жағы №№ 141-165, жұп жағы №№ 146-176, Верещагин көшесі тақ жағы №№ 75-101, жұп жағы №№ 88-110, С.Жандосов көшесі №№ 61-71 және №№ 63, 65, 67, 69 екі қабатты үйлер, Защитный өткелі тақ жағы №№ 3-17, жұп жағы 2/4-26, А.Бірімжанов өткелі тақ жағы №№ 43-57, жұп жағы №№ 50-62, Саратов көшесі тақ жағы №№ 89-103, жұп жағы №№ 88-104, Ә.Сасбұқаев көшесі тақ жағы №№ 117-147, жұп жағы №№ 120-140 және №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110г, 112а, 112б, 112в, 112г, 114а, 114б, 114в, 114г, 116а, 116б, 116в, 116г жаппа үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі тақ жағы №№ 135-185, Н.Кульков көшесі №№ 6, 8, М.Шолохов көшесі тақ жағы №№ 117-149а, жұп жағы №№ 130-164.
№ 6 сайлау учаскесі
Орталығы - № 36 орта мектеп, Елшібек батыр көшесі, № 108.
А.Әлімбетов көшесі тақ жағы №№ 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, Орынбай ақын көшесі тақ жағы №№ 73-91 жеке үйлері, Ж.Аймауытов көшесі жұп жағы №№ 148-158, А.Әлімбетов көшесі жеке үйлер жұп жағы №№ 144-206, тақ жағы №№ 167-231, Н.Төреқұлов көшесі тақ жағы №№ 155/1-211/1 және № 193 көпқабатты үй, М.Сапарбаев көшесі жұп жағы №№ 114-144, №№ 148-166, тақ жағы №№ 167-183, Елшібек батыр көшесі тақ жағы №№ 105-109, Ы.Алтынсарин көшесі тақ жағы №№ 29-41, жұп жағы №№ 34а-40, Оманарық өткелі тақ жағы №№ 1-19, жұп жағы №№ 2-18, Жанқожа батыр көшесі тақ жағы №№ 71-93, Қазанқап ақын көшесі №№ 73, 77а, Мәделі қожа көшесі жұп жағы №№ 204-216, Мектеп өткелі тақ жағы №№ 29-85, жұп жағы №№ 32-92, Ұлықбек өткеліндегі барлық жеке үйлері.
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы – «Водомер» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, «Теріскей» шағынауданы, нөмірсіз.
«Шапағат» шағынауданы толығымен, Х.Пазиков көшесінің жұп жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен С.Бәйтереков көшесіне дейін, С.Бәйтереков көшесінің жұп жағымен «Нұрсәт» шағынауданындағы №№ 2, 5 көпқабатты үйлерін қоса отырып, одан әрі Алматы көшесінің нөмірсіз үйлерін қоса, «Қайтпас-1» шағынауданындағы Жасыл желек көшесі, Гүлдала көшесі, Саяхат көшесі, Ақсұңқар көшесі, Жасталап көшесі, Е.Тасанбаев көшесі, Б.Түлкеев көшесі, Құлагер көшесі, Г.Тайбеков көшесі, Майтөбе көшесі, Шұғыла көшесі, Достық көшелерінің нөмірсіз үйлері және атауы жоқ 5 көшенің үйлері, «Нұртас» шағынауданы толығымен, «Тассай» шағынауданындағы Тәуке хан көшесінің тақ жағымен жоғарғы кернеулі бағананың бойымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағындағы «Мирас» шағынауданының Жаңа жол көшесі, Азаттық көшесі, Тұлпар көшесі, Лашын көшесі, Мәртөбе көшесі, Дербес көшесі, Қасқасу көшесі, Көкбұлақ көшесі, Арна көшесі, Ажарлы көшесі, Мамыр көшесі, Жұпарлы көшесі, Ата заң көшесі және Жаңа жол көшесінің жанындағы атауы жоқ 8 көшенің үйлері, Азаттық көшесінің жанындағы атауы жоқ 2 көшенің үйлері, Ұ.Арғынбеков көшесінен Жібек жолы даңғылына дейін, Жібек жолы даңғылының тақ жағымен Х.Пазиков көшесіне дейін.
№ 8 сайлау учаскесі
Орталығы - № 3 балалар саз мектебі, Желтоқсан көшесі, нөмірсіз.

Улица М.Сматлаева четная сторона №№ 126-238, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 172-252 и многоэтажные дома №№ 204, 216, 216а, 218, 220, улица Сайрамская нечетная сторона №№ 85-103, улица Елшибек батыра нечетная сторона №№ 69-93, четная сторона №№ 78-96 и многоэтажные дома №№ 77, 79, 89, 91, 93, улица Казанкап акына нечетная сторона №№ 49-67, четная сторона №№ 60-74, улица Жанкожа батыра нечетная сторона №№ 53-69, четная сторона №№ 60-72, улица Орынбай акына нечетная сторона №№ 55-67, четная сторона №№ 84-96 и многоэтажный дом № 67, улица Аксу четная сторона №№ 68-94, нечетная сторона №№ 97-107, улица К.Айтжанова четная сторона №№ 74-144, нечетная сторона №№ 77-153, улица Л.Толстого нечетная сторона №№ 153-235, четная сторона №№ 154-236, улица Менделеева нечетная сторона №№ 33-113, четная сторона №№ 32-122, улица Желтоксан четная сторона №№ 152-260, нечетная сторона №№ 163-251, улица Гастелло нечетная сторона №№ 3-109, четная сторона №№ 4-102, улица Шопена нечетная сторона №№ 1-13, четная сторона №№ 2-10, улица А.Жилкишиева нечетная сторона №№ 105-193.
Избирательный участок № 25
Центр - средняя школа № 44, улица М.Сапарбаева, без номера.
Улица А.Алимбетова нечетная сторона №№ 207-261, четная сторона №№ 208–294, улица Сайрамская нечетная сторона №№ 105-161, четная сторона №№ 110-182, улица Карасу нечетная сторона №№ 73-171, улица Орынбай акына четная сторона №№ 110–190, улица Курчатова нечетная сторона №№ 1-25, улица Новостройка №№ 2-11, 1 поворот №№ 4-7, 2 поворот №№ 3-21, 3 поворот №№ 1-20, 4 поворот №№ 5-12, улица Н.Турекулова нечетная сторона №№ 213–349, улица Уфимцева четная сторона №№ 2-24, улица Манкентская нечетная сторона №№ 79-119, четная сторона №№ 80-120, улица Хангелди батыра нечетная сторона №№ 3-25, четная сторона №№ 4-24, улица М.Сапарбаева нечетная сторона №№ 187-211, четная сторона №№ 168-196, улица Спутник нечетная сторона №№ 3-7, улица Росси нечетная сторона №№ 39-97, улица Ш.Уалиханова четная сторона №№ 242-260, улица Веснина нечетная сторона №№ 1-49, четная сторона №№ 2-48, проезд М.Сапарбаева 13 домов, улица Восточная нечетная сторона №№ 11-77, улица Аксу нечетная сторона №№ 77-113, четная сторона №№ 76-112, проезд Мектеп нечетная сторона №№ 89-127, четная сторона №№ 96-248, улица Кокжиек нечетная сторона №№ 1-19, четная сторона №№ 2-20, улица М.Маметовой четная сторона №№ 190-252.
Избирательный участок № 29
Центр - средняя школа № 65, микрорайон «Сайрам», без номера.
Микрорайон «Сайрам» №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 24, 27, 30, 32, 32а, 32б, 33, 34, улица Д.Еримбетова №№ 28, 30а, 32, 32а, 32б, 34а, 36, 38, 38а, микрорайон «Тараз» полностью, 73 частных дома без номеров микрорайона «Северо-Восток» от улицы С.Байтерекова до улицы У.Аргынбекова и частные дома вдоль улицы Ж.Шаяхметова до канала.
Избирательный участок № 31

М.Сматлаев көшесі жұп жағы №№ 126-238, Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 172-252 және №№ 204, 216, 216а, 218, 220 көпқабатты үйлер, Сайрам көшесі тақ жағы №№ 85-103, Елшібек батыр көшесі тақ жағы №№ 69-93, жұп жағы №№ 78-96, және №№ 77, 79, 89, 91, 93 көпқабатты үйлер, Қазанқап ақын көшесі тақ жағы №№ 49-67, жұп жағы №№ 60-74, Жанқожа батыр көшесі тақ жағы №№ 53-69, жұп жағы №№ 60-72, Орынбай ақын көшесі тақ жағы №№ 55-67, жұп жағы №№ 84-96 және № 67 көпқабатты үй, Ақсу көшесі жұп жағы №№ 68-94, тақ жағы №№ 97-107, Қ.Айтжанов көшесі жұп жағы №№ 74-144, тақ жағы №№ 77-153, Л.Толстой көшесі тақ жағы №№ 153-235, жұп жағы №№ 154-236, Менделеев көшесі тақ жағы №№ 33-113, жұп жағы №№ 32-122, Желтоқсан көшесі жұп жағы №№ 152-260, тақ жағы №№ 163-251, Гастелло көшесі тақ жағы №№ 3-109, жұп жағы №№ 4-102, Шопен көшесі тақ жағы №№ 1-13, жұп жағы №№ 2-10, Ә.Жылқышиев көшесі тақ жағы №№ 105-193.
№ 25 сайлау учаскесі
Орталығы - № 44 орта мектеп, М.Сапарбаев көшесі, нөмірсіз.
А.Әлімбетов көшесі тақ жағы №№ 207-261, жұп жағы №№ 208-294, Сайрам көшесі тақ жағы №№ 105-161, жұп жағы №№ 110-182, Қарасу көшесі тақ жағы №№ 73-171, Орынбай ақын көшесі жұп жағы №№ 110-190, Курчатов көшесі тақ жағы №№ 1-25, Жаңақұрылыс көшесі №№ 2-11, 1 бұрылыс №№ 4–7, 2 бұрылыс №№ 3–21, 3 бұрылыс №№ 1–20, 4 бұрылыс №№ 5 –12, Н.Төреқұлов көшесі тақ жағы №№ 213-349, Уфимцев көшесі жұп жағы №№ 2-24, Манкент көшесі тақ жағы №№ 79-119, жұп жағы №№ 80-120, Хангелді батыр көшесі тақ жағы №№ 3-25, жұп жағы №№ 4-24, М.Сапарбаев көшесі тақ жағы №№ 187-211, жұп жағы №№ 168-196, Спутник көшесі тақ жағы №№ 3-7, Росси көшесі тақ жағы №№ 39-97, Ш.Уәлиханов көшесі жұп жағы №№ 242-260, Веснин көшесі тақ жағы №№ 1-49, жұп жағы №№ 2-48, М.Сапарбаев өткелі 13 үйлері, Восточная көшесі тақ жағы №№ 11-77, Ақсу көшесі тақ жағы №№ 77-113, жұп жағы №№ 76-112, Мектеп өткелі тақ жағы №№ 89-127, жұп жағы №№ 96-248, Көкжиек көшесі тақ жағы №№ 1-19, жұп жағы №№ 2-20, М.Мәметова көшесі жұп жағы №№ 190-252.
№ 29 сайлау учаскесі
Орталығы - № 65 орта мектеп, «Сайрам» шағынауданы, нөмірсіз.
«Сайрам» шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 24, 27, 30, 32, 32а, 32б, 33, 34, Д.Ерімбетов көшесі №№ 28, 30а, 32, 32а, 32б, 34а, 36, 38, 38а, «Тараз» шағынауданы толығымен, «Солтүстік-Шығыс» шағынауданындағы нөмірсіз 73 жеке үйлер, С.Бәйтереков көшесінен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін және Ж.Шаяхметов көшесінің бойымен каналға дейінгі жеке үйлер.
№ 31 сайлау учаскесі

Центр – профессиональный лицей № 6, улица Н.Турекулова, № 1.
Улица А.Алимбетова №№ 1-43, улица Балакирева №№ 1-21, улица А.Байтурсынова частные дома нечетная сторона №№ 23-67, проезд А.Байтурсынова дома без номеров, улица М.Бекманова №№ 1-25, улица С.Есенина №№ 1-29, улица П.Кадеева №№ 1-41, улица Мадели кожа №№ 4-33, улица М.Маметовой №№ 6, 10, 12а, 14, 14а, 18, 18а, 20, 22а, проезд Пирогова №№ 1-13, улица К.Рыскулбекова частные дома четная сторона №№ 18-46 и дома без номеров, проезд Рылеева №№ 1-21, улица М.Сапарбаева №№ 1-39, улица Н.Турекулова №№ 3, 5, 9, 11, микрорайон «Спортивный» №№ 1, 2, 3, 4, 6.
Избирательный участок № 34
Центр – частный предприниматель «Амангельды», микрорайон «Самал-2», улица К.Казиева, без номера.
В участок входят дома микрорайона «Самал-1» и микрорайона «Самал-2» в границах от пересечения улиц К.Тулеметова и К.Казиева по нечетной стороне улицы К.Казиева до улицы С.Жандосова, по улице С.Жандосова до проспекта Б. Момышулы, по четной стороне проспекта Б. Момышулы до канала Кошкар ата, по правой стороне канала Кошкар ата до улицы Утемисова, по нечетной стороне улицы Утемисова до улицы К. Тулеметова, по улице К. Тулеметова до улицы К.Казиева: улица К.Казиева, улица С.Жандосова, улица Т.Рыскулова, улица Р.Абсеитова, улица З.Ескендирова, улица С.Серикбаева, улица Б.Адиходжаева, улица Т.Утегенова, улица Кашурникова, улица Халменова, улица Кулыншак, улица Еркобек, улица Б.Момышулы, тупик Манас, улица Манас, улица Мырзаева, улица Шилменбета, улица А.Бектаева, улица М.Сарсенбаева, улица Н.Тайманова, улица С.Сулейменова, улица Еркиндик, улица К.Меирбекова, улица О.Малкарова, улица С.Шакирова, улица Жабай ата, улица У.Сеитова, улица Б.Нурлыбекова, улица О.Мырзабекова, улица Анар аже, улица Б.Ермекбаева, улица У.Аргынбекова, улица П.Оспанкулулы, улица Алтын бесик, улица Келешек, улица Хайруллина, улица Т.Отарбаева, улица Бекмурат батыра и 10 улиц без наименований, а также 6 улиц без наименований микрорайона «Северо-Запад».
Избирательный участок № 35
Центр – Государственное учреждение «Областной Дом юношества», улица А.Байтурсынова, № 73а.
Улица А.Байтурсынова №№ 59, 59а, 63, 65, 67, 67а, 73, 75а, 75в, 79, 89, 1 дом без номера, улица С.Бекбосынова №№ 1-9 и дома без номеров, улица С.Жандосова № 2, улица К.Казиева четная сторона №№ 2-80 и дома без номеров, улица А.Каныбекова №№ 3-11 и дома без номеров, улица К.Рыскулбекова №№ 50, 50а, 80 и дома без номеров, улица Тогызбаева №№ 2-9 и дома без номеров, улица Б.Утепова №№ 2-8 и дома без номеров, улица Утеген батыра №№ 1-4 и дома без номеров, улица К.Елшибекова дома без номеров, улица А.Байтурсынова 1 переулок дома без номеров.
Избирательный участок № 39

Орталығы – № 6 кәсіптік лицей, Н.Төреқұлов көшесі, № 1.
А.Әлімбетов көшесі №№ 1-43, Балакирев көшесі №№ 1-21, А.Байтұрсынов көшесі тақ жағы №№ 23-67 жеке үйлер, А.Байтұрсынов өткелі нөмірсіз үйлер, М.Бекманов көшесі №№ 1-25, С.Есенин көшесі №№ 1-29, П.Кадеев көшесі №№ 1-41, Мәделі қожа көшесі №№ 4-33, М.Мәметова көшесі №№ 6, 10, 12а, 14, 14а, 18, 18а, 20, 22а, Пирогов өткелі №№ 1-13, Қ.Рысқұлбеков көшесі жұп жағы №№ 18-46 жеке үйлер және нөмірсіз үйлер, Рылеев өткелі №№ 1-21, М.Сапарбаев көшесі №№ 1-39, Н.Төреқұлов көшесі №№ 3, 5, 9, 11, «Спорт» шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 6.
№ 34 сайлау учаскесі
Орталығы - жеке кәсіпкер «Амангелді», «Самал-2» шағынауданы, Қ.Қазиев көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге Қ.Төлеметов көшесі мен Қ.Қазиев көшесінің қиылысынан бастап Қ.Қазиев көшесінің тақ жағымен С.Жандосов көшесіне дейін, С.Жандосов көшесі бойымен Б.Момышұлы даңғылына дейін, Б.Момышұлы даңғылының жұп жағы бойымен Қошқар ата каналына дейін, Қошқар ата каналының оң жағымен Өтемісов көшесіне дейін, Өтемісов көшесінің тақ жағымен Қ.Төлеметов көшесіне дейін, Қ.Төлеметов көшесімен Қ.Қазиев қөшесіне дейін шекарасындағы «Самал-1», «Самал-2» шағынаудандарының үйлері кіреді: Қ.Қазиев көшесі, С.Жандосов көшесі, Т.Рысқұлов көшесі, Р.Әбсейітов көшесі, З.Ескендіров көшесі, С.Серікбаев көшесі, Б.Адиходжаев көшесі, Т.Өтегенов көшесі, Кашурников көшесі, Халменов көшесі, Құлыншақ көшесі, Еркөбек көшесі, Б.Момышұлы көшесі, Манас тұйығы, Манас көшесі, Мырзаев көшесі, Шілменбет көшесі, А.Бектаев көшесі, М.Сәрсенбаев көшесі, Н.Тайманов көшесі, С.Сүлейменов көшесі, Еркіндік көшесі, Қ.Мейірбеков көшесі, О.Малқаров көшесі, С.Шакиров көшесі, Жабай ата көшесі, Ө.Сейітов көшесі, Б.Нұрлыбеков көшесі, О.Мырзабеков көшесі, Анар әже көшесі, Б.Ермекбаев көшесі, Ұ.Арғынбеков көшесі, П.Оспанқұлұлы көшесі, Алтын бесік көшесі, Келешек көшесі, Хайруллин көшесі, Т.Отарбаев көшесі, Бекмұрат батыр көшесі және атауы жоқ 10 көшелерінің үйлері, сонымен бірге «Солтүстік-Батыс» шағынауданындағы атауы жоқ 6 көше.
№ 35 сайлау учаскесі
Орталығы – «Облыстық жасөспірімдер үйі» Мемлекеттік мекемесі, А.Байтұрсынов көшесі, № 73а.
А.Байтұрсынов көшесі №№ 59, 59а, 63, 65, 67, 67а, 73, 75а, 75в, 79, 89, 1 үй нөмірсіз, С.Бекбосынов көшесі №№ 1-9 және нөмірсіз үйлер, С.Жандосов көшесі № 2, Қ.Қазиев көшесі жұп жағы №№ 2-80 және нөмірсіз үйлер, Ә.Қаныбеков көшесі №№ 3-11 және нөмірсіз үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі №№ 50, 50а, 80 және нөмірсіз үйлер, Тоғызбаев көшесі №№ 2-9 және нөмірсіз үйлер, Б.Өтепов көшесі №№ 2-8 және нөмірсіз үйлер, Өтеген батыр көшесі №№ 1-4 және нөмірсіз үйлер, К.Елшібеков көшесі нөмірсіз үйлер, А.Байтұрсынов көшесі 1 бұрылысы нөмірсіз үйлер.
№ 39 сайлау учаскесі

Центр - средняя школа № 3, улица Сулейменова, № 2а.
3 микрорайон №№ 1, 2, 11, 12, 13, 18, 23, 39, 55, проспект Б.Момышулы №№ 29, 31а, 31б, нечетная сторона №№ 55-85, улица Сулейменова четная сторона №№ 2-34, улица Бокина №№ 1-32, улица Фестивальная №№ 1-34, улица Оспанова №№ 57-94, улица Кожанова № 2, нечетная сторона №№ 1-17, улица Эссениязова №№ 1-21, улица Искры №№ 1-26, улица Темир казык №№ 83-139, улица Лескова №№ 70-120, улица Аманжолова нечетная сторона №№ 65-135, четная сторона №№ 96-156, улица Байдибек би №№ 86-150, улица Спасская 3 дома, улица Фабрициуса №№ 10-22, улица Крейсера Аврора №№ 25-36, улица Р.Зорге №№ 1-88.
Избирательный участок № 52
Центр – учебный корпус № 2 музыкального колледжа, улица Мангельдина, № 38.
Темирлановское шоссе №№ 1, 21, 22, 8 микрорайон №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 12а, 13, 17, 17а, 18.
Избирательный участок № 56
Центр – Шымкентская городская центральная поликлиника, Студенческо-подростковое отделение, улица А.Аскарова, № 26.
Проспект Республики №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, улица А.Аскарова №№ 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, частные дома № 7-57, улица Пролетарская №№ 1-12, улица Кен кечу № 37, частные дома №№ 1-35, улица Мангельдина №№ 1-16, улица Ш.Оспанова №№ 1-21, улица Байтленова №№ 1-14, улица Малобазарная №№ 1-18, улица Енбекши №№ 1-69, проезд Казахстанский №№ 1-20, улица Колхозная №№ 1-35, улица Х.Мамытова №№ 1-62, улица Кавалерийская нечетная сторона №№ 41, 41а-61.
Избирательный участок № 61
Центр – комплекс «2030», улица 1 Мая, № 10.
Улица 1 Мая №№ 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 3, 3а, 3б, 5, 5а, 5б, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, улица Ю.Гагарина частные дома №№ 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, улица Театральная №№ 18, 20, 22, 22а, 24, 26, улица Жаркынбекова №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 21, 23, улица Водопьянова нечетная сторона №№ 3а, 3б, 4а, 17а, 25а, 3-31, улица Женис четная сторона №№ 2-18, №№ 3, 4а, 4/1, 4/2, 16а, 18а, 19, 19/1, 22, улица Конституции четная сторона №№ 2-8, №№ 3/1, 4а, 4/4, 6, 10, улица Ш.Калдаякова №№ 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, улица Кремлевская №№ 1, 1а, 3, улица В.Маяковского №№ 17, 19, улица Абая №№ 59, 61, 63, 63а, 65, 65а, 67.
Избирательный участок № 69
Центр – новое здание средней школы № 53, микрорайон «Кызылжар», улица Ю.Гагарина, без номера.
Улица Эрмат ата №№ 1-26, улица Махмудова №№ 1-47, тупик 1 №№ 1-12, улица Ахунбабаева №№ 1-72, тупик 1 №№ 1-18, улица Хамзы №№ 1-41, тупик 1 №№ 1-18, улица С.Муканова №№ 1-27, улица Ташболатова №№ 1-162, улица Гулистан №№ 1-61, тупик 1 № 18, тупик 2 №№ 1-20, улица Махатаева №№ 1-76 тупик 1 №№ 1-17, Новостройка №№ 1-25, тупик №№ 1-21, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 1-29.
Избирательный участок № 70
Центр – старое здание средней школы № 53, микрорайон «Кызылжар», улица Ю.Гагарина, без номера.

Орталығы - № 3 орта мектеп, Сүлейменов көшесі, № 2а.
3 шағынауданы №№ 1, 2, 11, 12, 13, 18, 23, 39, 55, Б.Момышұлы даңғылы №№ 29, 31а, 31б, тақ жағы №№ 55-85, Сүлейменов көшесі жұп жағы №№ 2-34, Бокин көшесі №№ 1-32, Фестивальная көшесі №№ 1-34, Оспанов көшесі №№ 57-94, Қожанов көшесі № 2, тақ жағы №№ 1-17, Эссениязов көшесі №№ 1-21, Искра көшесі №№ 1-26, Темір қазық көшесі №№ 83-139, Лесков көшесі №№ 70-120, Аманжолов көшесі тақ жағы №№ 65-135, жұп жағы №№ 96-156, Бәйдібек би көшесі №№ 86-150, Спасская көшесі 3 үйлер, Фабрициус көшесі №№ 10-22, Крейсер Аврора көшесі №№ 25-36, Р.Зорге көшесі №№ 1-88.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы - саз колледжінің № 2 оқу корпусы, Мангелдин көшесі, № 38.
Темірлан тас жолы №№ 1, 21, 22, 8 шағынауданы №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 12а, 13, 17, 17а, 18.
№ 56 сайлау учаскесі
Орталығы - Шымкент қалалық орталық емханасы, Студенттер мен жасөспірімдер бөлімшесі, А.Асқаров көшесі, № 26.
Республика даңғылы №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, А.Асқаров көшесі №№ 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, жеке үйлер 7-57, Пролетар көшесі №№ 1-12, Кен кешу көшесі № 37, жеке үйлер №№ 1-35, Мангелдин көшесі №№ 1-16, Ш.Оспанов көшесі №№ 1-21, Н.Байтіленов көшесі №№ 1-14, Малобазарная көшесі №№ 1-18, Еңбекші көшесі №№ 1-69, Қазақстан өткелі №№ 1-20, Колхоз көшесі №№ 1-35, Х.Мамытов көшесі №№ 1-62, Кавалерия көшесі тақ жағы №№ 41, 41а-61.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы– «2030» кешені, 1 Мамыр көшесі, № 10.
1 Мамыр көшесі №№ 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 3, 3а, 3б, 5, 5а, 5б, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, Ю.Гагарин көшесі жеке үйлер №№ 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, Театр көшесі №№ 18, 20, 22, 22а, 24, 26, Жарқынбеков көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 21, 23, Водопьянов көшесі тақ жағы №№ 3а, 3б, 4а, 17а, 25а, 3-31, Жеңіс көшесі жұп жағы №№ 2-18, №№ 3, 4а, 4/1, 4/2, 16а, 18а, 19, 19/1, 22, Конституция көшесі жұп жағы №№ 2-8, №№ 3/1, 4а, 4/4, 6, 10, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, Кремль көшесі №№ 1, 1а, 3, В.Маяковский көшесі №№ 17, 19, Абай көшесі №№ 59, 61, 63, 63а, 65, 65а, 67.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы - № 53 орта мектебінің жаңа ғимараты, «Қызылжар» шағынауданы, Ю.Гагарин көшесі, нөмірсіз.
Эрмат ата көшесі №№ 1-26, Махмудов көшесі №№ 1-47, 1 тұйық №№ 1-12, Ахунбабаев көшесі №№ 1-72, 1 тұйық №№ 1-18, Хамза көшесі №№ 1-41, 1 тұйық №№ 1-18, С.Мұқанов көшесі №№ 1-27, Ташболатов көшесі №№ 1-162, Гулистан көшесі №№ 1-61, 1 тұйық № 18, 2 тұйық №№ 1-20, Мақатаев көшесі №№ 1-76, 1 тұйық №№ 1-17, Жаңақұрылыс №№ 1-25, тұйық №№ 1-21, Ю.Гагарин көшесі тақ жағы №№ 1-29.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы - № 53 орта мектебінің ескі ғимараты, «Қызылжар» шағынауданы, Ю.Гагарин көшесі, нөмірсіз.

Улица Ю.Гагарина №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, улица Пайзахметова №№ 1-34, улица Ходжимет ата №№ 1-8, тупик 1 №№ 1-8, 10-18, тупик 2 №№ 1-5, 20-23, улица Эрмат ата №№ 27-86, улица Хамзы №№ 42-51, улица Махмудова №№ 26-72, Новостройка 52 дома.
Избирательной участок № 72
Центр - минимаркет «Роза апа», микрорайон «Катынкопр», улица Балуана Шолака, № 22.
Улица Яссауи №№ 1-49, улица Аль-Фараби №№ 100-160, улица Жумабаева №№ 1-50, улица Гулама №№ 1-50, улица Айбека №№ 1-38, улица Балуана Шолака №№ 1-53, улица Арал №№ 1-51, улица Молодая Гвардия №№ 1-56 и микрорайон «Акниет» №№ 1-240.
Избирательный участок № 75
Центр – средняя школа № 58, микрорайон «Кайтпас», улица Алтынсарина, без номера.
Микрорайон «Кайтпас»: Алматинская трасса №№ 1-35, улица Амангельды №№ 1-150, улица Алтынсарина №№ 1-36 и дома без номеров, улица А.Акбаева №№ 1-160, улица Алиева №№ 1-36, улица Г.Алибекова №№ 1-150, улица Ак кайнар дома без номеров, улица С.Амирбекова №№ 1-140, улица Жадыра дома без номеров, улица М.Жамауова №№ 1-160, улица Жас қанат №№ 1-30 и дома без номеров, улица Жана курылыс дома без номеров, улица Жумабекова №№ 1-100, улица Коркем №№ 1-28, улица Кошерова №№ 1-140, улица Б.Момышулы №№ 1-90, улица Наурыз №№ 1-125, улица Нурмекен №№ 1-78, улица А.Тузелбаева №№ 1-36, улица Туран №№ 1-70 и дома без номеров, улица Ш.Уалиханова №№ 1-82, улица Шымыр №№ 1-60 и дома без номеров, улица Т.Рыскулова №№ 1-60 и дома без номеров, улица Атамекен №№ 1-43, улица Байтерек №№ 1-70, улица Сарыарка №№ 1-70, улица Атамура №№ 1-70, улица Адилет №№ 1-70, улица Арыстанбая дома без номеров и 8 улиц без наименований.
Избирательный участок № 76
Центр – средняя школа № 59, микрорайон «Акжайык», улица Сырым батыра, без номера.
В участок входят микрорайон «Акжайык», включая новостройку и микрорайон «Тулпар».
Избирательный участок № 83
Центр – гуманитарно-экологическая школа-гимназия № 1 имени А.С.Пушкина, улица Н.Турекулова, № 2.
Улица А.Алимбетова №№ 45б, 45в, улица А.Байтурсынова №№ 17а, 19, 22, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 60, 68а, улица Желтоксан №№ 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 и дома без номеров, улица Мадели кожа № 48а, улица Г.Иляева №№ 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 45, 45а, улица А.Жилкишиева №№ 19, 21 и дома без номеров, проспект Д.Кунаева №№ 13, 31, 63 и 6 домов без номеров, улица Курмангазы №№ 58, 74, 74а, 76, 76а, улица Н.Турекулова №№ 3, 4, 5, 7, 7а, 13а, улица Ж.Шаймерденова №№ 17, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37.
Избирательный участок № 84
Центр – медицинский колледж, улица А.Жилкишиева, № 43.

Ю.Гагарин көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, Пайзахметов көшесі №№ 1-34, Ходжимет ата көшесі №№ 1-8, 1 тұйық №№ 1-8, 10-18, 2 тұйық №№ 1-5, 20-23, Эрмат ата көшесі №№ 27-86, Хамза көшесі №№ 42-51, Махмудов көшесі №№ 26-72, Жаңақұрылыс 52 үй.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы - «Роза апа» кіші маркеті, «Қатынкөпір» шағынауданы, Балуан Шолақ көшесі, № 22.
Яссауи көшесі №№ 1-49, Әл-Фараби көшесі №№ 100-160, Жұмабаев көшесі №№ 1-50, Ғұлам көшесі №№ 1-50, Айбек көшесі №№ 1-38, Балуан Шолақ көшесі №№ 1-53, Арал көшесі №№ 1-51, Жас гвардия көшесі №№ 1-56 және «Ақниет» шағынауданы №№ 1-240.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы - № 58 орта мектеп, «Қайтпас» шағынауданы, Алтынсарин көшесі, нөмірсіз.
«Қайтпас» шағынауданы: Алматы тас жолы №№ 1-35, Амангелді көшесі №№1-150, Алтынсарин көшесі №№ 1-36 және нөмірсіз үйлер, А.Ақбаев көшесі №№ 1-160, Әлиев көшесі №№ 1-36, Ғ.Әлібеков көшесі №№ 1-150, Ақ қайнар көшесі нөмірсіз үйлер, С.Әмірбеков көшесі №№ 1-140, Жадыра көшесі нөмірсіз үйлер, М.Жамауов көшесі №№ 1-160, Жас қанат көшесі №№ 1-30 және нөмірсіз үйлер, Жаңа құрылыс көшесі нөмірсіз үйлер, Жұмабеков көшесі №№ 1-100, Көркем көшесі №№ 1-28, Көшеров көшесі №№ 1-140, Б.Момышұлы көшесі №№ 1-90, Наурыз көшесі №№ 1-125, Нұрмекен көшесі №№ 1-78, Ә.Түзелбаев көшесі №№ 1-36, Тұран көшесі №№ 1-70 және нөмірсіз үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1-82, Шымыр көшесі №№ 1-60 және нөмірсіз үйлер, Т.Рысқұлов көшесі №№ 1-60 және нөмірсіз үйлер, Атамекен көшесі №№ 1-43, Бәйтерек көшесі №№ 1-70, Сарыарқа көшесі №№ 1-70, Атамұра көшесі №№ 1-70, Әділет көшесі №№ 1-70, Арыстанбай көшесі нөмірсіз үйлер және атауы жоқ 8 көше.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы – № 59 орта мектеп, «Ақжайық» шағынауданы, Сырым батыр көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге «Ақжайық» шағынауданы жаңақұрылысымен қоса және «Тұлпар» шағынауданы кіреді.
№ 83 сайлау учаскесі
Орталығы – А.С.Пушкин атындағы гуманитарлық – экологиялық № 1 мектеп-гимназиясы, Н.Төреқұлов көшесі, № 2.
А.Әлімбетов көшесі №№ 45б, 45в, А.Байтұрсынов көшесі №№ 17а, 19, 22, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 60, 68а, Желтоқсан көшесі №№ 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 және нөмірсіз үйлер, Мәделі қожа көшесі № 48а, Ғ.Іляев көшесі №№ 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 45, 45а, Ә.Жылқышиев көшесі №№ 19, 21 және нөмірсіз үйлер, Д.Қонаев даңғылы №№ 13, 31, 63 және 6 нөмірсіз үйлер, Құрманғазы көшесі №№ 58, 74, 74а, 76, 76а, Н.Төреқұлов көшесі №№ 3, 4, 5, 7, 7а, 13а, Ж.Шәймерденов көшесі №№ 17, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы - медициналық колледжі, А.Жылқышиев көшесі, № 43.

Улица А.Алимбетова №№ 46-53, улица М.Дулати №№ 35-57, 63, 69, 71-109, 113-125, улица Желтоксан №№ 21-33, 44-56, улица А.Жилкишиева №№ 16-47, улица Казыбек би №№ 47, 49, 51, проезд Кенкоше №№ 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, проезд Королева №№ 1-27, проезд Короленко №№ 1-12, улица Курмангазы №№ 2-56, 70-72, 78, улица М.Маметовой №№ 1-25, улица Мадели кожа №№ 63-75, улица Перова №№ 1-22, проезд Руставели №№ 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 18-39, улица Т.Тажибаева №№ 2, 4, 8, 10, 18, 20, 22, 24, улица Толстого №№ 1-13, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 8-26, нечетная сторона №№ 17-33, улица Ш.Уалиханова №№ 1–26, улица Циолковского №№ 1-43, улица Ж.Шаймерденова четная сторона №№ 20-34, 46-128, нечетная сторона №№ 43-169, проезд Т.Шевченко №№ 1-5, улица М.Шолохова №№ 1-14.
Избирательный участок № 86
Центр – средняя школа № 62, микрорайон «Туркестан», без номера.
В участок входят микрорайон «Туркестан» полностью, микрорайон «Отрар» (Нижний) №№ 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/1а, 14, 15, 15/1, микрорайон «Нурсат» №№ 121, 122, 123, 124, 125, 126.
Избирательный участок № 88
Центр – Государственное учреждение «Шымкентская вспомогательная школа-интернат», улица М.Маметовой, № 95.
Улица Ж.Адырбекова №№ 115, 117, улица С.Асанова №№ 1-3, улица А.Алимбетова четная сторона №№ 36-74, нечетная сторона №№ 71-95, улица Диваева нечетная сторона №№ 41-105, четная сторона №№ 96-110, улица М.Дулати четная сторона №№ 64-134, улица Молодая гвардия №№ 30-105, улица Казыбек би №№ 56-135, проезд Кызыл арык №№ 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, проезд С.Лазо №№ 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, улица М.Маметовой №№ 29-136, улица Мадели кожа нечетная сторона №№ 65-151, четная сторона №№ 50-74, проезд Мусоргского №№ 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, проезд Уркер №№ 1, 2, 3, 4, 7, улица Т.Орынбаева №№ 95, 99, 103, 107, 109, 111, 124, 128, 129, улица М.Сапарбаева №№ 48-60, улица Перова №№ 23-93, улица Т.Тажибаева №№ 26-62, улица Ж.Ташенова №№ 108-112, улица Н.Турекулова №№ 35-43, 49-59, улица Ш.Уалиханова нечетная сторона №№ 23-57, четная сторона №№ 28-100, улица Циолковского №№ 44-63, проезд Т.Шевченко №№ 1-16, улица М.Шолохова №№ 1-44.
Избирательный участок № 95
Центр – Южно-Казахстанский государственный педагогический институт, улица Г.Иляева, № 14.
Улица А.Байтурсынова № 10, улица М.Дулати № 9, улица Г.Иляева №№ 12, 22, 38, 40, проспект Д.Кунаева № 7, проспект Тауке хана №№ 5, 7, 11, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, улица Ж.Тыныбаева №№ 1, 3, 5, 7, 21, 28, 29, 30, 34, 35, 41, улица Ж.Шаймерденова №№ 5, 39.
Избирательный участок № 111

А.Әлімбетов көшесі №№ 46-53, М.Дулати көшесі №№ 35-57, 63, 69, 71-109, 113-125, Желтоқсан көшесі №№ 21-33, 44-56, Ә.Жылқышиев көшесі №№ 16-47, Қазыбек би көшесі №№ 47, 49, 51, Кеңкөше өткелі №№ 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Королев өткелі №№ 1-27, Короленко өткелі №№ 1-12, Құрманғазы көшесі №№ 2-56, 70-72, 78, М.Мәметова көшесі №№ 1-25, Мәделі қожа көшесі №№ 63-75, Перов көшесі №№ 1-22, Руставели өткелі №№ 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 18-39, Т.Тәжібаев көшесі №№ 2, 4, 8, 10, 18, 20, 22, 24, Толстой көшесі №№ 1-13, Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 8–26, тақ жағы №№ 17-33, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1-26, Циолковский көшесі №№ 1-43, Ж.Шәймерденов көшесі жұп жағы №№ 20-34, 46-128, тақ жағы №№ 43-169, Т.Шевченко өткелі №№ 1-5, М.Шолохов көшесі №№ 1-14.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы - № 62 орта мектеп, «Түркістан» шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге «Түркістан» шағынауданы толығымен, «Отырар» шағынауданы (Төменгі) №№ 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/1а, 14, 15, 15/1, «Нұрсәт» шағынауданы №№ 121, 122, 123, 124, 125, 126 кіреді.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы - «Шымкент қосалқы мектеп-интернат» мемлекеттік мекемесі, М. Мәметова көшесі, № 95.
Ж.Адырбеков көшесі №№ 115, 117, С.Асанов көшесі №№ 1-3, А.Әлімбетов көшесі жұп жағы №№ 36-74, тақ жағы №№ 71-95, Диваев көшесі тақ жағы №№ 41-105, жұп жағы №№ 96-110, М.Дулати көшесі жұп жағы №№ 64-134, Жас гвардияшылар көшесі №№ 30-105, Қазыбек би көшесі №№ 56-135, Қызыл арық өткелі №№ 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, С.Лазо өткелі №№ 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, М.Мәметова көшесі №№ 29-136, Мәделі қожа көшесі тақ жағы №№ 65–151, жұп жағы №№ 50-74, Мусоргский өткелі №№ 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, Үркер өткелі №№ 1, 2, 3, 4, 7, Т.Орынбаев көшесі №№ 95, 99, 103, 107, 109, 111, 124, 128, 129, М.Сапарбаев көшесі №№ 48-60, Перов көшесі №№ 23-93, Т.Тәжібаев көшесі №№ 26-62, Ж.Ташенов көшесі №№ 108-112, Н.Төреқұлов көшесі №№ 35-43, 49-59, Ш.Уәлиханов көшесі тақ жағы №№ 23-57, жұп жағы №№ 28-100, Циолковский көшесі №№ 44-63, Т.Шевченко өткелі №№ 1-16, М.Шолохов көшесі №№ 11-44.
№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы - Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институты, Ғ.Іляев көшесі, № 14.
А.Байтұрсынов көшесі № 10, М.Дулати көшесі № 9, Ғ.Іляев көшесі №№ 12, 22, 38, 40, Д.Қонаев даңғылы № 7, Тәуке хан даңғылы №№ 5, 7, 11, 29, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, Ж.Тыныбаев көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 21, 28, 29, 30, 34, 35, 41, Ж.Шаймерденов көшесі №№ 5, 39.
№ 111 сайлау учаскесі

Центр – Шымкентская городская комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 1, улица Жангельдина, № 13а.
Улица Амангельды №№ 7-72, улица Айтеке би № 9, улица Бостандык №№ 50, 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 62, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78, 82, 82/1, улица Жангелдина №№ 2, 2а, улица Ш.Калдаякова № 1а, микрорайон «Карасу» №№ 1, 3, 4а, 12, 13, 14, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, тупик Красноармейский №№ 1–10, улица 8 Марта № 20, улица Милицейская №№ 1-42, улица Пугачева №№ 1-10, улица Хаят №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, улица Шымкентская №№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 55.
Избирательный участок № 113
Центр – торговый центр «Элит», микрорайон «Самал-1», улица Т.Рыскулова, без номера.
Проспект Б.Момышулы четная сторона №№ 68-154, улица Керимше четная сторона №№ 62-106, улица Бейбарыс султана №№ 3-76, улица Шиели №№ 1-59, улица Алмалы №№ 2-60, улица Шабдалы №№ 1-84, улица Ореховая №№ 1-95, улица Мересьева №№ 2-28, улица Кашурникова №№ 15-100, улица М.Джалиля №№ 1-83, улица Абат №№ 4-77, улица С.Юлаева №№ 4-78, улица Постышева нечетная сторона №№ 3-91.
Избирательный участок № 118
Центр – второй учебный корпус международного гуманитарно- технического университета, улица Быковского, № 54.
Улица Артельная №№ 59-69, улица Абдуразакова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20, улица Жангелдина №№ 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б, микрорайон «Карасу» №№ 4, 5, 6, 7, 25/29, 26, 27, улица Ш.Рашидова №№ 30, 32, 34, 56, 61, 63, 65, 69, 73, 75.
Избирательный участок № 128
Центр – средняя школа № 87, микрорайон «Самал-3», улица У.Аргынбекова, без номера.
Микрорайон «Самал 3»: улица Казына №№ 1-35, улица Озекты №№ 1-38, улица Атасу №№ 1-40, улица Алтын гасыр №№ 1-32, улица Ырыс бак №№ 1-32, улица Нур шуак №№ 1-32, улица Малхарова №№ 1-34, улица Игилик №№ 1-32, улица Нурлы жол №№ 1-32, улица Ерулик №№ 1-34, улица Егеменды ел №№ 1-34, улица Дархан №№ 1-30, улица Сары озек №№ 1-30, улица Арай таны №№ 1-32, улица С.Юсупова №№ 1-32, улица Ынтымак №№ 1-30, улица Бирлик №№ 1-36, улица Жас даурен №№ 1-34, улица Б.Саттарханова №№ 1-36, улица К.Кайсенова №№ 1-32, улица Отрар №№ 1-32, улица Ештай ата №№ 1-32, улица Шорабека №№ 1-34, улица Ускенбая №№ 1-38, улица Тамшы булак №№ 1-34, улица Алпамыс батыра №№ 1-36, улица Естемес би №№ 1-38, улица Изгилик №№ 1-30, 5 улиц без наименований и 434 дома микрорайона «Шугыла». А также улица Ерубаева №№ 1-25, улица Толебаева №№ 1-55, улица Рахимова №№ 1-52 микрорайона «Катынкопр».
Избирательный участок № 131
Центр – средняя школа № 89, микрорайон «Асар», без номера.
В участок входит микрорайон «Асар».
Избирательный участок № 138
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью «Шымкентское дорожно - ремонтное хозяйство», улица О.Жолдасбекова, № 63.

Орталығы - Шымкент қаласының № 1 олимпиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің кешенді мамандандырылған спорт мектебі, Жангелдин көшесі, № 13а.
Амангелді көшесі №№ 7-72, Әйтеке би көшесі № 9, Бостандық көшесі №№ 50, 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 62, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78, 82, 82/1, Жангелдин көшесі №№ 2, 2а, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1а, «Қарасу» шағынауданы №№ 1, 3, 4а, 12, 13, 14, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, Қызыл әскер тұйығы №№ 1–10, 8 Наурыз көшесі № 20, Милицейская көшесі №№ 1-42, Пугачев көшесі №№ 1-10, Хаят көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Шымкент көшесі №№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 55.
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы - «Элит» сауда орталығы, «Самал-1» шағынауданы, Т.Рысқұлов көшесі, нөмірсіз.
Б.Момышұлы даңғылы жұп жағы №№ 68-154, Керімше көшесі жұп жағы №№ 62-106, Бейбарыс сұлтан көшесі №№ 3-76, Шиелі көшесі №№ 1-59, Алмалы көшесі №№ 2-60, Шабдалы көшесі №№ 1-84, Ореховая көшесі №№ 1-95, Мересьев көшесі №№ 2-28, Кашурников көшесі №№ 15-100, М.Жәліл көшесі №№ 1-83, Абат көшесі №№ 4-77, С.Юлаев көшесі №№ 4-78, Постышев көшесі тақ жағы №№ 3-91.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы – халықаралық гуманитарлық-техникалық университетінің екінші оқу ғимараты, Быковский көшесі, № 54.
Артель көшесі №№ 59-69, Әбдіразақов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20, Жангелдин көшесі №№ 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б, «Қарасу» шағынауданы №№ 4, 5, 6, 7, 25/29, 26, 27, Ш.Рашидов көшесі №№ 30, 32, 34, 56, 61, 63, 65, 69, 73, 75.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы – № 87 орта мектеп, «Самал-3» шағынауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз.
«Самал 3» шағынауданы: Қазына көшесі №№ 1-35, Өзекті көшесі №№ 1-38, Атасу көшесі №№ 1-40, Алтын ғасыр көшесі №№ 1-32, Ырыс бақ көшесі №№ 1-32, Нұр шуақ көшесі №№ 1-32, Малхаров көшесі №№ 1-34, Игілік көшесі №№ 1-32, Нұрлы жол көшесі №№ 1-32, Ерулік көшесі №№ 1-34, Егеменді ел көшесі №№ 1-34, Дархан көшесі №№ 1-30, Сары өзек көшесі №№ 1-30, Арай таңы көшесі №№ 1-32, С.Юсупов көшесі №№ 1-32, Ынтымақ көшесі №№ 1-30, Бірлік көшесі №№ 1-36, Жас дәурен көшесі №№ 1-34, Б.Саттарханов көшесі №№ 1-36, Қ.Қайсенов көшесі №№ 1-32, Отырар көшесі №№ 1-32, Ештай ата көшесі №№ 1-32, Шорабек көшесі №№ 1-34, Өскенбай көшесі №№ 1-38, Тамшы бұлақ көшесі №№ 1-34, Алпамыс батыр көшесі №№ 1-36, Естемес би көшесі №№ 1-38, Ізгілік көшесі №№ 1-30, атауы жоқ 5 көше және «Шұғыла» шағынауданындағы 434 үй. Сонымен қатар «Қатынкөпір» шағынауданындағы Ерубаев көшесі №№ 1-25, Төлебаев көшесі №№ 1-55, Рахимов көшесі №№ 1-52.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы - № 89 орта мектеп, «Асар» шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге «Асар» шағынауданы кіреді.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы - «Шымкент жол құрылысы шаруашылығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ө.Жолдасбеков көшесі, № 63.

Улица О.Жолдасбекова нечетная сторона №№ 41-81, четная сторона №№ 40-82 и многоэтажные дома №№ 45, 47, 57, 121а, улица М.Сапарбаева четная сторона №№ 112-118, улица А.Алимбетова четная сторона №№ 114-144, улица М.Сматлаева нечетная сторона №№ 79-121, улица Бекет батыра нечетная сторона №№ 87-125, проезд Шаляпина нечетная сторона №№ 1-13, четная сторона №№ 2-14, проезд Школьный нечетная сторона №№ 1-27, четная сторона №№ 2-26, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 120-154, нечетная сторона №№ 121-155, улица Л.Толстого четная сторона №№ 132-150, нечетная сторона №№ 133-151, улица Желтоксан нечетная сторона №№ 129-147, четная сторона №№ 130-148, проезд Жетиген нечетная сторона №№ 1-15, четная сторона №№ 2-16, улица К.Айтжанова нечетная сторона №№ 45-73, четная сторона №№ 46-72, улица Теректи нечетная сторона №№ 1-35, четная сторона №№ 2-36, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 157-189, четная сторона №№ 158-190, улица Ж.Аймаутова четная сторона №№ 74-158, нечетная сторона №№ 75-157, улица И.Мичурина нечетная сторона №№ 15-37, четная сторона №№ 16-36, проезд Д.Менделеева четная сторона №№ 16-28, нечетная сторона №№ 17б-29, проезд Тогайлы полностью.
Избирательный участок № 139
Центр - средняя школа № 12, улица Казанкап акына, № 22.
Улица М.Сматлаева №№ 62-90, улица А.Жилкишиева четная сторона №№ 92-158, нечетная сторона №№ 105-119, улица Сайрамская №№ 9-83, улица Безделева №№ 73-132а, улица Орынбай акына четная сторона №№ 2-78, нечетная сторона №№ 33-51, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 157-267, четная сторона №№ 290-308, улица Елшибек батыра нечетная сторона №№ 39-71, четная сторона №№ 44-74, улица Казанкап акына нечетная сторона №№ 25-71, четная сторона №№ 34-56, улица Жанкожа батыра нечетная сторона №№ 25-49, четная сторона №№ 34-56, улица Карасу нечетная сторона №№ 1-71, четная сторона №№ 2-74, улица Аксу нечетная сторона №№ 1-89, четная сторона №№ 2-80, улица Манкентская №№ 1-76, улица Бекет батыра нечетная сторона №№ 129-235, четная сторона №№ 144-264, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 155-241, четная сторона №№ 192-264, улица Караменде батыра №№ 29-90, улица Майлы кожа нечетная сторона №№ 233-247, четная сторона №№ 246-262, улица Туркестанская нечетная сторона №№ 333-357, четная сторона №№ 304/4-312, проезд И.Мичурина №№ 42-59, проезд Шопена №№ 2-75, улица Алакол барачные дома №№ 46-50, улица Безделева барачные дома №№ 101-113/2 и многоэтажные дома №№ 4, 111.
Избирательный участок № 145
Центр- средняя школа № 2, улица Акназар хана, без номера.
Улица М.Сматлаева четная сторона №№ 2-28, улица Туркестанская четная сторона №№ 212-270, улица Алдиярова нечетная сторона №№ 79-115, четная сторона №№ 62, 64, 66, 66а, 68, улица Казанкап акына №№ 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, улица Акназар хана частные дома нечетная сторона №№ 19-35, четная сторона №№ 24-48 и многоэтажные дома №№ 37, 39, 39а, 41, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, улица Елшибек батыра №№ 6, 8, 10, 12, улица Олжабай батыра нечетная сторона №№ 17-53, четная сторона №№ 18-46, улица Калтаева нечетная сторона №№ 23-135, 23а-135а, четная сторона №№ 36-184, 36б-184а, улица Койкелди батыра нечетная сторона №№ 27-133, четная сторона №№ 36-182, проезд Жидели четная сторона №№ 18-40, нечетная сторона №№ 19-45, улица Алакол нечетная сторона №№ 5-25, четная сторона №№ 6-20.
Избирательный участок № 146
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью «Научно-производственное объединение «Зерде», улица Алдиярова, № 76.

Ө.Жолдасбеков көшесі тақ жағы №№ 41-81, жұп жағы №№ 40-82, көпқабатты №№ 45, 47, 57, 121а үйлері, М.Сапарбаев көшесі жұп жағы №№ 112-118, А.Әлімбетов көшесі жұп жағы №№ 114-144, М.Сматлаев көшесі тақ жағы №№ 79-121, Бекет батыр көшесі тақ жағы №№ 87-125, Шаляпин өткелі тақ жағы №№ 1-13, жұп жағы №№ 2-14, Школьный өткелі тақ жағы №№ 1-27, жұп жағы №№ 2-26, Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 120-154, тақ жағы №№ 121-155, Л.Толстой көшесі жұп жағы №№ 132-150, тақ жағы №№ 133-151, Желтоқсан көшесі тақ жағы №№ 129-147, жұп жағы №№ 130-148, Жетіген өткелі тақ жағы №№ 1-15, жұп жағы №№ 2-16, Қ.Айтжанов көшесі тақ жағы №№ 45-73, жұп жағы №№ 46-72, Теректі көшесі тақ жағы №№ 1-35, жұп жағы №№ 2-36, Ғ.Іляев көшесі тақ жағы №№ 157-189, жұп жағы №№ 158-190, Ж.Аймауытов көшесі жұп жағы №№ 74-158, тақ жағы №№ 75-157, И.Мичурин көшесі тақ жағы №№ 15-37, жұп жағы №№ 16-36, Д.Менделеев өткелі жұп жағы №№ 16-28, тақ жағы №№ 17б-29, Тоғайлы өткелі толығымен.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы - № 12 орта мектеп, Қазанқап ақын көшесі, № 22.
М.Сматлаев көшесі жұп жағы №№ 62-90, Ә.Жылқышиев көшесі жұп жағы №№ 92-158, тақ жағы №№ 105-119, Сайрам көшесі тақ жағы №№ 9-83, Безделев көшесі №№ 73-132а, Орынбай ақын көшесі жұп жағы №№ 2-78, тақ жағы №№ 33-51, Тәуке хан даңғылы тақ жағы №№ 157-267, жұп жағы №№ 290-308, Елшібек батыр көшесі тақ жағы №№ 39-71, жұп жағы №№ 44-74, Қазанқап ақын көшесі тақ жағы №№ 25-71, жұп жағы №№ 34-56, Жанқожа батыр көшесі тақ жағы №№ 25-49, жұп жағы №№ 34-56, Қарасу көшесі тақ жағы №№ 1-71, жұп жағы №№ 2-74, Ақсу көшесі тақ жағы №№ 1-89, жұп жағы №№ 2-80, Манкент көшесі №№ 1-76, Бекет батыр көшесі тақ жағы №№ 129-235, жұп жағы №№144-264, Ғ.Іляев көшесі тақ жағы №№ 155-241, жұп жағы №№ 192-264, Қараменде батыр көшесі №№ 29-90, Майлы қожа көшесі тақ жағы №№ 233-247, жұп жағы №№ 246-262, Түркістан көшесі тақ жағы №№ 333-357, жұп жағы №№ 304/4-312, И.Мичурин өткелі №№ 42-59, Шопен өткелі №№ 2-75, Алакөл көшесі №№ 46-50 жаппа үйлер, Безделев көшесінің тақ жағы №№ 101-113/2 жаппа үйлер және көпқабатты №№ 4, 111 үйлер.
№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 орта мектеп, Ақназар хан көшесі, нөмірсіз.
М.Сматлаев көшесі жұп жағы №№ 2-28, Түркістан көшесі жұп жағы №№ 212-270, Алдияров көшесі тақ жағы №№ 79-115, жұп жағы №№ 62, 64, 66, 66а, 68, Қазанқап ақын көшесі №№ 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, Ақназар хан көшесі жекеменшік үйлер тақ жағы №№ 19-35, жұп жағы №№ 24-48 және көпқабатты үйлер №№ 37, 39, 39а, 41, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, Елшібек батыр көшесі №№ 6, 8, 10, 12, Олжабай батыр көшесі тақ жағы №№ 17-53, жұп жағы №№ 18-46, Қалтаев көшесі тақ жағы №№ 23-135, 23а-135а, жұп жағы №№ 36-184, 36б-184а, Қойкелді батыр көшесі тақ жағы №№ 27-133, жұп жағы №№ 36-182, Жиделі өткелі жұп жағы №№ 18-40, тақ жағы №№ 19-45, Алакөл көшесі тақ жағы №№ 5-25, жұп жағы №№ 6-20.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы – «Зерде» Ғылыми-өндірістік бірлестігі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Алдияров көшесі, № 76.

Улица Казанкап акына многоэтажные дома четная сторона №№ 2/1, 2/2, 2/4, улица Алдиярова №№ 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, улица Жанкожа батыра №№ 1/2, 1/3, 1/4, улица Туркестанская частные дома четная сторона №№ 278-302, улица Безделева четная сторона №№ 36-72а, нечетная сторона №№ 71-113, улица Алакол четная сторона №№ 22-44, нечетная сторона №№ 27-37, улица Стадионная многоэтажные дома №№ 2, 4, 5, 6 и 6 частных домов без номеров, улица Сайрамская многоэтажные дома №№ 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а, улица Орынбай акына многоэтажные дома №№ 1а, 2, 2а, частные дома №№ 63-66, улица Акназар хана многоэтажные дома №№ 47, 51.
Избирательный участок № 147
Центр - средняя школа № 37, улица К.Цеткин, № 93.
Дома почтового ящика государственного учреждения «ИЧ -167/2 Департамента комитета уголовно-исполнительной системы по Южно-Казахстанской области» №№ 2-11, улица Капал батыра №№ 79-259, улица С.Колбаева №№ 40-84, улица Жас казах №№ 86-124, улица К.Цеткин №№ 81-214, улица С.Аширова полностью, проезд Железнодорожный №№ 1-50, улица Жастар полностью, 30 домов без номеров микрорайона «Шанырак».
Избирательный участок № 148
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью «Алтын дан», улица Цурюпы, № 1.
Улица Капал батыра №№ 2-12, проезд С.Колбаева №№ 1-13, улица Жас казах №№ 1-85, улица К.Цеткин четная сторона №№ 2-80, нечетная сторона №№ 41-79, 12 домов около Мелькомбината, улица Койкелди батыра 36 домов.
Избирательный участок № 149
Центр – старое здание средней школы № 83, дачный массив «Кайнар булак», без номера.
В участок входит правая и левая стороны дачного массива «Кайнар булак» по улице Центральная от остановки «Зеленый забор» до остановки «Бассейн».
Избирательный участок № 158
Центр - средняя школа № 68, микрорайон «Азат», улица Акжол, без номера.
Улица Акжол №№ 1-117, улица Акбидай №№ 1-81, улица Акдала №№ 1-45, улица Акбастау №№ 1-288, улица Акниет №№ 1-128, улица Акканат №№ 1-81, улица Е.Спатаева нечетная сторона №№ 1-227, четная сторона №№ 2-194, улица Ынтымак №№ 1-63.
Избирательный участок № 159
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью «Строитель», улица Момынова, без номера.
Улица А.Оразбаева №№ 1-120, улица З.Космодемьянской №№ 1-58, улица Гулдер №№ 1-15, улица Третьякова №№ 1-26, улица Бесагаш №№ 1-32, улица Ардагер №№ 1-20, улица Мейирим №№ 1-29, улица Мереке №№ 1-12, улица С.Ерубаева №№ 1-20, улица М.Толебаева №№ 1-87, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 294-376, улица Карбышева нечетная сторона №№ 17-77, четная сторона №№ 28-48, улица Тастак нечетная сторона №№ 52-138, улица 2 Тастак нечетная сторона №№ 1-25, улица Мельникайте №№ 1-57, улица Петровского нечетная сторона №№ 45-59, улица М.Калмырзаева нечетная сторона №№ 1-55, улица Писарева нечетная сторона №№ 1-55, четная сторона №№ 2-56, улица Курнатовского №№ 1-30, улица Федосеева нечетная сторона №№ 1-39, четная сторона №№ 2-40, улица Кутузова нечетная сторона №№ 1-33, четная сторона №№ 2-36, улица Арыкты нечетная сторона №№ 1-33, улица Л.Толстого нечетная сторона №№ 285-335.
Избирательный участок № 160
Центр - средняя школа № 30, улица Куншыгыс, без номера.

Қазанқап ақын көшесі жұп жағы №№ 2/1, 2/2, 2/4 көпқабатты үйлер, Алдияров көшесі №№ 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, Жанқожа батыр көшесі №№ 1/2, 1/3, 1/4, Түркістан көшесі жұп жағы №№ 278-302 жекеменшік үйлер, Безделев көшесі жұп жағы №№ 36-72а, тақ жағы №№ 71-113, Алакөл көшесі жұп жағы №№ 22-44, тақ жағы №№ 27-37, Стадион көшесі №№ 2, 4, 5, 6 көпқабатты үйлер және нөмірсіз 6 жекеменшік үй, Сайрам көшесі №№ 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а көпқабатты үйлер, Орынбай ақын көшесі №№ 1а, 2, 2а көпқабатты үйлер, №№ 63-66 жекеменшік үйлер, Ақназархан көшесі №№ 47, 51 көпқабатты үйлер.
№ 147 сайлау учаскесі
Орталығы - № 37 орта мектеп, К.Цеткин көшесі, № 93.
«Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Департаментінің ИЧ-167/2» мемлекеттік мекемесінің пошта жәшігіне қарасты №№ 2-11 үйлер, Қапал батыр көшесі №№ 79-259, С.Көлбаев көшесі №№ 40-84, Жас қазақ көшесі №№ 86-124, К.Цеткин көшесі №№ 81-214, С.Әшіров көшесі толығымен, Теміржол өткелі №№ 1-50, Жастар көшесі толығымен, «Шаңырақ» шағынауданының нөмірсіз 30 үй.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы - «Алтын дән» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Цурюпа көшесі, № 1.
Қапал батыр көшесі №№ 2-12, С.Көлбаев өткелі №№ 1-13, Жас қазақ көшесі №№ 1-85, К.Цеткин көшесі жұп жағы №№ 2-80, тақ жағы №№ 41-79, Мелькомбинат жанындағы 12 үй, Қойкелді батыр көшесіндегі 36 үй.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы - № 83 орта мектептің ескі ғимараты, «Қайнар бұлақ» саяжай алабы, нөмірсіз.
«Қайнар бұлақ» саяжай алабының Центральная көшесіндегі «Зеленый забор» аялдамасынан «Бассейн» аялдамасына дейінгі оң және сол жағы кіреді.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы - № 68 орта мектеп, «Азат» шағынауданы, Ақжол көшесі, нөмірсіз.
Ақжол көшесі №№ 1-117, Ақбидай көшесі №№ 1-81, Ақдала көшесі №№ 1-45, Ақбастау көшесі №№ 1-288, Ақниет көшесі №№ 1-128, Аққанат көшесі №№ 1-81, Е.Спатаев көшесі тақ жағы №№ 1-227, жұп жағы №№ 2-194, Ынтымақ көшесі №№ 1-63.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы - «Строитель» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Момынов көшесі, нөмірсіз.
А.Оразбаева көшесі №№ 1-120, З.Космодемьянская көшесі №№ 1-58, Гүлдер көшесі №№ 1-15, Третьяков көшесі №№ 1-26, Бесағаш көшесі №№ 1-32, Ардагер көшесі №№ 1-20, Мейірім көшесі №№ 1-29, Мереке көшесі №№ 1-12, С.Ерубаев көшесі №№ 1-20, М.Төлебаев көшесі №№ 1-87, Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 294-376, Карбышев көшесі тақ жағы №№ 17-77, жұп жағы №№ 28-48, Тастақ көшесі тақ жағы №№ 52-138, 2-Тастақ көшесі тақ жағы №№ 1-25, Мельникайте көшесі №№ 1-57, Петровский көшесі тақ жағы №№ 45-59, М.Қалмырзаев көшесі тақ жағы №№ 1-55, Писарев көшесі тақ жағы №№ 1-55, жұп жағы №№ 2-56, Курнатовский көшесі №№ 1-30, Федосеев көшесі тақ жағы №№ 1-39, жұп жағы №№ 2-40, Кутузов көшесі тақ жағы №№ 1-33, жұп жағы №№ 2-36, Арықты көшесі тақ жағы №№ 1-33, Л.Толстой көшесі тақ жағы №№ 285-335.
№ 160 сайлау учаскесі
Орталығы - № 30 орта мектеп, Күншығыс көшесі, нөмірсіз.

Улица Н.Турекулова четная сторона №№ 260-290, улица Тастак нечетная сторона №№ 1-33, четная сторона №№ 2-42, улица К.Айтжанова четная сторона №№ 148-172, нечетная сторона №№ 155-179, улица Л.Толстого нечетная сторона №№ 243-279, четная сторона №№ 246-282, улица Д.Менделеева нечетная сторона №№ 145-165, четная сторона №№ 146-172, улица Желтоксан нечетная сторона №№ 257-311, четная сторона №№ 266-324, улица Гастелло нечетная сторона №№ 113-165, четная сторона №№ 114-160, улица А.Жилкишиева нечетная сторона №№ 73-263, четная сторона №№ 74-200, улица Г.Муратбаева нечетная сторона №№ 1-15, четная сторона №№ 2-16, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 247-385, четная сторона №№ 268-324, улица Бекет батыра №№ 250-261, улица Даулова нечетная сторона №№ 3-15, четная сторона №№ 8-14, проезд Т.Рыскулова нечетная сторона №№ 1-23, четная сторона №№ 4-22, улица С.Рахманина нечетная сторона №№ 1-21, четная сторона №№ 2-22, проезд М.Калмырзаева нечетная сторона №№ 1-29, проезд Восточный нечетная сторона №№ 3-7, четная сторона №№ 4-8, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 275-289, четная сторона №№ 320-340, улица Майлы кожа нечетная сторона №№ 257-365, четная сторона №№ 276-278а, улица Туркестанская нечетная сторона №№ 35-367а, четная сторона №№ 316-320/3, проезд Туркестанский №№ 1-10/2, улица Багысбаева нечетная сторона №№ 1-67, четная сторона №№ 2-74, улица Росси нечетная сторона №№ 1-35, четная сторона №№ 2-16, улица Кызыл су нечетная сторона №№ 1а-63, четная сторона №№2-50, улица Луговая нечетная сторона №№ 1-31, четная сторона №№ 2-30, улица Куншыгыс нечетная сторона №№ 1-67а, четная сторона №№ 2-62б, улица Данова нечетная сторона №№ 1а-51, четная сторона №№ 2-42, улица Петровского нечетная сторона №№ 1-35а, улица Байкадама Каралдина нечетная сторона №№ 1-15, четная сторона №№ 2-30, улица Карбышева нечетная сторона №№ 1-11, четная сторона №№ 2-8, улица Сайрамская четная сторона №№ 2/1-108, улица Алатауская №№ 1-185.
Избирательный участок № 653
Центр - средняя школа № 85, улица Жибек жолы, без номера.
Улица Жибек жолы нечетная сторона №№ 1-65, четная сторона №№ 2-76, микрорайон «Мирас»: улица Кызгалдак, улица Маятас, улица Алтын адам, улица У.Аргынбекова, улица Кемекалган, улица Карабура аулие, улица Ак кум, улица Ак босага, улица Жайлы, улица Ф.Шаназарова; микрорайон «Улагат»: улица Абзал, улица Кызыл алма, улица Д.Сарсенбаева, улица Алтын кум, улица Ак шуак, улица Алаш, улица Нур, улица Тамаша, улица Зангар, улица Аксарай, улица Майбулак, улица Балбулак, улица Актогай, улица Улар, улица Едил, улица Бурабай, улица Айдын, улица Баянды, улица Кайнар булак, улица Жемисти, улица Алгабас, улица Байшешек, улица Жургенова, улица Тулпар, улица Гажайып, улица Машат, улица Кокбулак, улица С.Рахимова; микрорайон «Тассай»: улица Досымбекулы, улица Наурыз, улица Мунайтпасова, улица К.Патеева и по нечетной стороне улицы Тауке хана до высоковольтной линии.
Избирательный участок № 935

Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 260-290, Тастақ көшесі тақ жағы №№ 1-33, жұп жағы №№ 2-42, Қ.Айтжанов көшесі жұп жағы №№ 148-172, тақ жағы №№ 155-179, Л.Толстой көшесі тақ жағы №№ 243-279, жұп жағы №№ 246-282, Д.Менделеев көшесі тақ жағы №№ 145-165, жұп жағы №№ 146-172, Желтоқсан көшесі тақ жағы №№ 257-311, жұп жағы №№ 266-324, Гастелло көшесі тақ жағы №№ 113-165, жұп жағы №№ 114-160, Ә.Жылқышиев көшесі тақ жағы №№ 73-263, жұп жағы №№ 74-200, Ғ.Мұратбаев көшесі тақ жағы №№ 1-15, жұп жағы №№ 2-16, Ғ.Іляев көшесі тақ жағы №№ 247-385, жұп жағы №№ 268-324, Бекет батыр көшесі №№ 250-261, Даулов көшесі тақ жағы №№ 3-15, жұп жағы №№ 8-14, Т.Рысқұлов өткелі тақ жағы №№ 1-23, жұп жағы №№ 4-22, С.Рахманин көшесі тақ жағы №№ 1-21, жұп жағы №№ 2-22, М.Қалмырзаев өткелі тақ жағы №№ 1-29, Восточный өткелі тақ жағы №№ 3-7, жұп жағы №№ 4-8, Тәуке хан даңғылы тақ жағы №№ 275-289, жұп жағы №№ 320-340, Майлы қожа көшесі тақ жағы №№ 257-365, жұп жағы №№ 276-278а, Түркістан көшесі тақ жағы №№ 35-367а, жұп жағы №№ 316-320/3, Түркістан өткелі №№ 1- 10/2, Бағысбаев көшесі тақ жағы №№ 1-67, жұп жағы №№ 2-74, Росси көшесі тақ жағы №№ 1-35, жұп жағы №№ 2-16, Қызыл су көшесі тақ жағы №№ 1а-63, жұп жағы №№ 2-50, Луговая көшесі тақ жағы №№ 1-31, жұп жағы №№ 2-30, Күншығыс көшесі тақ жағы №№ 1-67а, жұп жағы №№ 2-62б, Данов көшесі тақ жағы №№ 1а-51, жұп жағы №№ 2-42, Петровский көшесі тақ жағы №№ 1-35а, Байқадам Қаралдин көшесі тақ жағы №№ 1-15, жұп жағы №№ 2-30, Карбышев көшесі тақ жағы №№ 1-11, жұп жағы №№ 2-8, Сайрам көшесі жұп жағы №№ 2/1-108, Алатау көшесі №№ 1-185.
№ 653 сайлау учаскесі
Орталығы - № 85 орта мектеп, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз.
Жібек жолы көшесі тақ жағы №№ 1-65, жұп жағы №№ 2-76, «Мирас» шағынауданындағы: Қызғалдақ көшесі, Маятас көшесі, Алтын адам көшесі, Ұ.Арғынбеков көшесі, Кеме қалған көшесі, Қарабура әулие көшесі, Ақ құм көшесі, Ақбосаға көшесі, Жайлы көшесі, Ф.Шаназаров көшесі; «Ұлағат» шағынауданындағы: Абзал көшесі, Қызыл алма көшесі, Д.Сәрсенбаев көшесі, Алтын құм көшесі, Ақ шуақ көшесі, Алаш көшесі, Нұр көшесі, Тамаша көшесі, Заңғар көшесі, Ақсарай көшесі, Майбұлақ көшесі, Балбұлақ көшесі, Ақтоғай көшесі, Ұлар көшесі, Еділ көшесі, Бурабай көшесі, Айдын көшесі, Баянды көшесі, Қайнар бұлақ көшесі, Жемісті көшесі, Алғабас көшесі, Бәйшешек көшесі, Жүргенов көшесі, Тұлпар көшесі, Ғажайып көшесі, Машат көшесі, Көкбұлақ көшесі, С.Рахимов көшесі; «Тассай» шағынауданындағы: Досымбекұлы көшесі, Наурыз көшесі, Мұңайтпасов көшесі, Қ.Патеев көшесі және Тәуке хан көшесінің тақ жағымен жоғарғы кернеулі бағанаға дейін.
№ 935 сайлау учаскесі

Центр – средняя школа № 80, микрорайон «Нурсат», улица Ж.Шанина, № 31.
Микрорайон «Нурсат» №№ 1- 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 209, 210, 236, 237, 238, улица Акынова №№ 1-86, улица А.Аскарова №№ 1-95, улица Ахметбаева №№ 1-82, улица А.Комекбаева №№ 1-90, улица Оразалиева №№ 1-24 и дома без номеров, улица С.Байтерекова дома без номеров и дома 3 улиц без наименований.
Избирательный участок № 938
Центр – вечерняя школа № 2, микрорайон «Кайтпас», улица Б.Момышулы, без номера.
Микрорайон «Кайтпас»: улица А.Акбаева №№ 161-286 и дома без номеров, улица Амангельды №№ 151-190, улица Атамура №№ 71-530, улица Адилет №№ 71-116, улица Алибекова №№ 151-306, улица Амирбекова №№ 141-266, улица Байтерек №№ 71-131, улица Болашак №№ 61-110, улица Дайрабекова №№ 1-50, улица М.Жамауова №№ 161-314, улица Жумабекова №№ 101-120, улица К.Кошерова №№ 140-235 и дома без номеров, улица Б.Момышулы №№ 91-152, улица Наурыз №№ 126-287, улица Сарыарка №№ 71-130, улица Туран №№ 71-101 и дома без номеров и 5 улиц без наименований.
Избирательный участок № 939
Центр – новое здание средней школы № 83, дачный массив «Кайнар булак», без номера.
В участок входит правая и левая стороны дачного массива «Кайнар булак» по улице Центральная от остановки «Бассейн» до остановки «Новая конечная» и микрорайон «Достык» полностью.

Орталығы – № 80 орта мектеп, «Нұрсәт» шағынауданы, Ж.Шанин көшесі, № 31.
«Нұрсәт» шағынауданы №№ 1-53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 209, 210, 236, 237, 238, Ақынов көшесі №№ 1-86, А.Асқаров көшесі №№ 1-95, Ахметбаев көшесі №№ 1-82, А.Көмекбаев көшесі №№ 1-90, Оразалиев көшесі №№ 1-24 және нөмірсіз үйлер, С.Бәйтереков көшесі нөмірсіз үйлері және атауы жоқ 3 көшедегі үйлер.
№ 938 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 кешкі мектеп, «Қайтпас» шағынауданы, Б.Момышұлы көшесі, нөмірсіз.
«Қайтпас» шағынауданы: Ә.Ақбаев көшесі №№ 161-286 және нөмірсіз үйлер, Амангелді көшесі №№ 151-190, Атамұра көшесі №№ 71-530, Әділет көшесі №№ 71-116, Әлібеков көшесі №№ 151-306, Әмірбеков көшесі №№ 141-266, Бәйтерек көшесі №№ 71-131, Болашақ көшесі №№ 61-110, Дайрабеков көшесі №№ 1-50, М.Жамауов көшесі №№ 161-314, Жұмабеков көшесі №№ 101-120, К.Көшеров көшесі №№ 140-235 және нөмірсіз үйлер, Б.Момышұлы көшесі №№ 91-152, Наурыз көшесі №№ 126-287, Сарыарқа көшесі №№ 71-130, Тұран көшесі №№ 71-101 және нөмірсіз үйлер және атауы жоқ 5 көше.
№ 939 сайлау учаскесі
Орталығы - № 83 орта мектептің жаңа ғимараты, «Қайнар бұлақ» саяжай алабы, нөмірсіз.
«Қайнар бұлақ» саяжай алабының Центральная көшесіндегі «Бассейн» аялдамасынан «Новая конечная» аялдамасына дейінгі оң және сол жағы және «Достық» шағынауданы толығымен кіреді.